آموزش و اخذ مدرک رسمی فنی و حرفه ای

آموزشگاه فنی حرفه ای پایا دارای مجوز رسمی از سازمان فنی و حرفه ای تهران می باشد. مراحل دریافت مدرک فنی و حرفه ای شامل ثبت نام دوره های فنی حرفه ای، آموزش و کسب مهارت های فنی و حرفه ای، اخذ کارت ورود به جلسه ازمون فنی و حرفه ای، شرکت در آزمون کتبی و آزمون عملی، مشاهده نتایج آزمون فنی و حرفه ای، اخذ گواهینامه معتبر فنی حرفه ای، اخذ کارت مهارت فنی و حرفه ای، استعلام گواهینامه فنی حرفه ای و ترجمه رسمی مدرک بین المللی فنی و حرفه ای در دارالترجمه رسمی با مهر دادگستری و مهر وزارت امور خارجه جهت مهاجرت به خارج یا ادامه تحصیل،‌ ارائه مدرک معتبر به سازمان ها، ادارات دولتی، خصوصی و ... انجام می شود.

آموزش ICDL با مدرک فنی حرفه ای

امروزه کلیه افراد و سازمان ها جهت استخدام یا ارتقای شغلی کارکنان در مراکز دولتی و خصوصی، دانشجویان، متقاضیان ادامه تحصیل یا مهاجرت به خارج نیازمند اخذ گواهینامه معتبر ICDL فنی و حرفه ای می باشند. مهارت های هفتگانه آی سی دی ال شامل مدرک ICDL درجه یک و مدرک ICDL درجه دو می باشد.

ICDL یک گواهینامه مهارت بین المللی در زمینه کار با کامپیوتر می باشد. آموزش و آزمون icdl بصورت کتبی و عملی برگزار می شود. مرجع رسمی و معتبر گواهینامه ICDL در ایران، سازمان آموزش فنی و حرفه ای و آموزشگاههای فنی حرفه ای می باشد. مهارتهای هفتگانه ICDL شامل مفاهیم فناوری اطلاعات، مهارت در ویندوز، اینترنت، مهارت در نرم افزارهای میکروسافت آفیس: Access ، PowerPoint ، Excel ، Word می باشد.

اخذ گواهینامه ICDL فنی و حرفه ای

آموزش فشرده ICDL و اخذ سریع مدرک فنی حرفه ای

با توجه به اینکه خیلی از افراد بصورت کاربردی با مباحث و مهارت های ICDL تجربه و آشنایی کافی دارند. و از طرفی بنا بدلایل مختلف نیازمند اخذ سریع مدرک و گواهینامه رسمی و معتبر ICDL فنی و حرفه ای دارند. آموزشگاه فنی حرفه ای پایا اقدام به برگزاری دوره های فشرده ICDL و اخذ سریع گواهینامه فنی و حرفه ای معتبر از سازمان آموزش فنی و حرفه ای تهران می نماید.

خواهشمند است در صورتی که دارای شرایط مذکور هستید. و نیازمند اخذ سریع مدرک معتبر ICDL فنی حرفه ای می باشید. با مشاورین آموزشگاه رسمی فنی و حرفه ای پایا در تهران تماس بگیرید. تا بصورت ویژه و در سریعترین زمان ممکن، موفق به گرفتن گواهینامه ICDL فنی و حرفه ای معتبر شوید.

اخذ سریع مدرک ICDL فنی و حرفه ای

آموزش اتوکد با مدرک فنی حرفه ای

نرم افزار اتوکد معروفترین و پرکاربردترین نرم افزار ترسیم نقشه های معماری و ساختمانی، نقشه های صنعتی و مهندسی در تمام جهان می باشد. شما می توانید با تسلط در کار با نرم افزار AutoCAD و اخذ مدرک معتبر بین المللی اتوکد از سازمان فنی و حرفه ای در ایران و خارج از ایران برترین مشاغل را بدست آورید.

برای شرکت در آزمون اتوکد فنی حرفه ای و دریافت گواهینامه اتوکد فنی و حرفه ای باید به مهارتهای نرم افزار AutoCAD شامل: نصب و راه اندازی نرم افزار اتوکد، کار با خط فرمان اتوکد، ترسیم و تغییر اشیا در اتوکد، هاشور زدن، کار با متن ها، کار با فرامین اتوکد، انواع اندازه گذاری، جایگذاری انواع چیدمان، بلوک ها، تصاویر، کار با لایه ها و استاندارد سازی، چاپ نقشه ها در اتوکد، مدل سازی Wireframe , Surface, Solid, Rendering مسلط شوید.

اخذ مدرک اتوکد فنی و حرفه ای

آموزش فتوشاپ با مدرک فنی حرفه ای

نرم افزار فتوشاپ بعنوان اصلی ترین و پرکاربردترین نرم افزار در زمینه گرافیک و ویرایش تصاویر در تمام جهان شناخته می شود. آموزش و اخذ مدرک فتوشاپ به شما کمک می کند تا علاوه بر یادگیری فتوشاپ موفق به گرفتن گواهینامه بین المللی فتوشاپ نیز گردید. گواهینامه های فنی و حرفه ای ایران در تمام کشورهای جهان معتبر است.

برای شرکت در آزمون فتوشاپ فنی حرفه ای و دریافت گواهینامه فتوشاپ فنی و حرفه ای باید به مهارتهای نرم افزار Photoshop شامل: نصب و تنظیمات نرم افزار فتوشاپ، پالت ها و ابزارهای فتوشاپ، ابزارهای انتخاب و برش و تغییر شکل، ایجاد اشکال برداری، کار با لایه ها در فتوشاپ، چاپ دیجیتال و تنظیمات رنگ ها، بکارگیری فیلترهای فتوشاپ، روتوش عکس ها و تصاویر با فتوشاپ، توانایی مونتاژ کردن و ماسک ها در فتوشاپ مسلط شوید.

اخذ مدرک فتوشاپ فنی و حرفه ای

آموزش کورل دراو با مدرک فنی حرفه ای

نرم افزار کورل دراو یک نرم‌ افزار ویرایشگر گرافیک بُرداری است. برعکس نرم افزارهای پیکسلی (مانند فتوشاپ) هرچقدر در کرل دراو تصویر را بزرگنمایی کنیم تغییری در کیفیت رخ نمی دهد.

برخی از موارد استفاده نرم افزار Corel DRAW در طراحی آرم، طراحی پوستر، طراحی کاتالوگ، طراحی روی CD، طراحی کارت ویزیت، طراحی بنر، طراحی مجله ها و روزنامه ها، طراحی پارچه، برش با دستگاه کاتر پلاتر Cutter plotter (مورد مصرف شرکت های تبلیغاتی، تابلوسازی، برش شبرنگ) ، امور چاپ و انتشار و نهایتا در طراحی صفحات وب میباشد. آموزش کورل دراو در آموزشگاه پایا به شما کمک می کند تا به سرعت آنرا فرا گرفته و براحتی از آن استفاده نمایید.

اخذ مدرک کورل دراو فنی و حرفه ای

آموزش تری دی مکس با مدرک فنی حرفه ای

نرم افزار تری دی مکس 3ds MAX دارای قابلیت ساخت مدلهای سه بعدی، متحرک سازی و رندر می‌باشد. نرم افزار 3d max یکی از قدرتمندترین برنامه های طراحی مدلهای سه بعدی انیمیشن سازی و رندرینگ در عرصه گرافیک کامپیوتری است. معماران و گرافیست ها می‌توانند از نرم افزار تری دی مکس برای پیش نمایش بناها و مدل‌هایی که هنوز ساخته نشده‌اند، بطور شگفت انگیزی استفاده کنند. کاربرد دیگر تریدی مکس در معماری تبدیل پلانهای ساده به شکل سه بعدی میباشد.

سرفصل آموزش تری دی مکس شامل آشنایی کامل با محیط نرم افزار تری دی مکس، آموزش مدلینگ در تری دی مکس، آموزش دوربین در تری دی مکس، آموزش نورپردازی در تری دی مکس، آموزش متریال دهی در تری دی مکس و آموزش رندرگیری در تری دی مکس با وی ری Vrayمیباشد. نرم افزار تری دی مکس در معماری ساختمان و بسیاری موارد دیگر کاربرد دارد.

اخذ مدرک تری دی مکس فنی و حرفه ای

آموزش طراحی وب سایت با مدرک فنی حرفه ای

امروزه طراحی صفحات وب یکی از مشاغل پردرآمد در حوزه IT است و درخواست های بسیاری برای آن در جهان وجود دارد. شما می توانید با تسلط در طراحی صفحات وب Web Design و اخذ مدرک معتبر بین المللی طراحی مقدماتی صفحات وب از سازمان فنی و حرفه ای در ایران و خارج از ایران برترین مشاغل را بدست آورید.

برای شرکت در آزمون طراحی مقدماتی صفحات وب فنی حرفه ای و دریافت گواهینامه فنی و حرفه ای باید به مهارتهایی شامل: توانایی طراحی و ساخت صفحات وب با HTML و CSS، ایجاد نوارهای پیمایش در صفحات وب، توانایی مدیریت محتوای وب و مفاهیم سئو SEO وبسایت، مدیریت وبسایت، انتخاب دامین و هاستینگ و آپلود صفحات وب، بهبود سرعت باز شدن صفحات وب، نمایش وب سایت در اندازه های مختلف مسلط شوید.

اخذ مدرک طراحی وب سایت فنی و حرفه ای

آموزش مربیگری آموزشگاه با مدرک فنی حرفه ای

مربیگری به مجموعه ای از وظایف و توانمندی های خاص که از یک مربی در سطح مورد نظر انتظار می رود اطلاق می شود. در حرفه پداگوژی عمومی حداقل توانمندی های آموزشی و حرفه ای، رفتارهای عاطفی و مهارت های غیر فنی و اخلاق حرفه ای از مربیان دوره آموزش استاندارد فنی و حرفه ای انتظار می رود. مربی آموزشگاه باید شایستگی و توانایی انجام کار در محیط ها و شرایط گوناگون را به طور موثر و کارا برابر استاندارد سازمان فنی حرفه ای داشته باشد.

استاندارد آموزش شایستگی روش ها و فنون تدریس (پداگوژی) برای آموزش مهارت روش وفنون تدریس، ارزشیابی و ارزیابی کارآموزان و دوره آموزشی و همچنین آیین کلاس داری و آموزش و یادگیری طراحی و تدوین گردیده است. واژه پداگوژی Pedagogy در اصل یک لغت لاتین است و در معنا به روشها و مقدماتی اطلاق می گردد که برای تعلیم و تربیت مورد استفاده می گیرد.

اخذ مدرک مربیگری آموزشگاه فنی و حرفه ای

آموزش مدیریت آموزشگاه با مدرک فنی حرفه ای

طبق دستورالعمل سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور، گذراندن دوره مدیر آموزشگاه جهت دریافت کارت مدیریت آموزشگاه الزامیست. با شرکت در دوره آموزش مهارت مدیریت آموزشگاه های فنی حرفه ای می توانید در کوتاهترین زمان موفق به گرفتن کارت مدیریت آموزشگاههای سازمان فنی و حرفه ای شوید.

مدیر آموزشگاه وظایفی از قبیل برنامه ریزی آموزشی، اجرای قوانین و مقررات، نظارت بر فعالیت های آموزشی آموزشگاه، ارزشیابی دوره های در حال اجرا، مدیریت مالی آموزشگاه، رسیدگی به امور کارآموزان و کارکنان، تهیه گزارش های اداری، نظارت و اعمال مدیریت بر حسن انجام وظایف کلیه کارکنان و مربیان را در بر می گیرد.

اخذ کارت مدیریت آموزشگاه فنی و حرفه ای

آموزش دیپلم گردشگری با مدرک فنی حرفه ای

دیپلم گردشگری بدلیل جذابیت دروس دیپلم گردشگری و سادگی و درصد قبولی بالا در مقایسه با سایر دیپلم ها مخصوصا برای شاغلین بیشتر مورد توجه قرار گرفته است. متقاضیان اخذ دیپلم گردشگری در مدت کوتاهی معمولا بین ۴ تا ۸ ماه می توانند موفق به گرفتن دیپلم گردشگری آموزش و پرورش شوند.

فارغ التحصیلان دیپلم گردشگری می توانند به فعالیتهای مرتبط با صنعت توریستم، ایرانگردی و جهانگردی پرداخته و در این صنعت نوپا راه موفقیت را در پیش گیرند. همچنین با اخذ دیپلم گردشگری امکان ادامه تحصیل و ورود به دانشگاه بدون کنکور در دانشگاههای معتبر ایران و جهان محیا خواهد شد. در انتهای دوره دیپلم گردشگری آموزش و پرورش در صورت شرکت در آزمون های هماهنگ سازمان فنی و حرفه ای و کسب نمره قبولی مدارک بین المللی گردشگری صادر میگردد.

اخذ مدرک دیپلم گردشگری فنی و حرفه ای

اخذ مدرک معتبر فنی و حرفه ای|مدرک رسمی فنی حرفه ای|مدرک بین المللی و قابل ترجمه رسمی|مدرک رسمی با مهر وزارت خارجه و دادگستری|مدرک بین المللی جهت مهاجرت|مدرک ICDL فنی و حرفه ای|مدرک فتوشاپ فنی و حرفه ای|مدرک طراحی وب سایت فنی و حرفه ای|مدرک اتوکد فنی و حرفه ای|مدرک کورل دراو فنی و حرفه ای|مدرک تری دی مکس فنی و حرفه ای|مدرک مربیگری فنی و حرفه ای|مدرک مدیریت فنی و حرفه ای|مدرک دیپلم گردشگری فنی و حرفه ای|مدرک کامپیوتر فنی و حرفه ای

whatsapp