آموزشگاه کامپیوتر,آموزشگاههای برتر کامپیوتر,برترین آموزشگاه کامپیوتر,آموزشگاه کامپیوتر پایا,لیست آموزشگاه های کامپیوتر,آموزشگاه فناوری اطلاعات,وب سایت آموزشگاه كامپيوتر,مجتمع فنی
Fa Ar En

آموزشگاه فنی حرفه ای در تهران و اخذ گواهینامه معتبر فنی و حرفه ای

آموزشگاه فنی حرفه ای پایا دارای مجوز رسمی از سازمان فنی و حرفه ای تهران می باشد. مراحل دریافت مدرک فنی و حرفه ای شامل ثبت نام دوره های فنی حرفه ای، آموزش و کسب مهارت های فنی و حرفه ای، اخذ کارت ورود به جلسه ازمون فنی و حرفه ای، شرکت در آزمون کتبی و آزمون عملی، مشاهده نتایج آزمون فنی و حرفه ای، اخذ گواهینامه معتبر فنی حرفه ای، اخذ کارت مهارت فنی و حرفه ای، استعلام گواهینامه فنی حرفه ای و ترجمه رسمی مدرک بین المللی فنی و حرفه ای در دارالترجمه رسمی با مهر دادگستری و مهر وزارت امور خارجه جهت مهاجرت به خارج یا ادامه تحصیل،‌ ارائه مدرک معتبر به سازمان ها، ادارات دولتی، خصوصی و ... انجام می شود.

آموزش ICDL با مدرک فنی حرفه ای

امروزه کلیه افراد و سازمان ها جهت استخدام یا ارتقای شغلی کارکنان در مراکز دولتی و خصوصی، دانشجویان، متقاضیان ادامه تحصیل یا مهاجرت به خارج نیازمند اخذ گواهینامه معتبر ICDL فنی و حرفه ای می باشند. مهارت های هفتگانه آی سی دی ال شامل مدرک ICDL درجه یک و مدرک ICDL درجه دو می باشد.

ICDL یک گواهینامه مهارت بین المللی در زمینه کار با کامپیوتر می باشد. آموزش و آزمون icdl بصورت کتبی و عملی برگزار می شود. مرجع رسمی و معتبر گواهینامه ICDL در ایران، سازمان آموزش فنی و حرفه ای و آموزشگاههای فنی حرفه ای می باشد. مهارتهای هفتگانه ICDL شامل مفاهیم فناوری اطلاعات، مهارت در ویندوز، اینترنت، مهارت در نرم افزارهای میکروسافت آفیس: Access ، PowerPoint ، Excel ، Word می باشد.

اخذ گواهینامه ICDL فنی و حرفه ای آموزشگاه فنی و حرفه ای تهران

آموزش فشرده ICDL و اخذ سریع مدرک فنی حرفه ای

با توجه به اینکه خیلی از افراد بصورت کاربردی با مباحث و مهارت های ICDL تجربه و آشنایی کافی دارند. و از طرفی بنا بدلایل مختلف نیازمند اخذ سریع مدرک و گواهینامه رسمی و معتبر ICDL فنی و حرفه ای دارند. آموزشگاه فنی حرفه ای پایا اقدام به برگزاری دوره های فشرده ICDL و اخذ سریع گواهینامه فنی و حرفه ای معتبر از سازمان آموزش فنی و حرفه ای تهران می نماید.

خواهشمند است در صورتی که دارای شرایط مذکور هستید. و نیازمند اخذ سریع مدرک معتبر ICDL فنی حرفه ای می باشید. با مشاورین آموزشگاه رسمی فنی و حرفه ای پایا در تهران تماس بگیرید. تا بصورت ویژه و در سریعترین زمان ممکن، موفق به گرفتن گواهینامه ICDL فنی و حرفه ای معتبر شوید.

اخذ سریع مدرک ICDL فنی و حرفه ای آموزشگاه فنی و حرفه ای تهران

آموزش اتوکد با مدرک فنی حرفه ای

نرم افزار اتوکد معروفترین و پرکاربردترین نرم افزار ترسیم نقشه های معماری و ساختمانی، نقشه های صنعتی و مهندسی در تمام جهان می باشد. شما می توانید با تسلط در کار با نرم افزار AutoCAD و اخذ مدرک معتبر بین المللی اتوکد از سازمان فنی و حرفه ای در ایران و خارج از ایران برترین مشاغل را بدست آورید.

برای شرکت در آزمون اتوکد فنی حرفه ای و دریافت گواهینامه اتوکد فنی و حرفه ای باید به مهارتهای نرم افزار AutoCAD شامل: نصب و راه اندازی نرم افزار اتوکد، کار با خط فرمان اتوکد، ترسیم و تغییر اشیا در اتوکد، هاشور زدن، کار با متن ها، کار با فرامین اتوکد، انواع اندازه گذاری، جایگذاری انواع چیدمان، بلوک ها، تصاویر، کار با لایه ها و استاندارد سازی، چاپ نقشه ها در اتوکد، مدل سازی Wireframe , Surface, Solid, Rendering مسلط شوید.

اخذ مدرک اتوکد فنی و حرفه ای آموزشگاه فنی و حرفه ای تهران

آموزش فتوشاپ با مدرک فنی حرفه ای

نرم افزار فتوشاپ بعنوان اصلی ترین و پرکاربردترین نرم افزار در زمینه گرافیک و ویرایش تصاویر در تمام جهان شناخته می شود. آموزش و اخذ مدرک فتوشاپ به شما کمک می کند تا علاوه بر یادگیری فتوشاپ موفق به گرفتن گواهینامه بین المللی فتوشاپ نیز گردید. گواهینامه های فنی و حرفه ای ایران در تمام کشورهای جهان معتبر است.

برای شرکت در آزمون فتوشاپ فنی حرفه ای و دریافت گواهینامه فتوشاپ فنی و حرفه ای باید به مهارتهای نرم افزار Photoshop شامل: نصب و تنظیمات نرم افزار فتوشاپ، پالت ها و ابزارهای فتوشاپ، ابزارهای انتخاب و برش و تغییر شکل، ایجاد اشکال برداری، کار با لایه ها در فتوشاپ، چاپ دیجیتال و تنظیمات رنگ ها، بکارگیری فیلترهای فتوشاپ، روتوش عکس ها و تصاویر با فتوشاپ، توانایی مونتاژ کردن و ماسک ها در فتوشاپ مسلط شوید.

اخذ مدرک فتوشاپ فنی و حرفه ای آموزشگاه فنی و حرفه ای تهران

آموزش کورل دراو با مدرک فنی حرفه ای

در حال بروزرسانی اطلاعات...

اخذ مدرک کورل دراو فنی و حرفه ای آموزشگاه فنی و حرفه ای تهران

آموزش تری دی مکس با مدرک فنی حرفه ای

در حال بروزرسانی اطلاعات...

اخذ مدرک تری دی مکس فنی و حرفه ای آموزشگاه فنی و حرفه ای تهران

آموزش طراحی وب سایت با مدرک فنی حرفه ای

امروزه طراحی صفحات وب یکی از مشاغل پردرآمد در حوزه IT است و درخواست های بسیاری برای آن در جهان وجود دارد. شما می توانید با تسلط در طراحی صفحات وب Web Design و اخذ مدرک معتبر بین المللی طراحی مقدماتی صفحات وب از سازمان فنی و حرفه ای در ایران و خارج از ایران برترین مشاغل را بدست آورید.

برای شرکت در آزمون طراحی مقدماتی صفحات وب فنی حرفه ای و دریافت گواهینامه فنی و حرفه ای باید به مهارتهایی شامل: توانایی طراحی و ساخت صفحات وب با HTML و CSS، ایجاد نوارهای پیمایش در صفحات وب، توانایی مدیریت محتوای وب و مفاهیم سئو SEO وبسایت، مدیریت وبسایت، انتخاب دامین و هاستینگ و آپلود صفحات وب، بهبود سرعت باز شدن صفحات وب، نمایش وب سایت در اندازه های مختلف مسلط شوید.

اخذ مدرک طراحی وب سایت فنی و حرفه ای آموزشگاه فنی و حرفه ای تهران

آموزش مربیگری آموزشگاه با مدرک فنی حرفه ای

در حال بروزرسانی اطلاعات...

اخذ مدرک مربیگری آموزشگاه فنی و حرفه ای آموزشگاه فنی و حرفه ای تهران

آموزش مدیریت آموزشگاه با مدرک فنی حرفه ای

طبق دستورالعمل سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور، گذراندن دوره مدیر آموزشگاه جهت دریافت کارت مدیریت آموزشگاه الزامیست. با شرکت در دوره آموزش مهارت مدیریت آموزشگاه های فنی حرفه ای می توانید در کوتاهترین زمان موفق به گرفتن کارت مدیریت آموزشگاههای سازمان فنی و حرفه ای شوید.

مدیر آموزشگاه وظایفی از قبیل برنامه ریزی آموزشی، اجرای قوانین و مقررات، نظارت بر فعالیت های آموزشی آموزشگاه، ارزشیابی دوره های در حال اجرا، مدیریت مالی آموزشگاه، رسیدگی به امور کارآموزان و کارکنان، تهیه گزارش های اداری، نظارت و اعمال مدیریت بر حسن انجام وظایف کلیه کارکنان و مربیان را در بر می گیرد.

اخذ کارت مدیریت آموزشگاه فنی و حرفه ای آموزشگاه فنی و حرفه ای تهران

آموزش دیپلم گردشگری با مدرک فنی حرفه ای

در حال بروزرسانی اطلاعات...

اخذ مدرک دیپلم گردشگری فنی و حرفه ای آموزشگاه فنی و حرفه ای تهران

آموزشگاه فنی و حرفه ای|آموزشگاه فنی حرفه ای تهران|آموزشگاه فنی حرفه ای|اموزشگاه فنی وحرفه ای تهران|اموزشگاه های فنی و حرفه ای تهران|آموزشگاه های فنی حرفه ای تهران|آموزشگاه فنی تهران|مدرک فنی حرفه ای|مدرک فنی و حرفه ای|آدرس آموزشگاه های فنی حرفه ای


آدرس آموزشگاه کامپیوتر پایاتلفن تماس با آموزشگاه کامپیوتر پایاکانال تلگرام آموزشگاه پایا
مرکز آموزش های تخصصی پایا برگزار کننده دوره های آموزش کاربردی و تضمینی و مهارت های ویژه مشاغل
Top Computer Training School & IT Academy | in Iran , Tehran | Computer Skills Training | Computer tutorials | IT tutorials | Computer institute | Amoozeshgah Computer Paya
All Right Reserved 2005 - 2015- Designed by Institute of Computer PAYA -  Parviz Tariveh   email: info@PayaIT.com
تماس با آموزشگاه کامپیوتر پایاآموزشگاه کامپیوتر پایا