آموزش نرم افزار افتر افکت After Effects

share-desktop share-mobile

آموزش نرم افزار افتر افکت After Effects

نرم افزار افتر افکت چیست؟

نرم افزار افتر افکت یکی از قدرتمندترین ابزارهای پویانمایی دوبعدی و جلوه های ویژه سینمایی در جهان است. که انقلاب وسیعی در نگرش نسبت به پویانمایی و تلویزیون پدید آورده. این نرم افزار هماهنگی بالایی با نرم افزار ادوبی فوتوشاپ و ادوبی پریمیر و ادوبی آدیشن دارد.

نرم افزار After Effect در زمینه تلفیق و ترکیب تصاویر متحرک همان قدرتی را در اختیار شما قرار می دهد که نرم افزار فتوشاپ در اختیار طراحان قرار می دهد. در محیط نرم افزار افتر افکتس می توانید ارتباط بین تصاویر، صداها و فیلم های متحرک را به دلخواه و با مهارت بر قرار نمایید. به کمک این برنامه می توانید صداها را وارد کنید تا با حرکات تصاویر اجراء شوند.

از نرم افزار افتر افکت در صنعت تصویر متحرک و فیلم های ویدیویی و تیتراژ فیلم ها و تبلیغات تلویزیونی استفاده می شود. و بسیاری از شاهکار های سینمایی و تبلیغات تلویزیونی اغلب محصول برنامه AE یا همان افتر افکتز است! به عبارتی برنامه After Effects در زمینه تلفیق و ترکیب تصاویر متحرک همان قدرتی را در اختیار شما قرار می دهد که ابزارهای نقاشی و ترسیمی در اختیار هنرمندان قرار داده اند!

افتر افکتس After Effects نرم افزار ایجاد جلوه های بصری دیجیتال Digital Visual Effects، موشن گرافیک (موشن گرافیک Motion graphic design یا گرافیک متحرک زیر مجموعه ای از طراحی گرافیک است. که قوانین طراحی گرافیک را در یک محیط فیلم سازی یا یک محیط تولید تلویزیونی، از طریق به کاربردن انیمیشن "جان بخشی" یا تکنیک های سینمایی، به کار می برد.) و برنامه کاربردی ترکیب عناصر بصری Compositing Application مختلف است. افتر افکتس توسط شرکت ادوبی سیستم توسعه یافته و در فرایند پس از تولید در فیلم سازی و تولیدات تلویزیونی مورد استفاده قرار می گیرد.

در میان دیگر نرم افزارهای گرافیکی، افتر افکتس را می توان برای کروماکی (کروماکی Chroma key compositing, or chroma keying یک تکنیک جلوه های ویژه سینمایی و پس‌تولیدی Video Post-Production برای روی هم قرار دادن چند نگاره و یا فیلم بر روی هم است. بدین صورت که از اشیا یا افراد تصاویری روبروی پرده سبز یا پرده آبی گرفته شده و با نگاره های مطلوب از پیرامون ادغام می گردند.) ، اصلاح حرکت، اندازه و جهت، ترکیب عناصر بصری و انیمیشن یا نقاشی متحرک Animation استفاده کرد. همچنین نرم افزار افتر افکت را به عنوان یک نرم افزار بسیار پایه برای ویرایشگر غیرخطی non-linear editor ، ویرایشگر صوتی Audio editor و واسطه تبدیل کدها می توان استفاده کرد.

با توجه به تجربه متخصصان توصیه می شود قبل از شروع آموزش نرم افزار افتر افکت Adobe After Effects تجربه کافی در زمینه طراحی گرافیکی و آموزش نرم افزار فتوشاپ Adobe Photoshop را بدست آورید.

نظرات دیگران درباره ما

کاربردهای نرم افزار افتر افکت در فیلم های سینمایی

فیلم های پرهزینه هالیوودی همچون Gladiator, Spider Man, Die Hard 4, فیلم جنجالی 300، Mr. & Mrs Smith, Last Samurai, Rush Hour 3 , سری فیلم های Blade و فیلم ماتریکس Matrix و بالغ بر ۳۵۰ فیلم دیگر هالیوودی همگی از نرم افزار افترافکت برای جلوه های ویژه، تیتراژ و میکس ویدیویی خود استفاده نموده اند. منبع: آموزشگاه کامپیوتر پایا

افتر افکت یک نرم افزار کاربردی برای ساختن سازه های ویدیویی و انیمیشن و افکت های ویژه است. این نرم افزار در بین ویدیو سازها بسیار محبوب می باشد. تقریبا صنعت استانداردی در میان سطح نیمه حرفه ای هاست. فقط تولیداتی با تقاضاهای بسیار بالا و بودجه های هنگفت به چیزی پیچیده تر از افتر افکت نیاز دارند. نرم افزار افتر افکت کاملا قادر به تولید سازهای ویدیویی بسیار با کیفیت برای برنامه های تلویزیونی و تبلیغات است. و حتی امکان تولید ویژگی های فیلم ها را نیز دارد. افتر افکت از جریان-کاری عمومی مشابه تمام نرم افزارهای ادیت ویدیویی استفاده می کند. هر پروژه شامل کلکسیونی از داشته های رسانه ای و مدیا است که در لایه های گوناگون در یک نوار زمان یا تایم لاین Time Line مرتب شده اند.

سرفصل آموزش افتر افکت After Effects

تفاوت فتوشاپ و افتر افکت چیست؟

برنامه فتوشاپ برای دستکاری تصاویر ساکن طراحی شده است. اگر در یک پروژه افکت گذاری می خواهید از تصاویر ساکن با کیفیت بالا استفاده نماید بهترین و قدرتمندترین برنامه، نرم افزار Photoshop می باشد. از تصاویر پردازش شده در فتوشاپ میتوان در پروژه های افتر افکت یا AE استفاده نمود. برنامه فتوشاپ برای پردازش تصاویر ساکن بسیار بسیار مناسب و پر قدرت است.

برنامه افتر افکت برای تصاویر متحرک بسیار پر قدرت طراحی شده است. همچنین از این نرم افزار می توان برای قرار دادن جلوه های ویژه حرکتی بر روی فیلم ها و نقاشی بر روی فیلم ها استفاده نمود. همچنین افترافکت قابلیت مونتاژ و میکس تصاویر را نیز دارا می باشد. و از فرمت های تصویری بسیاری برای انجام این امور پشتیبانی می کند. از جمله امکاناتی که به این نسخه اضافه شده است می توان به امکان وارد کردن 3D Object از photoshop CC و تغییرات 3D آن ، خروجی Time Line با فرمت XFL و امکان باز کردن همزمان آن در نرم افزارهای دیگر شرکت ادوبی از جمله نرم افزار فلش وجود دارد. استفاده کامل از سطح های ۲٫۵ وجهی ، تعامل بسیار قوی با نرم افزارهای ادیت فیلم و صدای ادوبی و کارکرد عالی برای موبایل اشاره کرد.

تفاوت افترافکت با پریمیر

بسیاری از مردم در مورد اینکه دقیقا افترافکت چه کاری انجام می دهد، سر در گم می شوند. و اینکه افتر افکت چه تفاوتی با برنامه هایی مانند نرم افزار پریمیر پرو دارد؟

در نگاه اول به نظر می رسد نرم افزار افتر افکتس دارای کاربرد مشابه با نرم افزار Adobe Premiere می باشد. و حقیقتا نیز هر دو از بسیاری از امکانات، فیلترها و افکت ها مشترکا استفاده می کنند. تفاوت در این است که افتر افکتز که فوتیج ویدیو رو به روش مشابه ای شبیه پریمیر ادیت می کند، به طور ویژه ای برای کار با لایه بندی ویدیو و کامپوزیت سازی و افکت ها و انیمیشن ها هم طراحی شده است. البته پریمیر هم می تواند این کارها را انجام دهد. ولی افتر افکتز و جریان کاری آن اندکی متفاوت است که باعث ساده تر بودن آن می شود. افتر افکت همچنین خروجی با کیفیت تری نسبت به پریمیر ارائه می نماید.

به طور خلاصه: نرم افزار Adobe After Effects برای کار با نوارهای زمانی کوتاه تر و افکت های بیشتر، بهتر کار می کند. Adobe Premiere Pro برای کار با پروژه های ادیت عمومی و مخصوصا طولانی و ادیت های پیچیده، بهتر کار می کند. منبع: آموزشگاه کامپیوتر پایا

معرفی نرم افزار افتر افکت After Effects

آموزش افتر افکت After Effects


تاریخ شروع دوره: اختیاری
ظرفیت مانده: ظرفیت تکمیل
روزهای برگزاری: اختیاری
ساعت برگزاری: اختیاری
طول دوره: 10 جلسه
نحوه تشکیل: خصوصی
شهریه عادی: 0 تومان
امتیاز آموزشگاه:
شهریه نهایی: 0 تومان
پرداخت نهایی: 0 تومان
آموزشگاه پایا
آموزش افتر افکت After Effects

توضیحات دوره آموزشی:

1- اجرای دوره بصورت 100% عملی و کاربردی میباشد.

2- ارائه نرم افزار ها و جزوات(بصورت رایگان)

3- امکان ارائه گواهینامه بین المللی / پذیرایی رایگان در طول دوره و....

نظرسنجی کیفیت دوره آموزشی

تکنیک های افتر افکت برای غیر حرفه ای ها

افتر افکتس شرکت ادوبی امکان اینکه هر چه را که می خواهید تخیل کنید و بسازید را به شما می دهد. همچنین برای تصحیح مشکلات معمول فیلمها بسیار کارا است. این سطح وحشتناک از قدرت تکنیکی و خلاقیتی می تواند ترسناک باشد و سخت بنظر برسد. صرف نظر از اینکه نرم افزار Avid و یا نرم افزار پریمیر و یا final cut را انتخاب کنید، با ترکیب افتر افکت با آنها، توانایی های ویژه را به کارتان اضافه می کنید. همچنین می توانید یک شات را با برگشت کوتاه ترکیب کنید و به پروژه و تولید، ارزش اضافه بدهید و در هزینه ها صرفه جویی کنید. و این جادوی افتر افکت است. تلفیق آن باعث می شود که بارها و بارها به استخدام گرفته شوید. منبع: آموزشگاه کامپیوتر پایا

مفهوم کمپوزیسیون های افتر افکت After Effects Composition چیست؟

برای کار با فایل ها در افتر افکت باید آنها در کمپوزیسیون قرار دهید. که اغلب به عنوان comp نام برده می شوند. یک کمپوزیسیون یک محتوی است که لایه هایی از ویدیو ، صوت ، متن و غیره را ذخیره می کند. کمپوزیسیون ها اصالتا نوارهای زمانی مستقل دارند. و برای همین می توانید به هر کدام از کمپوزیسیون ها به عنوان یک پروژه جداگانه فکر کنید.

می توانید کمپوزیسیون های متعدد در یک پروژه یکسان داشته باشید. کمپوزیسیون ها با سایر دارایی ها در پانل پروژه لیست می شوند. همچنین می تواند کمپوزیسیون های تو در تو ایجاد کنید.

وارد کردن فایل ها به افتر افکت

افتر افکت حمایت های شگرفی در وارد سازی یا after effects importing انواع مختلف فایل را ارائه می نماید. هر فرمت معمول صوتی و ویدیویی و حتی تصویری در آن پشتیبانی می شود.

پروژه های افتر افکت

کار کردن در افترافکت به معنای کار کردن با پروژه است. پروژه های افترافکت بسیار شبیه به پروژه های پریمیر است. فایل ها را وارد می کنید و آنها را در پانل پروژه ذخیره می کنید و بر روی آنها در تایم لاین کار می کنید. فایل های افتر افکت با پسوند aep ذخیره می شوند که مخفف "پروژه افتر افکت" است.

محیط های کاری افتر افکت

افتر افکت از همان رابط کاربری آشنای مشترک سایر نرم افزارهای شرکت adobe استفاده می کند. می توانید از محیط های کاری از پیش تنظیم شده استفاده کنید. و آنرا حرکت بدهید و فریم ها و پانل ها رو دوباره تنظیم کنید و محیط های کارهای خودتان را بسازید و ذخیره کنید.

هر محیط کاری برای حداکثر کارایی طراحی شده است تا منطبق با نوع وظیفه و کار پروژه باشد. برای مثال پیش تنظیمات انیمیشن، پانل های مختلف و متعدد قابل استفاده تر برای انیمیشن را باز می کند و غیر ضروری ترها را پنهان می سازد.

جریان کاری After Effects

جریان کاری پایه در افترافکت بسیار شبیه سایر نرم افزارهای ادیت ویدیو است. مانند(پریمیر) . تفاوت در این است که افترافکت برای کار با کامپوزیشن های پیچیده ویدیویی و افکت ها بسیار مناسب تر است تا استفاده از کارهای مستقیمی مثل برش!

سرفصل دوره آموزشی افتر افکت منطبق بر سرفصل موسسات آموزشی آمریکا نیویورک

After Effects Training Class

WHAT YOU’LL LEARN?

Course Topics:

After Effects Training Section 1

Intro to After Effects

 • - The Project, Composition and Timeline panels
 • - Splitting Layers
 • - Color Correction
 • - RAM Preview

Fade-Ins & Working with Text

 • - Creating Fade-In Effect
 • - Adding and Animating Text

Rendering

 • - The Render Queue
 • - Using Masks to Create a Vignette

After Effects Training Section 2

Getting Started & Basic Effects

 • - Intro to Non-Destructive Effects
 • - More Color Correction
 • - Block Dissolve
 • - Transition Effects

Mask Paths & Effects

 • - Mask Paths
 • - Block Dissolve Tricks

Position Animation & Keyframes

 • - Keyframe Animations
 • - Sharing Transition Effects Between Layers

Text Effects & Animation

 • - Adding Titles
 • - Animating Text
 • - Lens Flares

Compositing & Exporting

 • - Pre-Composing Layers
 • - Block Dissolve
 • - Exporting the Project

After Effects Training Section 3

Animating Masks

 • - Isolating a Segment of Video
 • - Using Illustrator for Complex Paths

Enhancing Colors

 • - Duplicating Layers
 • - Hue/Saturation Effect

Mimicking Fancy Camera Work

 • - Adding a Cross-Dissolve
 • - Using Scale to Fake a Camera Zoom

Using a Preset to Animate Text

 • - Adding Text
 • - Adding a Drop Shadow
 • - Styling the Text with an Animation Preset

After Effects Training Section 4

Animating a Simple Mask

 • - Isolating a Segment of Video
 • - Using Illustrator for Complex Paths

Layering and Copying Masks

 • - Duplicating Layers
 • - Hue/Saturation Effect

Using Layers

 • - Colorizing Effects
 • - Lens Flare
 • - Adjustment Layers

Editing Adjustment Layers

 • - Animating Mask Paths
 • - Rendering

After Effects Training Section 5

Elliptical Masks & More 3D Text Animation

 • - Elliptical Masks
 • - 3D Object Motion Path
 • - 3D Animation

Mask Paths & Effects

 • - Mask Paths
 • - Block Dissolve Tricks
 • - Echo Effects

Z-Axis Text Animation & Motion Blur

 • - More 3D Animation
 • - Adding Motion Blur Effects

After Effects Training Section 6

3D Lighting and the Wiggler

 • - 3D Lighting Effects
 • - Randomizing with "The Wiggler"

More 3D Fun: Lights, Rotation, Motion!

 • - 3D Rotation
 • - Lighting Effects
 • - Creating Shadows

3D Cameras and Null Objects

 • - Adding a Camera Layer
 • - Viewing Text with a 3D Camera

Rendering & Exporting Options

 • - Rendering Uncompressed Files
 • - Rendering a Video with Transparency
 • - Creating a Render Template
 • - Saving a RAM Preview
 • - Exporting a SWF
 • - Exporting Images

Adobe After Effects

Adobe After Effects is a powerful tool for animation and video post-production. It can be used to create stand-alone videos and animations but is often more powerful when used in conjunction with other programs such as Dreamweaver, Flash, or Premiere to add special effects and titles to web and video content.

آموزشگاه پایا

خانم قره بیگلو

کیفیت آموزش بسیار عالی بود. نظم آموزشگاه در اجرای کلاس و زمان اجرا خیلی خوب بود. استاد بسیار صبور و مسلط بودن روی مواردی که آموزش می دادن. با تشکر1400/11/30

آقای جعفرحاجی

دوره خیلی خوبی رو گذروندم. از استاد دوره و آموزشی که دیدم کاملا راضی هستم. با تشکر1400/10/06

آقای زمانی

دوره خیلی خوب بود. جلسات بسیار عالی انجام شدن و کاملا عملی بود1400/05/03

خانم بختیاری

دوره های آفیس و فتوشاپ رو در آموزشگاه کامپیوتر پایا گذروندم. از کلیه کلاس هام راضی هستم. ممنونم1400/01/24

آقای کرمیار

با تشکر از کادر آموزشگاه پایا. دوره خیلی خوب بود و استاد بسیار مطالب رو به صورت کاربردی انتقال دادن.1399/11/23

خانم خسروانی

دوره قبلیم دوره کامل طراحی سایت بود و برای دومین بار که در دوره های آموزشگاه کامپیوتر پایا شرکت داشتم. استاد این دوره هم بسیار متعهد بودن و با صبر و حوصله تمام نکات رو آموزش دادن. کلاس های هم بسیار عالی هماهنگ و به موقع برگزار می شدن. تشکر و قدردانی می کنم ازتون1399/06/04

آقای امیرفر

با تشکر از تیم موفق آموزشگاه کامپیوتر پایا.1399/02/31

خانم قدمایی

کلاس خیلی خوب و کاربردی بود. استاد خیلی مسلط بودن. ممنونم از آموزشگاه کامپیوتر پایا1398/12/10

خانم لطفی

تابحال ۳ دوره در آموزشگاه کامپیوتر پایا شرکت کردم و درنظر دارم ۲ دوره دیگه هم بگیرم. الان متوجه میشم که چرا این آموزشگاه از نظر آموزش در سطح ایران انقدر مطرح هستش و هرکسی که تابحال اینجا آموزش دیده انقدر توی بازار کار عملکرد متفاوت و بهتری داره. این دوره هم مثل تمامی دوره های قبلم بسیار عالی و با نهایت کیفیت برگزار شد. 1398/12/18

خانم منزوی

با عرض سلام و ادب. خداروشکر با هماهنگی که از ابتدای دوره انجام شد،‌ برگزاری کلاس به بهترین شکل ممکن اتفاق افتاد. شرایط مناسب آموزشگاه بابت فضای آموزشی، کادر اجرایی و استاد خیلی خوبم باعث رضایتمندی من از دوره هست. با آرزوی موفقیت و بهروزی برای آموزشگاه کامپیوتر پایا1398/11/06

آقای زاهدی

از جزیره کیش برای شرکت در دوره به آموزشگاه پایا مراجعه کردم.ممنونم بابت برخورد همکاران و هماهنگی کلاس ها با توجه به محدودیت زمانی که من داشتم. کیفیت آموزش خیلی خوب بود و استاد کاملا مسلط بودن روی موارد نرم افزار. با تشکر1398/11/03

خانم کمالی

بسیار مفید و کارآمد بود دوره. استاد بسیار با حوصله و صبورانه آموزش رو انجام میدادن. از زمان کلاس به بهترین شکل استفاده می شد. ممنونم از آموزشگاه کامپیوتر پایا1398/10/07

خانم مصدق

برای سومین بار به آموزشگاه کامپیوتر پایا اعتماد کردم. واقعا از دوره راضی بودم. استاد واقعا مسلط بودن روی آموزش. از کادر اداری آموزشگاه هم راضی هستم. ممنونم1398/08/12

خانم محسنی

خیلی خیلی راضی بودم. بهترین استادی بود که تابحال داشتم و بهترین آموزشگاهی بود که تابحال آموزش دیده بودم. واقعا از آموزشگاه کامپیوتر پایا ممنونم1398/05/08

خانم ایزدی

کلاس بسیار خوبی در آموزشگاه پایا گذروندم. ممنونم1398/03/30

آقای ترابی

ضمن تشکر از مدیریت آموزشگاه کامپیوتر پایا، جا داره از استاد محترم دوره بابت تدریس بسیار عالی و کاملشون کمال تشکر رو ابراز دارم. ضمنا کیفیت آموزشی، امکانات آموزشگاه و بررسی منظم کلاس بسیار خوب انجام می شد.1398/03/23

خانم جوادی پناه

دوره کاربردی خیلی خوبی بود. ممنونم از آموزشگاه پایا1398/02/09

خانم آرمشده

از دوره آموزشی که در آموزشگاه پایا گذروندم واقعا راضی هستم. روز اول خیلی شک داشتم، ولی واقعا آموزششون براساس بازار کار و عملی بود. تشکر می کنم.1398/02/08

خانم کریمی

با سپاس از آموزشگاه کامپیوتر پایا. دوره بسیار خوبی بود و زمان بندی جلسات بسیار عالی برگزار شد. در کل بازدهی دوره خیلی خوب بود.1397/11/23

آقای بیگلری

نحوه تدریس و فضای آموزشی آموزشگاه پایا بسیار خوب بود. ساعت های آموزش هم برای دوره عملی کافی و مفید بود. ممنونم.1397/10/25

خانم شمس

با تشکر از استاد محترم دوره و آموزشگاه کامپیوتر پایا. دوره بسیار کاربردی و کامل بود. موفق و سلامت باشید.1397/09/10

خانم شیروانی

استاد بسیار خوب و قابل فهم مطالب رو توضیح دادن و بسیار مهربان و دلسوز بودن. کادر اجرایی آموزشگاه پایا هم بسیار خوش برخورد هستن. سپاسگزارم1397/7/5

آقای زندیه

به نظر من دوره خوب و کاملی بود و از استاد کلاس واقعا راضی هستم. از هم نظر کلاس خوب و راحتی بود.1397/08/02

آقای دلخوش

دوره به صورت عملی برگزار شد. ممنونم1397/5/30

خانم عباسپولی

دومین دوره گرافیک بود که در آموزشگاه پایا شرکت می کردم. واقعا دوره ها کاربردی و تخصصی گفته میشن. با تشکر1397/5/28

نظرات مخاطبان درباره ما

ارائه ضمانت رضایت مشتری از خدمات آموزشی، توسط مدیریت موسسه

ارائه خدمات آموزشی رایگان پس از اتمام دوره با اهدای کارت گارانتی و پشتیبانی آموزشی

ارائه کارت تخفیف ویژه، قابل انتقال به غیر

ارائه تخفیفات متنوع شهریه توسط واحد ثبت نام

ارائه پذیرایی رایگان در طول دوره آموزشی

ارائه کارنامه در طول دوره، ارائه گواهینامه پایان دوره، اهدای جوایز و لوح تقدیر

اهدای ابزار و ملزومات آموزشی و کمک آموزشی به دانشجویان بصورت رایگان

مجهز به امکانات و سیستمهای کمک آموزشی Smart TV, Free Internet Wi-FI, Data Projector ,Laptop و..

امکان ارائه دوره بازآموزی رایگان (Retraining)

امکان کارآموزی و کارورزی رایگان دوره های عملی و کاربردی در محل موسسه و یا معرفی به سازمانها و ...

ضمانت رضایتمندی

تماس با ما

تماس با ما

لینک ثبت نام دوره آموزشی

لینک ثبت نام دوره آموزشی

آموزش افترافکت از صفر تا صد ، آموزش افترافکت اینستاگرام ، آموزش افتر افکت اندروید ، آموزش افتر افکت اکولایزر ، آموزش افتر افکت اصفهان ، آموزش افتر افکت انیمیشن ، آموزش افتر افکت انیمیشن سازی ، آموزش اکسپرشن افترافکت ، آموزش ابتدایی افترافکت ، آموزش ابزارهای افترافکت ، آموزش افترافکت برای معماری ، آموزش افترافکت به زبان فارسی ، آموزش افترافکت به زبان ساده ، آموزش افترافکت برای گوشی ، آموزش افترافکت بازار کار ، آموزش افترافکت به صورت حرفه ای ، آموزش افترافکت به صورت پروژه محور ، آموزش افتر افکت برای اینستاگرام ، آموزش افترافکت پیشرفته ، آموزش افترافکت پرند ، آموزش افترافکت پروژه محور ، آموزش افترافکت پی دی اف ، آموزش افترافکت پرشین جی اف ایکس ، آموزش افترافکت پیشرفته رایگان ، آموزش افترافکت پروژه ای ، آموزش افتر افکت پروژه آماده ، آموزش پلاگین افتر افکت ، آموزش افترافکت تاپ لرن ، آموزش افترافکت تیزر مذهبی ، اموزش افتر افکت تبریز ، آموزش افترافکت ترکینگ ، آموزش افتر افکت تخصصی ، آموزش تصویری افترافکت ، آموزش تکنیک افترافکت ، آموزش تیزر افترافکت ، آموزش تکنیکهای افترافکت ، آموزش ترانزیشن افتر افکت ، آموزش افترافکت جلوه های ویژه ، آموزش افترافکت جلسه اول ، آموزش افترافکت جهاد دانشگاهی ، آموزش افتر افکت جامع ، آموزش جامع افترافکت ، آموزش جامع افترافکت رایگان ، آموزش افترافکت چیست ، آموزش افترافکت حرفه ای ، آموزش افتر افکت حضوری ، آموزش افتر افکت حرفه ای رایگان ، آموزش افتر افکت حرفه ای آپارات ، آموزش افترافکت حرکت لوگو ، فیلم آموزش افتر افکت حرفه ای ، دانلود آموزش افتر افکت حرفه ای ، آموزش افترافکت خصوصی ، خرید آموزش افترافکت به زبان فارسی ، آموزش افتر افکت خرید ، آموزش خروجی افترافکت ، آموزش خصوصی افتر افکت در اصفهان ، آموزش افترافکت مکتب خونه ، آموزش افترافکت در اصفهان ، آموزش افترافکت در یوتیوب ، آموزش افترافکت در معماری ، آموزش افترافکت در مشهد ، آموزش افترافکت دانشجویار ، آموزش افترافکت دانلود ، آموزش افترافکت در شیراز ، آموزش افترافکت در کرج ، آموزش افترافکت در تهران .

آموزش افترافکت ذخیره پروژه ، آموزش افترافکت رایگان ، آموزش رایگان افترافکت به زبان فارسی ، آموزش رایگان افترافکت کامل ، آموزش رايگان افتر افكت ، آموزش افتر افکت 2020 رایگان ، آموزش افتر افکت 2022 ، آموزش مقدماتی افتر افکت رایگان ، پکیج آموزش افتر افکت رایگان ، آموزش افترافکت زیرنویس ، افترافکت آموزش زبان ، دانلود آموزش افترافکت به زبان فارسی ، کتاب آموزش افترافکت به زبان فارسی ، آموزش مقدماتی افترافکت به زبان فارسی ، آموزش افتر افکت زبان فارسی ، آموزش افترافکت ساخت انیمیشن ، آموزش افترافکت ساخت تیزر تبلیغاتی ، آموزش افترافکت ساخت تیزر ، آموزش افتر افکت ساخت اکولایزر صدا ، آموزش افتر افکت ساده ، آموزش افتر افکت سریع ، آموزش افترافکت شرکت پرند ، آموزش افترافکت شیراز ، آموزش افتر افکت شلیک گلوله ، آموزش افتر افکت شورتکات ، آموزش افترافکت سهیل شریفی ، آموزش افترافکت جلسه ، آموزش افتر افکت شبکه آموزش ، آموزش افترافکت در شهریار ، اموزشگاه اموزش افتر افکت شیراز ، آموزش افترافکت صفر تا صد ، آموزش صفر تا صد افتر افکت ، آموزش افترافکت از صفر ، آموزش صفر افتر افکت ، آموزش افترافکت به صورت رایگان ، آموزش افترافکت به صورت فیلم ، آموزش افترافکت طوفانی ، دانلود آموزش افترافکت ، آموزش افتر افکت طوفانی ، آموزش افتر افکت استاد ، آموزش افترافکت عروسی ، آموزش افترافکت عکس ، آموزش مبتدی افترافکت عکس ، آموزش افترافکت غرب ، آموزش افترافکت فرادرس ، آموزش افترافکت فارسی ، آموزش افترافکت فارسی رایگان ، آموزش فتوشاپ افتر افکت ، افتر افکت آموزش فیلم ، کتاب آموزش افترافکت فارسی ، کتاب آموزش افترافکت فارسی pdf ، دانلود آموزش افترافکت فارسی ، آموزش افتر افکت مجتمع فنی تهران ، آموزش افترافکت قسمت اول ، آموزش افترافکت قسمت 1 ، آموزش برنامه افتر افکت قسمت اول ، آموزش مقدماتی افترافکت قسمت دوم ، آموزش افترافکت قسمت دوم ، آموزش افتر افکت قدیمی ، آموزش افترافکت کامل ، آموزش افترافکت کلیک سایت ، آموزش افترافکت کامپوزیت ، آموزش افتر افکت کلاس ، اموزش افتر افکت کتاب ، آموزش کرک افترافکت 2018 ، آموزش کامل افترافکت فارسی pdf ، آموزش کرک افتر افکت ، اموزش کامل افترافکت رایگان ، دانلود آموزش افتر افکت کامل ، آموزش افترافکت گردو ، آموزش افترافکت موشن گرافیک ، آموزش افتر افکت بیت گرف ، آموزش افترافکت مدرسه گرافیک ، آموزش افتر افکت با گوشی ، آموزش افتر افکت آریاگستر.

آموزش افتر افکت سافت گذر ، آموزش موشن گرافیک افترافکت رایگان ، آموزش افترافکت لیندا ، آموزش افترافکت لوگو موشن ، آموزش افترافکت لوگو ، آموزش افتر افکت لیموناد ، دانلود آموزش افترافکت لیندا ، آموزش افترافکت لیندا با زیرنویس فارسی ، اموزش افتر افکت لوگو موشن ، اموزش لوگو افتر افکت ، آموزش افترافکت نمایش لوگو ، آموزش افترافکت مقدماتی ، آموزش افترافکت مذهبی ، آموزش افترافکت معماری ، آموزش افترافکت مقدماتی تا پیشرفته ، آموزش افترافکت مجتمع فنی تهران ، آموزش ماسک افتر افکت ، آموزش افترافکت نوین پندار ، آموزش نصب افترافکت ، آموزش نصب افترافکت 2020 ، اموزش نصب افتر افکت 2018 ، اموزش نصب افتر افکت 2022 ، آموزش افتر افکت نورپردازی ، آموزش نصب افترافکت 2017 ، آموزش نصب افتر افکت 2019 ، آموزش افترافکت و پریمیر ، آموزش ویدیو افتر افکت ، آموزش های افتر افکت ، آموزش افکت های افترافکت ، افترافکت آموزش ها ، آموزش افترافکت جلوه های بصری ، آموزش تکنیک های افترافکت ، آموزش پلاگین های افترافکت ، آموزش پریست های افترافکت ، آموزش اسکریپت های افترافکت ، آموزش افترافکت یوتیوب ، آموزش افترافکت یزد ، آموزش افترافکت در یزد ، آموزشگاه اموزش افتر افکت ، آموزشگاه افترافکت به ، آموزشگاه افترافکت با ، آموزشگاه افترافکت بر ، آموزشگاه افتر افکت تبریز ، آموزشگاه افترافکت تهران ، آموزشگاه افترافکت در تهران ، آموزشگاه افترافکت چی ، آموزشگاه افترافکت در مشهد ، آموزشگاه افترافکت در کرج ، آموزشگاه افترافکت در شیراز ، آموزشگاه آموزش افترافکت در کرج ، آموزشگاه افتر افکت شیراز ، آموزشگاه افترافکت عل ، آموزشگاه افترافکت في ، آموزشگاه افترافکت کرج ، بهترین آموزشگاه افترافکت در تهران ، آموزش افترافکت (after effects) ، after effects آموزش نرم افزار ، آموزش نرم افزار adobe after effects ، آموزش کامل نرم افزار after effects ، آموزش کار با adobe after effects ، آموزش کار با adobe after effects cs4 ، آموزش برنامه after effects ، آموزش کار با after effects ، دانلود فیلم آموزش after effect به زبان فارسی ، دانلود کتاب آموزش after effect به زبان فارسی.

آموزش گام به گام after effects ، آموزش after effect پرند ، آموزش after effects تلگرام ، آموزش after effect تا صد ، آموزش after effect تایپ فارسی در ، آموزش after effect تصویری نرم افزار ، آموزش after effects ثبت نام ، آموزش after effects ثریا ، آموزش after effects جدید ، آموزش after effect جامع ، آموزش after effects چیست ، آموزش after effect حرفه ای ، آموزش after effects خرید ، آموزش after effects خودرو ، آموزش after effect خروجی گرفتن از ، دانلود آموزش after effects ، آموزش after effect در معماری ، آموزش after effect رایگان ، آموزش رایگان adobe after effects ، آموزش after effect زبان فارسی ، آموزش after effects صوتی ، آموزش after effect صفر تا صد ، آموزش after effects عکس ، آموزش after effects غمگین ، آموزش after effect فارسی ، دانلود آموزش after effect فارسی ، آموزش نرم افزار after effect فارسی ، کتاب آموزش after effect فارسی ، آموزش کامل after effect فارسی ، آموزش after effect فارسی pdf ، آموزش after effects قیمت ، adobe after effects آموزش کار با ، آموزش کار با adobe after effects cs5 ، آموزش after effect لیندا ، آموزش نصب adobe after effects ، adobe after effects آموزش نرم افزار ، آموزش نصب adobe after effects cc ، آموزش نصب adobe after effects cs6 ، آموزش after effects همراه اول ، آموزش after effects یعنی چه ، آموزش after effects یوتیوب ، آموزش after effects یعنی چی ، آموزشگاه after effects اندروید ، آموزشگاه after effects اینستاگرا ، آموزشگاه after effects برای ویندوز ، آموزشگاه after effects برای اندروید ، آموزشگاه after effects برای کامپیوتر ، آموزشگاه after effects به انگلیسی ، آموزشگاه after effects برنامه ، آموزشگاه after effects پرواز ، آموزشگاه after effects پایه ، آموزشگاه after effects پیشرو ، آموزشگاه after effects تلگرام ، آموزشگاه after effects ثبت نام ، آموزشگاه after effects جدید ، آموزشگاه after effects جدول ، آموزشگاه after effects چیست ، آموزشگاه after effects چیه ، آموزشگاه after effects خرید ، آموزشگاه after effects خودرو ، آموزشگاه after effects خارجی ، آموزشگاه after effects دانلود ، آموزشگاه after effects در تلگرام ، آموزشگاه after effects دیجی کالا ، آموزشگاه after effects رایگان ، آموزشگاه after effects ریمیکس ، آموزشگاه after effects زیرنویس.

آموزشگاه after effects سایت ، آموزشگاه after effects شرکت ، آموزشگاه after effects شرح ، آموزشگاه after effects صوتی ، آموزشگاه after effects صفحه ، آموزشگاه after effects ضبط ، آموزشگاه after effects طلا ، آموزشگاه after effects طبیعت ، آموزشگاه after effects عکس ، آموزشگاه after effects فارسی ، آموزشگاه after effects فیلم ، آموزشگاه after effects فارسروید ، آموزشگاه after effects قیمت ، آموزشگاه after effects کامپیوتر ، آموزشگاه after effects کامل ، آموزشگاه after effects کتاب ، آموزشگاه after effects گوگل ، آموزشگاه after effects لایو ، آموزشگاه after effects لپ تاپ ، آموزشگاه after effects مترجم ، آموزشگاه after effects مشهد ، آموزشگاه after effects متن ، آموزشگاه after effects نرم افزار ، آموزشگاه after effects نصب ، آموزشگاه after effects نسخه ، آموزشگاه after effects واتساپ ، آموزشگاه after effects وب ، آموزشگاه after effects ویکی پدیا ، آموزشگاه after effects همراه اول ، آموزشگاه after effects یعنی چه ، آموزشگاه after effects یوتیوب ، آموزشگاه after effects یعنی چی؟

whatsapp