آموزش سالیدورک SolidWorks

share-desktop share-mobile آموزش سالیدورک بعنوان یکی از محبوب ترین و پرکاربردترین نرم افزارهای طراحی صنعتی در صنایع گوناگون اهمیت بسیاری دارد. نرم افزار سالیدورک بصورت گسترده در کارهایی مانند خودرو سازی، نقشه کشی صنعتی، مدل سازی و عملیات ورق کاری، جوش کاری، شبیه سازی سازه‌های جوشکاری شده، قالب سازی، طراحی قالب‌های ریخته گری، تزریق پلاستیک، چاپ سه بعدی، تحلیل تنش و... مورد استفاده قرار می گیرد. آموزشگاه سالیدورک پایا ارائه بهترین کیفیت آموزشی را در دوره آموزش SolidWorks تضمین می‌نماید.

آموزش سالیدورک SolidWorks آموزشگاه

نرم افزار سالیدورک SolidWorks چیست؟

نرم‌افزار سالیدورک SolidWorks یک نرم افزار سه بعدی کامل است که به منظور طراحی، شبیه‌سازی و گردآوری اطلاعات طراحی شده‌است. امکانات سالیدورک این شرایط را ایجاد می‌کند تا قطعه هرچه راحت‌تر و سریعتر طراحی شود و با همکاری قسمت‌های مختلف با سرعت و دقت محصولی مقرون به صرفه ارائه گردد. نرم‌افزارهای سالیدورک تقریبا به تمامی نیازهای یک مهندس طراح جامه عمل پوشانده است.

سالیدورک یک نرم افزار سه بعدی طراحی مکانیکی است که توسط شرکت سالیدورکز (که اکنون زیر مجموعه ای از شرکت دسالت سیستمز فرانسه است) توسعه یافته است. نرم افزار سالیدورک اکنون یکی از محبوبترین نرم افزارها در زمینه طراحی سه بعدی مکانیکی در بازار است.

سالیدورکز در سال ۱۹۹۵ میلادی به عنوان رقیبی ارزان قیمت برای نرم افزارهای طراحی کامپیوتری نظیر نرم افزار کتیا catia ، نرم افزار پرو انجینیر ، نرم افزار آی دیاس ، نرم افزار ان ایکس یونیگرافیکز (NX) و نرم افزار اتوکد عرضه شد.

نرم افزار Solidwork یکی از قدرتمندترین نرم افزارهای CAD\CAE می باشد که به منظور طراحی قطعات مکانیکی دارای قابلیت طراحی در سه محیط DRAWING ، محیط ASSEMBLY و محیط PART بوده و دارای خروجی مناسب به منظور استفاده در نرم افزارهای CAD میباشد. نرم افزار سالیدورک با بهرگیری از نرم افزارهای COSMOS امکان آنالیز مهندسی قطعات طراحی شده را نیز دارد.

نرم‌افزار سالیدورکس دارای ویژگی‌های خاصی می‌باشد که آن را از سایر نرم‌افزارهای CAD مانند کتیا، پرو/اینجینیر، یونیگرافیکس، مکانیکال دسکتاپ و اینونتور شاخص و متمایز می‌نماید.

نظرات دیگران درباره ما

کاربردهای نرم افزار سالیدورک Solidworks چیست؟

در نرم افزار سالیدورک بخش های مجزایی برای مدل سازی و عملیات ورق کاری ، جوش کاری ، ریخته گری ، قالب سازی ، تزریق پلاستیک ، جوش دادن قطعات و همچنین تحلیل تنش و مدلسازی رفتار و مقاومت قطعه تحت بارگذاری های گوناگون وجود دارد.

از قابلیت های سالیدورک برای مهندسین، متخصصین و دانشجویان رشته مهندسی صنایع ، مهندسی مکانیک ، نقشه کشی و طراحی صنعتی و.. ایجاد مدل، طراحی آسان و استخراج نقشه استاندارد طرح خود در محیط طراحی است.

با استفاده از نرم افزار سالیدورک شما می توانید شکل خود را ساخته و سپس در محیط طراحی نما و نقشه، سه جهت آن را استخراج کنید. بدون محاسبه و تفکر در اضلاع پنهان و آشکار و خطوط کامل و خط چین در نقشه کشی صنعتی.

قابلیت طراحی قطعات انعطاف پذیر در حالت Assembly وجود دارد. این قابلیت برای بررسی عملکرد قطعات فرعی در داخل شبیه سازی‌ها بسیار مفید است.

شبیه سازی سازه‌های جوشکاری شده و قطعات متصل شده با جوش، ورق و نبشی به خوبی در این نرم افزار فراهم است. طراحی ورقه فلزی برحسب مشخصاتی مثل جنس ماده جامد، ضخامت، طول و پهنا.

امکان طراحی قالب‌های ریخته گری و ابزارهای لازم برای ساخت آنها مثل طراحی مدلهای اولیه و تعبیه حفره در طراحی با سالیدورک کاملا فراهم است.

اتوماسیون طراحی با کمک DriveWorksXpress به کاربر اجازه می‌دهد تا عملیات‌های تکراری طراحی را با کلیک روی یک دکمه انجام دهد و با کمک ویژگیهای تکراری و مشخص، مونتاژهای بزرگی را تکمیل نماید.

با کمک BOM می‌توان هزینه طراحی قطعه یا مونتاژ محصول نهایی را در سالیدورک محاسبه کرد.

یکی از کاربردهای جدید سالیدورک در صنعت چاپ سه بعدی است. سالیدورک هماهنگی قطعه با بستر چاپگر سه بعدی را بررسی می‌کند تا قبل از ارسال فایل برای چاپگر سه بعدی از کارایی و صحت طراحی قطعه اطمینان پیدا کنید.

سرفصل دوره آموزشی

توانمندیهای نرم افزار سالیدورک چیست؟

 • - فعالیت بهتر و سریع تر.
 • - کاربرد آسان در نقشه و طرح های پیچیده با هزاران عامل.
 • - محیط طراحی بهتر.
 • - توانایی عالی در ورودی و خروجی فایل ها با فرمت های مختلف برنامه های دیگر همچون نرم افزار autocad و سه بعدی سازی با نرم افزار 3D MAX و ذخیره فایل ها و پروژه ها به فرمت DXF
 • - مدیریت اسناد و فایل ها با توانایی باز کردن و نمایش دادن هم زمان ده ها سند و بیشتر.
 • - محیط گویا تر و جذاب تر.
 • - محیط کار بهتر در چیدمان و محل منوها و ابزار و راحت تر از نظر نور و چشم انسان.
 • - ایجاد محیط مناسب در پشت طرح که حالت سه بعدی بسیار خوبی را دارا است.
 • - محیط مونتاژ و اسمبل فوق العاده جالب با توانایی مونتاژ هزاران قطعه پیچیده باهم.
 • - مناسب برای طرح های پیچیده و چند بخشی و برنامه ریزی ساخت و تولید.
 • - بکارگیری استانداردهای جدید طراحی و مهندسی مکانیک در آن.
 • - مدیریت تولید و اسناد طراحی ساخت و تولید PDM یا Product Data Management
توضیحات نرم افزار سالیدورک

قابلیت های سالیدورک

 • - سهولت کاربری و آموزش سالیدورک در مقایسه با سایر نرم‌افزارهای CAD
 • - سرعت بالاتر سالیدورک نسبت به سایر نرم‌افزارها
 • - قابلیت ارتباط با تمامی نرم‌افزارهای ماشین کاری (edge cam, master cam, power mill...) و نرم‌افزارهای تحلیل (Ansys, Adams, Abaqus, Cosmos...)
 • - مدلسازی و طراحی محصولات با هر پیچیدگی و ساختار خاص
 • - قابلیت انجام تحلیل‌های مهندسی با اعمال پارامترها به صورت کاملا ساده و کاربر پسند
 • - امکان ایجاد نماهای انفجاری (exploded view) و تهیه فیلم و انیمیشن از مدل انفجاری در طی مونتاژ یا دمونتاژ شدن مدل
 • - انجام محاسبات دقیق و معادله نویسی بین مقادر و پارامترهای مختلف
 • - امکان شبیه سازی قدرتمند و طراحی مکانسیم عملکرد دستگاه
 • - تحلیل عالی عناصر طراحی شامل منحنی‌ها، پلان‌ها و شیب‌ها با امکان قرینه سازی و چرخش حول یک محور
 • - بهره مندی از تکنولوژی های CALS
 • - پشتیبانی از استانداردها و ESKD
 • - بهره مندی از ماژول های خاص و تکنولوژی پیشرفته مدلسازی پارامتری هیبرید
 • - ارائه محصولات با کیفیت بالا، سودمندی و قابلیت اعتماد

مخاطبان نرم افزار سالیدورک

فراگیری و استفاده از سالیدورک ویژه دانشگاهیان و دانشجویان رشته مهندسی مکانیک ساخت و تولید، مهندسی مکانیک طراحی جامدات، شرکت های قطعه ساز خودرو و ماشین آلات، مهندسی صنایع، مهندسی پزشکی گرایش بیومکانیک، نقشه کشی صنعتی و کلیه علاقمندان مرتبط میباشد.

نمونه های طراحی با نرم افزار سالیدورک ...

بازار کار نرم افزار سالیدورک

سالیدورک توسط بیش از ۸۰۰٬۰۰۰ نفر از طراحان و مهندسان مکانیک به صورت گسترده مورد استفاده قرار می گیرد. کاربران سالیدورکس طیف وسیعی از کاربران خصوصی تا کارخانه‌های بزرگ را در بر می گیرند که پوشش دهنده بخشهای اعظمی از بازار ساخت و تولید است.

نرم افزارهایی که به طور مستقیم رقیب نرم افزار سالیدورکز هستند عبارتند از نرم افزار مکانیکال دسکتاپ Mechanical Desktop ، نرم افزار سالید اج Solid Edge و نرم افزار اینونتور Autodesk Inventor

آنالیز و تحلیل در سالیدورک solidworks analysis چیست؟

نرم افزار سالیدورک به همراه بسته ای به نام (Cosmos) ارایه می گردد که قابلیت های جالبی را برای تجزیه و تحلیل و آنالیز Solidworks Simulation Solutions در اختیار کاربر قرار می دهد.

بسته آنالیز و تحلیل Cosmos شامل سه نرم افزار اصلی است که عبارتند از: Cosmos Works, Cosmos Motion, Cosmos FlowWorkd

نمونه مدرک فنی و حرفه ای بدون آزمون

ثبت نام آموزش سالیدورک SolidWorks

لینک ثبت نام دوره آموزشی

آموزش سالیدورک Solidwork


تاریخ شروع دوره: اختیاری
ظرفیت مانده: محدود
روزهای برگزاری: اختیاری
ساعت برگزاری: اختیاری
طول دوره: اختیاری
نحوه تشکیل: خصوصی
شهریه عادی: 8,950,000 تومان
امتیاز آموزشگاه: تخفيف: 1٫000٫000 تومان
شهریه نهایی: 7,950,000 تومان
پرداخت نهایی: 7,950,000 تومان
آموزشگاه پایا
آموزش سالیدورک Solidwork

توضیحات دوره آموزشی:

1- اجرای دوره بصورت 100% عملی و کاربردی میباشد.

2- تدريس توسط بهترين اساتيد برتر

3- پذیرایی رایگان در طول دوره و....

نظرسنجی کیفیت دوره آموزشی

معرفی نرم افزار سالیدورک Solidworks

سالیدورک یک مدل ساز برای مدلسازی جامدات است که مبتنی بر پارا سالید بوده و از رویکرد پارامتری مبتنی بر ویژگی برای ساخت مدلها و مونتاژها استفاده می کند. پارامتر به ثابت هایی اطلاق می شود که مقدار آنها شکل یا هندسه مدل یا مونتاژ را تعیین می کند. پارامترها هم به صورت پارامترهای عددی نظیر طول خطوط یا قطر دایره بوده و هم به صورت پارامترهای هندسی نظیر مماس، موازی، متقارب، هم مرکز و غیره هستند.

پارامترهای عددی می توانند از طریق استفاده روابط با یکدیگر مرتبط بوده که امکان برآورده ساختن خواسته های طراحی را فراهم می‌کند. خواسته‌های طراحی به این معناست که طراح مایل است تا مدل نسبت به تغییرات و به روز آوری ها به چه صورت پاسخ دهد.

به عنوان مثال ممکن است که شما بخواهید تا سوراخ در یک قوطی بدون توجه به ابعاد و اندازه های قوطی همواره در بالای آن قرار گیرد. سالیدورکز به شما اجازه می دهد تا سوراخ را به عنوان یک مشخصه در روی سطح تعریف نموده و بدون توجه به مشخصات قوطی که بعدا معلوم میگردد خواسته خود را برآورده سازید. مشخصات (Features) به عناصر اصلی سازنده قطعات اطلاق می شود. مشخصات اشکال و عملیاتی هستند که قطعه را به وجود می آوردند. مشخصات مبتنی بر شکل نظیر برآمدگی ها (Bosses)، سوراخ ها (Holes) و غیره معمولا با یک نقشه دو بعدی یا سه بعدی آغاز می شوند.

شرکت سالیدورکز در سال ۱۹۹۳ میلادی توسط جان هرشتیک بنیان گردید که دفتر مرکزی آن در کنکورد ماساچوست واقع بود و اولین محصول آن با نام سالیدورکز ۹۵ در سال ۱۹۹۵ میلادی به بازار عرضه گردید.

در سال ۱۹۹۷ میلادی دسالت سیستمز که عمده شهرت آن به علت نرم افزار طراحی کامپیوتری CATIA software است، شرکت سالیدورکز را خریداری کرد و اکنون ۱۰۰٪ سهام آن را در اختیار دارد. شرکت سالیدورکز از سال ۲۰۰۱ تا ۲۰۰۷ میلادی توسط جان مک النی رهبری می‌شد و اکنون تحت رهبری جف ری قرار دارد.

شرکت سالیدورکس در سال ۱۹۹۳ توسط یکی از فارغ التحصیلان موسسه تکنولوژی ماساچوست Massachusetts Institute of Technology بنام جان هرشتیک Jon Hirschtick تاسیس گردید. اولین محصول خود را در سال ۱۹۹۵ بنام نرم‌افزار سالیدورکس 95 SolidWorks برای رقابت با نرم‌افزارهای مکانیکال دسکتاپ Mechanical Desktop و اینونتور Autodesk Inventor روانه بازار جهانی کرد. ویژگی این نرم‌افزار قیمت پایین آن با دارا بودن قابلیت طراحی قابل رقابت با نرم‌افزارهای طراحی موجود در بازار جهانی بود.

در سال ۱۹۹۷ شرکت فرانسوی داسو سیستم Dassault Systèmes که عمده شهرت آن عرضه نرم‌افزار قدرتمند و گران‌قیمت کتیا CATIA Software است با خرید سهام شرکت سالیدورکس SolidWorks Company به ارزش ۳۱ میلیون دلار آمریکا ۱۰۰ درصد سهام این شرکت را تا سال ۲۰۰۱ به نام خود کرد و با عرضه نرم‌افزار سالیدورکس SolidWorks Software در کنار نرم‌افزار کتیا CATIA Software بالاترین سهم را در میان شرکت‌های عرضه‌کننده نرم‌افزارهای طراحی سه بعدی و دومین بازار در میان شرکت‌های عرضه‌کننده نرم‌افزار طراحی دوبعدی و سه بعدی در جهان داراست.

رقبای اصلی شرکت داسو سیستم، شرکت اتودسک AutoDesk آمریکاست که با عرضه نرم‌افزارهای اتوکد AutoCAD, مکانیکال دسکتاپ Mechanical Desktop, اتودسک اینونتور AutoDesk Inventor و شرکت زیمنس پی ال ام Siemens PLM که با عرضه نرم‌افزارهای سالید اچ SolidEdge و NX Siemens سومین سهم را در بازار جهانی نرم‌افزارهای طراحی سه بعدی به خود اختصاص داده‌است. شرکت سالیدورکس SolidWorks Company هم‌اکنون با مدیریت جیان پائولو Gian Paolo تحت نظارت شرکت داسو سیستم مدیریت می‌شود. در سالهای گذشته این شرکت توسط جان مک الن John McEleney و جف ری Jeff Ray به ترتیب از سالهای ۲۰۰۱ تا ۲۰۰۷ و ۲۰۰۷ تا ۲۰۱۱ تحت نظارت شرکت داسو سیستم مدیریت می‌شد.

معرفی محیط های کاری نرم افزار سالیدورک Solidworks

نرم افزار سالیدورکز دارای ۳ محیط اصلی می باشد که عبارتند از :

 • ۱- محیط پارت یا قطعه Solidworks Parts Modeling
 • ۲- محیط اسمبلی یا مونتاژ Solidworks Assembly Modeling
 • ۳- محیط ترسیم و نقشه کشی Solidworks Drawing Modeling

نرم‌افزار سالیدورکس دارای چندین محیط فرعی می‌باشد که عبارتند از:

 • - طراحی سطوح (surface)
 • - ورق‌کاری (sheetmetal)
 • - طراحی سازه ها (weldment)
 • - طراحی قالب تزریق پلاستیک (mold design)
 • و…

۱- محیط پارت یا قطعه در سالیدورک Solidworks Parts Modeling

هر سیستم مکانیکی از قطعات و اجزا مختلفی تشکیل یافته است. برای طراحی یک مکانیزم به صورت کامل بایستی ابتدا هر یک از اجزا و قطعات آن را به صورت مجزا طراحی نمود. این کار در محیط Part سالیدورک صورت می گیرد.

نقطه آغاز کار در این محیط یک نقشه (Sketch) دوبعدی یا سه بعدی است که از آن برای ساختن یک شکل خام استفاده می شود. در این بخش از نوار ابزار (Feature) بیشترین استفاده صورت می گیرد.

در محیط پارت نرم افزار سالیدورک امکانات مناسبی برای طراحی قالب های تزریق پلاستیک ، ورقکاری ، جوش دادن قطعات و غیره وجود دارد.

۲- محیط اسمبلی یا مونتاژ در سالیدورک Solidworks Assembly Modeling

پس از اینکه قطعات به صورت مجزا در محیط (Part) ایجاد شدند آنها را وارد محیط (Assembly) می نمایند. در اینجا با اعمال قیود خاص توسط دستور (Mate) از نوار ابزار (Assembly) قطعات مجزا را به یکدیگر مرتبط می‌کنند. از جمله این قیود می‌توان به موازی(Parallel)، هم مرکز(Cocenteric)، عمود(Perpendicular) و یا قیود پیشرفته نظیر قیود ایجاد چرخ دنده یا بادامک اشاره نمود.

یکی از امکانات جالب محیط اسمبلی سالیدورک امکان ایجاد تسمه برای پولی‌ها است که آنها را به یکدیگر مرتبط میکند. از دیگر امکانات جالب توجه گزینه تشخیص تداخل (Interference Detection) است که به طراح اجازه می دهد تا با بررسی قطعه پس از مونتاژ، تداخل های احتمالی را با سایر قطعات تشخیص داده و نسبت به رفع آن اقدام نماید.

در محیط Assembly می‌توان با اعمال سرعت خطی و سرعت زاویه‌ای و همچنین شتاب ثقل، عملکرد مکانیزم را برآورد نموده تا تقریبی از کار مکانیزم به دست آید. هر چند که این امکانات برای شبیه سازی دینامیکی بسیار ناقص و ابتدایی بوده و روایت بسیار کاملتر آن در نرم افزار (Cosmos Motion) که در همین نوشتار بحث می‌گردد آورده شده‌ است.

۳- محیط ترسیم و نقشه کشی در سالیدورک Solidworks Drawing Modeling

در محیط ترسیم سالیدورک می توان اقدام به طراحی نقشه های دو بعدی نموده و یا از قطعات و مکانیزم هایی که در دو محیط قبلی ساخته شده اند استفاده نمود.

قابلیت های متعدد محیط Solidwork Drawing یک تخته رسم الکترونیکی را برای کاربر به ارمغان می آورد که براحتی می تواند هر گونه ترسیمی را به شکل دلخواه و بدون مشکلات استفاده از راپیدوگراف و غیره در کوتاهترین زمان انجام دهد.

از جمله قابلیت های محیط ترسیم سالیدورک می توان به اندازه گذاری خودکار نقشه های ایجاد شده از روی قطعات، تعیین نوع هاشور برای سطح مقطع با توجه به جنس قطعه، تعیین نوع خطوط و غیره اشاره کرد.

فرق بین سالیدورک و کتیا چیست؟

سالیدورک یا کتیا ؟ مقایسه برخی از تفاوت های بین سالیدورک و کتیا :

SolidWorks CATIA
امکان نمایش قطعه با سایه سریع است امکان نمایش قطعه با سایه وجود دارد اما سریعا در دسترس نیست
قابلیت تغییر نام اعضای نمودار درختی بسیار سریع و آسان قابلیت تغییر نام اعضای نمودار درختی دشوار
آنالیز اسکچ ساده آنالیز اسکچ قوی
با gear trax لینک می شود لینک شدن با gear trax ندارد
شیت متال متوسط شیت متال بسیارقوی
پترن دایره خارجی ندارد پترن دایره خارجی دارد (3 بعدی)
پترن دارد با امکانت ویژه کلا پترن وجود ندارد و باید توسط چرخش و یا انتقال پترن را به وجود آورد (دو بعدی)
امکان نوشتن و برجسته یا خالی کردن متن به راحتی حتی با آپشن های خاص وجود دارد امکان نوشتن و برجسته یا خالی کردن متن به سختی انجام می شود
قابلیت انفجاری کردن نما با سرعتی نسبتا پایین قابلیت انفجاری کردن نما به صورت سریع
سرعت دسترسی به نمایش نما های مختلف قطعه بسیار بالا سرعت دسترسی به نمایش نماهای مختلف قطعه پایین
محیط کاری آسان و شبیه به کار کردن با محیط های geomagic و transmagic و NX محیط کاری ناخوشایند (تقریبا متفاوت با سایر نرم افزارها)
امکان نمایش فیلتر به صورت زنده در اسکچ ندارد امکان نمایش فیلتر به صورت زنده در اسکچ دارد
اشکال خاص از پیش اماده شده در اسکچ دارد اشکال خاص از پیش اماده شده در اسکچ ندارد
انواع نقطه گذاری در دو بعدی و سه بعدی به صورت متوسط دارد انواع نقطه گذاری در دو بعدی و سه بعدی دارد
پرینت سه بعدی 3d print دارد پرینت سه بعدی 3d print ندارد
نمای برش خورده سریع و در دسترس است نمای برش خورده وجود دارد ولی سریع در دسترس نیست

- ویژگی برجسته نرم افزار سالیدورک در مقایسه با نرم افزار کتیا و نرم افزار های مشابه دیگر برخورداری از محیط ساده و آسان می باشد. علی رغم سادگی و سهولت کاربرد این نرم افزار دارای توانایی چشمگیر در زمینه طراحی است.

- در قسمت قطعات مکانیکی، نرم افزار سالیدورک با تولید جی کد G-Code می تواند به دستگاه های تراشکاری cnc متصل شود تا قطعه مورد نظر ساخته شود.

بطور خلاصه:

امکان پیشرفت در نرم افزار سالیدورک بسیار زیاد است. و در حقیقت سالیدورک یک کتیای کوچک است. و البته بهترین نرم افزار برای شروع کار طراحی صنعتی می باشد. و اگر لازم شد بعد به سراغ بخشی از CATIA رفت. سالیدورک از نرم افزار های رایج طراحی های سه بعدی در کشور ماست. و در بسیاری از رشته های صنعتی بعنوان واحد درس نقشه کشی صنعتی نیز آموزش داده میشود.

یادگیری و آموزش نرم افزار سالیدورک به عنوان یکی از نرم افزارهای کاربردی برای دانشجویان رشته مهندسی پزشکی گرایش بیومکانیک توصیه می گردد. چون هم ساده است و هم برای شروع کار با سری نرم افزار های مهندسی مکانیک حرف اول را میزند. و هم میشود با آن به مرور زمان طرح های پیچیده تری درست کرد.

سرفصل کلی آموزش نرم افزار سالیدورک Solidworks Training Course Syllabus

 • - Sketcher محیط ترسیمات دو بعدی، ویرایش ترسیمات، متحرک سازی مکانیزمهای دو بعدی.
 • - Part Design محیط سه بعدی سازی، ویرایش روی مدلهای سه بعدی و ترسیم مدلهای پارامتریک پیچیده، طراحی سطوح.
 • - Assembly Design محیط مونتاژ دستگاهها و ماشین آلات، متحرک سازی دستگاهها، گرفتن مدل انفجاری از مجموعه ها و تشخیص برخورد قطعات در مجموعه ها و ...
 • - Drawing محیط نما گیری و ایجاد نقشه ساخت از مجموعه ها، قطعات، قالبها، تلرانس گذاری، اندازه گذاری، تعریف کادر نقشه و ...
 • - Sheet Metal محیط طراحی قطعات فلزی، محاسبه طول گسترده قطعات و ...
 • - Weld Ment محیط طراحی سازه به کمک نرم افزار
 • - Mold Design ابزارهای طراحی قالبهای صنعتی
 • - Scan To 3D کار روی مدلهای ابرنقاط ، فایلهای CMM
 • - Cosmos motion شبیه سازی سینماتیکی و دینامیکی ماشین آلات، دستگاهها، قالبهای صنعتی، تهیه نمودارهای آنالیز نیرو، سرعت، شتاب از مجموعه ها، طراحی بادامک، شبیه سازی بادامکها و ...
 • - Cosmos Works تحلیل استحکام، تنش، کرنش، Buckling (کمانش) و تحلیلهای فرکانسی روی قطعات و مجموعه ها، بررسی شکست قطعات تحت نیروی وارد آمده به آنها.
آموزشگاه آموزش نرم افزار سالیدورک SolidWorks Training
آموزشگاه پایا

آقای اسدیار

محیط آموزشی آموزشگاه بسیار منظم بود. استفاده از استادهایی که در دوره های تخصصی مهارت دارن خیلی روی بازدهی دوره اتوکد من اثر داشت. یک دوره عالی در آموزشگاه پایا داشتم. ممنونم1401/03/18

آقای طباطبایی

با سلام. از تمام شرایط آموزشگاه رضایت داشتم. حسن رفتار مدیریت و همکاران و استاد از نظر من بسیار عالی بود. محیط و پذیرایی و امکانات هم عالی بود. در کل دوره بسیار خوبی را گذراندم.1400/10/13

آقای شاهرخی

دومین دوره من در آموزشگاه کامپیوتر پایا بود. واقعا راضی هستم و به نظر من آموزش و تدریس استاد بسیار عالی بود. با تشکر1400/10/13

آقای فرج پور

فن بیان عالی و نحوه تدریس استاد فوق العاده عالی بود. با اینکه رشته تحصیلی که داشتم مربوط به مکانیک نیست، ولی مباحث خیلی قابل فهم ارائه شدن. ممنونم از همکاران خوش اخلاق آموزشگاه کامپیوتر پایا.1400/04/08

آقای تات

دوره خوبی بود. از نحوه تدریس و اطلاعات استاد خیلی راضی بودم. با تشکر از آموزشگاه کامپیوتر پایا1400/03/04

خانم حاجی پور

استاد دوره بسیار عالی و حرفه ای بودن و خیلی از نکات ضروری و مفید رو با توجه به بازار کار بیان می کردن. واقعا بازدهی دوره بالا بود. خیلی متشکرم1399/12/11

خانم احمدی

با سلام و خسته نباشید خدمت همکاران آموزشگاه کامپیوتر پایا. از نظر استاد واقعا خیلی خوب بود. بسیار دوره مفید و پربازدهی بود. هماهنگی برای برگزاری جلسات عالی بود. ممنونم.1399/02/11

آقای تکیه

کیفیت آموزش خیلی بالا بود. ممنونم1398/11/01

آقای موسوی

آموزش و استاد دوره خیلی عالی بود.1398/11/01

آقای اسماعیلی

از آموزشگاه پایا بابت برگزاری این دوره عملی و کاربردی ممنونم.1398/11/01

خانم اصغری

با تشکر فراوان از تمامی همکاران آموزشگاه پایا و زحماتی که برای انجام این دوره متحمل شدن. استاد عزیز تمام تلاش خودشون رو برای آموزش اصولی و مفاهیم انجام دادن. آرزوی موفقیت دارم براتون1398/04/24

خانم کاکاوند

دوره بسیار خوب و مفیدی بود. در مدتی کوتاه آموزشی بسیار کاربردی داده شد. استاد خیلی ماهر و کاربلد بودن. ممونم از آموزشگاه پایا1398/07/29

آقای نیازی

من ساکن استرالیا هستم و از طریق سایت با آموزشگاه کامپیوتر پایا آشنا شدم. دو دوره کاملا تخصصی رو در آموزشگاه گذراندم که اساتید بسیار حرفه ای و کار بلد بودن. برنامه ریزی زمانی بخاطر برگشت من و محدودریت زمانیم، بسیار عالی و منظم انجام شد. ممنونم از همکاران آموزشگاه پایا1398/02/31

آقای نورانی

دوره برگزار شده از لحاظ کیفیت آموزشی و محیط آموزشگاه بسیار مناسب بود. استاد دوره هم بسیار بر مطالب مسلط بودن و انتقال اطلاعات کامل و مفید انجام می شد. با تشکر از آموزشگاه کامپیوتر پایا1398/02/26

خانم فتح اله پور

با سلام و احترام. دوره خیلی خوب و مفیدی بود و من واقعا ازش یاد گرفتم و استفاده کردم. از استاد و ارائه مطالب ایشون هم رضایت کامل دارم. ممنون از آموزشگاه کامپیوتر پایا1398/01/29

آقای فرخی

ضمن تشکر از آموزشگاه پایا. دوره آموزشی سالیدورک بسیار عالی و تخصصی برگزار شد. ممنونم از استاد عزیز بابت آموزش دلسوزانه و راهنمایی هاشون.1397/11/16

آقای حق جو

محیط موسسه و کادر اجرایی آموزشگاه کامپیوتر پایا بسیار عالی بودن. از روند دوره راضی بودم.1397/10/06

آقای کردزاده

از لحاظ تدریس و بیان مطالب استاد بسیار خوب بودن. ممنون از آموزشگاه پایا1397/8/27

آقای غلامی

تدریس استاد دوره بسیار حرفه ای انجام شد. رفتار همکاران آموزشگاه کامپیوتر پایا بسیار عالی و دوستانه هست.1397/8/24

خانم خلیل پور

استاد و کلاس بسیار خوب بود.1397/5/23

آقای خسروی

کلاس بسیار عالی بود و استاد با تسلط کامل به تمامی سوالات پاسخ می داد. حتما در دوره های بعدی آموزشگاه پایا شرکت می کنم.1397/5/23

خانم پهلوان نژاد

اساتید بسیار عالی تدریس کردند. کادر اداری هم خوب بودند. با سپاس1396/12/25

خانم شعبانی

ضمن تشکر از برگزاری دوره کوتاه و بسیار مفید و عالی اتوکد در آموزشگاه پایا، از استاد صمیمانه سپاسگزارم. تدریس بسیار عالی انجام شد.1396/12/20

خانم برج خانی

نحوه ندریس استاد و برخورد همکاران آموزشگاه پایا بسیار عالی بود. با تشکر1396/12/20

آقای جهانگیری

با تشکر فراوان از آموزشگاه پایا و استاد گرامی. دوره برام بسیار مفید و کاربردی بود. ممنونم1396/12/4

نظرات مخاطبان درباره ما

ارائه ضمانت رضایت مشتری از خدمات آموزشی، توسط مدیریت موسسه

ارائه خدمات آموزشی رایگان پس از اتمام دوره با اهدای کارت گارانتی و پشتیبانی آموزشی

ارائه کارت تخفیف ویژه، قابل انتقال به غیر

ارائه تخفیفات متنوع شهریه توسط واحد ثبت نام

ارائه پذیرایی رایگان در طول دوره آموزشی

ارائه کارنامه در طول دوره، ارائه گواهینامه پایان دوره، اهدای جوایز و لوح تقدیر

اهدای ابزار و ملزومات آموزشی و کمک آموزشی به دانشجویان بصورت رایگان

مجهز به امکانات و سیستمهای کمک آموزشی Smart TV, Free Internet Wi-FI, Data Projector ,Laptop و..

امکان ارائه دوره بازآموزی رایگان (Retraining)

امکان کارآموزی و کارورزی رایگان دوره های عملی و کاربردی در محل موسسه و یا معرفی به سازمانها و ...

ضمانت رضایتمندی

تماس با ما

تماس با ما

لینک ثبت نام دوره آموزشی

لینک ثبت نام دوره آموزشی

آموزش سالیدورک SolidWorks|بهترین آموزشگاه سالیدورک در تهران|آموزش سالیدورک|آموزش نرم افزار SolidWorks|آموزشگاه سالیدورک در تهران|توانمندیها و کاربردهای نرم افزار سالیدورک SolidWorks چیست؟|آموزش سالیدورکز|آموزش سالیدورکس|آموزشگاه Solidwork|آموزش نرم افزار سالیدورک|آموزش نرم افزار Solidwork|آموزش Solidwork|ثبت نام کلاس آموزش سالیدورک Solidwork|سالیدورک یا کتیا|نرم افزار سالیدورک چیست|نرم افزار Solidwork چیست|معرفی نرم افزار سالیدورک|تفاوت نرم افزار SolidWorks با CATIA|تفاوت سالیدورک و کتیا|بازار کار نرم افزار سالیدورک|محیط های سالیدورک|محیط پارت در سالیدورک|محیط اسمبلی در سالیدورک|محیط ترسیم و نقشه کشی در سالیدورک|کاربردهای نرم افزار سالیدورک|Solidworks چیست|طراحی با نرم افزار سالیدورک|کتیا بهتر است یا سالیدورک|جی کد گیری در سالیدورک|آموزشگاه نرم افزار سالیدورک در تهران|SolidWorks Training|SolidWorks Tutorials|SolidWorks in iran|SolidWorks institute|solidworks training courses|Learn SolidWorks software|SolidWorks training for engineers|solidworks training classes|SolidWorks training center|

whatsapp