سوالات متداول آموزشگاه کامپیوتر پایا

1در مورد دوره ای که مد نظر دارم می توانم مشاوره تخصصی بگیرم؟

حتما. شما می توانید با مراجعه حضوری به دفتر مرکزی آموزشگاه و یا بصورت تلفنی از مشاوره تخصصی رایگان بهره مند شوید.

2آیا دوره های آموزشی آموزشگاه پایا بصورت تضمینی برگزار می شود؟

بله. اصولا تضمین یی دوره آموزشی بصورت دوجانبه می باشد. یعنی هم از طرف دانشجو و هم از طرف موسسه. موسسه پایا به نوبه خود با توجه به سابقه طولانی مدت در تدوین دوره، انتخاب استاد و کنترل کیفیت آموزشی، دوره مورد نظر را صد در صد تضمین می نماید.

3کنترل کیفیت کلاس به چه شکلی انجام می شود؟

مسلما موارد بسیاری قبل از تدوین یک دوره توسط موسسه بررسی می شود. ولی آنچه دانشجو بصورت مشهود با آن برخورد می کند، بررسی روند آموزشی در ابتدا و انتهای هر جلسه توسط موسسه است. بعنوان مثال، نظر دانشجو و استاد ثبت شده و موارد احتمالی برطرف می گردد.

4چه تضمینی برای دوره آموزشی درنظر دارید؟

اگر دانشجو طی دو جلسه اول بنا به دلایل مشخص، از کیفیت آموزشی ناراضی باشد. و موسسه اقدام به حل مشکل ننماید. جلسات طی شده برای دانشجو رایگان محسوب شده و کل شهریه، بصورت کامل مسترد می گردد.

5آیا موسسه پایا محیط مناسبی برای دانشجویان و خصوصا خانم ها می باشد؟

قطعا موسسه پایا یکی از سالمترین محیط های آموزشی می باشد. اساتید و پرسنل از انواع فیلترهای اخلاقی مورد سنجش قرار میگیرند و روند سلامت اخلاقی و انضباطی آموزشگاه بطور دائم توسط مدیریت موسسه کنترل می شود.

6آیا آموزشگاه پایا خدمات بعد از آموزش نیز دارد؟

بله. آموزشگاه پایا تا یکسال پس از آموزش شما را مورد حمایت قرار داده و سوالات و مشکلات احتمالی شما را با کمال میل پاسخگو خواهد بود.

7در زمان استراحت کلاسی چه کنیم؟

موسسه پایا در زمان استراحت کلاسی شما را دعوت بصرف انواع نوشیدنی و تنقلات از بوفه رایگان می نماید و شما می توانید در حین استراحت با همکلاسی های خود صحبت و مبادله نظر نمایید.

8آیا برای ثبت نام در آموزشگاه پایا گزینشی وجود دارد؟

بله. تمام دانشجویان به تناسب دوره مورد نظرشان، توسط مشاوران موسسه ارزیابی و راهنمایی شده و در صورت تایید در دوره آموزشی ثبت نام میشوند.

9اساتید موسسه پایا چگونه انتخاب می شوند؟

تمام اساتید به لحاظ علمی، اخلاقی، مدیریت کلاس، مدیریت محتوای آموزشی، فن بیان، خوش اخلاقی، سخت کوشی، تعهد به کار و ... مورد ارزیابی حرفه ای قرار گرفته و سپس به همکاری دعوت می شوند.

10در کلاس های خصوصی زمان جلسات آتی چگونه تعیین می شود؟

در این نوع دوره ها معمولا بهترین انتخاب برای دانشجویان این است که در انتهای هر جلسه، جلسه بعدی خود را با هماهنگی موسسه تعیین نمایند.

11آیا شهریه دوره ها مشمول تخفیف می شود؟

بله. معمولا تخفیفات و امتیازات عمومی در مناسبت ها و فصول گوناگون از طریق وب سایت رسمی آموزشگاه کامپیوتر پایا اطلاع رسانی می شود.

12آیا موسسه تخفیفات و امتیازات ویژه ای را برای دانشجویان خود در نظر می گیرد؟

بله. هر دانشجو علاوه بر استفاده از تخفیفات عمومی اعلام شده در هر دوره، از کوپن های تخفیف آتی نیز برخوردار می شود که برای شرکت در دوره های آینده برای خود و یا آورنده کوپن ها برخوردار می شود.

13آیا هر دانشجو در کلاس یک دستگاه کامپیوتر در اختیار دارد؟

بله. با اینکه طبق استاندارد سازمان آموزش فنی و حرفه ای برای هر دو نفر یک کامپیوتر در نظر می گیرد، ولی آموزشگاه پایا جهت حفظ و ارتقای کیفیت آموزشی خود برای هر دانشجو یک دستگاه کامپیوتر اختصاص می دهد.

14آیا آموزشگاه پایا هدایای کمک آموزشی برای دانشجویان خود اختصاص می دهد؟

بله. آموزشگاه پایا با افتخار هدایا و امکانات اختصاصی کمک آموزشی را بصورت هدیه در زمان ثبت نام به دانشجویان خود اهدا می نماید.

15آیا آموزشگاه پایا، کامپیوتر و امکانات آموزشی مدرن در اختیار دانشجویانش قرار می دهد؟

بله. کامپیوترهای بروز، دیتاپروژکتور، کتاب، جزوه و سی دی نرم افزارهای مورد نیاز را به رایگان در اختیار دانشجویان خود اختصاص می دهد.

16آیا در انتهای دوره آموزشی مدرک معتبر به دانشجو داده می شود؟

بله. کلیه دانشجویانی که طبق مقررات آموزشی موسسه پایا، دوره را به انتها رسانده و در آزمون کتبی و عملی موسسه نمره قبولی کسب نمایند، مدرک معتبر خواهند گرفت.

17آیا امکان کاریابی و اشتغال از طریق آموزشگاه پایا محیا می باشد؟

بله. موسسه پایا بدلیل آموزشهای حرفه ای دانشجویان خود، کاندید بسیاری از شرکت ها و موسسات برای استخدام فارغ التحصیلان مورد تایید می باشد. بنابراین اطلاعات دانشجویان ممتاز موسسه پایا بنا به درخواست خودشان، بصورت رایگان در وبسایت کاریابی آموزشگاه قرار گرفته و به موسسات و شرکتهای جویای کارمند متخصص معرفی می گردند.

18نحوه پرداخت شهریه دوره ها به چه صورت می باشد؟

متقاضیان دوره ها ضمن استفاده از خدمات اینترنتی و ثبت نام به صورت آنلاین می توانند به صورت حضوری نیز اقدام به پرداخت وجه شهریه و ثبت نام دوره مورد نظر نمایند، لازم به ذکر است چنانچه متقاضیان اقدام به تسویه حساب پیش از موعد شروع کلاس نمایند می توانند از تخفیفات منظور شده برای دوره ها استفاده کنند.

19آیا برای کسانی که تسلط کافی بر مباحث دوره خاصی را دارند امکان دریافت مدرک بدون شرکت در کلاس وجود دارد؟

بله -افرادی که امکان حضور در کلاس را ندارند می توانند با پرداخت نیمی از شهریه کلاس در آزمون دوره مربوطه شرکت کرده و پس از قبولی در آزمون مدرک معتبر را دریافت نمایند.

سوالات متداول آموزشگاه کامپیوتر پایا|آموزشگاه کامپیوتر تهران|آموزشگاههای فنی حرفه ای|آموزشگاه فنی حرفه ای در تهران|مدرک فنی حرفه ای|گواهینامه فنی و حرفه ای

whatsapp