آموزش تایپ ده انگشتی

share-desktop share-mobile آموزش تایپ ده انگشتی در دنیای امروز که همه کارها با کامپیوتر انجام می شود امری مهم و اجتناب ناپذیر است. با گذراندن دوره آموزشی کوتاه و سریع کلاس تایپ 10 انگشتی و کسب مهارت در آموزشگاه تایپ ده انگشتی و آموزش تایپ فارسی یا آموزش تایپ انگلیسی بدون نگاه کردن به کیبورد با افزایش سرعت تایپ، تمرکز، سلامتی، کاهش ویرایش و غلط‌گیری، افزایش بهره‌وری و... فرصت مناسب و چشمگیری را در کار و تحصیل و ارتباطات، نسبت به دیگران بدست خواهید آورد.

آموزشگاه آموزش تایپ ده انگشتی

تایپ ده انگشتی چیست؟

تایپ کردن با دقت بالا و بدون نگاه کردن به کیبورد باعث تمرکز روی متن نوشته می شود. از طرفی سرعت نوشتن با تمرین تایپ ده انگشتی افزایش بسیار زیادی خواهد داشت.

در گذشته تایپ ده انگشتی، مهارتی مختص تایپیست ها و ماشین نویسان بود. اما امروزه تایپ ده انگشتی مهارتی است که هر کسی می تواند براحتی یاد بگیرد و این مهارت می تواند با تمرین منظم به آسانی و سریع به دست آید.

تایپ ده انگشتی روشی از تایپ کردن بدون نیاز به نگاه کردن و یافتن کلیدها است. یک تایپیست حرفه ای، مکان دکمه ها را از روی لمس کردن دکمه ها پیدا می کند. تایپ ده انگشتی به طور معمول شامل قرار دادن هشت انگشت در یک ردیف افقی منطبق بر وسط صفحه کلید است و سپس دسترسی به سایر کلیدها را نیز از همین طریق ممکن می سازد.

اهمیت آموزش تایپ ده انگشتی چیست؟

تایپ ده انگشتی فارسی یا انگلیسی در دنیای امروز که همه کارها با کامپیوتر انجام می شود امری مهم و اجتناب ناپذیر است.

با فراگیری و کسب مهارت در تایپ ده انگشتی بدون نگاه کردن به کیبورد و افزایش سرعت تایپ فرصت مناسب و چشمگیری را در کار و تحصیل و ارتباطات، نسبت به دیگران بدست خواهید آورد.

شما می توانید با ثبت نام در دوره های آموزشگاه تایپ ده انگشتی پایا در زمان بسیار کوتاه و بصورت تضمینی مهارت مورد نظر را کسب کنید.

آموزشگاه کامپیوتر پایا آموزش تایپ ده انگشتی را به زبان بسیار ساده و روان، سریع و 100% عملی تضمین مینمایند.

افزایش سرعت تایپ: تایپ ده انگشتی می تواند به شدت سرعت تایپ شما را افزایش دهد. شاید تاکنون از روش یافتن حرف روی صفحه کلید و فشردن آن در طول زندگی استفاده کنید یا از نوع دیگری از گذاشتن ۱۰ انگشت روی صفحه کلید استفاده کنید. در هر صورت، این روش ها سرعت تایپ شما را نسبت به روش تایپ ده انگشتی بسیار کاهش می دهد. این مزیت ها نه تنها شما را در مقابل رییس و مدیران جذاب جلوه می دهد، بلکه باعث می شود امورتان را به سرعت و در زمان پایین به پایان برسانید.

افزایش تمرکز: فکر کنید به دفعاتی که باید به صفحه کلید نگاه کنید تا کلید درست را انتخاب کنید. یا دائما غلط تایپ می کنید و باید به عقب برگشته و نوشته خود را اصلاح کنید. هر بار این اتفاق می افتد، تمرکز شما از بین می رود و حواستان پرت می شود. تایپ ده انگشتی به شما یاد می دهد که هنگام تایپ دقت خود را به جای صفحه کلید روی صفحه نمایش متمرکز کنید.

سلامتی: اگر شما زمان زیادی پشت میز صرف می کنید، پس احتمالا می دانید که نشستن و تایپ کردن در مقابل یک کامپیوتر به چه میزان بدن شما را خسته می کند. شانه های دردناک، گردن خشک شده و... برخی از عوارض نشستن نادرست و عادات غلط مربوط به کامپیوتر است. همین که روش صحیح نشستن و عادات صحیح را یاد گرفتید، دست و بازوها و شانه های شما استراحت خواهند کرد. تایپ ده انگشتی تنها روشی برای افزایش سرعت تایپ و کاهش خطاها نیست، بلکه احتمال صدمه را کاهش دهد و راحتی بیشتری را فراهم کند.

کاهش ویرایش و غلط‌گیری: اگر زمان خود را صرف نگاه کردن به صفحه کلید کنید، ایرادهای گرامری یا املایی خود را متوجه نخواهید شد تا وقتی که خودتان دوباره متن را بررسی کنید. با آموزش تایپ ده انگشتی هنگام تایپ ایراد خود را روی صفحه کلید خواهید دید و سریعا آنرا اصلاح خواهید نمود.

افزایش بهره‌وری: با یادگیری تایپ ده انگشتی، کار و زندگی خود را موثرتر و پربارتر خواهید یافت. ایمیل ها و گزارشات و مکالمات خود در چت ها را با سرعت حرف زدنتان یکی کنید و نتایج این امر را هنگامی که کارهای بیشتری را انجام می دهید ببینید. تایپ ده انگشتی باعث کاهش اسراف زمان و بهره وری بیشتر شده و تایپ کردن را برای شما لذت بخش می کند.

نظرات دیگران درباره ما

آموزشگاه تایپ ده انگشتی

تایپ ده انگشتی یا تایپ سریع یا تایپ لمسی Touch Typing نوعی مهارت تایپ است که برای همه افراد و مشاغل مانند: کارمندان امور دفتری ، منشیگری حرفه ای و رییس دفتر حرفه ای ، دانشجویان و نویسندگان و بسیاری از افراد دیگر کاربرد ویژه دارد. و در محیط های Microsoft Office مثل نرم افزار ورد Word و یا نرم افزار اکسل Excel و بسیاری از محیط های کاری دیگر استفاده می شود.

در آموزشگاه تایپ 10 انگشتی تایپ بدون نگاه کردن به صفحه‌کلید و معمولا با به کارگیری تمام انگشت‌ها و قواعد خاص خود صورت می‌پذیرد. تایپ ده انگشتی از پیش‌نیازهای دریافت گواهینامه تایپ و ماشین نویسی است.

پیش از عصر تایپ کامپیوتری و در روزگار تایپ با ماشین تحریر، مهارت تایپ و ماشین نویسی سریع و بدون غلط املایی امر بسیار مهمی بود زیرا در تایپ با ماشین تحریر غلط‌ها را پس از تایپ نمی‌شد به آسانی رفع کرد.

سرعت تایپ معمولا به هنگام یادداشت‌برداری یا تایپ صورت جلسه‌ی جلسات اهمیت دارد.

امروزه برای آموختن مهارت تایپ، بهترین راه برای یادگیری تایپ ده انگشتی تکنیک رنگ‌ها می‌باشد به گونه‌ای که با تکنیک رنگ‌ها به راحتی می‌توان هر کلید را مخصوص یک انگشت به ذهن سپرد و با تمرین‌های مکرر موفق به یادگیری تایپ ده انگشتی شد.

آموزش تایپ ده انگشتی

مزایای آموزش تایپ ده انگشتی چیست؟

 • آموزش تایپ سریع و ساده است.
 • آموزش تایپ بدون فراموشی است.
 • آموزش تایپ بدون محدودیت سنی است.
 • آموزش تایپ تضمینی و لذت بخش است.
 • آموزش تایپ خصوصی و 100% عملی است.
 • ویرایش و غلط‌گیری را به حداقل می رساند.
 • آموزش تایپ بدون نگاه کردن به کیبرد است.
 • آموزش تایپ ده انگشتی تمرکز را بالا می برد.
 • تایپ ده انگشتی بهره‌وری را افزایش می دهد.
 • تایپ 10 انگشتی متضمن سلامت جسمی است.
 • آموزش تایپ ده‌انگشتی سرعت کار را بالا می برد.
 • آموزش تایپ ده انگشتی سرعت تایپ را بالا می برد.

چه چیزی تایپ ده انگشتی را خاص می‌کند؟

۱- چشم ها در زمان تایپ تایپ 10 انگشتی آزاد است و فرد می‌تواند هم‌زمان با دیدن صفحه متن مورد نظر آنرا تایپ کند یا گهگاه با نگاه کردن به صفحه نمایش غلط های تایپی خود را هنگام تایپ متوجه شود و به سرعت اصلاح کند.

۲- سرعت تایپ در تایپ ده انگشتی، بسیار بالا و بصورت تایپ سریع است و حتی میتواند سرعت تایپ از نوشتن با قلم نیز بیشتر شود.

سرعت تایپ ده انگشتی

تایپ ده‌انگشتی این ظرفیت را دارد که تا سرعتی بیش از ۲۰۰ کلمه بر دقیقه تایپ کنید اما نیازمند تمرین و تکرار زیاد است. معمولا افراد تازه‌وارد در تایپ ده‌انگشتی سرعتی بین ۳۰ تا ۵۰ کلمه بر دقیقه دارند و افرادی که تایپ ده انگشتی بلد نیستند سرعتی کمتر از ۳۰ کلمه بر دقیقه دارند.

نمونه مدرک فنی و حرفه ای بدون آزمون

ثبت نام آموزش تایپ ده انگشتی

لینک ثبت نام دوره آموزشی

آموزش تایپ 10 انگشتی فارسی/انگلیسی


تاریخ شروع دوره: اختیاری
ظرفیت مانده: محدود
روزهای برگزاری: اختیاری
ساعت برگزاری: اختیاری
طول دوره: 4 جلسه
نحوه تشکیل: خصوصی
شهریه عادی: 1,175,000 تومان
امتیاز آموزشگاه: تخفيف: 200٫000 تومان
شهریه نهایی: 975,000 تومان
پرداخت نهایی: 975,000 تومان
آموزشگاه پایا
آموزش تایپ 10 انگشتی فارسی/انگلیسی

توضیحات دوره آموزشی:

- آموزش 100٪ عملی و تضمینی

- امکان شرکت در دوره بازآموزی (بصورت رایگان)

- پذیرایی رایگان

نظرسنجی کیفیت دوره آموزشی

اصول تایپ ده انگشتی در صفحه کلید QWERTY

 • - فردی که می‌خواهد تایپ ده‌انگشتی انجام دهد باید موقعیت تمام حروف را حفظ باشد.
 • - در تایپ ۱۰ انگشتی هیچ نیازی به نگاه کردن به صفحه کلید وجود ندارد.
 • - هر کلید تنها توسط یک انگشت فشرده می‌شود و هر انگشت وظیفهٔ فشردن چند کلید را دارد که در تصویر زیر مشخص شده است و باید رعایت شود.
آموزش تایپ ده انگشتی،آموزش تایپ فارسی و انگلیسی
 • - کلیدهای زرد راست و چپ به ترتیب مربوط به انگشت های کوچک راست و چپ هستند.
 • - کلیدهای آبی راست و چپ به ترتیب مربوط به انگشت های انگشتری راست و چپ هستند.
 • - کلیدهای سبز راست و چپ به ترتیب مربوط به انگشت های وسط راست و چپ هستند.
 • - کلیدهای بنفش مربوط به انگشت اشاره راست هستند.
 • - کلیدهای قرمز مربوط به انگشت اشاره چپ هستند.
 • - کلیدهای Backspace و Enter و R-Shift مربوط به انگشت کوچک راست هستند.
 • - کلیدهای Tab ↹ و ⇪ Caps Lock و L-Shift نیز مربوط به انگشت کوچک چپ هستند.
 • - کلید Space نیز با یکی از انگشتان شست فشرده می‌شود.

معرفی ردیفهای پنجگانه صفحه کیبورد برای تایپ ده انگشتی :

- ردیف پنجم در تایپ ده انگشتی بالاترین ردیف است که شامل اعداد و دکمهٔ «Backspace» و «پ» می‌باشد.

آموزش تایپ ده انگشتی،آموزش تایپ فارسی و انگلیسی

- ردیف چهارم در تایپ ده انگشتی شامل حروف و دکمه های زیر میباشد:

آموزش تایپ ده انگشتی،آموزش تایپ فارسی و انگلیسی

- ردیف سوم (ردیف بیس یا پایگاه)؛ مهم‌ترین ردیف می‌باشد که تمام صفحه کلید از طریق ردیف پایگاه موقعیت‌یابی می‌شود که درحالت آماده به تایپ تمام انگشتان به جز انگشتان شست در این ردیف قرار می‌گیرند:

آموزش تایپ ده انگشتی،آموزش تایپ فارسی و انگلیسی

- ردیف دوم کیبرد در زیر ردیف پایگاه قرار دارد و شامل حروف و علایم راحتی میباشد:

آموزش تایپ ده انگشتی،آموزش تایپ فارسی و انگلیسی

- ردیف اول پایین ترین ردیف کیبورد است. که کلیدهای «Ctrl» و «Alt» چپ و راست در تایپ ده انگشتی تعریف نمی‌شود چرا که این کلیدها ترکیبی هستند و نمی‌توان از یک انگشت ثابت برای آن‌ها استفاده کرد و آرایش انگشتان تایپ ده انگشتی را برهم می‌زنند؛ ولی در آموزش تایپ ده انگشتی آموزشگاه کامپیوتر پایا، بصورت استاندارد انگشت کوچک برای آن در نظر گرفته می‌شود. تنها کلید مورد استفاده در تایپ ده انگشتی در این ردیف، کلید «Space» (درازترین کلید کیبرد) می‌باشد و کلیدهای «ویندوز» و ... در نظر گرفته نمی‌شود.

آموزش تایپ ده انگشتی،آموزش تایپ فارسی و انگلیسی

در حالت آماده به تایپ، انگشتان شست برروی کلید «Space» و بقیه انگشتان در ردیف پایگاه به صورت زیر قرار می‌گیرند.

آموزش تایپ ده انگشتی،آموزش تایپ فارسی و انگلیسی
 • - انگشت کوچک راست برروی کلید « ک ، ; » و انگشت کوچک چپ برروی کلید « ش ، A» قرار می‌گیرد.
 • - انگشت انگشتری راست برروی کلید « م ، L » و انگشت انگشتری چپ برروی کلید « س ، S » قرار می‌گیرد.
 • - انگشت وسط راست برروی کلید « ن ، K» و انگشت وسط چپ برروی کلید « ی ، D » قرار می‌گیرد.
 • - انگشت اشاره‌ راست برروی کلید « ت ، J » و انگشت اشاره چپ برروی کلید « ب ، F » قرار می‌گیرد.

مهم‌ترین کلیدهای ردیف پایگاه کلیدهای نشانه یعنی کلیدهای « ت ، J » و « ب ، F » می‌باشند و انگشتان اشاره درحالت آماده به کار برروی آن‌ها قرار می‌گیرد.

آموزش تایپ ده انگشتی،آموزش تایپ فارسی و انگلیسی

موقعیت تمام کلیدها نسبت به این دوکلید سنجیده می‌شود شاگردی که می‌خواهد شروع به تایپ ده انگشتی کند ابتدا این دو کلید را می‌یابد و انگشتان اشاره خود را برروی آن و بقیه انگشتانش را به ترتیب کنار آن‌ها قرار می‌دهد و انگشتان شست برروی دکمه «Space» قرار می‌گیرند اکنون انگشتان در حالت آماده به تایپ هستند.
در صفحه کیبورد برروی کلیدهای نشانه برجستگی وجود دارد که فرد تایپیست بدون نگاه کردن و با لمس کردن، این دو کلید را می‌یابد.
توجه: درحالت آماده به تایپ به جز انگشتان شست بقیه انشگتان باید بر صفحه درحالت عمود باشند و در هنگام تمرین، دقت با اهمیت تر از سرعت میباشد. آموزش تایپ

آموزش تایپ ده انگشتی

راهنمایی های اولیه برای آموزش تایپ ده انگشتی - آموزش ماشین نویسی- Touch Typing

طریقه صحیح قرار گرفتن پشت میز برای تایپ ده انگشتی

 • ۱- روی صندلی به صورت راحت و بدون پیچ و قوس بدن بنشینید.
 • ۲- از صفحه کلید حدود ۴۰ سانتیمتر فاصله گرفته و شانه های خود را شل کنید.
 • ۳- کمر خود را صاف، اما کمی مایل به جلو نگاه دارید.

روش استقرار انگشتان دست روی صفحه کلید در تایپ ده انگشتی

 • ۱- دو انگشت سبابه (انگشتان کنار انگشت شصت) خود را روی دو دکمه اصلی یعنی J و F که دارای برجستگی های کوچکی می باشند بگذارید.
 • ۲- سه انگشت باقیمانده از هر دست (به جز شصت که مخصوص زدن کلید Space می باشد) را روی دکمه های کنار J و F (مطابق شکل بالای صفحه ) قرار دهید. این ۸ دکمه را کلیدهای خانه (Home Keys) می نامند.
 • لازم به یادآوری است که علت مرتب نبودن دکمه های صفحه کلید به ترتیب الفبایی، آرایش آنها به ترتیب میزان کارایی است. ۸ کلید خانه، پرکاربردترین حروف صفحه کلید به شمار می روند. آموزش تایپ ده انگشتی

تمرین تایپ بدون نگاه به صفحه کیبورد

تمرین با حروف ردیف وسط:

 • سم، کشک، گک، ات، لب، شک،
 • بات، الب، شبی، یاس، سال، لاک،
 • کمال، شیما، مینا، امشب، لک لک، نم نم،

تمرین با حروف ردیف وسط و بالا:

 • ضش، صس، ثی، قب، فب، چک، جک، حک، خم، هن، عت، غت،
 • ضامن، صبا، ثمین، قلیان، فلفل، چنگک، جنگل، خلاص، همیشه، علما، غلام
 • فسنجان، فسقلی، فکستنی، ثنایی، قلقلی، قشنگ، عقاب، خفن، خنک

تمرین با حروف ردیف های وسط، بالا و پایین:

 • نکته: اگر راحت ترید، دستتان را در حالتی قرار دهید که مچ ها، در هوا بوده و حدود 5 سانتمتر با صفحه کلید فاصله داشته باشند.
 • ظش، طس، زی، رب، ذب، /ک، .م، ون، ئت، دت، زکی، رشت، دادار
 • ظله، طشت، زورو، رب انار، بند رخت، ظالم، طالبی، زنبور، روزی، ذلیل، دهکده، نائب،آبله
 • نکته۱: جهت نوشتن حرف آ کلیدهای Shift+H را بفشارید.
 • نکته۲: کلید Shift همواره با انگشت کوچک دست مخالف دستی که حرف مربوطه را می زند فشرده می شود.
 • ملاحظه، کبوتر، آشکار،

نکات تکمیلی در آموزش تایپ ده انگشتی :

۱) تنها، کلیدهای حروف الفبا، اعداد قسمت غیر ماشین حسابی و Shift هستند که به روش فوق (بدون برداشتن دست از ردیف وسط) زده می شوند. اما دکمه هایی چون Backspace, Enter, Ctrl, Insert, Delete,... روش خاصی نداشته و برای فشردنشان ناچاریم دستمان را از روی ردیف خانه برداشته و کلید مورد نیاز را با هر انگشتی دوست داشتیم بزنیم.

۲) تمارین مربوط به کلیدهای اعداد، در اینجا آورده نشده، اما جهت اطلاع از انگشت متناظر با هر عدد، به رنگ دکمه ها در شکل زیر دقت نمایید. (کلیدهای همرنگ با انگشت مشابهی فشرده می شوند)

۳) ممکن است با بلند شدن یک انگشت، انگشت دیگری نیز به طور غیر ارادی از جای خود بلند شود، اما این موضوع ایرادی نداشته و مهم این است که حتماً پس از فشار دادن دکمه مورد نظر، هر دو انگشت به جای اولیه خود باز گردند.

۴) چنانچه مایل به پیشرفت در این زمینه و رسیدن به حد تایپیست های حرفه ای باشید، تنها چیزی که علاوه بر آموزش فوق نیازمندش هستید تمرین زیاد است. اگر سرعت تایپ شما به بالای ۱۰۰ کلید در دقیقه رسید، شما یک تایپیست نیمه حرفه ای تا حرفه ای بوده و واجد شرایط دریافت مدرک تایپ به شمار می آیید. آموزش تایپ 10 انگشتی

حل یک مشکل عمومی در تایپ فارسی

شاید تاکنون برای شما هم پیش آمده باشد که هنگام تایپ فارسی کلید حروف پ و ژ در کیبورد جابجا شده باشند برای حل این مشکل بایستی فایلی را که بنام kbdfa.dll میباشد را دانلود و سپس در حالت safe mode در پوشه system32 ویندوز خود کپی نمایید. آموزشگاه تایپ سریع

قطعا همه عزیزان میدانند که جهت SafeMode کردن بایستی کامپیوتر را ری استارت کرده و هنگام روشن شدن مجدد با نگاه داشتن کلید F8 می توان حالت SafeMode را انتخاب کرده و وارد محیط ویندوز شد. البته در این حالت ویندوز شکل و شمایل عجیبی داشته و تمامی آیکونها بزرگ هستند که خوب این ایرادی ندارد و ماهیت SafeMode چنین است.

تایپ فارسی و کشیدن حروف

یکی از رایج ترین کارهایی که تایپیست های حرفه ای انجام میدهند کشیدن حروف و کلمات برای زیباسازی متن تایپ شده است. شما نیز میتوانید با استفاده از این ترفند متون خود را در داخل ویندوز بکشید. همانند:

آموزشگاه کامپیــــوتر پایــا

برای این کار کافی است در هر مکانی از ویندوز ، زبان ویندوز را روی فارسی تنظیم کنید. سپس حرف مورد نظر خود را تایپ کرده و کلیدهای ترکیبی Shift+J را همزمان بفشارید. آموزشگاه تایپ 10 انگشتی


آموزشگاه تایپ

آموزش تایپ فارسی

آموزش تایپ انگلیسی


اولین سیستم تایپ جهان توسط هنری میل در سال ۱۷۱۴ ابداع شد که نمونه‌ای از آن به جای نمانده و تمامی طرح‌های این ماشین ابتدایی نیز مفقود شده‌است.

در سال ۱۸۲۹ ویلیام بارت ماشین چاپی را با نام تایپوگراف ارائه کرد که با موفقیت مواجه نشد. سر انجام کریستوفر لتم شولز به همراه دو تن از همکارانش به نام‌های کارلوس گلیدن و ساموئل سول ماشین تایپ خود را در سال ۱۸۶۷ تکمیل کردند و پس از دریافت امتیاز، شولز پروانه تولید ابداع خود را در ایالات متحده آمریکا به ثبت رساند و اولین ماشین تایپ تجاری با نام رمینگتون مدل ۱ در سال ۱۸۷۳ وارد بازار شد. آموزش تایپ فارسی

ایده تولید این ماشین بر اساس اصول ماشین چاپ متحرک گوتنبرگ، طراحی شد در این شیوه از چاپ، جوهر با استفاده از فشار بر روی کلیشه به کاغذ منتقل می‌شد و شولز نیز با الهام از این شیوه ماشین تایپ خود را بر مبنی ضربه زدن کلیدهای ماشین بر روی نواری سیاه رنگ و جوهری ابداع کرد. توماس ادیسون نیز در ابداع ماشین تایپ نقش داشته‌است. وی در سال ۱۸۷۲ ماشین تایپ الکتریکی را ابداع کرد که تا سال ۱۹۵۰ هیچ استفاده‌ای از آن نشده و این ابداع تقریبا ناشناخته باقی ماند. آموزش تایپ انگلیسی

آموزش تایپ 10 انگشتی
آموزشگاه پایا

5.01401/07/28مهسا ایمانپور

با ادب و احترام. از آموزشگاه و استاد گرامی دوره تایپ 10انگشتی رضایت کامل دارم. از نظر سطح آموزش عالی بود. همکاران هم بسیار خوش برخورد بودن. بخاطر هماهنگی زمان جلسات و همراهی در وقت با بنده ممنونم ازتون

5.01401/06/28محدثه نامدار

خیلی ممنونم از همکاران آموزشگاه. استاد تایپ 10 انگشتی بسیار عالی و خوب آموزش دادن. موفق باشین

5.01401/06/09معصومه احمدی

کلاس خیلی خوب بود و مهارت تایپ 10 انگشتی رو آموزش دیدم. محیط آموزشگاه هم آرام و مناسب بود

5.01401/06/07فرنوش علیپور

دوره تایپ 10 انگشتی بسیار منظم و عالی برگزار شد. مطالب و نکات کاربردی بسیار واضح آموزش داده شد.

5.01401/05/30زهرا گلرخی

با عرض سلام و احترام. از کادر اداری و اجرایی تشکر و قدردانی دارم بخاطر هماهنگی ساعات جلسات دوره. تدریس ارائه شده در دوره تایپ 10 انگشتی بسیار عالی و راضی کننده بود. همیشه پایدار و سربلند باشید.

5.01401/05/25امید زاهدی

مدت ها بود که می خواستم دوره تایپ 10 انگشتی شرکت کنم. و خوشحالم که موسسه شما رو انتخاب کردم. ممنونم

5.01401/04/29منیره نوروزی

با تشکر از استاد دوره تایپ 10 انگشتی بسیار عالی بود و بسیار راضی بودم. براحتی و در کوتاه ترین زمان تایپ رو یاد گرفتم. ممنونم

5.01401/04/25کیمیا رفیع پور

کلاس آموزش تایپ ده انگشتی حرفه ای بسیار مفید و آموزنده ای بود و اصلا اتلاف وقتی صورت نگرفت. استاد بسیار عالی و خوش بیان بودن. من برای تایپ پایان نامه در نرم افزار ورد می خواستم. کارم راه افتاد. ممنون

5.01401/02/21اسماء شیرزاد

تمامی جلسات دوره تایپ به موقع و با بیشترین ارائه مطلب و اطلاعات انجام شد. خیلی عالی یاد گرفتم. ممنونم

5.01401/02/12محمدجواد غریبی

در دوره های سخت افزار و طراحی سایت این آموزشگاه قبلا شرکت کرده بودم. این دوره هم با تمرینات و راهنمایی های استاد تایپ 10 انگشتی، خیلی خوب برگزار شد. ممنونم که این مهارت رو یاد گرفتم.

اولین 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10  ... آخرین 

ارائه ضمانت رضایت مشتری از خدمات آموزشی، توسط مدیریت موسسه

ارائه خدمات آموزشی رایگان پس از اتمام دوره با اهدای کارت گارانتی و پشتیبانی آموزشی

ارائه کارت تخفیف ویژه، قابل انتقال به غیر

ارائه تخفیفات متنوع شهریه توسط واحد ثبت نام

ارائه پذیرایی رایگان در طول دوره آموزشی

ارائه کارنامه در طول دوره، ارائه گواهینامه پایان دوره، اهدای جوایز و لوح تقدیر

اهدای ابزار و ملزومات آموزشی و کمک آموزشی به دانشجویان بصورت رایگان

مجهز به امکانات و سیستمهای کمک آموزشی Smart TV, Free Internet Wi-FI, Data Projector ,Laptop و..

امکان ارائه دوره بازآموزی رایگان (Retraining)

امکان کارآموزی و کارورزی رایگان دوره های عملی و کاربردی در محل موسسه و یا معرفی به سازمانها و ...

ضمانت رضایتمندی

تماس با ما

تماس با ما

لینک ثبت نام دوره آموزشی

لینک ثبت نام دوره آموزشی

آموزشگاه تایپ ، آموزش تایپ ، آموزشگاه تایپ ده انگشتی ، آموزشگاه تایپ در تهران ، آموزشگاه تایپ فارسی ، آموزشگاه آموزش تایپ انگلیسی ، آموزشگاه تایپ سریع ، آموزش تایپ ، آموزشگاه تایپ سریع در تهران ، آموزشگاه تایپ در غرب تهران ، آموزش تایپ فارسی ، آموزش تایپ انگلیسی ، آموزش تایپ 10 انگشتی ، آموزش تایپ ده انگشتی ، آموزش ماشین نویسی ، کلاس آموزش تایپ ، تایپ بدون نگاه به صفحه کیبورد ، برنامه تایپ ، آموزش تایپ حرفه ای ، آموزش تایپ فارسی ، آموزش تایپ رایگان ، آموزش تایپ انگلیسی ، آموزش تایپ کامپیوتر ، آموزش تایپ برای افراد مبتدی ، آموزش تایپ فارسی در کامپیوتر ، آموزش تایپ 10 انگشتی+pdf ، آموزش تایپینگ کمپیوتر ، آموزش تایپ ده انگشتی ، آموزش تایپ اسکریپت ، آموزش تایپ اعداد ، آموزش تایپ اسکریپت pdf ، آموزش تایپ اسکریپت رایگان ، آموزش تایپ اعداد فارسی در ورد ، آموزش تایپ اصولی ، آموزش تایپ اعداد فارسی در فتوشاپ ، اموزش تایپ با کامپیوتر ، آموزش تایپوگرافی ، اموزش تایپری ، اموزش تایپ با ورد ، اموزش تایپ با گوشی ، اموزش تایپری روبیکا ، اموزش تایپ با ورد گوشی ، آموزش تایپ با کامپیوتر ، آموزش تایپ با گوشی ، آموزش تایپ با لپ تاپ ، آموزش تایپ با برنامه word ، آموزش تایپ با کیبورد ، آموزش تایپ برنامه نویسی ، آموزش تایپ با ورد گوشی ، آموزش تایپ پنج انگشتی ، آموزش تایپ پایان نامه ، آموزش تایپ پی دی اف ، آموزش تایپ پایان نامه در نرم افزار ورد ، آموزش تایپ پروپوزال ، آموزش تایپ پاورقی در ورد ، اموزش تایپ پروژه با گوشی ، آموزش تایپ پروژه ، پښتو کیبورد ، آموزش تایپ تایپو ، آموزش تایپ تند زنی ، آموزش تایپ توان ، آموزش تایپ تند نویسی ، اموزش تایپ تایپکده ، آموزش تایپ تند ، آموزش تایپ تصویری ، اموزش تصویری تایپ با کامپیوتر ، آموزش تایپ تخصصی ، آموزش تایپ جزوه ریاضی ، آموزش تایپ جواب سونوگرافی ، آموزش تایپ جدول در ورد ، آموزش تایپ جزوه ، آموزش تایپ جدول در ورد گوشی ، آموزش تایپ جدید اینستاگرام ، اموزش تایپ جدید اینستا ، آموزش جامع تایپ ده انگشتی ، آموزش تایپ چهار انگشتی ، اموزش تایپ چند انگشتی ، آموزش تایپ چینی ، آموزش تایپ چند سطری در اکسل ، آموزش تایپ چشم بسته ، آموزش تایپ سوالات چهار گزینه ای در ورد ، چنل اموزش تایپ ، آموزش تایپ حرفه ای در فتوشاپ ، آموزش تایپ حرفه ای ، آموزش تایپ حروف کشیده با گوشی ، آموزش تایپ حرفه ای با کیبورد ، آموزش تایپ حرفه ای در ورد ، اموزش تایپ حرف پ ، آموزش تایپ حروف عربی ، آموزش تایپ حروف کشیده ، آموزش تایپ خفن ، آموزش تایپ خودکار متن در افتر افکت ، آموزش تایپ خوشگل ، آموزش تایپ خلبانی ، آموزش تایپ خیلی سریع ، آموزش تایپ خودکار ، اموزش تایپ خصوصی ، اموزش تایپ در خانه ، آموزش تایپ ده انگشتی رایگان ، آموزش تایپ ده انگشتی فارسی pdf ، آموزش تایپ در ورد ، آموزش تایپ ده انگشتی انگلیسی ، آموزش تایپ ده انگشتی فارسی ، آموزش تایپ ده انگشتی فرادرس ، آموزش تایپ در فتوشاپ ، آموزش تایپ ریاضی

آموزش تایپ روی عکس ، آموزش تایپ روی عکس در ورد ، آموزش تایپ روی عکس در فتوشاپ ، آموزش تایپ رایانه ای ، آموزش تایپ ریاضی در ورد 2016 ، آموزش تایپ رنگی در واتساپ ، آموزش تایپ زیبا ، آموزش تایپ زبان کره ای ، آموزش تایپ زی پرشین ، آموزش زبان تایپ اسکریپت ، اموزش تایپ عوض زاده ، آموزش تایپ به زبان ساده ، آموزش تایپ به زبان فارسی ، اموزش تایپ ژاپنی ، آموزش تایپ سریع pdf ، آموزش تایپ سریع ، آموزش تایپ سریع با کیبورد ، آموزش تایپ سریع با گوشی ، آموزش تایپ سوالات ریاضی ، آموزش تایپ سریع اعداد ، آموزش تایپ سرعتی ، آموزش تایپ سریع انگلیسی ، آموزش تایپ شعر در ورد ، آموزش تایپ شکسته ، آموزش تایپ شعر ، آموزش تایپ شیمی ، آموزش تایپ شکسته نستعلیق در فتوشاپ ، آموزش تایپ شش انگشتی ، اموزش تایپ شکل دار ، آموزش تایپ شعر فارسی ، آموزش تایپ صوتی ، آموزش تایپ صوتی در ورد ، آموزش تایپ صوتی گوگل ، آموزش تایپ صوتی در واتساپ ، آموزش تایپ صوتی فارسی ، آموزش تایپ صوتی در ویندوز ، آموزش تایپ صوتی فارسی در ورد ، آموزش تایپ صوتی در ویندوز 7 ، آموزش طراحی تایپ ، آموزش تایپ انگشتان طلائی ، آموزش تایپ عربی ، آموزش تایپ عدد فارسی در ورد ، آموزش تایپ علائم ریاضی در ورد ، آموزش تایپ عمودی در ورد ، آموزش تایپ علامت تیک در ورد ، آموزش تایپ عدد فارسی در اکسل ، آموزش تایپ عمودی در اکسل ، کلاس آموزش تایپ غرب تهران ، آموزش تایپ ده انگشتی در غرب تهران ، آموزش تایپ فارسی در فتوشاپ ، آموزش تایپ فرمول در ورد گوشی ، آموزش تایپ فارسی در پریمیر ، آموزش تایپ فارسی در اکسل ، آموزش تایپ فرمول دار ، آموزش تایپ فینگلیش ، آموزش تایپ قم ، آموزش تایپ قسمت 1 ، آموزش قوانین تایپ ، اموزش ساخت دستگاه تایپ قدیمی ، آموزش تایپ ده انگشتی قسمت اول ، آموزش قدم به قدم تایپ ، قیمت آموزش تایپ ده انگشتی ، اموزش کار با ماشین تایپ قدیمی ، آموزش تایپ کره ای ، آموزش تایپ کیبورد فارسی ، آموزش تایپ کشیده ، اموزش تايپ كردن سريع ، آموزش تایپ کسر در ورد ، آموزش تایپ کلمات فارسی و انگلیسی با هم در ورد ، آموزش تایپ کردی ، اموزش کل تایپری ، آموزش تایپ گوشی ، آموزش تایپوگرافی با گوشی ، آموزش تایپوگرافی با اینشات ، آموزش تایپوگرافی با الایت موشن ، آموزش تایپوگرافی حرفه ای ، آموزش تایپوگرافی با متن نگار ، آموزش تایپوگرافی اسم ، آموزش تایپ لاتکس ، آموزش تایپ لپ تاپ ، آموزش تایپ لاتین ، آموزش لوگوتایپ ، آموزش لوگوتایپ در فتوشاپ ، آموزش لوگوتایپ در ایلوستریتور ، آموزش لوگوتایپ در کورل ، آموزش لوگو تایپ فتوشاپ ، آموزش تایپ ماشینی با اینشات ، آموزش تایپ متن در فتوشاپ ، آموزش تایپ مقدماتی ، آموزش تایپ ماشین حساب ، آموزش تایپ مانهوا با گوشی ، آموزش تایپ مانگا ، آموزش تایپ مقاله ، آموزش تایپ مقاله در ورد ، آموزش تایپ نامه اداری ، آموزش تایپ نامه های اداری ، آموزش تایپ نستعلیق در اینستاگرام ، آموزش تایپ نیم فاصله در ویندوز ، آموزش تایپ نامه در اکسل ، آموزش تایپ نیم فاصله در ورد ، آموزش تایپ نوشته با کمک صدا در افتر افکت ، آموزش تایپ نستعلیق در فتوشاپ ، آموزش تایپ ورد ، آموزش تایپ ویرگول در ورد ، آموزش تایپ ورد در گوشی ، آموزش تایپ و گرافی ، آموزش تایپ و پرینت ، آموزش تایپ و صفحه آرایی ، آموزش تایپ و تکثیر ، آموزش تایپ ویرگول ، آموزش تایپوگرافی و کالیگرافی ، آموزش تایپ و تندزنی ، آموزش تایپ و ورد ، آموزش تایپ های مختلف در واتساپ ، اموزش تایپ همزه ، اموزش تایپ هوشمند ، آموزش تایپ فرمول های ریاضی در word ، آموزش تایپ نامه های اداری در ورد ، آموزش تایپ فرمول های شیمی ، اموزش تایپ یک نامه اداری ، آموزش تایپ یوتایپ ، آموزش یادگیری تایپ سریع ، آموزش تایپ با یک دست ، آموزش تایپ فارسی یوتایپ ، آموزش تایپ در یزد ، آموزش تایپ فارسی در یولید ، اموزش تایپ فارسی در یونیتی

برنامه ی آموزش تایپ 10 انگشتی ، برنامه ی آموزش تایپ سریع ، آموزش تایپ 10 انگشتی رایگان ، آموزش تایپ 10 انگشتی فرادرس ، آموزش تایپ 10 انگشتی فارسی pdf ، آموزش تایپ 10 انگشتی نرم افزار ، آموزش تایپ 10 انگشتی انگلیسی pdf ، آموزش تایپ 10 انگشتی آپارات ، اموزش تایپ 2 انگشتی ، آموزش تایپ ورد 2013 ، آموزش تایپ در ورد 2016 ، آموزش تایپ در ورد 2013 ، آموزش تایپ در اکسل 2016 ، آموزش تایپ در ورد 2010 ، اموزش تایپ با ورد 2016 ، آموزش تایپ در ورد 2007 ، آموزش تایپ فارسی در cinema 4d ، آموزش تایپ 5 انگشتی ، تایپ 6 انگشتی ، آموزش تایپ در ویندوز 7 ، آموزش تایپ فارسی در ویندوز 7 ، آموزش تایپ فارسی در فتوشاپ 7 ، آموزش تایپ 8 انگشتی ، آموزشگاه تایپ ده انگشتی ، آموزشگاه تایپ ده انگشتی در مشهد ، آموزشگاه تایپ سریع در تهران ، آموزشگاه تایپ خلبانی تیدا ، آموزشگاه تایپ در اصفهان ، آموزشگاه تایپ در تهران ، آموزشگاه تایپ در غرب تهران ، آموزشگاه تایپ در مشهد ، آموزشگاه تایپ انگلیسی ، موسسه تایپ ایران ، آموزشگاه تایپ ده انگشتی تهران ، موسسه تایپ پایان نامه ، تایپینگ آنلاین فارسی ، تایپینگ فارسی ، موسسه تایپ در انقلاب ، موسسه سان تایپ ، کلاس آموزش تایپ ، موسسه تایپ لاتکس ، موسسه تایپ مقاله ، دوره آموزش تایپ ، موسسه تایپ و ترجمه آنلاین کاریاب ، موسسه تایپ و ترجمه ، آموزشگاه های تایپ ، موسسه های تایپ ، موسسه تایپ 123 ، آموزش تایپ 4 انگشتی ، آموزش تایپ اسکریپت ، آموزش تایپ انگلیسی ، آموزش تایپ اسکریپت pdf ، آموزش تایپ انگلیسی pdf ، آموزش تایپ اسکریپت رایگان ، آموزش تایپ اعداد فارسی در ورد ، آموزش تایپ اعداد ، آموزش تایپ انگلیسی رایگان ، آموزش تایپ انگلیسی سریع ، آموزش تایپ افقی در ورد ، آموزش تایپ برای افراد مبتدی ، آموزش تایپ با کامپیوتر ، آموزش تایپ با گوشی ، آموزش تایپ با لپ تاپ ، آموزش تایپ با برنامه word ، آموزش تایپ با کیبورد ، آموزش تایپ برنامه نویسی ، آموزش تایپ با گوشی در ورد ، آموزش تایپ با رایانه ، آموزش تایپ با کیبورد کره ای ، آموزش تایپ پنج انگشتی ، آموزش تایپ پایان نامه ، آموزش تایپ پی دی اف ، آموزش تایپ پایان نامه در ورد ، آموزش تایپ پایان نامه در نرم افزار ورد ، آموزش تایپ پروپوزال ، آموزش تایپ پیشرفته ، آموزش تایپ پروژه ، آموزش تایپ پاورقی در ورد ، آموزش تایپ پزشکی ، آموزش تایپ تایپو ، آموزش تایپ تند زنی ، آموزش تایپ توان ، آموزش تایپ توان در ورد ، آموزش تایپ تند ، آموزش تایپ تند نویسی ، اموزش تایپ تایپکده ، آموزش تصویری تایپ ده انگشتی ، آموزش تند تایپ فارسی ، آموزش تنظیمات تایپ در فتوشاپ ، آموزش تایپ ثبت نام در ، آموزش تایپ جزوه ریاضی ، آموزش تایپ جواب سونوگرافی ، آموزش تایپ جدول در ورد ، آموزش تایپ جدول دار ، آموزش تایپ جدول ، آموزش تایپ جدید اینستاگرام ، آموزش تایپ جزوه ، آموزش تایپ جدول در ورد گوشی ، آموزش جامع تایپ ده انگشتی ، آموزش جامع تایپ اسکریپت ، آموزش تایپ چهار انگشتی ، آموزش تایپ چشم بسته ، آموزش تایپ چینی ، آموزش تایپ چند سطری در اکسل ، اموزش تایپ چند انگشتی ، آموزش تایپ سوالات چهار گزینه ای ، آموزش تایپ حرفه ای در فتوشاپ ، آموزش تایپ حرفه ای ، آموزش تایپ حروف کشیده با گوشی ، آموزش تایپ حرفه ای با کیبورد ، آموزش تایپ حرفه ای در ورد ، آموزش تایپ حروف عربی ، آموزش تایپ حرف پ ، آموزش تایپ حروف کشیده ، آموزش تایپ حرفه ای رایگان ، آموزش تایپ حروف ، آموزش تایپ خفن ، آموزش تایپ خیلی سریع ، آموزش تایپ خلبانی ، آموزش تایپ خودکار ، اموزش تایپ خصوصی ، آموزش تایپ در خانه ، آموزش تایپ ده انگشتی مکتب خونه ، خرید آموزش تایپ ، آموزش تایپ ده انگشتی ، آموزش تایپ در ورد ، آموزش تایپ ده انگشتی فارسی pdf ، آموزش تایپ در ورد گوشی ، آموزش تایپ ده انگشتی فرادرس ، آموزش تایپ در فتوشاپ ، آموزش تایپ در ورد 2016 ، آموزش تایپ در اکسل ، آموزش تایپ در کامپیوتر ، آموزش تایپ در استوری اینستاگرام ، آموزش تایپ ذهب ، آموزش تایپ ذاتی ، آموزش تایپ رایگان ، آموزش تایپ ریاضی در ورد ، آموزش تایپ روی عکس در ورد ، آموزش تایپ روی عکس در فتوشاپ ، آموزش تایپ روی عکس ، آموزش تایپ رایانه ای ، آموزش تایپ رنگی در واتساپ ، آموزش تایپ ریاضی در ورد 2016 ، آموزش تایپ رایتر در افتر افکت ، آموزش تایپ رنگی در تلگرام ، آموزش تایپ زیبا ، آموزش تایپ زبان کره ای ، آموزش تایپ زی پرشین ، آموزش زبان تایپ اسکریپت ، آموزش تایپ تند زنی ، آموزش تایپ به زبان ساده ، آموزش تایپ به زبان فارسی ، اموزش تایپ عوض زاده ، آموزش تایپ در محیط زرنگار ، آموزش تند زنی تایپ فارسی ، اموزش تایپ ژاپنی ، آموزش تایپ سریع ، آموزش تایپ سریع با کیبورد ، آموزش تایپ سریع با گوشی ، آموزش تایپ سریع pdf

آموزش تایپ سریع با کامپیوتر ، آموزش تایپ سونوگرافی ، آموزش تایپ سریع با لپ تاپ ، آموزش تایپ سریع ده انگشتی ، آموزش تایپ سریع فارسی ، آموزش تایپ سریع اعداد ، آموزش تایپ شعر در ورد ، آموزش تایپ شکسته ، آموزش تایپ شعر ، آموزش تایپ شکسته نستعلیق در فتوشاپ ، آموزش تایپ شش انگشتی ، آموزش تایپ شیمی ، آموزش تایپ شعر فارسی ، آموزش تایپ شیراز ، آموزش تایپ شکلک در اینستاگرام ، آموزش تایپ در شیراز ، آموزش تایپ صوتی ، آموزش تایپ صوتی در ورد ، آموزش تایپ صوتی در واتساپ ، آموزش تایپ صوتی گوگل ، آموزش تایپ صوتی فارسی ، آموزش تایپ صوتی فارسی در ورد ، آموزش تایپ صوتی در ویندوز 7 ، آموزش تایپ صوتی در ویندوز ، آموزش تایپ صوتی در شاد ، آموزش تایپ صوتی فارسی در آیفون ، آموزش تایپ ضد ، آموزش طراحی تایپ ، آموزش تایپ انگشتان طلائی ، آموزش تایپ ظریف ، آموزش تایپ ظروف ، آموزش تایپ ظهر ، آموزش تایپ عربی در ورد ، آموزش تایپ عدد فارسی در ورد ، آموزش تایپ عمودی در ورد ، آموزش تایپ علائم ریاضی در ورد ، آموزش تایپ علامت تیک در ورد ، آموزش تایپ عدد فارسی در اکسل ، آموزش تایپ عمودی در اکسل ، آموزش تایپ عدد ، آموزش تایپ علامت ، آموزش تایپ عمودی ، کلاس آموزش تایپ غرب تهران ، آموزش تایپ فارسی ، آموزش تایپ فارسی در کامپیوتر ، آموزش تایپ فرمول در ورد ، آموزش تایپ فرمول دار ، آموزش تایپ فارسی در پریمیر ، آموزش تایپ فینگلیش ، آموزش تایپ فرمول ریاضی در ورد ، آموزش تایپ فارسی در افتر افکت ، آموزش تایپ فایل صوتی ، آموزش تایپ فرمول دار با گوشی ، آموزش تایپ قم ، آموزش تایپ قسمت 1 ، آموزش قوانین تایپ ، آموزش ساخت دستگاه تایپ قدیمی ، آموزش تایپ ده انگشتی قسمت اول ، آموزش قدم به قدم تایپ ، قیمت آموزش تایپ ده انگشتی ، آموزش تایپ ده انگشتی در قم ، قیمت آموزش تایپ ، آموزش تایپ کامپیوتر ، آموزش تایپ کره ای ، آموزش تایپ کیبورد فارسی ، اموزش تايپ كردن سريع ، آموزش تایپ کشیده ، آموزش تایپ کسر در ورد ، آموزش تایپ کردی ، آموزش تایپ کتاب در ورد ، آموزش تایپ کامپیوتری ، آموزش تایپ کلاس ششم ، آموزش تایپوگرافی ، آموزش تایپ گفتاری در ورد ، آموزش تایپ گرافی ، آموزش تایپ گوشی ، آموزش تایپ گوگل ، آموزش تایپ گوشی اندروید ، آموزش تایپ با گوشی ، آموزش تایپ صوتی گوگل داکس ، آموزش تایپ در گوشی ، آموزش تایپ صوتی گوگل اندروید ، آموزش تایپ لپ تاپ ، آموزش تایپ لاتین ، آموزش تایپ لاتکس ، آموزش لوگو تایپ ، آموزش لوگو تایپ در فتوشاپ ، آموزش تایپ با لپ تاپ ، آموزش تایپ با لب تاب ، آموزش تایپ با لاتکس ، آموزش تایپ سریع با لپ تاپ ، آموزش تایپ فارسی در لاتکس ، آموزش تایپ ماشینی با اینشات ، آموزش تایپ متن در فتوشاپ ، آموزش تایپ مقدماتی ، آموزش تایپ ماشین حساب ، آموزش تایپ مانهوا با گوشی ، آموزش تایپ مانگا ، آموزش تایپ ماشینی در اینشات ، آموزش تایپ ماشین تحریر در پریمیر ، آموزش تایپ مقاله در ورد ، آموزش تایپ ماشین نویسی ، آموزش تایپ نامه اداری ، آموزش تایپ نستعلیق در اینستاگرام ، آموزش تایپ نیم فاصله در ویندوز ، آموزش تایپ نامه های اداری ، آموزش تایپ نامه در اکسل ، آموزش تایپ نیم فاصله در ورد ، آموزش تایپ نستعلیق در فتوشاپ ، آموزش تایپ نیم فاصله ، آموزش تایپ نرم افزار ، آموزش تایپ نت موسیقی ، آموزش تایپ ورد ، آموزش تایپ ورد در گوشی ، آموزش تایپ ویرگول در ورد ، آموزش تایپ و گرافی ، آموزش تایپ و پرینت ، آموزش تایپ و تکثیر ، آموزش تایپ و صفحه آرایی ، آموزش تایپ ویرگول ، آموزش تایپ و تندزنی ، اموزش تایپ ورد با گوشی ، آموزش تایپ های مختلف در واتساپ ، آموزش تایپ شش انگشتی ، آموزش تایپ فرمول های ریاضی در word ، آموزش تایپ فرمول های شیمی ، هزینه آموزش تایپ ، اموزش تایپ همزه ، اموزش تایپ هوشمند ، آموزش تایپ نامه های اداری ، آموزش تایپ هم تایپ ، آموزش تایپ یوتایپ ، اموزش تایپ یک نامه اداری ، آموزش یادگیری تایپ سریع ، آموزش تایپ با یک دست ، آموزش تایپ فارسی یوتایپ ، آموزش تایپ در یزد ، آموزش تایپ فارسی در یولید ، آموزش تایپ فارسی در یونیتی ، speed touch typing training

whatsapp