آموزش نرم افزار متلب Matlab

share-desktop share-mobile

آموزش نرم افزار متلب Matlab Training

نرم افزار متلب Matlab چیست؟

نرم افزار MATLAB برنامه کامپیوتری است که برای کسانی که با محاسبات عددی، و بویژه جبر خطی سر و کار دارند، تهیه شده است. متلب (MATLAB) یک محیط نرم افزاری برای انجام محاسبات عددی و یک زبان برنامه نویسی نسل چهارم است.

واژه متلب هم به معنی محیط محاسبات رقمی و هم به معنی خود زبان برنامه نویسی مربوطه است که از ترکیب دو واژه MATrix (ماتریس) و LABoratory (آزمایشگاه) ایجاد شده‌است. این نام حاکی از رویکرد ماتریس محور برنامه است، که در آن حتی اعداد منفرد هم به عنوان ماتریس در نظر گرفته می شوند.

نرم افزار متلب محصول شرکت مت ورکس میباشد. و در محاسبات عددی کاربرد دارد. نرم افزار متلب با زبان برنامه سی C و زبان برنامه نویسی سی پلاس پلاس C++ و زبان برنامه نویسی جاوا JAVA نوشته شده است. و در سیستم عامل های گوناگون قابل اجرا و استفاده میباشد.


کاربردهای نرم افزار متلب چیست؟

کاربردهای نرم افزار متلب در محاسبات مهندسی مخابرات ، شبیه سازی سامانه ها ، محاسبات مهندسی کنترل و تخمین سیستم ها ، محاسبات عددی ، محاسبات فازی ، محاسبات آمار و احتمالات ، جمع آوری داده ها ، محاسبات شبکه های عصبی ، محاسبات پردازش تصویر ، محاسبات پردازش صوت ، محاسبات سیمبولیک ، محاسبات سامانه های بی درنگ و... میباشد.


قابلیت های نرم افزار متلب چیست؟

کار کردن با ماتریس ها در نرم افزار متلب بسیار ساده است. در حقیقت تمام داده ها در متلب به شکل یک ماتریس ذخیره می شوند. برای مثال یک عدد (اسکالر) به شکل یک ماتریس 1*1 ذخیره می شود. یک رشته مانند «Whale is the biggest animal» به شکل ماتریسی با یک سطر و چندین ستون (که تعداد ستون ها به تعداد کاراکترهاست) ذخیره می‌شود.

حتی یک تصویر به شکل یک ماتریس سه بعدی ذخیره می گردد که بُعد اول و دوم آن برای تعیین مختصات نقاط و بُعد سوم آن برای تعیین رنگ نقاط استفاده می شود. فایل های صوتی نیز در متلب به شکل ماتریس های تک ستون (بردارهای ستونی) ذخیره می شوند. بنابراین جای تعجب نیست که متلب مخفف عبارت آزمایشگاه ماتریس باشد.

علاوه بر توابع فراوانی که خود متلب دارد، برنامه‌نویس نیز می‌تواند توابع جدید تعریف کند. استفاده از توابع متلب برای نمایش داده ها بسیار راحت و لذت بخش است. برای مثال با چند خط می توان یک شکل موج سینوسی با فرکانس ۱۰ هرتز را تولید کرده و کشید.

ساخت رابط گرافیکی کاربر مانند دیالوگ هایی که در محیط های ویژوال مانند بیسیک و زبان سی C وجود دارند، در متلب امکان پذیر است. این قابلیت، ارتباط بهتری را میان برنامه های کاربردی نوشته شده با متلب و کاربران برقرار می کند.

نرم افزار متلب از محصولات شرکت مت ورکس است، و برای گروه های مختلف مهندسان رشته های مختلف از جمله مهندسی برق ، مهندسی مکانیک ، مهندسی کامپیوتر ، مهندسی مخابرات ، مهندسی صنایع ، مهندسی عمران ، مهندسی شیمی و... کاربرد بسیاری دارد.

نظرات دیگران درباره ما

دلایل قدرت نرم افزار متلب چیست؟

هسته نرم افزار متلب برای ایجاد سرعت و کارایی بالا به زبان برنامه نویسی C نوشته شده است. ولی رابط گرافیکی نرم افزار متلب به زبان جاوا پیاده سازی شده است. برنامه های متلب اکثرا متن باز یا اوپن سورس هستند. و در واقع متلب مفسر است نه کامپایلر.

قدرت متلب از انعطاف پذیری آن و راحت بودن کار با آن ناشی می شود، همچنین شرکت سازنده و گروه های مختلف، از جمله دانشگاه های سراسر جهان و برخی شرکت های مهندسی هر ساله جعبه ابزارهای خاص-کاربردی به آن می افزایند که باعث افزایش کارایی و محبوبیت آن شده است.


جعبه ابزارهای کاربردی نرم افزار متلب :

 • - سیمیولینک Simulink : ابزاری برای شبیه سازی سامانه ها به صورت مجرد
 • - جعبه ابزار مخابرات متلب : توابع و ابزارهای محاسبات مهندسی مخابرات
 • - جعبه ابزار کنترل متلب : توابع و ابزارهای محاسبات مهندسی کنترل
 • - جعبه ابزار فازی متلب : توابع و ابزارهای محاسبات فازی
 • - جعبه ابزار محاسبات متلب : توابع و ابزارهای محاسبات عددی
 • - جعبه ابزار تخمین متلب : توابع و ابزارهای محاسبات بحث تخمین سیستم در مهندسی کنترل
 • - جعبه‌ابزار آمار متلب : توابع و ابزارهای محاسبات آمار
 • - جعبه ابزار جمع آوری داده متلب : توابع و ابزارهای جمع آوری داده
 • - جعبه ابزار شبکه عصبی متلب : توابع و ابزارهای محاسبات شبکه عصبی
 • - جعبه ابزار پردازش تصویر متلب : توابع و ابزارهای محاسبات پردازش تصویر
 • - جعبه ابزار پردازش صوت متلب : توابع و ابزارهای محاسبات پردازش صوت
 • - جعبه ابزار احتمالات متلب
 • - جعبه ابزار محاسبات سیمبولیک متلب
 • - جعبه‌ابزار کارگاه بی درنگ متلب : توابع و ابزارهای محاسبات سامانه های بی درنگ
سرفصل آموزش نرم افزار متلب Matlab
نمونه مدرک فنی و حرفه ای بدون آزمون

ثبت نام آموزش متلب Matlab

لینک ثبت نام دوره آموزشی

آموزش نرم افزار متلب MATLAB


تاریخ شروع دوره: اختیاری
ظرفیت مانده: محدود
روزهای برگزاری: اختیاری
ساعت برگزاری: اختیاری
طول دوره: 10 جلسه
نحوه تشکیل: خصوصی
شهریه عادی: 8,950,000 تومان
امتیاز آموزشگاه: تخفيف: 1٫000٫000 تومان
شهریه نهایی: 7,950,000 تومان
پرداخت نهایی: 7,950,000 تومان
آموزشگاه پایا
آموزش نرم افزار متلب MATLAB

توضیحات دوره آموزشی:

1- آموزش 100٪ عملی و کاربردی

2- ارائه نرم افزار ها و جزوات رایگان

3- ارائه گواهینامه و پذیرایی رایگان در طول دوره و...

نظرسنجی کیفیت دوره آموزشی

معرفی نرم افزارهای رقیب نرم افزار متلب

نرم افزار متلب رقیبان زیادی دارد و نرم افزارهای مشابه بسیاری می توانند کارهای مشابه نرم افزار متلب را انجام دهند و از آن جمله می توان نرم افزارهای زیر را نام برد:


نرم افزار متمتیکا Mathematica software

Mathematica نرم افزار جبری بسیار رایج است. که اکثر توابع نرم افزاری موردنیاز در ریاضی و علوم طبیعی را در اختیار استفاده کنندگان آن قرار می دهد.

قابلیت های نرم افزار متمتیکا Mathematica

 • - استفاده از نرم افزار متمتیکا، بعنوان سامانه رایانه ای جبری (Computer algebra system) برای بررسی نمادین (سمبُلیک) معادله ها.
 • - استفاده از نرم افزار متمتیکا، بعنوان یک نرم افزار عددی (Numerical software) برای حل عددی معادله ها.
 • - استفاده از نرم افزار متمتیکا، بعنوان یک نرم افزار آماری (Statistical software) برای حل مسائل آماری.
 • - استفاده از نرم افزار متمتیکا، جهت توابع ترسیمی و تجسمی (Visualization) برای رسم نمودارها توسط نرم افزار پابلیکون.

نرم افزار مت کد Mathcad software

Mathcad نرم افزاری است که توانایی محاسبه مانند ماشین حساب ، توانایی کشیدن تابعهای دوبعدی و سه بعدی را نیز دارد. متخصصین و دانشجویان زیادی در سراسر جهان، از مت کد برای انجام محاسبات، مستند سازی، مدیریت و به اشتراک گذاری آن جهت کارهای طراحی استفاده می کنند. شکل ظاهری منحصر بفرد و صفحه سفید ساده و راحت آن، نوشتارهای ریاضی استاندارد و هوشمند را با متن و گرافیک در قالب یک کاربرگ واحد یکپارچه کرده و مت کد را ابزاری ایده‌آل برای ذخیره سازی معلومات و استفاده مجدد از محاسبات و همکاری های مهندسی نموده است.

نرم افزار مت کد این امکان را به شما می دهد که معادلات را به همان روشی که بر روی تخته سیاه یا کاغذ می نوشتید، بکار ببرید. به هیچ وجه لازم نیست عبارات پیچیده‌ای را یاد بگیرید، خیلی ساده معادله خود را تایپ می کنید و نتیجه آن را مشاهده می کنید.

قابلیت های محاسباتی نرم افزار مت کد Mathcad

 • * ارقام خلاصه شده نهایی : انجام عملیات جمع، ضرب، مشتق، انتگرال و عملگرهای منطقی، بکارگیری توابع مثلثاتی، نمایی، درجه دو و غیره.
 • * نمادهای هوشمند : ساده سازی، مشتق گیری و انتگرال و عبارات انتقالی به صورت جبری. این فناوری منحصر به فرد مت کد به صورت خودکار عبارات جبری را دوباره محاسبه نموده و امکان استفاده از آنها را در محاسبات بعدی فراهم می سازد.
 • * عملیات برداری و ماتریسی : کار با آرایه ها و انجام عملیات جبری خطی گوناگون از قبیل پیدا کردن مقادیر ویژه و بردارهای ویژه.
 • * آمار و تحلیل داده ها : تولید اعداد اتفاقی، محاسبه هیستوگرام ها، برازش داده ها به توابع عمومی و پیش فرض، درونیابی داده ها و ساخت مدل های توزیع احتمالاتی.
 • * حل معادلات دیفرانسیل : حل معادلات معادلات دیفرانسیل معمولی و جزئی، سیستم های معادلات دیفرانسیل، مسائل مقادیر مرزی.
 • * پشتیبانی از واحدها : بکارگیری واحدها در محاسبات، انجام تبدیل واحد ها، و کنترل خودکار ابعاد.

نرم افزار میپل Maple software

Maple نرم افزاری بسیار قوی و مشهور در زمینه ریاضی است. راهنمای بسیار قوی نرم افزار میپل، کار کردن با این نرم افزار را بسیار راحت می کند. نرم افزار میپل در تمام زمینه های ریاضی از جمله جبر خطی و ریاضیات گسسته و حسابان و حتی ریاضیات مقدماتی برای دانش آموزان دبیرستانی می تواند مفید واقع شود.

میپل یک زبان برنامه نویسی مرکب از زبان های دستوری و زبان های پویا است. همچنین واسط هایی برای کار با دیگر زبان ها مثل زبان های برنامه نویسی C , Fortran , Java , Matlab , Visual Basic وجود دارند.


نرم افزار سایلب Scilab software

Scilab نرم افزاری برای محاسبات فنی مهندسی می‌باشد. که جایگزینی رایگان، برای نرم‌افزار متلب به حساب می آید. این نرم افزار توسط دو مرکز پژوهشی فرانسوی INRIA و ENPC نوشته شده است.


نرم افزار مکسیما Maxima software

Maxima یک سیستم جبری کامپیوتری (Computer Algebra System, CAS) است. نرم افزار مکسیما می تواند محاسبات جبری را با متغیرها به خوبی انجام دهد؛ مثلا می تواند انتگرال های نامعین را حساب کند، معادله های جبری را حل کند، ویژه مقدارها و ویژه بردارهای ماتریس ها را بیابد، یا عبارت های پیچیده را ساده کند. نرم افزار مکسیما همچنین می‌تواند محاسبات عددی با دقت بسیار بالا انجام دهد، نمودارهای دوبعدی و سه بعدی بکشد، و حتی می توان با نرم افزار مکسیما برنامه نوشت. نرم افزار Maxima تحت مجوز GPL قرار دارد و بنابراین برخلاف بسیاری از نرم افزارهای مشابه مانند متمتیکا و میپل که بسیار گران هستند، مکسیما آزاد و رایگان است.


نرم افزار گنو آکتیو GNU Octave software

نرم افزار گنو آکتیو معادل تحت لینوکس نرم افزار متلب میباشد. نرم افزار GNU Octave زبان برنامه نویسی سطح بالایی است که بیشتر برای محاسبات عددی به کار می رود. این برنامه امکانات زیادی را از طریق رابط خط فرمان برای حل عددی مسائل خطی و غیر خطی می دهد. علاوه بر رابط خط فرمان، رابط های دیگری مانند رابط های گرافیکی و یا رابط های تحت وب نیز در دسترس هستند. نرم افزار گنو آکتیو را می توان جایگزین مناسبی برای همتای غیر آزاد خود، یعنی نرم افزار ‌متلب به حساب آورد.

نرم افزار گنو آکتیو علاوه بر قابلیت هایی همانند تعریف تابع، بارگذاری فایل‌ها، رسم نمودار و غیره، قابلیت های ویژه ای نیز ارائه می کند که این برنامه را از دیگر همتاهای خود تمیز می دهد.

بخش اول: کد نویسی در نرم افزار متلب matlab

فصل اول: مقدمه و معرفی نرم افزار متلب

 • - تحلیل تماس هرتز ( تماس ورقه با صفحه صلب با شرایط مرزی جابجایی )
 • - معرفی منوهای مطلب file ,edit ,Desktop ,Window ,help
 • - چگونگی سرچ داخل Help
 • - معرفی پارتهای command window, current directory, command history
 • - معرفی پارت work space و کاربرد های آن
 • - معرفی منوی start مطلب
 • - معرفی و کاربردهای demo در مطلب

فصل دوم: کد نویسی و اصول آن در نرم افزار متلب

 • - مقدمات برنامه نویسی
 • - اصول برنامه نویسی (کدنویسی) در مطلب
 • - کد نویسی کلی و جزئی
 • - دستورات پاک کردن صفحه و کاربرد آنها
 • - دستورات نوشتن آرایه
 • - چهار عمل اصلی ریاضی روی ماتریس ها
 • - مجذور و به توان رساندن یک ماتریس
 • - عملیات حذف سطر و ستون در آرایه ها
 • - تشکیل ماتریس صفر
 • - قرینه کردن درایه های یک ماتریس
 • - کدنویسی معکوس کردن ( inverse ) و ترانهاده کردن یک آرایه
 • - جایگذاری درایه های یک ماتریس در ماتریس دیگر (آموزش دستورات شرطی و حلقه ها)
 • - مانور روی آرایه های ریاضی
 • - دترمینان یک ماتریس
 • - نوشتن ماتریس با درایه های پارامتری
 • - اعمال ریاضی و کاربرد آرایه های پارامتری
 • - پیدا کردن درایه ماکزیمم و مینیمم از یک ماتریس

فصل سوم: معرفی توابع مثلثاتی در نرم افزار متلب

 • - کد نویسی توابع مثلثاتی و معکوس آنها
 • - معرفی توابع متعارف مثلثاتی
 • - معرفی وکد نویسی توابع هایپربولیک

فصل چهارم: اعداد مختلط در نرم افزار متلب

 • - تعریف اعداد مختلط در مطلب
 • - پیدا کردن اندازه و فاز اعداد مختلط در مطلب
 • - تبدیل اندازه و فاز به فرم متعارف اعداد مختلط
 • - کاربرد اعداد مختلط در برنامه های مختلف

فصل پنجم: توابع نمایی و لگاریتمی در نرم افزار متلب

 • - معرفی و کد نویسی توابع نمایی
 • - کد نویسی توابع لگاریتمی و لگاریتم طبیعی (Ln)
 • - کد نویسی توابع لگاریتمی برای درایه های یک آرایه

فصل ششم: مشتق و انتگرال در نرم افزار متلب

 • - تعریف مشتق در نرم افزار matlab و کدنویسی آن
 • - تعریف انتگرال در نرم افزار matlab و کد نویسی آن
 • - انتگرال معین و نامعین
 • - انتگرال های چند گانه در matlab

فصل هفتم : تبدیلات لاپلاس و سری فوریه در نرم افزار متلب

 • - تعریف لاپلاس ترانسفورم و عکس آن و کد نویسی آن در مطلب
 • - چگونگی کد نویسی تبدیل لاپلاس برای توابع مختلف ریاضی
 • - چگونگی کد نویسی تبدیل فوریه و عکس آن در مطلب
 • - چگونگی کد نویسی تبدیل فوریه برای توابع مختلف ریاضی

فصل هشتم: حل معادلات ریاضی به کمک نرم افزار متلب

 • - کد نویسی پارامتری معادلات ریاضی
 • - حل معادلات ریاضی خطی و غیر خطی در مطلب
 • - حل چند معادله و چند مجهول به کمک کدنویسی مطلب
 • - حل معادلات ماتریسی در مطلب
 • - حل معادلات دیفرانسیل مرتبه اول ، دوم و بالاتر در مطلب
 • - تعریف تابع بسل مرتبه اول و دوم و حل آن در مطلب

فصل نهم: رسم نمودار در نرم افزار متلب

 • - کدنویسی رسم نمودار دو بعدی و سه بعدی
 • - چگونگی شبکه کردن شکل نمودار
 • - عنوان بندی نمودار و محورهای مختلف آن
 • - کد نویسی درونیابی و برونیابی در نمودارها

بخش دوم: شبیه سازی کامپیوتری Simulink در نرم افزار متلب matlab

فصل اول: مقدمه و معرفی سیمولینک و کاربرد آن در منوی start متلب

 • - معرفی محیط سیمولینک و mdl file
 • - چگونگی سرچ ابزارهای مورد نیاز برای شبیه سازی
 • - معرفی کتابخانه محیط شبیه سازی
 • - چگونگی تنظیم time simulink

فصل دوم: کاربرد و شبیه سازی بلوک های عمومی متلب

 • - معرفی محیط سیمولینک و mdl file
 • - چگونگی سرچ ابزارهای مورد نیاز برای شبیه سازی
 • - معرفی کتابخانه محیط شبیه سازی
 • - چگونگی تنظیم time simulink
 • - کاربرد ابزار عمومی و مفید نرم افزار متلب
 • الف) commonly files
 • ب) continiuous
 • ج) lookup_tables
 • د) Math operation
 • ه) signal_routing
 • ی) sink & source
 • - معرفی و چگونگی عملکرد ابزار user_define_fuction
 • - مرتبط کردن بلوک های مختلف فوق و انجام شبیه سازی های کاربردی

سرفصل کلی آموزش تخصصی نرم افزار متلب ویژه دانشجویان برق و مکانیک

بخش اول: کد نویسی در matlab

فصل اول: کدنویسی برای مسائل ریاضی پخش بار

 • - نحوه تشکیل ماتریس Y-bus و Z-bus
 • - نحوه تعریف Line Data و Bus Data مساله
 • - چگونگی کد نویسی به روش نیوتن رافسون
 • - چگونگی کد نویسی به روش گوس سایدل
 • - چگونگی چاپ نتایج پخش بار

فصل دوم: کدنویسی برای حل مسائل کنترلی سیستم و تحلیل کنترلی سیستمهای الکتریکی و مکانیکی

 • - تعریف تابع تبدیل به صورت کلی و جزئی
 • - چگونگی فیدبک کردن تابع تبدیل
 • - دیدن پاسخ های پله و ضربه تابع تبدیل
 • - رسم نمودارهای صفر و قطب تابع تبدیل
 • - تحلیل سیستم کنترلی در حوزه زمان
 • - تحلیل سیستم کنترلی در حوزه فرکانس
 • - رسم دیاگرام های بود، نیکولز و نایکویست
 • - تحلیل مسائل پایداری سیستم
 • - طراحی سیستم کنترلی به صورت lead,Lag, Lead-Lag

فصل سوم: طراحی و تحلیل ماشینهای الکتریکی (مبدل های الکترومکانیکی)

 • - مدلسازی ماشین های الکتریکی با نوشتن کد برای روابط مربوطه
 • - تحلیل و رسم نمودارها و مشخصه های مختلف ماشین های الکتریکی
 • - تفاوت کد نویسی موتور با ژنراتور

فصل چهارم: پرازش منحنی

 • - مفهوم پرازش منحنی
 • - کد نویسی توابع مختلف برای پرازش منحنی
 • - دستورات بدست آوردن ضرایب تابع بعد از رسم منحنی Curve Fitting

بخش دوم: سیمولینک Power System در matlab

فصل اول: معرفی و کاربرد simpower system

 • - Machines Simulink
 • - Measurement Simulink
 • - Power Electronics Simulink
 • - Electrical Sources Simulink
 • - Power System Elements

فصل دوم: معرفی و کاربرد Simscap

 • - Sim Hydraulics Symulink
 • - Sim Machine Symulink

بخش سوم: معرفی و کاربرد toolbox های مختلف و مفید در نرم افزار matlab

 • - معرفی و طرق مختلف استفاده و کاربرد های control system toolbox
 • - استفاده اصولی و کاربرد های Curve fitting toolbox (برازش منحنی)
 • - کاربرد تولباکس شبکه های عصبی neural network matlab nntool , neural network matlab cftools
 • - کاربرد و استفاده از تولباکس بهینه سازی و حل مسائل مهندسی بهینه سازی (optimization)
 • - بهینه سازی به روش الگوریتم ژنتیک و معرفی تولباکس الگوریتم ژنتیک (GA)
 • - کاربرد تولباکس Partial Differential Equation برای حل معادلات دیفرانسیل جزئی (PDE)
 • - کاربرد و استفاده از تولباکس Symbolic Math
 • - کاربرد های مختلف و چگونگی استفاده از تولباکس Wavelet
آموزشگاه پایا

آقای اسدیار

محیط آموزشی آموزشگاه بسیار منظم بود. استفاده از استادهایی که در دوره های تخصصی مهارت دارن خیلی روی بازدهی دوره اتوکد من اثر داشت. یک دوره عالی در آموزشگاه پایا داشتم. ممنونم1401/03/18

آقای طباطبایی

با سلام. از تمام شرایط آموزشگاه رضایت داشتم. حسن رفتار مدیریت و همکاران و استاد از نظر من بسیار عالی بود. محیط و پذیرایی و امکانات هم عالی بود. در کل دوره بسیار خوبی را گذراندم.1400/10/13

آقای شاهرخی

دومین دوره من در آموزشگاه کامپیوتر پایا بود. واقعا راضی هستم و به نظر من آموزش و تدریس استاد بسیار عالی بود. با تشکر1400/10/13

آقای فرج پور

فن بیان عالی و نحوه تدریس استاد فوق العاده عالی بود. با اینکه رشته تحصیلی که داشتم مربوط به مکانیک نیست، ولی مباحث خیلی قابل فهم ارائه شدن. ممنونم از همکاران خوش اخلاق آموزشگاه کامپیوتر پایا.1400/04/08

آقای تات

دوره خوبی بود. از نحوه تدریس و اطلاعات استاد خیلی راضی بودم. با تشکر از آموزشگاه کامپیوتر پایا1400/03/04

خانم حاجی پور

استاد دوره بسیار عالی و حرفه ای بودن و خیلی از نکات ضروری و مفید رو با توجه به بازار کار بیان می کردن. واقعا بازدهی دوره بالا بود. خیلی متشکرم1399/12/11

خانم احمدی

با سلام و خسته نباشید خدمت همکاران آموزشگاه کامپیوتر پایا. از نظر استاد واقعا خیلی خوب بود. بسیار دوره مفید و پربازدهی بود. هماهنگی برای برگزاری جلسات عالی بود. ممنونم.1399/02/11

آقای تکیه

کیفیت آموزش خیلی بالا بود. ممنونم1398/11/01

آقای موسوی

آموزش و استاد دوره خیلی عالی بود.1398/11/01

آقای اسماعیلی

از آموزشگاه پایا بابت برگزاری این دوره عملی و کاربردی ممنونم.1398/11/01

خانم اصغری

با تشکر فراوان از تمامی همکاران آموزشگاه پایا و زحماتی که برای انجام این دوره متحمل شدن. استاد عزیز تمام تلاش خودشون رو برای آموزش اصولی و مفاهیم انجام دادن. آرزوی موفقیت دارم براتون1398/04/24

خانم کاکاوند

دوره بسیار خوب و مفیدی بود. در مدتی کوتاه آموزشی بسیار کاربردی داده شد. استاد خیلی ماهر و کاربلد بودن. ممونم از آموزشگاه پایا1398/07/29

آقای نیازی

من ساکن استرالیا هستم و از طریق سایت با آموزشگاه کامپیوتر پایا آشنا شدم. دو دوره کاملا تخصصی رو در آموزشگاه گذراندم که اساتید بسیار حرفه ای و کار بلد بودن. برنامه ریزی زمانی بخاطر برگشت من و محدودریت زمانیم، بسیار عالی و منظم انجام شد. ممنونم از همکاران آموزشگاه پایا1398/02/31

آقای نورانی

دوره برگزار شده از لحاظ کیفیت آموزشی و محیط آموزشگاه بسیار مناسب بود. استاد دوره هم بسیار بر مطالب مسلط بودن و انتقال اطلاعات کامل و مفید انجام می شد. با تشکر از آموزشگاه کامپیوتر پایا1398/02/26

خانم فتح اله پور

با سلام و احترام. دوره خیلی خوب و مفیدی بود و من واقعا ازش یاد گرفتم و استفاده کردم. از استاد و ارائه مطالب ایشون هم رضایت کامل دارم. ممنون از آموزشگاه کامپیوتر پایا1398/01/29

آقای فرخی

ضمن تشکر از آموزشگاه پایا. دوره آموزشی سالیدورک بسیار عالی و تخصصی برگزار شد. ممنونم از استاد عزیز بابت آموزش دلسوزانه و راهنمایی هاشون.1397/11/16

آقای حق جو

محیط موسسه و کادر اجرایی آموزشگاه کامپیوتر پایا بسیار عالی بودن. از روند دوره راضی بودم.1397/10/06

آقای کردزاده

از لحاظ تدریس و بیان مطالب استاد بسیار خوب بودن. ممنون از آموزشگاه پایا1397/8/27

آقای غلامی

تدریس استاد دوره بسیار حرفه ای انجام شد. رفتار همکاران آموزشگاه کامپیوتر پایا بسیار عالی و دوستانه هست.1397/8/24

خانم خلیل پور

استاد و کلاس بسیار خوب بود.1397/5/23

آقای خسروی

کلاس بسیار عالی بود و استاد با تسلط کامل به تمامی سوالات پاسخ می داد. حتما در دوره های بعدی آموزشگاه پایا شرکت می کنم.1397/5/23

خانم پهلوان نژاد

اساتید بسیار عالی تدریس کردند. کادر اداری هم خوب بودند. با سپاس1396/12/25

خانم شعبانی

ضمن تشکر از برگزاری دوره کوتاه و بسیار مفید و عالی اتوکد در آموزشگاه پایا، از استاد صمیمانه سپاسگزارم. تدریس بسیار عالی انجام شد.1396/12/20

خانم برج خانی

نحوه ندریس استاد و برخورد همکاران آموزشگاه پایا بسیار عالی بود. با تشکر1396/12/20

آقای جهانگیری

با تشکر فراوان از آموزشگاه پایا و استاد گرامی. دوره برام بسیار مفید و کاربردی بود. ممنونم1396/12/4

نظرات مخاطبان درباره ما

ارائه ضمانت رضایت مشتری از خدمات آموزشی، توسط مدیریت موسسه

ارائه خدمات آموزشی رایگان پس از اتمام دوره با اهدای کارت گارانتی و پشتیبانی آموزشی

ارائه کارت تخفیف ویژه، قابل انتقال به غیر

ارائه تخفیفات متنوع شهریه توسط واحد ثبت نام

ارائه پذیرایی رایگان در طول دوره آموزشی

ارائه کارنامه در طول دوره، ارائه گواهینامه پایان دوره، اهدای جوایز و لوح تقدیر

اهدای ابزار و ملزومات آموزشی و کمک آموزشی به دانشجویان بصورت رایگان

مجهز به امکانات و سیستمهای کمک آموزشی Smart TV, Free Internet Wi-FI, Data Projector ,Laptop و..

امکان ارائه دوره بازآموزی رایگان (Retraining)

امکان کارآموزی و کارورزی رایگان دوره های عملی و کاربردی در محل موسسه و یا معرفی به سازمانها و ...

ضمانت رضایتمندی

تماس با ما

تماس با ما

لینک ثبت نام دوره آموزشی

لینک ثبت نام دوره آموزشی

آموزشگاه متلب|آموزشگاه matlab|آموزشگاه آموزش متلب matlab|آموزش نرم افزار متلب|نرم افزار متلب چیست|متلب چیست|نرم افزار متلب Matlab چیست؟|آموزشگاه متلب در تهران|کاربردهای نرم افزار متلب|قابلیت های نرم افزار متلب|کد نویسی در نرم افزار متلب|شبیه سازی و سیمولینک Simulink در نرم افزار متلب|آموزش متلب رشته برق و کامپیوتر|آموزش متلب رشته مکانیک|آموزش متلب رشته عمران|آموزش متلب رشته مهندسی صنایع|آموزش متلب در مخابرات|آموزش الگوریتم ژنتیک در متلب|آموزش کاربردی متلب|هوش مصنوعی Matlab|آموزشگاه برنامه نویسی مطلب|محاسبات عددی و فازی در متلب|محاسبات پردازش تصویر و صوت|محاسبات شبکه های عصبی در متلب|محاسبات آمار و احتمالات در متلب|محاسبات مهندسی کنترل در متلب|matlab tutorial|matlab training courses|matlab learning|matlab software|MATLAB培訓|matlab प्रशिक्षण|نرم افزار متمتیکا Mathematica|نرم افزار مت کد Mathcad software|نرم افزار میپل Maple software|نرم افزار سایلب Scilab software|نرم افزار مکسیما Maxima software|نرم افزار گنو آکتیو GNU Octave software

whatsapp