آموزشگاه کامپیوتر,آموزشگاه کامپیوتر پایا, بهترین آموزشگاه کامپیوتر,آموزشگاه فنی و حرفه ای در تهران,آموزشگاههای برتر,لیست آموزشگاههای کامپیوتر,وب سایت آموزشگاه كامپيوتر,مجتمع فنی
Fa Ar En

آموزش مدیریت شبکه عملی ویژه بازار کار

آموزش مدیریت شبکه عملی ویژه بازار کار

بازار کار شبکه چطور است؟

در دنیای امروز طراحی، راه اندازی و نگهداری شبکه های کامپیوتری و به زبان ساده تر شبکه کردن کامپیوترها یکی از مهمترین نیازهای شرکتها و سازمانهای بزرگ و کوچک می باشد. شرکت ها و سازمانها در هر زمینه ای که فعالیت داشته باشند حتما از کامپیوتر استفاده می نمایند. و برای ارتباط این کامپیوترها حتما دست کم به یک متخصص شبکه نیازمندند. تا امور مربوط به راه اندازی شبکه ، پشتیبانی شبکه ، نگهداری شبکه ، رفع مشکلات شبکه و در نهایت امنیت شبکه را تامین نمایند.

طبق آخرین آمار جهانی متخصصان و مدیران شبکه بیشترین حقوق و درآمد و بیشترین استخدام را نسبت به اکثر رشته ها داشته اند. بطوری که اولین انتخاب افراد هوشمند در دنیای IT آموزش شبکه های کامپیوتری و کسب مهارت های شبکه می باشد.

ساختار شبکه های کامپیوتری به گونه ای است که فقط طراحی و راه اندازی اولیه نیاز سازمانها را برطرف نمی کند، بلکه تمامی شبکه های کامپیوتری نیازمند نگهداری و TroubleShootingهستند، به همین دلیل همیشه احتیاج به یک پست دائمی برای نگهداری و برطرف کردن مشکلات احتمالی دارند.

به همین دلیل در بین دارندگان مدارک IT ، متخصصان شبکه دارای بهترین بازار کار را در ایران و جهان هستند. در سال ۲۰۰۸ دولت آمریکا احتیاج به ۴۰۰۰۰ متخصص CCIE داشت که فقط ۱۵۰۰۰ نفر دارای این مدرک در کل جهان وجود داشت، به همین دلیل شرکت ها و سازمانهای آمریکایی شروع به جذب متخصصات شبکه از تمام کشورها نمودند البته با بهترین شرایط کار و سطح درآمد و اعطاء نمودن حق شهروندی.

ثبت نام آموزش مدیریت شبکه عملی ویژه بازار کار

آموزش مدیریت شبکه: Network+ , MCSA

آموزشگاه شبکه پایا برگزارکننده دوره های آموزش مدیریت شبکه بصورت عملی است. دوره آموزش مدیر و متخصص شبکه های کامپیوتری شامل موارد زیر می باشد:

آموزش مفاهیم شبکه Network+

مطالب پایه و اساسی و ضروری که در حقیقت پیش نیازهای بقیه دوره ها میباشند، در دوره آموزش نت ورک پلاس CompTIA Network+ plus ارایه میشود و به شکل گسترده ای تشریح میشوند.
مفاهیم مهمی مانند لایه های شبکه و آشنایی با سرویس ها و پروتکل های موجود در هر لایه و آشنایی با انواع دستگاه های مربوط به شبکه و نیز مباحث IP Addressing ، از سرفصلهای مهم دوره Network+ میباشند.

بنابراین دوره آموزش نت ورک پلاس پیشنیاز تمام دوره های آموزشی شبکه مانند مایکروسافت می باشد. که معمولا فارغ التحصیلان رشته های کامپیوتر و IT تا حدودی با آن آشنا هستند.

فراگیری دوره آموزشی Network+ شما را در درک مباحث MCSA کمک میکند. و به نوعی پیشنیاز دوره MCSA است.


آموزش دوره مدیریت شبکه مایکروسافت MCSA

- Microsoft MCSA یا Installing and Configuring Windows Server گواهینامه استاندارد جهانی و بین المللی جهت نصب و پیکربندی ویندوز سرور ۲۰۱۲ و سرویسهای وابسته به آن است. تمرکز اصلی دوره MCSA بر روی مدیریت شبکه در نصب و راه اندازی سرویس اکتیو دایرکتوری و سرویس های درون شبکه ای مبتنی بر Microsoft windows Server 2012 می باشد.

در دوره MCSA مایکروسافت ، بسیاری از مطالب اساسی و مفاهیم اساسی و ضروری به زبان ساده تر نسبت به دوره های دیگر تدریس میشوند و محیط سیستم عامل که افراد در آن فرایند آموزش و یادگیری را میگذرانند ، محیط گرافیکی و کاربر پسندتر میباشد.

در این دوره آموزش شبکه در بستر نرم افزاری و راه اندازی شبکه های کامپیوتری با استفاده از سیستم عامل مایکروسافت ویندوز سرور ۲۰۱۲ و راه اندازی سرویس های مختلف در این سیستم عامل و مدیریت کاربران در سطوح دسترسی مختلف، می پردازد. در دوره آموزش MCSA شما می توانید یک شبکه ایجاد کنید و مفهوم شبکه ، کلاینت و سرور را بصورت کاملا عملی درک می کنید.

پیشنهاد مایکروسافت این است که اگر می خواهید مسئول مدیریت شبکه، نگهداری و عیب یابی شبکه باشید، مدرک MCSA را انتخاب کنید.

ثبت نام آموزش مدیریت شبکه عملی ویژه بازار کار

چرا دوره های آموزشی آموزشگاه کامپیوتر پایا را انتخاب کنیم؟

آموزشگاه کامپیوتر پایا با توجه به داشتن مجوز رسمی از وزارت کار و سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور سالهاست که در زمینه ارائه دوره های آموزش شبکه بصورت عملی و کاربردی تجربه درخشانی دارد. و به مدد مدیریت موسسه، اساتید بسیار مجرب و حرفه ای شبکه، امکانات و تجهیزات شبکه، سرفصل های کاملا عملی شبکه ویژه بازار کار و از نظر دانش آموختگان، درکنار برترین آموزشگاههای شبکه جزو بهترین آموزشگاه های شبکه در تهران و ایران می باشد.

از طریق آموزش دوره های شبکه آموزشگاه کامپیوتر پایا شغل مناسبی در بازار کار شبکه در ایران و جهان پیدا خواهیدکرد. از طرفی آموزشگاه پایا دانش پذیران را در پیدا کردن شغل مناسب و معرفی به شرکت ها و سازمان ها همراهی و یاری می نماید.

ویژگی های دوره کامل آموزش شبکه بصورت کارگاه شبکه:

* آموزش تلفیقی دوره های شبکه: افراد با شرکت در این دوره ها همزمان دوره های نت ورک پلاس و مایکروسافت MCSA را آموزش می بینند.
* آموزش سریعتر شبکه : سیلابس این دوره ها طوری تنظیم شده است که در کوتاه ترین زمان و با بهترین کیفیت، دوره ها آموزش داده می شوند.
* آموزش در کارگاه شبکه مجهز : با توجه به اینکه بیشتر مطالب عنوان شده عملی هستند، بنابراین بیشتر مدت زمان دوره در کارگاه برگزار می گردند.

تمامی مطالب این دوره طوری تنظیم شده است تا افراد بعد از طی کردن دوره با توانایی بسیار درست و کامل وارد بازار کار شده و به عنوان مدیر شبکه، طراح و مجری کار کنند. مهمترین ویژگی این دوره عملی بودن آن می باشد. بیشتر مطالب این دوره به صورت کاملا عملی ارائه می شود و دانشجویان با کار در کارگاه های مجهز با فضای واقعی شبکه آشنا می شوند.

آموزش های مورد نیاز برای تبدیل شدن به یک نیروی متخصص

در دوره های آموزشی موسسه پایا، تمامی آموزش های مورد نیاز برای تبدیل شدن به یک نیروی متخصص به صورت کاملا کاربردی ارائه خواهد شد. تمامی آموزشها مطابق با استانداردهای روز و مورد استفاده در بازار کار خواهند بود. فقط کافیست که اراده کنید.

استاندارد آموزش شبکه

سر فصل دوره های آموزش شبکه با توجه به استانداردهای روز دنیا و نیاز های بازار کار، تقسیم بندی، برنامه ریزی و اجرا می شوند. ارائه مطالب استاندارد در کنار تجربیات بسیار ارزشمند اساتید این دوره ها می تواند ترکیب خوبی برای حرفه ای شدن شما فراهم آورد. در این دوره ها شما هر مبحث را در مثال و در قالب پروژه ای عملی فرا می گیرید.

روی خودتان سرمایه گذاری کنید، آمادگی برای ورود به بازار کار شبکه

با توجه به رشد روز افزون استفاده از تکنولوژی های مدرن و نیروهای متخصص، نیاز چشم گیری به نیروهای متخصص در بازار کار وجود دارد. در صورت دارا بودن تخصص و تجربه کافی می توانید جایگاه شغلی مناسبی داشته باشید. با توجه به بروز بودن سرفصل های آموزشی در دوره های آموزشی پایا شما یک شغل جهانی خواهید داشت و در صورت رعایت استانداردهای جهانی و دانش مناسب زبان و اطلاعات به روز می توانید در تمام نقاط جهان به راحتی فعالیت کنید.

برای یک شروع قدرتمند در زمینه شبکه، مشاوره کنید

اگر می خواهید یک برنامه بلند مدت و کار آمد برای آینده خود داشته باشید به راحتی می توانید از نظرات کارشناسی متخصصان آموزشگاه کامپیوتر پایا استفاده نمائید

ثبت نام آموزش مدیریت شبکه عملی ویژه بازار کار

آموزشگاه پایا
   آموزش مدیریت شبکه +Net و MCSA
آموزش مدیریت شبکه +Net و MCSA

آموزشگاه کامپیوتر پایا
شهریه عادی:8,150,000 تومان
شهریه برای شما:7,850,000 تومان تخفيف: 300٫000 تومان
تاریخ آموزش


جزئیات دوره آموزشی
تاریخ شروعاختیاری
ظرفیت ماندهمحدود
روزهای برگزاریاختیاری
ساعت برگزاریاختیاری
طول دوره20 جلسه
توضیحاتخصوصی
توضیحات دوره آموزشی
1- اجرای دوره بصورت 100% عملی و کاربردی میباشد.
2- آموزش Network+ , MCSA
3- ارائه گواهینامه و پذیرایی رایگان در طول دوره و...

آدرس آموزشگاه پایا
لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاهده تلفن ، آدرس و نقشه مراجعه به آموزشگاه کامپیوتر پایا .......... کلیک کنید ..........
آموزش مدیریت شبکه +Net و MCSA

نظرات دانشجویان آموزشگاه
آقای دباغ  (1393/06/23) :
در مجموع دوره ای مفید و عملی با وجود تجربیات استاد بسیار عالی بود. از نظر سرعت عمل استاد و کار کردن خیلی راحت بودم. سوال و جواب و رفع اشکال به خوبی انجام می شد و حتی برای شغل و دوره های تخصصی مشاوره می دادند.
آقای موسوی  (1392/12/20) :
یکی از دوستانم که دوره دیگه ای رو در آموزشگاه میگذرونه پایا رو بهم پیشنهاد داد. مشاوره خوبی دادند و چون از شهرستان می خواستم بیام و زمان کلاس با من هماهنگ می شد، ثبت نام کردم. شهریه، استاد و روابط همکاران خوب بود. دوره های دیگر شبکه رو هم شرکت می کنم.
خانم فیروزی  (1392/02/26) :
ضمن تشکر بای عرض کنم که مشاوره بسیار عالی بود و همین دلیل ثبت نام در دوره شد. نحوه برخورد همکاران موسسه بسیار عالی بود. استاتید کاملا بر روی مطالب تسلط داشتند. دوره بسیار برایم رضایتمند بود.
آقای خراسانی  (1391/09/29) :
برای آموزش سخت افزار و شبکه در اینترنت جستجو انجام دادم و پس از بررسی در دوره شبکه آموزشگاه پایا ثبت نام کردم. برخورد بسیار محترمانه و صمیمانه کادر موسسه و دلسوز بودن اساتید بسیار در امر آموزش من اثرگذار بود.از موسسه انتظار دارم که پس از دوره نیز پاسخگوی اشکالات من بوده و پشتیبانی نمایند. از راهنمایی شما متشکرم.
آقای داراخانی  (1398/05/06) :
با تشکر از تمامی کادر اداری آموزشگاه کامپیوتر پایا و استاد عزیعز. دوره بسیار عالی و با کیفیت برگزار شد و کاملا راضی هستم. ممنونم از آموزشگاه پایا که همه جوره برای رسیدن به اون هدفی که داشتم منو همراهی کردن.
آقای جعفری  (1390/02/25) :
صمیمیت کارکنان بالا بود و سطح علمی استاد و فصیح بودن طرز بیان ایشان و تلاش استاد برای بهبود سطح دانشجویان عالی بود. مایلم در دوره MCITP هم شرکت کنم. و در اخر پیشنهاد میکنم تبلیغات بیشتر و گسترده تری داشته باشید
آقای کشاورز  (1394/12/13) :
با برادرم در 2 دوره متفاوت از دپارتمان های آموزشی آموزشگاه کامپیوتر پایا ثبت نام کردیم.از بابت استاد دلسوزی که در اختیارم قرار گرفتند بسیار ممنونم. از موسسه پایا کمال تشکر رو دارم،‌واقعا همه چیز عالی بود.
آقای عسگری نسب  (1394/05/10) :
من از جزیره قشم برای شرکت در دوره به آموزشگاه پایا مراجعه کردم و دوره کامل شبکه را در این موسسه گزراندم.با تشکر از تمام لطفی که در این مدت به بنده داشتید و امیدوارم در تمام مراحل موفق و سربلند باشید. به امید دیدار مجدد.
آقای شفا  (1392/03/12) :
از طریق اینترنت با آموزشگاه تماس گرفتم و علت جذبم مشاوره اولیه بسیار خوب موسسه بود. از نظر کیفیت آموزشی و امکانات کارگاه شبکه آموزشگاه بسیار عالی بود.در دوره های تکمیلی شبکه حتما شرکت می کنم.
آقای نادری  (1392/05/20) :
من از طریق معرفی دوستان با موسسه پایا آشنا شدم و در 4 دوره مختلف و تخصصی سخت افزار و شبکه شرکت کردم. امکانات و اساتید واقعا خوب و عالی بود و واقعا به اون هدفی که داشتم رسیدم. در حال حاضر هم در حال عقد قرارداد با یک شرکت هستم جهت مدیریت و پشتیبانی شبکه و سخت افزار. از تلاش همکاران موسسه بسیار متشکرم.
آقای حضوری  (1397/12/01) :
از آموزشگاه کامپیوتر پایا ممنونم. دوره بسیار خوب و کاربردی بود. تمام موضوعات به صورت عملی برگزار شدن که این نکته بسیار خوبی بود برای من که میخوام وارد بازار کار بشم. استاد بسیار حرفه ای و با تجربه بودن.
آقای حاتمی  (1395/10/28) :
با سلام و خسته نباشید خدمت مدیریت و همکاران آموزشگاه کامپیوتر پایا . از دوره کاملی که در این موسسه زیر نظر استاد بسیار خوبم گذراندم رضایت کامل را دارم.
آقای معینی  (1394/01/30) :
با سلام و خسته نباشید از همه پرسنل آموزشگاه پایا و خصوصا استاد عزیزم کمال تشکر را دارم.
آقای یزدان پناه  (1398/08/16) :
با تشکر از زحمات مجموعه آموزشگاه کامپیوتر پایا. اساتیدی که من خدمتشون بودم بسیار حرفه ای آموزش می دادن. ممنونم
آقای علی ویردی  (1391/10/06) :
با همفکری پدرم و جستجوی اینترنتی به آموزشگاه پایا آمدم و پس از مشاوره ای شیوا در دوره شبکه ثبت نام کردم. کیفیت آموزشی بسیار خوب بود که واقعا نسبت به قیمت دوره متناسب بود. از موسسه و پرسنل واقعا رضایت دارم و در صورت نیاز آینده حتما به آموزشگاه مراجعه می کنم.
آقای محمدی  (1398/04/05) :
از زحمات استاد عالیقدر نهایت تشکر رو دارم. همکاران آموزشگاه کامپیوتر پایا نهایت همکاری رو برای انجام دوره به بهترین نحوه انجام می دادن.ممنونم
خانم آذرخش  (1395/9/14) :
با سلام و احترام، دوره آموزشی +A دوره کارآمد و پرباری بود. از اساتید و کادر آموزشگاه پایا متشکرم.
خانم حسینی نیا  (1391/08/23) :
از طریق اینترنت با آموزشگاه آشنا شدم و بعد از مشاوره اولیه در دوره ثبت نام کردم. نحوه برخورد استاد و پرسنل و کیفیت آموزشی بسیار خوب بود. دوره بسیار رضایت بخش بود و به اهداف مدنظرم دست پیدا کردم.
آقای سیدخلیل الهی  (1394/7/22) :
دوره آموزشی کاملی بود بدون هیچ کسری. کلاس بسیار مفید و کامل و عالی بود.
آقای راسخ  (1390/02/26) :
با سلام خیلی، خیلی از فن بیان و مجرب بودن استاد راضی هستم. کلاس خیلی صمیمی و دوستانه بود. حتما دوست دارم در دوره MCITP شرکت کنم.موفق باشید
آقای فتاحی مجرد  (1393/09/05) :
بسیار از کلاس های دوره لذت بردم. تمامی سوال های من برطرف شد و استاد بسیار خوش ذوقی را داشتم. ممنون از کلاس خوبتون
خانم کهوند  (1393/0516) :
با حسته نباشید و تشکر از آموزشگاه پایا، تقریبا 2 ماه دوره شبکه را با اساتید این مجموعه گذراندم و با نهایت تشکر، از این آموزشگاه بسیار راضی بودم
آقای صادقی  (1393/02/24) :
ریز مطالب آموزشی در سایت نوشته شده بود که با خوندن اونا برای پیدا کردن دوره مشکلی نداشتم. مشاوره بسیار عالی بود،‌با صبر تمام به نیازهای شغلی که داشتم گوش کردند و اون چیزی که من بهش احتیاج داشتم بهم معرفی شد. هزینه کلاس نسبت به یادگیری و زمان آموزش مناسب بود. برخود همکاران خوب و صبورانه بود. استاد عالی بودن،‌ زمان کافی ،‌حوصله زیاد،‌ تمرینای خوب و رفع اشکال به اندازه و به جا بود. امکانات و فضای آموزشی خوب و کافی بودش. آخر دوره از اون چیزی که می خواستم هم بیشتر یاد گرفتم. حتما این آموزشگاه رو به بقیه همکاران هم معرفی می کنم و اگه دوره ای بخوام بازم به پایا مراجعه می کنم.
نظرات دانشجویان درباره آموزشگاه کامپیوتر پایا

مزایای ویژه

مزایای ویژه دانشجویان آموزشگاه کامپیوتر پایا

۱- ارائه ضمانت رضایت مشتری از خدمات آموزشی، توسط مدیریت آموزشگاه کامپیوتر پایا
۲- ارائه خدمات آموزشی رایگان پس از اتمام دوره با اهدای کارت گارانتی آموزشی آموزشگاه کامپیوتر پایا
۳- ارائه کارت تخفیف ویژه آموزش آموزشگاه کامپیوتر پایا، قابل انتقال به غیر
۴- ارائه تخفیفات متنوع شهریه توسط واحد ثبت نام آموزشگاه کامپیوتر پایا
۵- ارائه پذیرایی رایگان در طول دوره آموزشی
۶- ارائه کارنامه در طول دوره، ارائه گواهینامه پایان دوره، اهدای جوایز و لوح تقدیر
۷- اهدای وسایل و ملزومات آموزشی و کمک آموزشی به دانشجویان آموزشگاه کامپیوتر پایا بصورت رایگان
۸- مجهز به امکانات و سیستمهای کمک آموزشی Smart TV,Free Internet Wi-FI,Data Projector,Laptop و..
۹- امکان ارائه دوره بازآموزی رایگان یا Retraining به دانشجویان آموزشگاه کامپیوتر پایا
۱۰- امکان کارآموزی و کارورزی رایگان دوره های عملی و کاربردی در محیط آموزشگاه کامپیوتر پایا و معرفی به سازمانها
و ...

- مزایای ویژه ...
- نظرات دیگران ...
- تماس با آموزشگاه کامپیوتر پایا ...
- ثبت نام ...


ضمانت رضایتمندی،آموزشگاه کامپیوتر پایا

تماس با آموزشگاه کامپیوتر پایا

آموزشگاه شبکه | آموزش عملی شبکه | آموزشگاه آموزش شبکه | آموزش مدیریت شبکه | آموزشگاه نت ورک پلاس Network+ | آموزشگاه MCSA | کلاس راه اندازی و مدیریت شبکه | آموزشگاه مدیریت شبکه | برترین آموزشگاههای شبکه | آموزشگاه شبکه در تهران | بهترین آموزشگاه های شبکه در تهران | کارگاه عملی شبکه | آموزش سریع شبکه | آموزش متخصص شبکه | آموزش راه اندازی شبکه | آموزش نصب سرور شبکه | آموزش نصب ویندوز سرور | آموزش عملی مدیریت شبکه | آموزش شبکه ویژه بازار کار | آموزش دوره مدیریت شبکه مایکروسافت MCSA | آموزش مدیریت ویندوز سرور | Microsoft MCSA training institute | Network Management Training in Tehran | windows Server Management institute in Tehran| windows server 2012 management training | MCSA training center
آدرس آموزشگاه کامپیوتر پایاتلفن تماس با آموزشگاه کامپیوتر پایاکانال تلگرام آموزشگاه پایا
مرکز آموزش های تخصصی پایا برگزار کننده دوره های آموزش کاربردی و تضمینی و مهارت های ویژه مشاغل
Top Computer Training School & IT Academy | in Iran , Tehran | Computer Skills Training | Computer tutorials | IT tutorials | Computer institute | Amoozeshgah Computer Paya
All Right Reserved 2005 - 2015- Designed by Institute of Computer PAYA -  Parviz Tariveh   email: info@PayaIT.com
تماس با آموزشگاه کامپیوتر پایاآموزشگاه کامپیوتر پایا