آموزش شبکه سیسکو CCNA

share-desktop share-mobile آموزش شبکه سیسکو CCNA راه ورود به جمع متخصصین CISCO بعنوان یکی از پر درآمدترین مشاغل جهان می باشد. دوره های سیسکو، به راه اندازی، ساختاربندی، نگهداری و عیب یابی شبکه های کامپیوتری در بستر سخت افزاری می پردازند. در دوره آموزش CCNA مدل سازی فیزیکی شبکه، تنظیم، ﻧﺼﺐ ﻭ ﺭﺍﻩ ﺍﻧﺪﺍﺯﻯ سوئیچ ﻫﺎ ﻭ ﺭﻭﺗﺮﻫﺎﻯ ﺳﻴﺴﻜﻮ را فرا می گیرید. دوره آموزشی ccna نخستین دوره از دوره های سیسکو بوده و ﺳﻄﺢ ﺑﺎﻻﺗﺮﻯ ﻧﺴﺒﺖ ﺑﻪ دوره +NETWORK می باشد. آموزشگاه CCNA ﻛﺴﺐ ﺍﻳﻦ گواهینامه ﺭﺍ ﺑﻪ ﻛﺴﺎﻧﻰ ﻛﻪ ﻗﺼﺪ ﺍﺳﺘﺨﺪﺍﻡ ﺩﺭ مشاغل شبکه، ﻧﺼﺐ ﻭ ﺭﺍﻩ ﺍﻧﺪﺍﺯﻯ ﻭ ﺭﻓﻊ ﻋﻴﺐ ﺷﺒﻜﻪ یا مهاجرت دارند را ﺗﻮﺻﻴﻪ ﻣﻰ ﻧﻤﺎﻳﺪ.

آموزش شبکه سیسکو ccna

دوره آموزش CCNA چیست؟

شرکت سیسکو Cisco بزرگترین و معروف ترین کمپانی تولیدکننده تجهیزات و دستگاه‌های شبکه و ارتباطات در دنیاست. امروزه علاوه بر مشاغل کوچک تا متوسط، در بسیاری از شرکت ها، سازمان های دولتی، بانک‌ها، خدمات شهری، موسسات آموزشی و ... می‌توان این دستگاه‌ها را مشاهده کرد.

همه افرادی که با شبکه سروکار دارند cisco را می شناسند و برای اینکه در امور شبکه حرفه ای باشید بهتر است دوره های آموزش سیسکو را بگذرانید.

مدرک CCNA مخفف Cisco Certified Network Associate اولین و در واقع پیش نیاز سایر مدارک سیسکو است، شامل اطلاعات پایه ای در مورد شبکه LAN,WAN و نحوه نصب و راه اندازی این نوع شبکه ها تا سطح کوچک (کمتر از 100 کامپیوتر در شبکه) می باشد. ﺩﺭ ﺩﻭﺭﻩ CCNA ﻣﻔﺎﻫﻴﻢ ﺳﻮﻳﻴﭽﻴﻨﮓ ﻭ ﺭﻭﺗﻴﻨﮓ ﻭ ﻫﻤﭽﻨﻴﻦ ﻧﺤﻮﻩ ﻧﺼﺐ ﻭ ﺭﺍﻩ ﺍﻧﺪﺍﺯﻯ ﺳﻮﻳﻴﭻ ﻫﺎ ﻭ ﺭﻭﺗﺮﻫﺎﻯ ﺳﻴﺴﻜﻮ ﺩﺭ ﻻﻳﻪ ﻫﺎﻯ ﺩﻭﻡ ﻭ ﺳﻮﻡ ﺷﺒﻜﻪ ﻣﻮﺭﺩ ﺑﺮﺭﺳﻰ ﻗﺮﺍﺭ ﻣﻰ ﮔﻴﺮﺩ. ﺿﻤﻦ ﺍﻳﻦ ﻛﻪ ﭘﺮﻭﺗﻜﻞ ﻫﺎﻯ ﺍﺭﺗﺒﺎﻃﻰ ﺷﺒﻜﻪ ﻫﻢ ﺗﺎ ﺳﻄﺢ ﺑﺎﻻﺗﺮﻯ ﻧﺴﺒﺖ ﺑﻪ ﻣﺪﺭک +NETWORK ﺁﻣﻮﺯﺵ ﺩﺍﺩﻩ ﻣﻰ ﺷﻮﺩ. آموزشگاه کامپیوتر پایا ﻛﺴﺐ ﺍﻳﻦ مدﺭک ﺭﺍ ﺑﻪ ﻛﺴﺎﻧﻰ ﻛﻪ ﻗﺼﺪ ﺩﺍﺭﻧﺪ ﺑﻪ ﻋﻨﻮﺍﻥ ﺩﺳﺘﻴﺎﺭ ﻳﺎ ﻫﻤﻜﺎﺭ ﺑﺎ ﻣﺘﺨﺼﺼﺎﻥ ﺷﺒﻜﻪ ﺩﺭ ﻧﺼﺐ ﻭ ﺭﺍﻩ ﺍﻧﺪﺍﺯﻯ ﻭ ﺭﻓﻊ ﻋﻴﺐ ﺷﺒﻜﻪ استخدام ﺷﻮﻧﺪ، ﺗﻮﺻﻴﻪ ﻣﻰ ﻧﻤﺎﻳﺪ. ﻃﺒﻖ ﺁﺧﺮﻳﻦ ﺁﻣﺎﺭ ﺍﺯ ﻣﺠﻠﻪ Forbes ﻭ ﻣﻮﺳﺴﻪ ﺑﻴﻦ ﺍﻟﻤﻠﻠﻰ Global Knowledge ﺩﺭﺁﻣﺪ ﻣﺘﻮﺳﻂ ﺳﺎﻟﻴﺎﻧﻪ ﺍﻓﺮﺍﺩ ﺩﺍﺭﻧﺪﻩ ﻣﺪﺭک CCNA ﺣﺪﻭﺩﺍ 80 ﻫﺰﺍﺭ ﺩﻻﺭ ﺍﺳﺖ.

فراگیری CCNA بیانگر توانایی شخص در نصب، پیکر بندی، پیاده سازی و عیب یابی شبکه های در مقیاس متوسط، در زمینه Routing ، Switching و شبکه‌های با ارتباطات راه دور که از سرویس های مخابراتی استفاده میکنند می باشد. استاندارد آموزشی این دوره شامل پروتکل های Routing (RIP و EIGRP و OSPF) پیاده سازی شبکه های Frame Relay و Access Control List می باشد.

نظرات دیگران درباره ما

توانایی دانشجویان پس از پایان دوره CCNA

نصب و راه اندازی دستگاه های Router و Switch در یک شبکه LAN و WAN

عیب یابی شبکه

افزایش کارایی و مدیریت شبکه

افزایش امنیت شبکه

پشتیبانی شبکه

سرفصل دوره آموزش سیسکو CCNA

معرفی سیسکو CISCO

سیسکو سیستمز (CISCO Systems) یک شرکت طراحی و تولید سخت‌افزارهای شبکه و تجهیزات مخابراتی و فناوری بالا است که در سال 1984 در آمریکا تاسیس شد. امروزه محصولات سیسکو را در همه‌جا از اتاق نشیمن گرفته تا شرکت‌های ارائه‌دهنده خدمات شبکه می‌توان پیدا کرد. معاون ارشد شرکت سیسکو سیستمز یک ایرانی‌ به نام محسن معظمی است.

نام شرکت «سیسکو» مخفف شهر سانفرانسیسکو در ایالت کالیفرنیای امریکاست. نماد یا آرم شرکت سیسکو نیز برگرفته از تصویر پل گلدن گیت می باشد.

رهیاب یا Router های شبکه سیسکو اجازه ارتباط بین پروتکل‌های مختلف شبکه را می‌دهد. شرکت سیسکو با همکاری یا خرید شرکت‌های دیگر و توسعه داخلی، علاوه بر تولید روترهای سیسکو به بازار بسیاری از قطعات دیگر شبکه مانند Ethernet Switching، دسترسی از راه دور، Routerهای شعبه‌ای، شبکه خودپردازهای بانک‌ها، امنیت شبکه، دیوار آتش، تلفن اینترنتی و غیره نیز راه پیدا کرده‌است. در سال ۲۰۰۳ میلادی، شرکت Cisco ، شرکت محبوب LinkSys (تولیدکننده سخت‌افزار شبکه) را خریداری کرده و در صدر تولید کننده‌های قطعات شبکه مرتبط با کاربران عادی گذاشت.

آموزشگاه CCNA

محصولات و تجهیزات سیسکو در ایران

بی شک شرکت سیسکو با ایجاد طیف وسیعی از محصولات شبکه با کیفیت بالا، پرطرفدارترین تجهیزات شبکه در جهان محسوب می شود. اما در ایران با توجه به شرایط تحریمی و مالی، بجز شرکتها و سازمان های بزرگ، متاسفانه خرید و استفاده از تجهیزات سیسکو برای شرکت‌های کوچک تا متوسط فشار مالی زیادی بوجود آورده و مقرون بصرفه نمی باشد. بنابراین این مجموعه‌ها بعنوان راه‌حل معقول و جایگزین به سمت خرید روترها و سوئیچ‌های میکروتیک MikroTik می‌روند.

مدرک CCNP چیست؟

CCNP مخفف عبارت Cisco Certified Network Professional است و دانشجویان پس از گذراندن دوره CCNA اقدام به گذراندن دوره CCNP می‌کنند.

تفاوت عمده مدرک CCNA با مدرک CCNA این است که فرد پس از گذراندن این دوره توانائی شبکه‌بندی بین Nodeهای بیشتری (از ۱۰۰ نود تا ۵۰۰ نود) و افزوده شدن تعداد بیشتری پروتکلهای شبکه را دارد.

مطالب دوره CCNP شامل مباحث: Route (مباحث سیسکو در عرصه مدیریت روترهای سیسکو) ، Switch (راه اندازی و مدیریت سوئیچ های سیسکو) ، Tshoot (عیب یابی تجهیزات و شبکه های مبتنی بر Device ها سیسکو) می باشد.

مدرک سیسکو CISCO

ثبت نام دوره آموزش سیسکو CISCO

لینک ثبت نام دوره آموزشی

آموزش شبکه سیسکو CCNA


تاریخ شروع دوره: اختیاری
ظرفیت مانده: محدود
روزهای برگزاری: اختیاری
ساعت برگزاری: اختیاری
طول دوره: 10 جلسه
نحوه تشکیل: خصوصی
شهریه عادی: 0 تومان
امتیاز آموزشگاه:
شهریه نهایی: 0 تومان
پرداخت نهایی: 0 تومان
آموزشگاه پایا
آموزش شبکه سیسکو CCNA

توضیحات دوره آموزشی:

1- آموزش 100٪ عملی و کاربردی

2- آموزش CCNA ویژه بازار کار

3- امکان ارائه گواهینامه بین المللی / پذیرایی رایگان در طول دوره و...

نظرسنجی کیفیت دوره آموزشی

سرفصل آموزش CCNA

 • مفاهیم شبکه بهم‌پیوسته یا شبکه تقابلی Internetworking
 • معرفی پروتکل TCP/IP و هفت لایه OSI
 • کار با Subnetting هاى با طول متغیر (ایجاد چندین شبکه محلی LAN)
 • IOS و مدیریت تجهیزات ایمنى
 • مدیریت Cisco Internetworking
 • سوئیچینگ لایه ۲ و لایه ۳ سیسكو
 • مسیریابىIP با استفاده از پروتكل هاى مسیریابى RIP, IGRP, EIGRP, OSPF, BGP
 • LAN های مجازی
 • امنیت در شبکه
 • ترجمه آدرس شبكه (NAT)
 • معرفی فناورى هاى بیسیم سیسكو
 • اینترنت پروتكل نسخه IPv6
 • شبكه هاى گسترده (WANs)
 • عیب یابى شبكه

آشنایی با مفاهیم شبکه

- مدل لایه ای شبکه شامل مدل OSI و مدل TCP/IP و بررسی لایه ها

- آدرس های IP ویرایش 4

- Subnetting آدرس دهی IPv4

- سایر مفاهیم شبکه

آشنایی با تجهیزات شبکه

- معرفی سوییچ و روتر

- آشنایی با تجهیزات سیسکو

- نحوه اتصال با به تجهیزات و تنظیمات عمومی اولیه

سوئیچینگ Switching

- مفهوم Switching در شبکه

- آشنایی با پروتکل STP

- تنظیمات و دستورات پیکره بندی Switch

Virtual LAN

- آشنایی با مفهوم VLAN و مزایای استفاده از آن

- نحوه پیکره بندی VLAN

- پروتکل VTP

- ایجاد مسیریابی بین VLANها

مسیریابی Routing

- مفهوم مسیریابی در شبکه

- پروسه مسیریابی در شبکه

- انواع مسیریابی Static - Dynamic

- پروتکل های مسیر یابی RIP - OSPF - EIGRP

Network Address Translation

- مفهوم NAT و مزایای استفاده از آن

- ویرایش و پیکره بندی NAT

آموزش Cisco CCNA

سیسکو در ۱۵۰ کشور جهان مرکزهای آموزشی به منظور تعلیم افراد برای طراحی و نگهداری شبکه‌های رایانه‌ای تاسیس کرده‌است. سیسکو مدارکی را برای متخصصین در زمینه‌های مختلف شبکه ارائه می‌کند:

مدرک CCNA یا Cisco Certified Network Associate (همکار شبکه سیسکو)

مدرک CCDA یا Cisco Certified Design Associate (همکار طراحی سیسکو)

مدرک CCNP یا Cisco Certified Network Professional (حرفه‌ای شبکه سیسکو)

مدرک CCIP یا Cisco Certified Internetwork Professional (حرفه‌ای شبکه بندی سیسکو)

مدرک CCDP یا Cisco Certified Design Professional (حرفه‌ای طراحی سیسکو)

مدرک CCSP یا Cisco Certified Security Professional (حرفه‌ای امنیت سیسکو)

مدرک CCVP یا Cisco Certified Voice Professional (حرفه‌ای تلفن اینترنتی سیسکو)

مدرک CCSI یا Cisco Certified Systems Instructor (آموزش دهنده سامانه‌های سیسکو)

مدرک CCIE یا Cisco Certified Internetwork Expert (متخصص شبکه بندی سیسکو)

در هرم تحصیلی ارائه شده توسط شرکت سیسکو، در قاعده هرم مدرک CCNA به عنوان مدرک ورود به چرخه تحصیلی و کسب علوم شبکه‌ای قرار گرفته و عنوان نصب و پشتیبانی ادوات شبکه‌ای سیسکو را به خود اختصاص داده‌است. در همین سطح مدرک CCDA که ویژه طراحی مقدماتی شبکه‌های سیسکو می‌باشد نیز وجود دارد. در یک سطح بالاتر سه مدرک CCNP, CCDP و CCIP لایه میانی این هرم را تشکیل داده و عنوان مدیریت شبکه‌های پیشرفته و پیچیده سیسکو را به خود اختصاص داده‌اند و مدرک CCIE با قرار گرفتن در سطح متخصص، به عنوان طراح اصلی و مدیریت رده بالای شبکه‌های سیسکو شناخته می‌شود.

تا چندی پیش مدرک CCIE پیشرفته‌ترین و بالاترین مدرک ارائه شده توسط سیسکو در زمینه شبکه‌های کامپیوتری بود. اما به تازگی مدرک CCAr یا Cisco Certified Architect بعنوان جدیدترین مدرک سیسکو، در راس هرم تحصیلی سیسکو قرار گرفته‌است. پیشنیاز کسب مدرک CCAr، مدرک CCDE است. مدرک CCA سیسکو معادل دکترای تخصصی شبکه در گرایش طراحی شبکه محسوب می‌شود.

آموزش CCNA
 • - روترها
 • - سوئیچ‌ها
 • - سیستم‌های بی سیم
 • - سیستم‌های امنیتی
 • - سیستم‌های مدیریت انرژی
 • - سیستم های مرکز تماس
 • - IP video and phones
 • - سیستم های رایانش ابری
 • - IP cameras
 • - data and network security etc
 • - VOIP phones and gateway-systems
 • - Stealthwatch
 • - dentity Services Engine (ISE)
 • - Next Generation Firewall (NGFW)
 • - video conferencing
 • - Indoor Wi-Fi Access points
 • - Wireless Controller
 • - Persistent people storage on networks
 • - Broadband refers to cable modems
 • و...
آموزشگاه پایا

آقای جعفری

صمیمیت کارکنان بالا بود و سطح علمی استاد و فصیح بودن طرز بیان ایشان و تلاش استاد برای بهبود سطح دانشجویان عالی بود. مایلم در دوره MCITP هم شرکت کنم. و در اخر پیشنهاد میکنم تبلیغات بیشتر و گسترده تری داشته باشید1390/02/25

آقای معینی

با سلام و خسته نباشید از همه پرسنل آموزشگاه پایا و خصوصا استاد عزیزم کمال تشکر را دارم.1394/01/30

آقای فتاحی مجرد

بسیار از کلاس های دوره لذت بردم. تمامی سوال های من برطرف شد و استاد بسیار خوش ذوقی را داشتم. ممنون از کلاس خوبتون1393/09/05

آقای نادری

من از طریق معرفی دوستان با موسسه پایا آشنا شدم و در ۴ دوره مختلف و تخصصی سخت افزار و شبکه شرکت کردم. امکانات و اساتید واقعا خوب و عالی بود و واقعا به اون هدفی که داشتم رسیدم. در حال حاضر هم در حال عقد قرارداد با یک شرکت هستم جهت مدیریت و پشتیبانی شبکه و سخت افزار. از تلاش همکاران موسسه بسیار متشکرم.1392/05/20

آقای دباغ

در مجموع دوره ای مفید و عملی با وجود تجربیات استاد بسیار عالی بود. از نظر سرعت عمل استاد و کار کردن خیلی راحت بودم. سوال و جواب و رفع اشکال به خوبی انجام می شد و حتی برای شغل و دوره های تخصصی مشاوره می دادند.1393/06/23

خانم فیروزی

ضمن تشکر بای عرض کنم که مشاوره بسیار عالی بود و همین دلیل ثبت نام در دوره شد. نحوه برخورد همکاران موسسه بسیار عالی بود. استاتید کاملا بر روی مطالب تسلط داشتند. دوره بسیار برایم رضایتمند بود.1392/02/26

آقای داراخانی

با تشکر از تمامی کادر اداری آموزشگاه کامپیوتر پایا و استاد عزیعز. دوره بسیار عالی و با کیفیت برگزار شد و کاملا راضی هستم. ممنونم از آموزشگاه پایا که همه جوره برای رسیدن به اون هدفی که داشتم منو همراهی کردن.1398/05/06

خانم کهوند

با حسته نباشید و تشکر از آموزشگاه پایا، تقریبا ۲ ماه دوره شبکه را با اساتید این مجموعه گذراندم و با نهایت تشکر، از این آموزشگاه بسیار راضی بودم1393/0516

آقای موسوی

یکی از دوستانم که دوره دیگه ای رو در آموزشگاه میگذرونه پایا رو بهم پیشنهاد داد. مشاوره خوبی دادند و چون از شهرستان می خواستم بیام و زمان کلاس با من هماهنگ می شد، ثبت نام کردم. شهریه، استاد و روابط همکاران خوب بود. دوره های دیگر شبکه رو هم شرکت می کنم.1392/12/20

آقای خراسانی

برای آموزش سخت افزار و شبکه در اینترنت جستجو انجام دادم و پس از بررسی در دوره شبکه آموزشگاه پایا ثبت نام کردم. برخورد بسیار محترمانه و صمیمانه کادر موسسه و دلسوز بودن اساتید بسیار در امر آموزش من اثرگذار بود.از موسسه انتظار دارم که پس از دوره نیز پاسخگوی اشکالات من بوده و پشتیبانی نمایند. از راهنمایی شما متشکرم.1391/09/29

آقای محمدی

از زحمات استاد عالیقدر نهایت تشکر رو دارم. همکاران آموزشگاه کامپیوتر پایا نهایت همکاری رو برای انجام دوره به بهترین نحوه انجام می دادن.ممنونم1398/04/05

آقای حضوری

از آموزشگاه کامپیوتر پایا ممنونم. دوره بسیار خوب و کاربردی بود. تمام موضوعات به صورت عملی برگزار شدن که این نکته بسیار خوبی بود برای من که میخوام وارد بازار کار بشم. استاد بسیار حرفه ای و با تجربه بودن.1397/12/01

آقای کشاورز

با برادرم در ۲ دوره متفاوت از دپارتمان های آموزشی آموزشگاه کامپیوتر پایا ثبت نام کردیم.از بابت استاد دلسوزی که در اختیارم قرار گرفتند بسیار ممنونم. از موسسه پایا کمال تشکر رو دارم،‌واقعا همه چیز عالی بود.1394/12/13

آقای یزدان پناه

با تشکر از زحمات مجموعه آموزشگاه کامپیوتر پایا. اساتیدی که من خدمتشون بودم بسیار حرفه ای آموزش می دادن. ممنونم1398/08/16

خانم حسینی نیا

از طریق اینترنت با آموزشگاه آشنا شدم و بعد از مشاوره اولیه در دوره ثبت نام کردم. نحوه برخورد استاد و پرسنل و کیفیت آموزشی بسیار خوب بود. دوره بسیار رضایت بخش بود و به اهداف مدنظرم دست پیدا کردم.1391/08/23

آقای صادقی

ریز مطالب آموزشی در سایت نوشته شده بود که با خوندن اونا برای پیدا کردن دوره مشکلی نداشتم. مشاوره بسیار عالی بود،‌با صبر تمام به نیازهای شغلی که داشتم گوش کردند و اون چیزی که من بهش احتیاج داشتم بهم معرفی شد. هزینه کلاس نسبت به یادگیری و زمان آموزش مناسب بود. برخود همکاران خوب و صبورانه بود. استاد عالی بودن،‌ زمان کافی ،‌حوصله زیاد،‌ تمرینای خوب و رفع اشکال به اندازه و به جا بود. امکانات و فضای آموزشی خوب و کافی بودش. آخر دوره از اون چیزی که می خواستم هم بیشتر یاد گرفتم. حتما این آموزشگاه رو به بقیه همکاران هم معرفی می کنم و اگه دوره ای بخوام بازم به پایا مراجعه می کنم.1393/02/24

آقای سیدخلیل الهی

دوره آموزشی کاملی بود بدون هیچ کسری. کلاس بسیار مفید و کامل و عالی بود.1394/7/22

آقای حاتمی

با سلام و خسته نباشید خدمت مدیریت و همکاران آموزشگاه کامپیوتر پایا . از دوره کاملی که در این موسسه زیر نظر استاد بسیار خوبم گذراندم رضایت کامل را دارم.1395/10/28

آقای قیطاسی

با سلام و عرض ادب. بنده قبلا در دوره سخت افزار، دانشجوی آموزشگاه کامپیوتر پایا بود. به توصیه مشاوران برای دوره شبکه کامل شرکت کردم تا بتونم بعدا برای دوره امنیت و هک آماده بشم. دوره بسیار رضایتبخش بود و از زحمات استاد بسیار ممنونم. همکاران آموزشگاه هم بسیار خوش برخورد و کاربلد هستن. ممنونم ازتون1400/12/17

آقای راسخ

با سلام خیلی، خیلی از فن بیان و مجرب بودن استاد راضی هستم. کلاس خیلی صمیمی و دوستانه بود. حتما دوست دارم در دوره MCITP شرکت کنم.موفق باشید1390/02/26

آقای علی ویردی

با همفکری پدرم و جستجوی اینترنتی به آموزشگاه پایا آمدم و پس از مشاوره ای شیوا در دوره شبکه ثبت نام کردم. کیفیت آموزشی بسیار خوب بود که واقعا نسبت به قیمت دوره متناسب بود. از موسسه و پرسنل واقعا رضایت دارم و در صورت نیاز آینده حتما به آموزشگاه مراجعه می کنم.1391/10/06

خانم بهمنی

کلاس های شبکه عالی بودن. اساتیدی که برای این دوره آموزش می دادن بسیار حرفه ای و صبور بودن. کادر اجرایی آموزشگاه برای هماهنگی جلسات دوره بسیار حرفه ای و پیگیر هستن. ممنونم از آموزشگاه پایا1401/01/17

آقای شفا

از طریق اینترنت با آموزشگاه تماس گرفتم و علت جذبم مشاوره اولیه بسیار خوب موسسه بود. از نظر کیفیت آموزشی و امکانات کارگاه شبکه آموزشگاه بسیار عالی بود.در دوره های تکمیلی شبکه حتما شرکت می کنم.1392/03/12

آقای عسگری نسب

من از جزیره قشم برای شرکت در دوره به آموزشگاه پایا مراجعه کردم و دوره کامل شبکه را در این موسسه گزراندم.با تشکر از تمام لطفی که در این مدت به بنده داشتید و امیدوارم در تمام مراحل موفق و سربلند باشید. به امید دیدار مجدد.1394/05/10

نظرات مخاطبان درباره ما

ارائه ضمانت رضایت مشتری از خدمات آموزشی، توسط مدیریت موسسه

ارائه خدمات آموزشی رایگان پس از اتمام دوره با اهدای کارت گارانتی و پشتیبانی آموزشی

ارائه کارت تخفیف ویژه، قابل انتقال به غیر

ارائه تخفیفات متنوع شهریه توسط واحد ثبت نام

ارائه پذیرایی رایگان در طول دوره آموزشی

ارائه کارنامه در طول دوره، ارائه گواهینامه پایان دوره، اهدای جوایز و لوح تقدیر

اهدای ابزار و ملزومات آموزشی و کمک آموزشی به دانشجویان بصورت رایگان

مجهز به امکانات و سیستمهای کمک آموزشی Smart TV, Free Internet Wi-FI, Data Projector ,Laptop و..

امکان ارائه دوره بازآموزی رایگان (Retraining)

امکان کارآموزی و کارورزی رایگان دوره های عملی و کاربردی در محل موسسه و یا معرفی به سازمانها و ...

ضمانت رضایتمندی

تماس با ما

تماس با ما

لینک ثبت نام دوره آموزشی

لینک ثبت نام دوره آموزشی

آموزش شبکه سیسکو CCNA|بهترین آموزشگاه آموزش CCNA در تهران|آموزش شبکه CISCO|معرفی مدارک سیسکو|دوره های سیسکو|تجهیزات سیسکو|ﺳﻮﻳﻴﭻ ﻫﺎ ﻭ ﺭﻭﺗﺮﻫﺎﻯ ﺳﻴﺴﻜﻮ

whatsapp