آموزش میکروتیک MikroTik

share-desktop share-mobile میکروتیک یک شرکت تولید کننده سخت‌افزار شبکه است که محصولاتی همچون روتر، سوئیچ شبکه، تجهیزات بی‌سیم و سیستم عامل میکروتیک را با قیمت‌های مناسبی به فعالان و کارشناسان دنیای شبکه ارائه می‌دهد. روترهای میکروتیک باکیفیت، ارزان و قابل اعتماد در مقابل روترهای سیسکو می باشد. کار با روتر های میکروتیک بسیار ساده است و در سال های اخیر میکروتیک جایگاه خود را در شبکه های خانگی و سازمانی پیدا کرده است. بنابراین آموزش میکروتیک در حوزه شبکه علاقمندان بسیاری پیدا کرده است.

آموزش میکروتیک MikroTik

میکروتیک چیست؟

شرکت میکروتیک MikroTik یک شرکت تولید کننده سخت‌افزار شبکه است، که در سال 1995 در لتویا از کشورهای اروپای شرقی توسط دو دانشجو MIT آمریکا تاسیس شد.

شرکت میکروتیک و محصولات روتر، سوئیچ، تجهیزات بی‌سیم و وایرلس های شهری تولید می‌کند. روترهای میکروتیک بسیار باکیفیت، ارزان و مقرون بصرفه، قابل اعتماد و ساده در مقابل رقیب جهانی خود یعنی روترهای سیسکو می باشد.

مهمترین محصول این شرکت سیستم عامل میکروتیک است. سیستم‌عامل میکروتیک مسیریابی است که با استفاده از هسته سیستم عامل لینوکس ساخته شده است. سیستم عامل میکروتیک قابلیت نصب بر روی کامپیوترهای خانگی را دارد و همچنین به صورت بسته نرم‌افزاری-سخت‌افزاری ارائه شده است. همزمان با شروع استفاده از استاندارد 802.11 در تکنولوژی وایرلس امکان استفاده از این تکنولوژی در این سیستم عامل نیز افزوده شد. یکی از اهداف این شرکت ارائه تجهیزاتی هم رده محصولات سیسکو با قیمتی بسیار پایین تر بود.

هدف از ایجاد سیستم عامل میکروتیک، رقابت با سیستم عامل معروف IOS سیسکو Cisco بود که برروی PC ها نصب می شود و ارائه امکانات بی نظیری از جمله روتینگ، فایروال، VPN، مانیتورینگ، Qos ، Hotspot ،Load Balancing و سرویس های کار آمد دیگری که در مدیریت شبکه ها است. یکی از عوامل پیشرفت این سیستم عامل (RouterOS) پایداری آن در ارائه سرویس ها در شبکه های کوچک، متوسط و بزرگ بود که تمام کاربران خود را تحت تاثیر قرار می داد.

یکی دیگر از مزایای سیستم عامل میکروتیک نسبت به رقبای قدرتمند خود امکان کانفیگ توسط یک نرم افزار به نام winbox در سیستم عامل ویندوز بود که با محیط کاربری گرافیکی احساس راحتی بالایی به کاربران خود جهت تنظیمات این دستگاه می دهد.

نظرات دیگران درباره ما

سخت افزار میکروتیک چیست؟

در سال 2002 میکروتیک به این نتیجه رسید که برای پایداری بالاتر در سخت افزار معمولی PC باید وارد تولید سخت افزار های جدیدی برای سیستم عامل خود شود. این موضوع نشان دهنده این بود که میکروتیک دیگر به دلایلی به همه PC ها اعتماد ندارد، زیرا PC ها تنوع زیادی داشتند و برای محیط های حرفه ای شبکه ساخته نشده بودند، مشتریان نمی توانستند یک PC بزرگ و غیر پایدار را درشبکه های بزرگ استفاده کنند. ناگزیر میکروتیک تصمیم به تولید محصولات سخت افزاری با نام Routerboard کرد.

این محصولات سخت افزاری یک نسخه از PC های معمولی در ابعاد کوچک بودند که برای شبکه ها طراحی شده بود. میکروتیک در این سالها با پیشرفت سیستم عامل خود، پیشرفت های زیادی در سخت افزار های خود به وجود آورد. که این موضوع منجر به آن شد که ارائه دهندگان سرویس های اینترنتی بزرگ در همه نقاط جهان از جمله ایران به استفاده از میکروتیک به جای محصولاتی از قبیل سیسکو روی آورند.

از نظر سخت‌افزاری میکروتیک شامل سه دسته مختلف بوده و سیستم‌عامل تمامی آن‌ها RouterOS است. این سخت‌افزارها عبارتند از: ۱- روترهای اترنت ۲- روترهای وایرلس ۳- سوئیچ ها

روترهای میکروتیک در دو مدل مختلف ارائه می‌شوند. نوعی از این روترها بصورت مادربرد ارائه شده و نیازمند کیس (Case) جداگانه‌ای هستند و مدل دوم آن‌ها از طریق شکاف Mini PCI قابلیت توسعه دارند.

سیستم عامل میکروتیک چیست؟

سیستم ‌عامل میکروتیک یا MikroTik RouterOS یک مسیریاب Router با هسته لینوکس بوده که علاوه بر قابلیت نصب بر روی کامپیوترهای شخصی، به صورت بسته‌های نرم‌افزاری-سخت‌افزاری نیز به بازار ارائه شده است.

پس از نصب این سیستم‌عامل بر روی سخت‌افزار اختصاصی میکروتیک (RouterBOARD) و یا کامپیوترهای استاندارد بر مبنای X86، سخت‌افزار مورد نظر به یک مسیریاب شبکه تبدیل شده و ویژگی‌هایی همچون دیواره‌ی آتش، خدمات VPN، خدمات پهنای باند، نقطه‌ی دسترسی (Access Point) و قابلیت‌های دیگری را در شبکه‌های بی‌سیم ارائه می‌دهد.

سیستم‌عامل RouterOS به صورت پیش‌فرض بر روی سخت‌افزار میکروتیک RouterBOARD نصب شده‌ است. چنانچه مدیریت یک شبکه بر عهده شماست و یا به عنوان ارائه دهنده خدمات اینترنت (ISP) فعالیت دارید، RouterOS تمامی ویژگی‌های مورد نیاز شما را فراهم خواهد کرد.

- میکروتیک می‌تواند یک مسیریاب قوی (Routing) در شبکه باشد. این مسیریاب با سرعت بالای Boot و عملکردی خودکار، نیازی به طی کردن مراحل ورود یا استارت ندارد.

- میکروتیک می‌تواند به عنوان یک دیواره آتش در شبکه مورد استفاده قرار بگیرد. این فایروال می‌تواند در یک قسمت لایه‌ دوم مدل OSI و در قسمت دیگر هم لایه‌های سوم تا هفتم مدل OSI را مدیریت نماید.

- مدیریت پهنای باند (Bandwidth Management) در میکروتیک شامل الگوریتم‌های کنترل پهنای باند قدرتمند و متنوعی است.

- میکروتیک علاوه بر ایجاد پروتکل برای سایر دستگاه‌ها، دو پروتکل Nstreme و Nv2 را مختص دستگاه‌های میکروتیک ایجاد کرده است. این پروتکل‌ها در شبکه مورد استفاده قرار می‌گیرند.

- پیاده سازی سرویس‌هایی مانند Hotspot، VPN Server، DHCP Server در میکروتیک، کاملا قابل اجرا و استفاده هستند.

سیستم عامل Router OS قابلیتهای زیادی دارد و می توان در محیط های کوچک تا متوسط از آن استفاده نمود. برای استفاده از سیستم عامل میکروتیک، نرم افزاری به نام winbox وجود دارد که یک رابط گرافیکی برای این سیستم عامل است.

آموزشگاه میکروتیک MikroTik

سرور میکروتیک چیست؟

سرور میکروتیک به سرور هایی میگویند که از سیستم عامل MikroTik RouterOS در مجازی سازی استفاده میکنند. سرور های مجازی میکروتیک یکی از بهترین و پرمصرف ترین سرویس ها میباشد. این سرور مجازی تقریبا توانایی های نرم افزاری MikroTik Router BOARD ها را دارد. سرور میکروتیک به تدریج توسعه یافت و تا امروز امکانات بسیار زیادی به آن اضافه شده که همین امر باعث شد تا متخصصان شبکه اکثر نیاز های خود را به مسیریابی یا دیوارآتش در شبکه را با میکروتیک برطرف کنند.

یکی از ویژگی های MikroTik پایداری آن می باشد. میکروتیک همانند یک روتر قوی از سرعت بوت بالا و عملکرد خودکار بدون نیاز به هیچ گونه login یا استارت کردن هر نوع سرویس بر خوردار بوده و پایداری بسیار بالایی دارد. علاوه بر دسترسی محلی می توان MikroTik را به وسیله Telnet و SSH و Web server داخلی آن و رابط ویندوزی ارائه شده به همراه MikroTik به نام Winbox تنظیم کرد.

سرورهای MikroTik به سرعت و درعرض چند دقیقه نصب و براحتی تنظیم می شوند و می توان تنظیمات آن را Import و Export کرد. همچنین مهم ترین نقطه قوت سرور میکروتیک به صرفه بودن آن نسبت به نمونه های مشابه سخت افزاری است.

آموزش کارشناس شبکه های میکروتیک

میکروتیک نیز همانند سیسکو، آموزش ها و مدارکی را برای نشان دادن سطح توانایی افراد در استفاده از تجهیزات میکروتیک در نظر گرفته است. دوره آموزش میکروتیک MTCNA (MikroTik Certified Network Associate) پیش‌نیازی برای دوره‌های دیگر میکروتیک به شمار می‌رود.

چنانچه قصد شرکت در دوره آموزشی میکروتیک MTCNA را دارید، باید دوره Network+ به عنوان پیش‌نیاز را گذرانده باشید.

سرفصل دوره آموزش میکروتیک MikroTik

چرا باید میکروتیک را یاد بگیریم؟

میکروتیک یک شرکت تولیدکننده نرم‌افزار و سخت‌افزار مخصوص روتر می‌باشد که راهکارهای کاربر پسند، قابل اطمینان و تحمل پذیر در مقابل خطا در حوزه روتینگ و مدیریت شبکه ارائه می‌دهد. محصولات میکروتیک توسط ISP ها، کاربران خانگی و شرکت‌های سازنده زیرساخت‌های شبکه دیتا در سراسر دنیا مورد استفاده قرار می‌گیرد.

هدف میکروتیک سرعت بخشیدن و تقویت تکنولوژی‌های موجود اینترنتی و فراهم سازی امکان استفاده از آنها توسط طیف وسیع‌تری از کاربران می‌باشد.

به دلیل فراگیری تجهیزات میکروتیک در جهان و همچنین سهولت دسترسی به این تجهیزات، قیمت مناسب محصولات میکروتیک و رابط کاربری گرافیکی آن، یادگیری مهارت های میکروتیک باعث می‌شود که فرصت های شغلی مرتبط با حوزه شبکه میکروتیک را از دست ندهید و بتوانید درآمد خوبی از مشاغل مرتبط با میکروتیک به دست آورید.

کاربرد های میکروتیک در شبکه

 • - مسیریابی (Routing)
 • - دیوارآتش (Firewall)
 • - بی سیم (Wireless)
 • - پراکسی سرور (Proxy Server)
 • - پرس بسته‌ها (Packet Mangle)
 • - مدیریت کاربر (User Management)
 • - کیفیت سرویس (Quality of Service)
 • - راهگزینی برچسب چندقرارداری (MPLS)
 • - تعادل رسانی بارگزاری (Load Balancing)
 • - پشتیبانی از آی‌پی نسخه 6 (IPv6 support)
 • - پروتکل پیکربندی پویای میزبان (DHCP Server)
 • - شبکه خصوصی مجازی (VPN (Virtual Private Network
 • - ترجمه نشانی شبکه (NAT (Network Address Translate
 • - میزبانی اتصالات (PPPOE, PPTP, L2TP, SSTP, OpenVPN, ISDN)

برنامه وین باکس Winbox چیست؟

برنامه‌ای که شرکت میکروتیک برای سیستم‌عامل مایکروسافت ویندوز (Microsoft Windows) تعیین کرده‌ است، Winbox نام دارد. این برنامه یک رابط گرافیکی کاربر است که برای پیکربندی مسیریاب و نظارت بر کارکرد آن مورد استفاده قرار می‌گیرد.

در کنار برنامه‌ Winbox، سیستم‌عامل مایکروسافت ویندوز امکان دسترسی از طریق Telnet، FTP، SSH را فراهم می‌کند. همچنین رابط کاربری این سیستم‌عامل جهت دسترسی مستقیم از طریق برنامه‌های کاربردی نیز در دسترس کاربران قرار گرفته است.

مدرک میکروتیک MikroTik

ثبت نام آموزش میکروتیک MikroTik

لینک ثبت نام دوره آموزشی

آموزش شبکه میکروتیک MikroTik


تاریخ شروع دوره: اختیاری
ظرفیت مانده: محدود
روزهای برگزاری: اختیاری
ساعت برگزاری: اختیاری
طول دوره: 10 جلسه
نحوه تشکیل: خصوصی
شهریه عادی: 0 تومان
امتیاز ویژه: -
شهریه نهایی: 0 تومان
پرداخت نهایی: 0 تومان
آموزشگاه پایا
آموزش شبکه میکروتیک MikroTik

توضیحات دوره آموزشی:

1- اجرای دوره بصورت 100% عملی و کاربردی میباشد.

2- آموزش روتر میکروتیک MikroTik

3- امکان ارائه گواهینامه بین المللی / پذیرایی رایگان در طول دوره و...

نظرسنجی کیفیت دوره آموزشی

سرفصل آموزش MikroTik

دوره آموزش MikroTik یا به عبارتی دوره آموزش MTCNA (کارشناس شبکه های میکروتیک) شامل موارد زیر می باشد:

 • - آشنایی با میکروتیک
 • - آموزش نصب RouterOS روی Vmware و روتربورد میکروتیک
 • - آموزش اتصال به روتربورد میکروتیک
 • - آموزش تنظیمات اولیه روتر بورد میکروتیک
 • - آموزش امنیت در میکروتیک
 • - آموزش تنظیمات IP در میکروتیک
 • - آموزش استاتیک روت در میکروتیک
 • - آموزش به روزرسانی و تهیه پشتیبان در میکروتیک
 • - آموزش NAT در میکروتیک
 • - آموزش اتصال میکروتیک به اینترنت
 • - آموزش DHCP سرور در میکروتیک
 • - آموزش Routing Protocol های داینامیک در Mikrotik
 • - آموزش فایروال میکروتیک Mikrotik Firewall
 • - آموزش بریج Bridge در میکروتیک
 • - آموزش منگل Mangle در میکروتیک
 • - آموزش کنترل پهنای باند در میکروتیک
 • - آموزش تونلینگ در میکروتیک (تونل IP IP - تونل GRE - تونل EoIP - تونل PPTP - تونل L2TP)
 • - آموزش شبکه های بیسیم و تنظیمات وایرلس در میکروتیک
 • - آموزش ابزارهای بررسی و عیب یابی شبکه در میکروتیک
آموزشگاه میکروتیک MikroTik

رده بندی محصولات تولید شده میکروتیک شامل دسته های زیر میباشد:


Router - روتر میکروتیک

Hex Router , RB2011 , RB3011 , RB4011 , RB1100 , CCR1009 , CCR1016 , CCR1036 , CCR1072


Switch - سوئیچ میکروتیک

RB260 , CRS1xx , CRS2xx , CRS3xx , FiberPower , netPowe


Wireless - تجهیزات بیسیم میکروتیک

SXT , BaseBox , NetBox , NetMetal , LDF , Disc , LHG , wAP , mANTBox , OmniTik , Metal

QRT , DynaDish , Wireless Wire , hAP , mAP , cAP , Audience , Chateau


محصولات LTE میکروتیک

ACSMAUFL , mANT LTE 5o , LtAP mini , SXT LTE kit , LHG LTE kit


Data over Powerline - پاورلاین میکروتیک

PWR-LINE , PWR-LINE AP , PWR-LINE PRO


IoT - اینترنت اشیاء میکروتیک

Antenna kit for LoRa , R11e-LR8 , wAP LR8 kit


RouterBoard - روتربورد میکروتیک

RB1xx , RB3xx , RB4xx , RB7xx , RB9xx


Enclosures - لوازم جانبی میکروتیک

CA1xx , CA4xx


SFP , SFP Plus , QSFP , Interfaces - اینترفیس ها و مبدل های میکروتیک

S-85DLC05D , S+DA0001 , S-RJ01 , S-C49DLC40D , S+AO0005

CWDM-MUX8A , QM-X , K-65 , GPeR IP67 Case , Woobm-USB


Antenna - آنتن های میکروتیک

MTA Radome Kit , Sleeve30 , mANT 19S , mANT30 PA


دوره های آموزشی و مدارک رسمی میکروتیک:

مدرک MTCNA یا MikroTik Certified Network Associate (کارشناس شبکه های میکروتیک)

مدرک MTCRE یا MikroTik Certified Routing Engineer (مهندسی روتینگ و مسیریابی میکروتیک)

مدرک MTCWE یا MikroTik Certified Wireless Enginee (مهندسی وایرلس و شبکه های بی سیم میکروتیک)

مدرک MTCUME یا MikroTik Certified User Management Engineer (مهندسی مدیریت کاربران میکروتیک)

مدرک MTCTCE یا MikroTik Certified Traffic Control Engineer (مهندسی کنترل ترافیک میکروتیک)

مدرک MTCINE یا MikroTik Certified Inter-networking Engineer (کارشناس ارشد ارتباطات میکروتیک)

مدرک MTCIPv6E یا MikroTik Certified IPv6 Engineer (مهندسی IP v6 میکروتیک)

مدرک MTCSE یا MikroTik Certified Security Engineer (مهندسی امنیت میکروتیک)

مدرک MTSWE یا MikroTik Certified Switching Engineer (مهندسی سویچینگ میکروتیک)

مدرک MTCEWE یا MikroTik Certified Enterprise Wireless Engineer (مهندسی شبکه های پیشرفته بی سیم میکروتیک)

آموزشگاه پایا

آقای صادقی

ریز مطالب آموزشی در سایت نوشته شده بود که با خوندن اونا برای پیدا کردن دوره مشکلی نداشتم. مشاوره بسیار عالی بود،‌با صبر تمام به نیازهای شغلی که داشتم گوش کردند و اون چیزی که من بهش احتیاج داشتم بهم معرفی شد. هزینه کلاس نسبت به یادگیری و زمان آموزش مناسب بود. برخود همکاران خوب و صبورانه بود. استاد عالی بودن،‌ زمان کافی ،‌حوصله زیاد،‌ تمرینای خوب و رفع اشکال به اندازه و به جا بود. امکانات و فضای آموزشی خوب و کافی بودش. آخر دوره از اون چیزی که می خواستم هم بیشتر یاد گرفتم. حتما این آموزشگاه رو به بقیه همکاران هم معرفی می کنم و اگه دوره ای بخوام بازم به پایا مراجعه می کنم.1393/02/24

آقای نادری

من از طریق معرفی دوستان با موسسه پایا آشنا شدم و در ۴ دوره مختلف و تخصصی سخت افزار و شبکه شرکت کردم. امکانات و اساتید واقعا خوب و عالی بود و واقعا به اون هدفی که داشتم رسیدم. در حال حاضر هم در حال عقد قرارداد با یک شرکت هستم جهت مدیریت و پشتیبانی شبکه و سخت افزار. از تلاش همکاران موسسه بسیار متشکرم.1392/05/20

آقای علی ویردی

با همفکری پدرم و جستجوی اینترنتی به آموزشگاه پایا آمدم و پس از مشاوره ای شیوا در دوره شبکه ثبت نام کردم. کیفیت آموزشی بسیار خوب بود که واقعا نسبت به قیمت دوره متناسب بود. از موسسه و پرسنل واقعا رضایت دارم و در صورت نیاز آینده حتما به آموزشگاه مراجعه می کنم.1391/10/06

آقای خراسانی

برای آموزش سخت افزار و شبکه در اینترنت جستجو انجام دادم و پس از بررسی در دوره شبکه آموزشگاه پایا ثبت نام کردم. برخورد بسیار محترمانه و صمیمانه کادر موسسه و دلسوز بودن اساتید بسیار در امر آموزش من اثرگذار بود.از موسسه انتظار دارم که پس از دوره نیز پاسخگوی اشکالات من بوده و پشتیبانی نمایند. از راهنمایی شما متشکرم.1391/09/29

آقای قیطاسی

با سلام و عرض ادب. بنده قبلا در دوره سخت افزار، دانشجوی آموزشگاه کامپیوتر پایا بود. به توصیه مشاوران برای دوره شبکه کامل شرکت کردم تا بتونم بعدا برای دوره امنیت و هک آماده بشم. دوره بسیار رضایتبخش بود و از زحمات استاد بسیار ممنونم. همکاران آموزشگاه هم بسیار خوش برخورد و کاربلد هستن. ممنونم ازتون1400/12/17

آقای سیدخلیل الهی

دوره آموزشی کاملی بود بدون هیچ کسری. کلاس بسیار مفید و کامل و عالی بود.1394/7/22

آقای جعفری

صمیمیت کارکنان بالا بود و سطح علمی استاد و فصیح بودن طرز بیان ایشان و تلاش استاد برای بهبود سطح دانشجویان عالی بود. مایلم در دوره MCITP هم شرکت کنم. و در اخر پیشنهاد میکنم تبلیغات بیشتر و گسترده تری داشته باشید1390/02/25

آقای موسوی

یکی از دوستانم که دوره دیگه ای رو در آموزشگاه میگذرونه پایا رو بهم پیشنهاد داد. مشاوره خوبی دادند و چون از شهرستان می خواستم بیام و زمان کلاس با من هماهنگ می شد، ثبت نام کردم. شهریه، استاد و روابط همکاران خوب بود. دوره های دیگر شبکه رو هم شرکت می کنم.1392/12/20

آقای حاتمی

با سلام و خسته نباشید خدمت مدیریت و همکاران آموزشگاه کامپیوتر پایا . از دوره کاملی که در این موسسه زیر نظر استاد بسیار خوبم گذراندم رضایت کامل را دارم.1395/10/28

آقای معینی

با سلام و خسته نباشید از همه پرسنل آموزشگاه پایا و خصوصا استاد عزیزم کمال تشکر را دارم.1394/01/30

آقای عسگری نسب

من از جزیره قشم برای شرکت در دوره به آموزشگاه پایا مراجعه کردم و دوره کامل شبکه را در این موسسه گزراندم.با تشکر از تمام لطفی که در این مدت به بنده داشتید و امیدوارم در تمام مراحل موفق و سربلند باشید. به امید دیدار مجدد.1394/05/10

آقای کشاورز

با برادرم در ۲ دوره متفاوت از دپارتمان های آموزشی آموزشگاه کامپیوتر پایا ثبت نام کردیم.از بابت استاد دلسوزی که در اختیارم قرار گرفتند بسیار ممنونم. از موسسه پایا کمال تشکر رو دارم،‌واقعا همه چیز عالی بود.1394/12/13

آقای دباغ

در مجموع دوره ای مفید و عملی با وجود تجربیات استاد بسیار عالی بود. از نظر سرعت عمل استاد و کار کردن خیلی راحت بودم. سوال و جواب و رفع اشکال به خوبی انجام می شد و حتی برای شغل و دوره های تخصصی مشاوره می دادند.1393/06/23

آقای شفا

از طریق اینترنت با آموزشگاه تماس گرفتم و علت جذبم مشاوره اولیه بسیار خوب موسسه بود. از نظر کیفیت آموزشی و امکانات کارگاه شبکه آموزشگاه بسیار عالی بود.در دوره های تکمیلی شبکه حتما شرکت می کنم.1392/03/12

آقای محمدی

از زحمات استاد عالیقدر نهایت تشکر رو دارم. همکاران آموزشگاه کامپیوتر پایا نهایت همکاری رو برای انجام دوره به بهترین نحوه انجام می دادن.ممنونم1398/04/05

آقای فتاحی مجرد

بسیار از کلاس های دوره لذت بردم. تمامی سوال های من برطرف شد و استاد بسیار خوش ذوقی را داشتم. ممنون از کلاس خوبتون1393/09/05

آقای یزدان پناه

با تشکر از زحمات مجموعه آموزشگاه کامپیوتر پایا. اساتیدی که من خدمتشون بودم بسیار حرفه ای آموزش می دادن. ممنونم1398/08/16

آقای داراخانی

با تشکر از تمامی کادر اداری آموزشگاه کامپیوتر پایا و استاد عزیعز. دوره بسیار عالی و با کیفیت برگزار شد و کاملا راضی هستم. ممنونم از آموزشگاه پایا که همه جوره برای رسیدن به اون هدفی که داشتم منو همراهی کردن.1398/05/06

خانم فیروزی

ضمن تشکر بای عرض کنم که مشاوره بسیار عالی بود و همین دلیل ثبت نام در دوره شد. نحوه برخورد همکاران موسسه بسیار عالی بود. استاتید کاملا بر روی مطالب تسلط داشتند. دوره بسیار برایم رضایتمند بود.1392/02/26

آقای حضوری

از آموزشگاه کامپیوتر پایا ممنونم. دوره بسیار خوب و کاربردی بود. تمام موضوعات به صورت عملی برگزار شدن که این نکته بسیار خوبی بود برای من که میخوام وارد بازار کار بشم. استاد بسیار حرفه ای و با تجربه بودن.1397/12/01

خانم کهوند

با حسته نباشید و تشکر از آموزشگاه پایا، تقریبا ۲ ماه دوره شبکه را با اساتید این مجموعه گذراندم و با نهایت تشکر، از این آموزشگاه بسیار راضی بودم1393/0516

خانم بهمنی

کلاس های شبکه عالی بودن. اساتیدی که برای این دوره آموزش می دادن بسیار حرفه ای و صبور بودن. کادر اجرایی آموزشگاه برای هماهنگی جلسات دوره بسیار حرفه ای و پیگیر هستن. ممنونم از آموزشگاه پایا1401/01/17

خانم حسینی نیا

از طریق اینترنت با آموزشگاه آشنا شدم و بعد از مشاوره اولیه در دوره ثبت نام کردم. نحوه برخورد استاد و پرسنل و کیفیت آموزشی بسیار خوب بود. دوره بسیار رضایت بخش بود و به اهداف مدنظرم دست پیدا کردم.1391/08/23

آقای راسخ

با سلام خیلی، خیلی از فن بیان و مجرب بودن استاد راضی هستم. کلاس خیلی صمیمی و دوستانه بود. حتما دوست دارم در دوره MCITP شرکت کنم.موفق باشید1390/02/26

نظرات مخاطبان درباره ما

ارائه ضمانت رضایت مشتری از خدمات آموزشی، توسط مدیریت موسسه

ارائه خدمات آموزشی رایگان پس از اتمام دوره با اهدای کارت گارانتی و پشتیبانی آموزشی

ارائه کارت تخفیف ویژه، قابل انتقال به غیر

ارائه تخفیفات متنوع شهریه توسط واحد ثبت نام

ارائه پذیرایی رایگان در طول دوره آموزشی

ارائه کارنامه در طول دوره، ارائه گواهینامه پایان دوره، اهدای جوایز و لوح تقدیر

اهدای ابزار و ملزومات آموزشی و کمک آموزشی به دانشجویان بصورت رایگان

مجهز به امکانات و سیستمهای کمک آموزشی Smart TV, Free Internet Wi-FI, Data Projector ,Laptop و..

امکان ارائه دوره بازآموزی رایگان (Retraining)

امکان کارآموزی و کارورزی رایگان دوره های عملی و کاربردی در محل موسسه و یا معرفی به سازمانها و ...

ضمانت رضایتمندی

تماس با ما

تماس با ما

لینک ثبت نام دوره آموزشی

لینک ثبت نام دوره آموزشی

آموزش میکروتیک|آموزش MikroTik|بهترین آموزشگاه میکروتیک در تهران|آموزش سیستم عامل میکروتیک|آموزش کار با روترهای میکروتیک|میکروتیک چیست|تجهیزات شبکه میکروتیک

whatsapp