آموزش ایندیزاین indesign

share-desktop share-mobile آموزش ایندیزاین بعنوان یکی از بهترین نرم‌افزارهای حوزه نشر رومیزی، در صنعت چاپ و صفحه‌آرایی کاربرد دارد. از نرم‌افزار ایندیزاین بیشتر در طراحی و آماده‌سازی مجلات، کتابها، سررسید‌ها، روزنامه ها، پوستر، کارت ویزیت، بروشورهای تبلیغاتی استفاده می‌شود. وظیفه اصلی نرم افزار ادوبی این‌دیزاین کنار هم قرار دادن متون و عناصر نگاره‌ای در قالب صفحات است. طراحان گرافیک که در زمینه انتشارات یا تبلیغات فعالیت می کنند از نرم افزار Adobe InDesign استفاده می نمایند. تضمین بهترین کلاس ایندیزاین در آموزشگاه ایندیزاین پایا

آموزشگاه ایندیزاین indesign training

نرم افزار ایندیزاین InDesign چیست؟

نرم افزار ایندیزاین (Adobe InDesign) معروفترین نرم افزار در حوزه نشر رومیزی، صنعت چاپ و صفحه آرایی می باشد. وظیفه اصلی نرم افزار ایندیزاین کنار هم قرار داردن متون و عناصر نگاره ای در قالب صفحات است. بیشترین کاربرد نرم افزار ایندیزاین InDesign در آماده سازی مواردی از قبیل کتاب، سررسید، بروشور تبلیغاتی، مجله و … است. نرم افزار ادوبی این دیزاین با زبان برنامه نویسی ++C نوشته شده و محصول شرکت معروف ادوبی است که متخصص در حوزه ساخت نرم افزارهای گرافیکی قوی می باشد.

از نرم افزار ایندیزاین برای طراحی بروشور، طراحی صفحات مجلات، روزنامه ها، پوستر، کارت ویزیت، کارت پستال، استیکر، کمیک و انواع دیگر اسناد و رسانه های چاپی استفاده می شود. طراحان گرافیک حرفه ای که در زمینه انتشارات یا تبلیغات فعالیت می کنند از این نرم افزار استفاده می نمایند. هنگام طراحی می توان از ایندیزاین در کنار سایر نرم افزارهای گرافیکی شرکت ادوبی استفاده نمود یا از آن به تنهایی استفاده کرد.

نرم افزار ایندیزاین ابزارهای ضروری برای طراحی صفحات و چارچوب بندی های مختلف متون را که برای صنعت چاپ و رسانه های دیجیتال کاربرد دارد، فراهم می کند. ایندیزاین کاربران را قادر می سازد تا به روش ساده ای صفحات حرفه ای خلق نمایند که بتوان آن ها را به شکل چاپی یا آنلاین منتشر کرد. این نرم افزار به خصوص برای اسنادی که دارای چندین صفحه است و طرح هایی که در آن ترکیبی از متن و تصاویر وجود دارد کاربرد دارد. به علاوه می توانید ویرایش و ایجاد افکت روی تصاویر را در حد بسیار ابتدایی در این نرم افزار انجام دهید و با کمک ابزارهای داخل آن وکتورهای ساده بسازید.

با استفاده از نسخه خاورمیانه‌ای نرم افزار ایندیزاین که به اختصار ME خوانده میشود میتوانید مستقیما در آن تایپ فارسی کنید.

پیشنیاز آموزش نرم‌افزار ایندیزاین، تسلط نسبی و یادگیری نرم‌افزار فتوشاپ و نرم افزار میکروسافت word می باشد.

استفاده از ایندیزاین مانند داشتن قلم و کاغذ در دستان شما است و به راحتی می توانید طرح های مناسب برای متون چاپی را در آن ایجاد نمایید.

آموزشگاه ایندیزاین

نرم افزارهای معروف شرکت ادوبی نظیر فتوشاپ، ایلاستریتو و بریج را می توان به آسانی در کنار ایندیزاین به کار برد. می توانید از فتوشاپ برای ویرایش تصاویری که قصد دارید در پروژه ایندیزاین خود قرار دهید استفاده کنید. می توانید در ایلاستریتور وکتورهایی را پیش از قرار دادن آن ها در ایندیزاین طراحی کنید و سپس در کنار محتوای متنی در ایندیزاین به کار ببرید

نظرات دیگران درباره آموزشگاه کامپیوتر پایا

کاربردهای نرم افزار ایندیزاین چیست؟

 • طراحی مجلات
 • طراحی کتاب ها
 • طراحی روزنامه ها
 • طراحی بروشورهای تبلیغاتی
 • طراحی کاتالوگ
 • طراحی کارت ویزیت
 • طراحی پوستر
 • طراحی کارت پستال
 • طراحی استیکر
 • حروف نگاری
 • صفحه آرایی
 • صفحه بندی
 • ستون بندی
 • کادر بندی
 • نشر رومیزی
 • صنعت چاپ و نشر

بطور خلاصه: نرم افزار ایندیزاین ابزارهای ضروری برای طراحی صفحات و چارچوب بندی‌های مختلف متون را که برای صنعت چاپ و رسانه‌های دیجیتال کاربرد دارد، فراهم می کند. ایندیزاین کاربران را قادر می سازد تا به روش ساده‌ای صفحات حرفه‌ای خلق نمایند که بتوان آنها را به شکل چاپی یا آنلاین منتشر کرد. این نرم افزار به خصوص برای اسنادی که دارای چندین صفحه است و طرح‌هایی که در آن ترکیبی از متن و تصاویر وجود دارد کاربرد دارد. به علاوه می توانید ویرایش و ایجاد افکت روی تصاویر را در حد بسیار ساده در این نرم‌افزار انجام دهید و با کمک ابزارهای داخل آن وکتورهای ساده بسازید.

نمونه طراحی با ایندیزاین

تفاوت ایندیزاین با نرم افزارهای مشابه چیست؟

در حال حاضر ۳ نرم افزار خوب برای صفحه بندی وجود دارد:

- نرم افزار کوارک QuarkXpress : این برنامه بیشتر بدرد روزنامه ها می خورد و اکثر روزنامه ها از این برنامه برای صفحه بندی استفاده می کنند امکاناتش هم قابلیت لینک مطالب و طراحی جدول در خود برنامه است.

- نرم افزار پیج میکر Pagemaker : این برنامه بیشتر بدرد مجلات می خورد البته دیگر ورژن جدیدش نمی آید.

فرق بین دو نرم افزار کورل دراو CorelDraw و نرم افزار ایلوستریتور illustrator با نرم‌افزارهای مخصوص صفحه‌بندی در تنوع ابزار برای تولید طرح و ایجاد خلاقیت طراحی است، بنابراین به دلیل شلوغی زیاد و تنوع کاربریشان، در صفحه‌بندی روزنامه‌ها، مجله‌ها یا ساخت یک کتاب، سرعت کار در این نرم افزار‌ها به مراتب کمتر از برنامه‌های مخصوص صفحه بندی (مانند InDesign یا QuarkXPress) است.

خلاصه: ادوبی این دیزاین adobe indesign cc قابلیتهای بالایی دارد. تقریبا امکانات پیج میکر و کوارک و ایلوستریتور را در خودش دارد و زبان فارسی را کاملا ساپورت می کند و حتی می تواند متون را از Word هم وارد نماید که این قابلیتش خیلی جالب است و مطمئن باشید تا چند سال دیگر حرف اول و آخر را این برنامه برای صفحه آرایی خواهد زد.
البته مایکروسافت هم جدیدا با نرم افزار پابلیشر Publisher خواسته این کار را انجام دهد که هنوز برای تبدیل شدن به انتخاب اول صفحه بندها فاصله زیادی دارد.

ویژگی‌های نرم‌افزار ایندیزاین چیست؟

 • پشتیبانی کامل از زبان فارسی
 • امکان وارد کردن متن از نرم افزار word
 • قابلیت ایجاد قالب و متن چند ستونه
 • سرعت بالا در انجام تنظیمات چاپی و صفحه بندی
 • سازگاری با نرم‌افزارهای فتوشاپ، ایلوستریتور، پیج میکر، کوارک
 • امکان ذخیره با فرمت xhtml به منظور نمایش در اینترنت و وب
 • قابلیت ایجاد فایل pdf به منظور آماده‌سازی فرم خروجی برای چاپ
 • ارائه خروجی کتاب الکترونیک به صورت SWF یا PDF
نمونه کارهای ایندیزاین ...

سرفصل آموزش ایندیزاین

 • - معرفی نرم‌افزار ایندیزاین و کاربردها
 • - مدیریت صفحات در ایندیزاین
 • - آموزش کار با متن‌ها و قالب‌بندی متن
 • - آموزش صفحه بندی و شماره‌گذاری صفحات
 • - آموزش کار با رنگ‌ها، اشکال و افکت‌ها
 • - آموزش کار با جدول‌ها و تنظیمات
 • - آموزش ایجاد فهرست مطالب
 • - آموزش هماهنگی ایندیزاین با ورد
 • - آموزش خروجی و چاپ در ایندیزاین
ادامه سرفصل آموزشی ...

نمونه مدرک رسمی فنی و حرفه ای

نمونه مدرک رسمی فنی و حرفه ای آموزشگاه کامپیوتر پایا
نمونه مدرک فنی و حرفه ای بدون آزمون آموزشگاه کامپیوتر پایا

ثبت نام آموزش ایندیزاین و اخذ مدرک معتبر indesign

آموزشگاه کامپیوتر پایا

آموزش ایندیزاین InDesign ویژه مشاغل


تاریخ شروع دوره: اختیاری
ظرفیت مانده: محدود
روزهای برگزاری: اختیاری
ساعت برگزاری: اختیاری
طول دوره: 1 ماه
نحوه تشکیل: خصوصی
شهریه عادی: 3,050,000 تومان
امتیاز آموزشگاه: تخفيف: 100٫000 تومان
شهریه نهایی: 2,950,000 تومان
پیش پرداخت ثبت نام: 1,450,000 تومان
آموزشگاه کامپیوتر پایا
آموزش ایندیزاین InDesign ویژه مشاغل

توضیحات دوره آموزشی:

1- آموزش 100٪ عملی و کاربردی

2- تمرینات و مثال های فراوان

3- پذیرایی رایگان در طول دوره و...

نظرسنجی کیفیت دوره آموزشی

ایندیزاین (InDesign) برنامه کامپیوتری استاندارد صفحه آرایی برای چاپ و اینترنت است. از برنامه ایندیزاین می توان برای کارهای مختلف از جمله طراحی پوستر، بروشور، کاتالوگ، روزنامه، اسلاید شو، کتاب الکترونیکی، صفحه آرایی کتاب و مجله تا خروجی گرفتن و چاپ استفاده نمود. طراحان گرافیک از کاربران اصلی این‌دیزاین می باشند.

توانمندی های نرم افزار ایندیزاین چیست؟

امکان تولید و نشر دیجیتال با ایجاد خروجی دیجیتال به صورت فایل‌های swf و pdf جهت اجرا در رسانه‌های مختلف و تولید کتاب‌های دیجیتال جذاب

امکان دسترسی به سرویس‌های آنلاین شرکت ادوب Adobe Digital Publishing Suite و Adobe CS Live و استفاده از آنها در طراحی پروژه‌های تعاملی جذاب

هدایت پروژه از مرحله طراحی تا مرحله چاپ یا خروجی دیجیتال با هماهنگی بسیار نزدیکی که بین نرم‌افزارهای مجموعه ادوبی مثل نرم افزار فتوشاپ، نرم افزار ایلیستریتور، آکروبات، فلش و… به وجود آمده است.

افزایش سرعت کار در مراحل چاپ، پیش از چاپ و طراحی با استفاده از ابزارهای سودمند کنترلی همچون غلط‌گیری خودکار در این نرم‌افزار

وجود ابزارهای تنظیمی سودمند همچون خطوط راهنمای هوشمند، ابزار تعریف سریع جدول و…

وجود ابزارهای طراحی قدرتمند در داخل خود نرم‌افزار این‌دیزاین

سهولت خودکارسازی کارها در نرم‌افزار این‌دیزاین

وجود ابزارهایی قدرتمند جهت تایپوگرافی حرفه‌ای با امکان تعریف استیل، اعوجاج و پاراگراف‌بندی

آموزشگاه ایندیزاین indesign training

قابلیت های ایندیزاین چیست؟

نرم افزار ایندیزاین دارای قابلیت‌های بسیاری در حروف نگاری و صفحه آرایی است که از آنها می‌توان تنظیم حروف، ایجاد سبک‌های حروف (typographic styles) ، ابزار برای تنظیم دقیق قرارگیری عناصر گرافیکی، قابیلت استخراج خودکار اطلاعات از فرمت‌های متنوع و تنظیم اندازه های ستون ها، کادرها و صفحه بندی را نام برد.

نرم افزار InDesign مانند سایر نرم افزارهای طراحی گرافیک ساخت شرکت ادوبی، قابلیت ایجاد فایل‌های PDF را برای آسان‌سازی روند آماده‌سازی طرح‌ها برای چاپ یا پخش در اینترنت را دارا است.

قابلیت های نسخه فارسی ایندیزاین چیست؟

نسخه فارسی ایندیزاین امکان تایپ فارسی و حروف چینی و صفحه آرایی را برای متونی که در زبانهایی مانند فارسی، عربی و عبری نگارش شده‌اند فراهم می‌آورد. از میان این قابلیتها می‌توان به امکان درج حروف بصورت مستقیم در برنامه، تنظیم جهت و تراز یک متن، امکان ایجاد خطوط با طول مساوی justification و نگارش صحیح متونی که حاوی حروف دو تا چند زبان مختلف باشند اشاره کرد.

نسخه فارسی InDesign را می‌توان با نرم‌افزار تکمیلی «تصمیم» تهیه کرد که قابلیتهای پیشرفته برای نگارش خط های پیچیده مانند نستعلیق، درج حروف، اعراب و کشیدگی را دارا است.

چرا از نرم افزار word برای صفحه بندی استفاده نکنیم؟

وقتی صحبت از تایپ و صفحه بندی به میان می آید معمولا نرم افزاری که در ذهن همه ما تداعی می شود، نرم افزار Word است.
اما وقتی بخواهیم صفحه بندی مجله یا صفحه بندی کتاب را انجام دهیم که حاوی تصاویر و نمودارها و جداول زیادی در بین نوشته هایش است، اکثرا خواهیم دید که نرم افزار ورد قدرت کافی برای تنظیم دقیق آنها را ندارد.
علاوه بر آن در صورتی که بخواهیم محصول را برای چاپ صنعتی و چاپ خانه ای آماده کنیم نمی تواند امکانات کافی را در زمینه تنظیمات چاپی در اختیار ما قرار دهد.

ویژگی های نرم افزار InDesign چیست؟

از ویژگی های مهم ایندیزاین می توان به توانایی بسیار بالای آن در حروف نگاری، صفحه آرایی، ستون بندی، کادر بندی، صفحه بندی و مواردی از این قبیل اشاره کرد.

در دنیای کنونی با افزایش نشر دیجیتالی و نیاز به ایجاد خروجی های متنوع که در همه رسانه ها مثل تلفن های همراه، تبلت ها، کتاب های دیجیتال و رایانه های شخصی قابل ارائه باشد، توانایی های ایندیزاین بیشتر به چشم می آید.

بطور خلاصه می توان گفت با استفاده از نرم افزار ایندیزاین زمان مورد نیاز جهت تنظیمات چاپی و صفحه بندی بسیار کمتر می شود. و به سهولت می توان در زمانی کم کارهای بسیار جالبی را ارائه نمود.

ادوبی این‌دیزاین(Adobe InDesign) یک برنامه‌ی کامپیوتری رایج در زمینه نشر رومیزی ساخت شرکت ادوبی است. این نرم‌افزار در صنعت چاپ و صفحه‌آرایی بکار می‌رود و صورت کلی برای گردآوردن و کنار هم قراردادن متون و عناصر نگاره‌ای در قالب صفحات است و عمدتا بصورت مستقیم برای نگارش و ویرایش متون و نیز ایجاد و تغییر فایل‌های تصویری بکار نمی‌رود.

از نرم‌افزار ایندیزاین بیشتر در آماده‌سازی مجلات، کتاب‌ها، سررسیدها، بروشورهای تبلیغاتی و مانند آن‌ها استفاده می‌کنند. این‌دیزاین دارای قابلیت‌های بسیاری در حروف‌نگاری و صفحه‌آرایی است که از آنها می‌توان تنظیم حروف، ایجاد سبک‌های حروف (typographic styles)، ابزار برای تنظیم دقیق قرارگیری عناصر گرافیکی، قابیلت استخراج خودکار اطلاعات از فرمت‌های متنوع و تنظیم اندازه‌های ستون‌ها، کادرها و صفحه‌بندی را نامبرد.

این نرم‌افزار مانند سایر نرم‌افزارهای طراحی گرافیک ساخت شرکت ادوبی، قابلیت ایجاد فایل‌های PDF را برای آسان‌سازی روند آماده‌سازی طرح‌ها برای چاپ یا پخش در اینترنت را دارا است. جدیدترین نسخه Adobe InDesign ورژن 2020 می باشد.

سرفصل کلی دوره آموزش نرم افزار ایندیزاین :

 • آشنایی با محیط نرم افزار ایندیزاین و کاربردهای آن :
  • - آشنایی با ابزارها
  • - ایجاد فایل جدید
  • - اندازه گیری و خطوط راهنما
  • - افزودن کادر متن
  • - افزودن و ویرایش متن
  • - رفع مشکل نمایش متن فارسی
  • - افزودن شکل
  • - جابجایی اشیا
  • - تبدیل به PDF
  • - ذخیره و تبدیل فایل
 • مدیریت صفحات در ایندیزاین :
  • - ایجاد حذف و جابجایی صفحات
  • - ایجاد و اعمال Master Pages
  • - مستر پیج و ویرایش اجزا Master Page
  • - تغییر ابعاد صفحه
  • - شماره گذاری صفحات
  • - فصل بندی
 • کار با متن ها و قالب بندی متن :
  • - وارد کردن متن
  • - تنظیمات متن
  • - ترسیم قاب و قرار دادن متن
  • - تنظیمات قاب متن
  • - قرار دادن متن روی مسیر
  • - استفاده از ابزار Find/change
  • - قرار دادن علائم
  • - کار با Story editor
  • - تنظیمات پاراگراف
  • - ایجاد و اعمال سبک پاراگراف (paragraph styles)
  • - تقسیم لیست در چند ستون کردن (Span)
  • - همتراز کردن نوشته ها به کمک tab
  • - هایلایت عنوان ها
  • - شماره گذاری خودکار
  • - جایگزینی و پیدا کردن فونت
  • - استفاده از Find/change برای تغییر مشخصات
  • - استفاده از سبک نوشته و مقایسه (character styles)
  • - ویرایش و باز تعریف سبک ها
  • - استفاده از object style
  • - ایجاد فهرست مطالب
 • کار با اشکال :
  • - وارد کردن فایل عکس
  • - نحوه اتصال به فایل اصلی
  • - ویرایش شکل در برنامه اصلی
  • - برش و قاب بندی شکل
  • - ایجاد کد QR
 • کار با رنگ و افکت ها :
  • - حاشیه و رنگ
  • - افکت شفافیت و سایه و …
  • - ایجاد پالت رنگ
  • - ایجاد پالت سایه روشن
  • - کپی ویژگی ها با قطره چکان
  • - استفاده از Find/Change برای ویرایش شکل ها
 • آموزش کار با قاب و مسیر :
  • - ترسیم و ویرایش مسیرها و شکل قاب ها
  • - ترکیب شکل ها (Pathfinder)
  • - ایجاد گوشه گرد و تنظیمات آن
  • - ایجاد چند ضلعی
  • - ویرایش دستی شکل فونت
 • مدیریت و جابجایی اشیا :
  • - تغییر مقیاس چرخاندن کپی و جابجایی
  • - انتقال اشیا به پشت یا جلو یکدیگر
  • - ایجاد و ویرایش لایه ها
  • - چینش و گروه بندی
  • - نظم دهی به فواصل (Align)
  • - اتصال تصویر به بخشی از متن
 • کار با جدول ها :
  • - ایجاد جدول
  • - سطرها و ستون ها
  • - تنظیمات جدول
  • - قرار دادن شکل در جدول
 • فایل تعاملی :
  • - ایجاد فهرست مطالب
  • - ایجاد Hyperlinks
  • - تعریف کلید
  • - افزودن فیلم و صدا
  • - ایجاد فرم
  • - ایجاد اسلاید شو و انیمیشن
  • - ایجاد فایل های تکراری (Data Merge)
 • هماهنگی ایندیزاین با ورد (Word) :
  • - مناسب سازی فایل ورد برای ایندیزاین
  • - وارد کردن فایل ورد به ایندیزاین
  • - حل مشکل کپی پیست از ورد (Word)
  • - لینک کردن فایل ورد و ایندیزاین
  • - تنظیمات ایمپورت ایندیزاین
  • - وارد کردن و ایجاد پانویس
 • خروجی و چاپ در ایندیزاین :
  • - خطایابی
  • - جمع آوری همه فایل های لینک شده در یک فایل
  • - چاپ مجله
  • - خروجی PDF
  • - خروجی متن
  • - انواع فرمت های خروجی
  • - ترکیب چند فایل ایندیزاین
آموزشگاه کامپیوتر پایا
آموزشگاه کامپیوتر پایا

آقای کرمیار

با تشکر از کادر آموزشگاه پایا. دوره خیلی خوب بود و استاد بسیار مطالب رو به صورت کاربردی انتقال دادن.1399/11/23

خانم خسروانی

دوره قبلیم دوره کامل طراحی سایت بود و برای دومین بار که در دوره های آموزشگاه کامپیوتر پایا شرکت داشتم. استاد این دوره هم بسیار متعهد بودن و با صبر و حوصله تمام نکات رو آموزش دادن. کلاس های هم بسیار عالی هماهنگ و به موقع برگزار می شدن. تشکر و قدردانی می کنم ازتون1399/06/04

آقای امیرفر

با تشکر از تیم موفق آموزشگاه کامپیوتر پایا.1399/02/31

خانم قدمایی

کلاس خیلی خوب و کاربردی بود. استاد خیلی مسلط بودن. ممنونم از آموزشگاه کامپیوتر پایا1398/12/10

خانم لطفی

تابحال 3 دوره در آموزشگاه کامپیوتر پایا شرکت کردم و درنظر دارم 2 دوره دیگه هم بگیرم. الان متوجه میشم که چرا این آموزشگاه از نظر آموزش در سطح ایران انقدر مطرح هستش و هرکسی که تابحال اینجا آموزش دیده انقدر توی بازار کار عملکرد متفاوت و بهتری داره. این دوره هم مثل تمامی دوره های قبلم بسیار عالی و با نهایت کیفیت برگزار شد. 1398/12/18

خانم منزوی

با عرض سلام و ادب. خداروشکر با هماهنگی که از ابتدای دوره انجام شد،‌ برگزاری کلاس به بهترین شکل ممکن اتفاق افتاد. شرایط مناسب آموزشگاه بابت فضای آموزشی، کادر اجرایی و استاد خیلی خوبم باعث رضایتمندی من از دوره هست. با آرزوی موفقیت و بهروزی برای آموزشگاه کامپیوتر پایا1398/11/06

آقای زاهدی

از جزیره کیش برای شرکت در دوره به آموزشگاه پایا مراجعه کردم.ممنونم بابت برخورد همکاران و هماهنگی کلاس ها با توجه به محدودیت زمانی که من داشتم. کیفیت آموزش خیلی خوب بود و استاد کاملا مسلط بودن روی موارد نرم افزار. با تشکر1398/11/03

خانم کمالی

بسیار مفید و کارآمد بود دوره. استاد بسیار با حوصله و صبورانه آموزش رو انجام میدادن. از زمان کلاس به بهترین شکل استفاده می شد. ممنونم از آموزشگاه کامپیوتر پایا1398/10/07

خانم مصدق

برای سومین بار به آموزشگاه کامپیوتر پایا اعتماد کردم. واقعا از دوره راضی بودم. استاد واقعا مسلط بودن روی آموزش. از کادر اداری آموزشگاه هم راضی هستم. ممنونم1398/08/12

خانم محسنی

خیلی خیلی راضی بودم. بهترین استادی بود که تابحال داشتم و بهترین آموزشگاهی بود که تابحال آموزش دیده بودم. واقعا از آموزشگاه کامپیوتر پایا ممنونم1398/05/08

خانم ایزدی

کلاس بسیار خوبی در آموزشگاه پایا گذروندم. ممنونم1398/03/30

آقای ترابی

ضمن تشکر از مدیریت آموزشگاه کامپیوتر پایا، جا داره از استاد محترم دوره بابت تدریس بسیار عالی و کاملشون کمال تشکر رو ابراز دارم. ضمنا کیفیت آموزشی، امکانات آموزشگاه و بررسی منظم کلاس بسیار خوب انجام می شد.1398/03/23

خانم جوادی پناه

دوره کاربردی خیلی خوبی بود. ممنونم از آموزشگاه پایا1398/02/09

خانم آرمشده

از دوره آموزشی که در آموزشگاه پایا گذروندم واقعا راضی هستم. روز اول خیلی شک داشتم، ولی واقعا آموزششون براساس بازار کار و عملی بود. تشکر می کنم.1398/02/08

خانم کریمی

با سپاس از آموزشگاه کامپیوتر پایا. دوره بسیار خوبی بود و زمان بندی جلسات بسیار عالی برگزار شد. در کل بازدهی دوره خیلی خوب بود.1397/11/23

آقای بیگلری

نحوه تدریس و فضای آموزشی آموزشگاه پایا بسیار خوب بود. ساعت های آموزش هم برای دوره عملی کافی و مفید بود. ممنونم.1397/10/25

خانم شمس

با تشکر از استاد محترم دوره و آموزشگاه کامپیوتر پایا. دوره بسیار کاربردی و کامل بود. موفق و سلامت باشید.1397/09/10

خانم شیروانی

استاد بسیار خوب و قابل فهم مطالب رو توضیح دادن و بسیار مهربان و دلسوز بودن. کادر اجرایی آموزشگاه پایا هم بسیار خوش برخورد هستن. سپاسگزارم1397/7/5

آقای زندیه

به نظر من دوره خوب و کاملی بود و از استاد کلاس واقعا راضی هستم. از هم نظر کلاس خوب و راحتی بود.1397/08/02

آقای دلخوش

دوره به صورت عملی برگزار شد. ممنونم1397/5/30

خانم عباسپولی

دومین دوره گرافیک بود که در آموزشگاه پایا شرکت می کردم. واقعا دوره ها کاربردی و تخصصی گفته میشن. با تشکر1397/5/28

خانم عباسپولی

دوره بسیار خوب و کاربردی بود. واقعا راضی هستم از این کلاس. از آموزشگاه پایا ممنونم.1397/5/15

آقای خوارزمی

هم دوره ICDL و هم دوره Photoshop رو در آموزشگاه پایا شرکت کردم. بسیار راضی هستم و استاد ها واقعا بر روی نرم افزارها تسلط داشتن. از همکاران آموزشگاه ممنونم.1397/5/15

خانم یوسفی

دومین دوره ای بود که در آموزشگاه کامپیوتر پایا می گذراندم. همه چیز عالی و کامل بود. از نحوه تدریس استاد هم راضی هستم.1397/4/24

آقای دیزآبادی

دوره بسیار کاربردی و به صورت عملی برگزار شد. تدریس استار بسیار عالی و بی نقص بود. از آموزشگاه کامپیوتر پایا ممنونم1397/5/15

نظرات دانشجویان درباره آموزشگاه کامپیوتر پایا

ارائه ضمانت رضایت مشتری از خدمات آموزشی، توسط مدیریت آموزشگاه کامپیوتر پایا

ارائه خدمات آموزشی رایگان پس از اتمام دوره با اهدای کارت گارانتی و پشتیبانی آموزشی آموزشگاه کامپیوتر پایا

ارائه کارت تخفیف ویژه آموزش آموزشگاه کامپیوتر پایا، قابل انتقال به غیر

ارائه تخفیفات متنوع شهریه توسط واحد ثبت نام آموزشگاه کامپیوتر پایا

ارائه پذیرایی رایگان در طول دوره آموزشی

ارائه کارنامه در طول دوره، ارائه گواهینامه پایان دوره، اهدای جوایز و لوح تقدیر

اهدای وسایل و ملزومات آموزشی و کمک آموزشی به دانشجویان آموزشگاه کامپیوتر پایا بصورت رایگان

مجهز به امکانات و سیستمهای کمک آموزشی Smart TV, Free Internet Wi-FI, Data Projector ,Laptop و..

امکان ارائه دوره بازآموزی رایگان یا Retraining به دانشجویان آموزشگاه کامپیوتر پایا

امکان کارآموزی و کارورزی رایگان دوره های عملی و کاربردی در محیط آموزشگاه کامپیوتر پایا و معرفی به سازمانها و ...

ضمانت رضایتمندی آموزشگاه کامپیوتر پایا

تماس با آموزشگاه کامپیوتر پایا

تماس با آموزشگاه کامپیوتر پایا

لینک ثبت نام دوره آموزشی

آموزشگاه کامپیوتر پایا

آموزش ایندیزاین|آموزش indesign|بهترین آموزشگاه ایندیزاین در تهران|کلاس ایندیزاین عملی|کاربردهای نرم افزار ایندیزاین|آموزش ایندیزاین با مدرک بین المللی|آموزشگاه indesign|آموزش نرم افزار ایندیزاین|آموزش نرم افزار indesign||ایندیزاین چیست|سرفصل آموزش ایندیزاین|آموزش نرم افزار ادوبی این‌دیزاین|adobe InDesign training institute

whatsapp