آموزشگاه کامپیوتر,آموزشگاه کامپیوتر پایا, بهترین آموزشگاه کامپیوتر,آموزشگاه فنی و حرفه ای در تهران,آموزشگاههای برتر,لیست آموزشگاههای کامپیوتر,وب سایت آموزشگاه كامپيوتر,مجتمع فنی
Fa Ar En

آموزشگاه نرم افزار های مهندسی عمران Civil Engineering Softwares Training

معرفی و آموزش نرم افزارهای رشته مهندسی عمران

معرفی نرم افزارهای رشته مهندسی عمران

نرم افزارهای رشته مهندسی عمران نرم افزارهایی هستند که برای رشته دانشگاهی عمران در مقاطع مختلف بکار می رود. با توجه به پیشرفت علم و تکنولوژی های روز جهان دانش نرم افزار های هر رشته نیاز امروز بازار کار جهان است.


معرفی نرم افزار STAAD.Pro رشته مهندسی عمران

مهندسین طراح در بیست سال گذشته، انواع مختلف سازه ها از قبیل ساختمانهای مسکونی، آسمان خراش ها، مخازن ذخیره، تونل ها و حتی ساز پیانو را به کمک نرم افزار STAAD.Pro طراحی و محاسبه کرده اند. امروزه نرم افزار STAAD.Pro یکی از بهترین انتخاب ها در صنعت نرم افزارهای سازه ای برای آنالیز استاتیکی، دینامیکی، P-Delta، آنالیز غیرخطی، کمانش و نیز آنالیز کابل به شمار می رود. از مهمترین مزیت های نرم افزار استاد پرو پشتیبانی از آیین نامه های طراحی با مصالح مختلف از قبیل: فولاد ، بتن ، چوب ، آلومینیوم و مقاطع مرکب است.

قابلیت های مربوط به محاسبات دینامیکی و بررسی رفتار اندرکنش خاک-سازه همراه با نتایج خروجی منحصر به فرد، STAAD.Pro را تبدیل به یک نرم افزار کاربردی کرده است.

STAAD.Pro نرم افزار سازه ای است که آیین نامه های ساختمانی بیش از ۴۰ کشور جهان از جمله ایالات متحده، انگلیس، کانادا، استرالیا، فرانسه، آلمان، اسپانیا، نروژ، فنلاند، هند و غیره را دارا بوده و به طور پیوسته آیین نامه های جدیدتری نیز بنا به درخواست مشتریان سایر کشورها به آن اضافه می شود.

از دیگر ویژگی های STAAD.Pro سازگاری با فن آوری COM - Component Object Model است. رابط کاربری برنامه STAAD.Pro مبتنی بر استانداردهای جهانی است. با استفاده از محیط گرافیکی پیشرفته، ویرایشگر متن و صفحه گسترده داخل برنامه می توان مدل های بسیار پیچیده را در مدت زمان کوتاه و معقولی ایجاد کرد. قابلیت گزارش دهی جامع از نتایج و اطلاعات اولیه سازه، که کاربر می تواند بنا به نیاز قسمت های مورد نظر را جهت گزارش گیری انتخاب نماید.


معرفی نرم افزار FLAC 3D رشته مهندسی عمران

اگرچه نرم افزار FLAC در اصل برای کاربردهای مهندسی عمران و معدن طراحی شده است، اما قابلیت زیادی برای حل مسائل مکانیک نیز دارد. ساختارهای متعددی در این برنامه وجود دارند که مدل سازی موادی را که رفتارشان بسیار غیر خطی می باشد را ممکن می سازد. علاوه بر این نرم افزار فلک امکانات خاص دیگری نیز دارد:

- مدل سازی صفحاتی که ممکن است در آنها لغزش یا جدایش اتفاق بیفتد.
- طرح های تنش و کرنش صفحه ای و مدل های هندسی.
- مدل المانهای ساختاری برای مدلسازی نگهداری.
- امکان رسم پلات و مشاهده چشمی تغییرات.
- امکان آنالیزهای دینامیکی.
- امکان مدلسازی خزش و رفتار ویسکوالاستیک.
- امکان مدل کردن تاثیر تغییرات حرارتی.
- امکان مدل کردن جریان آب زیر زمینی و توزیع فشار آن.
- امکان افزودن امکانات جدید مورد نظر کاربر با زبان C++ توسط کاربر

نام FLAC مخفف عبارت «Fast Lagrangian Analysis Of Continua» می باشد. دکتر پیتر کاندال در سال ۱۹۸۶ نرم افزار FLAC را برای تحلیل برخی مسائل برروی یک میکرو کامپیوتر IMB طراحی کرد. این نرم افزار برای محاسبات سریع مدل هایی که المانهای بسیار دارند طراحی شده است. با افزایش سرعت محاسبات کامپیوتر مسائل بزرگتر و مشکل تری با FLAC قابل حل خواهد بود. این برنامه در سالهای اخیر گسترش زیادی یافته است که توسط شرکت مشاوره ای Itasca انجام گرفته است.

FLAC توسط زبان FISH حمایت می شود. به وسیله این زبان کاربر می تواند برنامه ها و توابع مورد نظر خود را برای افزایش کارآیی FLAC به آن بیفزاید. از نرم افزار FLAC Pro همچنین برای تحلیل و طراحی در مهندسی معدن و ساختارهای زیرزمینی مورد استفاده قرار می گیرد. این برنامه روش حل معادلات جابجایی، امکان تحلیل شکست و ریزش را که پدیده مهمی در معدن کاری می باشد فراهم می سازد.

کاربردهای نرم افزار FLAC در پروژه های کاربردی چیست؟

- تحلیل پایداری شیب در معادن روباز
- بررسی نشست حاصل از حفر تونل های کم عمق در مناطق شهری
- تاثیر روش بازکردن تونل بر پایداری آن
- طراحی کارگاه های جبه کار طولانی در معادن زیر زمینی

در بسته نرم افزاری FLAC نرم افزار پرکاربردی به نام FLAC/Slope وجود دارد که به تحلیل پایداری در شیب ها می پردازد. این نرم افزار توانایی مدل سازی شیب ها را داشته و منطقه را از لحاظ توزیع تنش، خصوصیات مکانیک سنگی و... مدل سازی می نماید. البته SLOPE نیز نرم افزاری بسیار کوچک بوده و توانایی مدلسازی مسائل پیچیده را ندارد. با خود نرم افزار FLAC می توان تمام کارهای FLAC SLOPE را با دقتی بیشتر انجام داد. دسترسی آسان به نرم افزار FLAC باعث کاربرد زیاد آن در تحلیل شیب پایدار معادن Open Pit گردیده است.


معرفی نرم افزار Geo Studio رشته مهندسی عمران

- آنالیز تنش – تغییر مکان
- آنالیز تنش-تغییر مکان یک خاکریز در یک مرحله اجرا
- آنالیز تنش-تغییر مکان یک خاکریز در چند مرحله اجرا
- تحلیل تراوش آب
- تحلیل تراوش آب در خاکریز
- بررسی عملکرد سازه خاکی در مقابل آب و ارائه روشهای بهسازی و کنترل
- تراوش آب در سازههای خاکی
- تحلیل پایداری
- تحلیل پایداری یک خاکریز و محاسبه ضریب اطمینان پایداری
- بهسازی سازههای خاکی توسط مهار، نیلینگ و ژئوتکستایل
- تحلیل دینامیکی
- تحلیل دینامیکی خاکریزها و سدهای خاکی
- تحلیل تنش- تغییرمکان سدها
- تحلیل تنش تغییر مکان سدهای خاکی با هسته رسی در شرایط مخزن پر
- تحلیل تراوش تابع زمان سدها
- آنالیز تراوش و حرکت آب در خاک تابع زمان سد خاکی با هسته رسی
- تحلیل پایداری سد خاکی
- تحلیل پایداری سد خاکی با هسته رسی با درنظر گرفتن شرایط فشار آب حفرهای هسته
- تحلیل پایداری با برنامه
- مدلسازی سد خاکی در نرم افزار SLIDE و مقایسه نتایج


معرفی نرم افزار Tekla Structures رشته مهندسی عمران

تکلا نرم افزاری بسیار معروف و کارآمد و حرفه ای برای طراحی و مدل سازی بسیار پیشرفته و مدرن سازه های فلزی و بتونی عظیم مانند استادیوم ها و برجها نرم افزاری عالی برای مهندسین عمران و سازه می باشد. که با مدل کردن سه بعدی از آنها قادر به آنالیز و طراحی تمامی سازه ها می باشد.

نرم افزار تکلا ضمن فراهم آوری محیطی آسان و کاربرد درست، این قابلیت را دارد که تمامی نقشه های سازه ای در حد نقشه های کارگاهی با تمامی جزئیات و اطلاعات را کامل به طور خودکار و بدون نیاز به هیچ گونه ترسیم دستی تولید کند. بخش فولادی این نرم افزار معروف به Xsteel می باشد که این بخش نیز اتصالات فولادی را به صورت کامل و دقیق طراحی و کنترل و سر انجام ترسیم می کند. نرم افزار Tekla Structures در بخش فولادی ابزاری قدرتمند برای استفاده مهندسان سازه و تهیه کنندگان نقشه های اجرایی و سازندگان سازه های فلزی است که به دلایل زیر خود را در راس پیشرفته ترین نرم افزارهای گروه مهندسی سازه قرار داده است.

قابلیت های نرم افزار Tekla Structures چیست؟

- مدلسازی سازهای فولادی با استفاده از فایل ورودی Sap و etabs در برنامه tekla
- امکان تعریف مقاطع و پروفیلهای ایرانی بصورت ساده و ترکیبی
- طراحی و ترسیم اتصالات پیچ و مهره و جوشی تیر به ستون و تیر به تیر
- طراحی و ترسیم وصله تیرها و وصله ستونها
- طراحی و ترسم کف ستونها (بیس پلیت)
- طراحی و ترسیم نقشه اتصالات بادبندها
- تیپ بندی اتوماتیک و ترسیم پلانهای ستونگذاری و تیر ریزی طبقات با تمام جزئیات
- ترسیم نمای جانبی ستونها و ترسیم مقاطع تیرها - ستونها و بادبندها
- تهیه نقشه های شاپ مقاطع - ورقها - اتصالات-و دستور برش ورق ها و پروفیلها
- تهیه لیستوفر کامل پروفیل ها و اتصالات
- شیت بندی بصورت اتوماتیک
- امکان تغییر در مشخصات نقشه های ترسیم شده
- ارائه خروجی نقشه ترسیم شده در محیط اتو کد
- منطبق بر آخرین ویرایش های آئین نامه های ایران و......


معرفی نرم افزار سازه 90 (SAZE90) رشته مهندسی عمران

سازه ۹۰ نرم افزاری است که در محیط AutoCAD برنامه نویسی شده است. این نرم افزار با استفاده از تکنیک های AutoCAD Activex Automation از سال ۱۳۷۶ تاکنون با حجم قابل توجهی از کار گروهی در حال توسعه بوده است. نرم افزار سازه ۹۰ خروجی نرم افزارهای SAP, ETABS, SAFE را دریافت کرده و بر اساس آنها نقشه های اجرائی را در محیط اتوکد ترسیم می کند. با توجه به این که کاربر، سازه ۹۰ را در محیط AutoCAD اجرا می نماید، کلیه امکانات این نرم افزار یگانه به توانائی های سازه90 افزوده می گردد. همه این توانائی ها دستاورد بیش از ۱۵۰۰۰۰ نفر ساعت کار گروهی، از سال ۱۳۷۴ تا سال ۱۳۹۵، هستند. هم اکنون نرم افزار سازه ۹۰ و ابزارهای آن توسط هزاران نفر از مهندسین ساختمان، دفاتر مهندسی و مهندسان مشاور سراسر کشور برای تکمیل فرایند طراحی سازه مورد استفاده قرار می گیرد. بخشی از توانائی های نرم افزار سازه۹۰ برای ترسیم سازه های بتنی عبارتند از:

- ترسیمی: تیرها ستون ها فونداسیون پیشرفته دیوار برشی پیشرفته سقف تیرچه بلوک پله
- محاسباتی و کنترلی: محاسبه طول مهار و وصله و خم میلگردها کنترل ضوابط شکل پذیری امکان تعیین استراتژی خاموت گذاری امکانات دیگر
- لیست مقادیر مصالح: تهیه لیستوفر محاسبه حجم بتن دستوربرش
- قابلیت های دیگر: نقشه های هوشمند امکان مدیریت طول میلگردهای تقویتی شیت چینی اتوماتیک متدولوژی جدید SED گزارش از نحوه ترسیم جزئیات Report نصب روی سیستم 64bit نسخه شبکه سازه90


معرفی نرم افزار ETABS رشته مهندسی عمران

نرم افزار ETABS یک نرم افزار مخصوص جهت تحلیل و طراحی سازه های ساختمانی می باشد. قابلیت این نرم افزار جهت تحلیل و طراحی این نوع سازه ها جهت گیری شده اند. تمام المان های یک ساختمان برای برنامه شناخته شده هستند. پردازنده های طراحی برنامه بسیار کامل می باشد و تمام المان های ساختمان را می توان در این نرم افزار طراحی کرد.

مهمترین قابلیت های تحلیلی نرم افزار ETABS عبارتند از:

- شناخت المان های ساختمان و طبقات
- محاسبه خودکار جرم و مرکز جرم
- انتقال بارهای ثقلی از کف ها به تیرها
- تولید و توزیع بارهای جانبی بین تراز طبقات
- مدل سازی المان های پوسته ای و رامپ ها

قابلیت های طراحی با نرم افزار ETABS عبارتند از:

- طراحی قاب های فولادی
- طراحی قاب های بتنی
- طراحی دیوارهای برشی
- طراحی تیرهای مرکب
- علاوه بر قابلیت های تحلیل و طراحی فوق برنامه ETABS ارتباط دو طرفه کاملی با نرم افزارهای دیگر دارا می باشد. برنامه ETABS به طور خودکار فایل ورودی SAFE را ایجاد می کند. همچنین برنامه ETABS قابلیت ایجاد فایل ورودی SAP2000 را دارد.


معرفی نرم افزار SAFE رشته مهندسی عمران

نرم افزار SAFE برای طراحی کف بتنی post-tension و سیستم های بنیادی بکار برده می شود. در نسخه جدید نرم افزار SAFE عناصر چند بعدی طبق مدلسازی و ابزارهای ترسیم تصاویر معرفی شده اند. این مجموعه با بهره گیری از استانداردهای موجود در حوزه عملیاتی بودن طرح و خلاقیت آن امکانات تازه ای برای کاربران فراهم می کند.

این برنامه حوزه های مختلف فرایند طراحی مهندسی، از طرح کلی قالب بندی گرفته تا معرفی جزئیات کامل ترسیم در محیطی ساده و قابل درک به تصویر می کشد. اگر چه این نسخه از سری نرم افزارهای SAFE با نام دیگری معرفی نشده، اما ویژگیهای جدید آن در سطحی گسترده افزایش و در موارد بسیاری ارتقاء یافته است. این نسخه آمیزه ایی از یک برنامه مهندسی پرقدرت، بسیار کارآمد با کاربری آسان را برای کاربران ارائه می دهد.

قابلیت ها و امکانات قابل فهم در حوزه سازه بتنی محکم ارائه می دهد و علاوه بر آن از ویژگیهای تنش ستون بهره مند است.

ویژگیهای نرم افزار SAFE چیست؟

- امکان ارائه خروجی مدل قالب
- ارزیابی و بررسی جزئیات طرح طبق کد "AASHTO LRFD 2007 و با استفاده از عوامل Live-Load Distribution Factors برای رونمای پل بتنی پیش فشرده چند حفره ای پیاده سازی شده است. این ویژگی به طراحی کل قسمتها که در نسخه قبلی ارائه شد افزوده شده است. ارزیابی طرح برای بررسی میزان فشار، قابلیت پیچش و توانایی برش با استفاده از MCFT (یا نظریه modified compression field theory) ارائه شده است.
- طرح قالب بتن با استفاده از کد "AASHTO LRFD 2007" پیاده سازی می شود.
- به منظور بهبود سرعت خاص برای تولید و ساخت لولاهای قالبی AASHTO/Caltrans جهت آنالیز ساده و بی دردسر امکانات بسیاری لحاظ شده است.


معرفی نرم افزار SAP رشته مهندسی عمران

نرم افزار SAP تمامی نیازهای لازم برای طراح را یکجا فراهم آورده است. و در ساخت سازه ها از این نرم افزار به طور عملی استفاده می شود. آموزش نرم افزار sap بسیار سریع است و به زمان طولانی برای یادگیری نیازی نیست. قالب های آماده ای که در نرم افزار پیش بینی شده است باعث می شود قادر به شبیه سازی طرح های بسیار پیچیده باشید. در این برنامه برای طراحان پل نیز امکانات ویژه ای در نظر گرفته شده است. نگارش جدید این نرم افزار در اواخر فروردین به بازار عرضه شد و گران ترین آن نسخه Advanced یا پیشرفته است. برنامه SAP آخرین و قوی ترین نسل از سری برنامه تحلیل سازه ها می باشد.

نرم افزار SAP قادر به تحلیل استاتیکی و دینامیکی، تحلیل بار زنده برای پل ها، تحلیل خطی و غیر خطی، تحلیل و طراحی المان های سازه ای مختلف می باشد. لذا تسلط کافی بر این برنامه آسان و کاربردی اما دقیق می تواند برای مهندسان عمران برای مدلسازی آنالیز و طراحی المان ها و سازه ها مختلف بسیار مهم باشد دید پویاتر و ملموس تری از اثر بارگذاری های مختلف بر سازه و عناصر آن برای آن ها فراهم می آورد.

قابلیت های نرم افزار SAP چیست؟

- تحلیل استاتیکی و دینامیکی
- تحلیل خطی و غیر خطی شامل تحلیل لرزه ای
- تحلیل بار متحرک کامیون و برای پلها
- تحلیل P-Delta
- المانهای سازه ای SHELL و FRAME شامل تیر ستون، خرپا و رفتار غشایی و پوسته ای
- المانهای غیر خطی فنر و اتصال (LINK and SPRING)
- سیستمهای مختصات چند گانه
- انواع مختلف CONSTRAINT
- انواع مختلف بارگذاری ها
- ظرفیت بالا


معرفی نرم افزار Plaxis رشته مهندسی عمران

پلکسیس نرم افزاری است که برای تحلیل تغییر شکل ها و پایداری در پروژه های مهندسی ژئوتکنیک کاربرد دارد. معمولاً در مسائل مهم ژئوتکنیک، یک مدل رفتاری پیشرفته برای مدل سازی رفتار غیرخطی و وابسته به زمان خاک ها بسته به هدف مورد نظر لازم است. با نرم افزار Plaxis می توان خاک برداری و خاک ریزی مرحله ای با شرایط بارگذاری و شرایط مرزی مختلف را با استفاده از المان های مثلثی ۶ گرهی و ۱۵ گرهی مدل سازی نمود. اولین ویرایش نرم افزار پلکسیس به منظور آنالیز سدهای خاکی احداث شده بر روی خاک های نرم در قسمت های کم ارتفاع و پست کشور هلند و به سفارش مدیریت منابع آب آن کشور در دانشگاه صنعتی Delft در سال ۱۹۸۷ تهیه و سپس در سال ۱۹۹۳ قابلیت های آن گسترش داده شده که توسط موسسه CUR (Center for Civil Engineering Research and Codes) نیز مورد تأئید و پشتیبانی قرار گرفته است.

در این نرم افزار مدل های رفتاری موهر- کلمب، مدل سخت شوندگی هذلولی، مدل نرم شوندگی (مدل Cam-Clay) و مدل نرم شوندگی خزشی قابل به کارگیری است، همچنین با نرم افزار Plaxis می توان فرایند ساخت و حفاری را توسط فعال کردن و غیر فعال کردن المان ها در مرحله محاسبات مدل کرد. نمونه ای از کاربرد این قابلیت، انجام آنالیز لایه به لایه در پایداری شیب ها، سد ها و تونل ها می باشد.

قابلیت های نرم افزار Plaxis چیست؟

- تحلیل تغییر شکل ها و پایداری در پروژه های مهندسی ژئوتکنیک
- مدلسازی خاک برداری و خاک ریزی مرحله ای با شرایط بارگذاری و شرایط مرزی مختلف با استفاده از المان های مثلثی ۶ گرهی و ۱۵ گرهی
- قابلیت به کارگیری مدل های رفتاری موهر- کلمب، مدل سخت شوندگی هذلولی، مدل نرم شوندگی (مدل Cam-Clay) و مدل نرم شوندگی خزشی در این نرم افزار
- امکان مدل کردن فرایند ساخت و حفاری توسط فعال کردن و غیر فعال کردن المان ها در مرحله محاسبات
- قابلیت، انجام آنالیز لایه به لایه در پایداری شیب ها، سد ها و تونل ها


معرفی نرم افزار Graphisoft Archicad رشته مهندسی عمران

Graphisoft Archicad 12 نرم افزاری بسیار قدرتمند با قابلیت های جدید جهت طراحی و پیاده سازی محیط های سه بعدی است. نرم افزار Archicad فراهم کننده مدل های حرفه ای مجازی جهت مهندسین عمران و معماری است. کاربران با کمک نرم افزار Archicad طرح های خود را سریعتر آنالیز می کنند. این کار با استفاده از تخمین خصوصیات فضای طراحی در محیطی سه بعدی صورت می گیرد و سریعا گزارشی دقیق از کل پروژه به صورت مستند برای کاربر تولید می شود.

محیط کاری نرم افزار آرشیکد به گونه ای است که کابران احساس طراحی در دنیای واقعی را دارند و این احساس ناشی از ابزار و پلت ها و مدل های سه بعدی مانند پله ها، مبلمان و اثاثیه و … است. از دیگر خصوصیات این نرم افزار فرامین ترسیمی پیشرفته این نرم افزار می باشد.


معرفی نرم افزار Autocad رشته مهندسی عمران

اتوکد یکی از مشهور ترین نرم افزارهای مهندسی می باشد که از آن برای طراحی پرژه های عظیم ساختمان سازی استفاده می کنند. نرم افزار اتوکد محصولی از شرکت Autodesk می باشد. اتودسک یکی از بزرگترین شرکت های ساخت نرم افزارهای مهندسی در سراسر جهان بوده و حتی می توان آنرا در این زمینه بی رقیب دانست. بهترین نرم افزارهای مهندسی محصول شرکت اتودسک میباشد. مانند نرم افزار Maya و نرم افزار 3Ds Max که از حرفه ای ترین نرم افزارهای مدل سازی و انیمیشن سازی هستند.

در نرم افزار اتوکد همه چیز برای یک مهندس رشته عمران فراهم است. در واقع تمام ابزارهای نقشه کشی در نرم افزار AutoCAD برنامه وجود دارد و کاربر در محیط شبیه سازی شده به آسانی قادر خواهد بود تا اقدام به طراحی نقشه مورد نظر خود نمایید. همچنین اتوکد یک محیط ۳ بعدی را در اختیار کاربر خود قرار می دهد تا بتواند نقشه های سه بعدی تولید کند. و در یک محیط سه بعدی به آنالیز ساختمان طراحی شده بپردازد.

جالب است بدانید در رشته عمران و زیر شاخه های آن نرم افزار اتوکد یک واحد عملی به شمار می رود. و دانشجویان این رشته ها باید کار با این نرم افزار را به صورت حرفه ای آموخته باشند. تا بتوانند در امتحان عملی که از آنها گرفته می شود با این برنامه کار کنند.


آموزشگاه نرم افزار STAAD.Pro | آموزشگاه نرم افزار FLAC 3D | آموزشگاه نرم افزارهای رشته مهندسی عمران و معماری در تهران | آموزشگاه نرم افزار Geo Studio | آموزشگاه نرم افزار Tekla Structures | آموزشگاه نرم افزار سازه 90 | آموزشگاه نرم افزار ETABS | آموزشگاه نرم افزار SAFE | آموزشگاه نرم افزار SAP | آموزشگاه نرم افزار Plaxis | آموزشگاه نرم افزار Archicad | آموزشگاه نرم افزار Autocad | معرفی نرم افزارهای رشته مهندسی عمران | آموزش نرم افزارهای رشته مهندسی عمران | معهد هندسة البرمجيات المدنية | civil engineering software institute in iran | civil software institute in Tehran | civil institute | civil software training courses | civil engineering software institute | 土木工程軟件學院 | гражданское строительство программного обеспечения института | सिविल इंजीनियरिंग सॉफ्टवेयर संस्थान
آدرس آموزشگاه کامپیوتر پایاتلفن تماس با آموزشگاه کامپیوتر پایاکانال تلگرام آموزشگاه پایا
مرکز آموزش های تخصصی پایا برگزار کننده دوره های آموزش کاربردی و تضمینی و مهارت های ویژه مشاغل
Top Computer Training School & IT Academy | in Iran , Tehran | Computer Skills Training | Computer tutorials | IT tutorials | Computer institute | Amoozeshgah Computer Paya
All Right Reserved 2005 - 2015- Designed by Institute of Computer PAYA -  Parviz Tariveh   email: info@PayaIT.com
تماس با آموزشگاه کامپیوتر پایاآموزشگاه کامپیوتر پایا