آموزشگاه طراحی وب سایت

share-desktop share-mobile امروزه آموزش طراحی وب سایت بسیار متداول و رایج است. تقریبا تمام مشاغل و کسب کارها و خدمات گوناگون از طریق وب سایت ها ارائه می گردد. داشتن وب سایت حرفه ای کلید موفقیت در زندگی امروزی محسوب می گردد.

سالهاست بعنوان بهترین آموزشگاه طراحی وب سایت در تهران و پیشگام در ارائه دوره کامل آموزش طراحی وب سایت حرفه ای توسط بهترین اساتید و متخصصین با رویکرد بازار کار ، بازآموزی و پشتیبانی رایگان هستیم. همچنین پس از پایان دوره مدرک معتبر داخلی و بین المللی ارائه میگردد.

آموزشگاه طراحی وب سایت

بهترین آموزشگاه طراحی وب سایت در تهران

طبق آمار مستند و نظرسنجی مکتوب، دانشجویان شرکت کننده در دوره آموزشی طراحی سایت، آموزشگاه پایا را بعنوان بهترین آموزشگاه طراحی وب سایت در تهران معرفی کرده اند. شما می توانید نظرات آنها را در بخش نظرات دیگران بخوانید. و یا بصورت حضوری با دانشجویان قبلی که هم اکنون در حال گذراندن دوره های بازآموزی رایگان هستند صحبت کنید و نظر آنها را جویا شوید.

شرکت کنندگان مذکور با همراهی و انجام تمرینات مناسب و پیگیر، به نتایج بسیار عالی و کاملا رضایت بخش دست یافته اند. و هم اکنون بسیاری از آنها مشغول بکار شده اند و بصورت مداوم با آموزشگاه پایا در ارتباط اند.

آیا دوره کامل طراحی وب سایت برای اشتغال و ورود به بازار کار مناسب است؟

دوره کامل طراحی وب سایت توسط متخصصین، اساتید و طراحان حرفه ای وبسایت، بسیار جالب و بر اساس نیاز های بازار کار تهیه و تدوین شده است. شما میتوانید پس از گذراندن دوره ساخت وب سایت، درک صحیحی از نیازها و توانایی های لازم برای ورود به بازار کار را کسب نمایید، آنچه که در آموزش واقعی موثر است، آموزش کاربردی و اصولی همراه با انتقال تجربیات است. در این محیط آموزشی می توانید در طول دوره تجربه کاری خوبی را کسب کرده و پس از پایان دوره هراسی از ورود به بازار کار واقعی و پذیرفتن مسئولیتهای کاری نداشته باشید و یا با تیم اجرایی موسسه پایا همکاری نمایید.

نظرات دانشجویان درباره دوره کامل آموزش طراحی وبسایت آموزشگاه کامپیوتر پایا

آموزش طراحی وب سایت حرفه ای شامل :

آموزش طراحی وب سایت با وردپرس Wordpress

امروزه استفاده از سیستم های مدیریت محتوای وب یا CMS ها بسیار متداول و پرکاربرد شده است. بنابراین طراحی وب سایت با وردپرس Wordpress بسیار جذاب و هیجان انگیز بوده و نیازی به تسلط به زبان های برنامه نویسی وب مانند زبان برنامه نویسی PHP نخواهید داشت.

در آموزش طراحی وب سایت با وردپرس آشنایی با مفاهیم اولیه و انواع وب سایت ها، آموزش نصب وردپرس بصورت لوکال هاست، نصب وردپرس روی هاست آنلاین، آموزش سی پنل Cpanel ، معرفی و نصب انواع قالب های وردپرس، کار با برگه ها و نوشته های وردپرس، آموزش نصب افزونه و کار با افزنه های مهم، کار با افزونه Yoast ، کار با افزونه های پیامک و ایمیل و چت آنلاین، کار با افزونه های امنیت وردپرس، آموزش کامل ووکامرس، آموزش نصب درگاه های بانکی و نحوه فعال سازی پرداخت اینترنتی، درون ریزی و برون ریزی در وردپرس، آموزش کار با ابزارک ها، آموزش کار با فهرست و ساخت منوها، کار با افزونه های گوگل وب مستر آنالیز، افزونه های کاهش حجم عکس و آپلود فیلم های آموزشی و بسیاری مطالب دیگر را فرا می گیرید.

آموزش خرید هاست و دامین Domain , Host ، تنظیمات کنترل پنل هاست، نحوه آپلود سایت و...

اجرای پروژه عملی طراحی وبسایت با وردپرس wordpress

آموزش طراحی وب سایت با فتوشاپ

در این مرحله آشنایی با محیط نرم افزار فتوشاپ، استفاده از فتوشاپ در طراحی صفحات وب، مفاهیم رنگ ها در طراحی وب سایت، کار با ابزارهای پرکاربرد فتوشاپ، کار با انواع متن ها و تصاویر برای وب، ساخت بنرهای تبلیغاتی وب سایت، کاهش حجم عکس برای استفاده در صفحات وب، آموزش خروجی گرفتن با فرمت های مورد نیاز در طراحی وب سایت، معرفی سایت های معروف عکس برای وب و مطالب بسیار دیگری را فرا می گیرید.

اجرای پروژه عملی طراحی وب سایت با فتوشاپ

آموزش سئوی سایت SEO

در این مرحله پر اهمیت آشنایی با ضرورت بهینه سازی وب سایت ها برای موتورهای جستجوگر، روش ایجاد محتوای سئو شده، ابزارهای یافتن کلمات کلیدی، نکات مهم برای بهینه سازی URL سایت، روش افزایش سرعت سایت، استفاده از متا تگ های مرتبط با سئو، استفاده از سایت مپ برای سئوی سایت، استفاده از اسکیما، استفاده بک لینک ها در سئو، کار با ابزارهای سئو سازی وب سایت، بهینه سازی سایت با GTmetrix و MOZ ، کار با گوگل وبمستر، کار با Google Analytics ، Google Ads ، Google Trends و بسیاری مطالب دیگر را فرا می گیرید.

آموزش طراحی وب سایت با HTML5

در این مرحله آشنایی با مفاهیم و اصطلاحات رایج در طراحی وب، کدهای سمت سرور و سمت کاربر، آشنایی با ساختار صفحات وب، آشنایی با HTML در وب، معرفی تگ ها و خصوصیات html5 ، نصب و تنظیمات و کار با نرم افزار PhpStorm برای طراحی وبسایت، ابزار بازرسی عناصر مرورگرها، قواعد نوشتاری تگ ها در html ، آشنایی با تگ head و بررسی زیر تگ های آن، کاربرد Favicon و روش ساخت آن، کاربرد متا تگ ها Meta Tags در HTML، واحدهای اندازه گیری در طراحی وب، استفاده از رنگ ها، آدرس دهی فایل ها در وب سایت، تگ های block-level و inline-level ، تزریق CSS به HTML ، معرفی کلیه تگ های متنی و فرمت دهی، تگ آیفریم iframe ، استفاده از نقشه در گوگل، لینک دهی، لیست ها، فرم ها، تصاویر، جدول ها، تگ اسکریپت script ، بکارگیری صدا و فیلم در وب، استفاده از آپارات برای انتشار فیلم ها و نمایش آنها در وبسایت، استفاده CDN ، ساخت صفحات وب و مطالب بسیار دیگری را فرا می گیرید.

اجرای پروژه عملی طراحی وبسایت _ کدنویسی HTML5

آموزش CSS3 در طراحی وب سایت

در این مرحله شناخت CSS3 و کاربرد آن در طراحی صفحات وب، استفاده از سلکتورها در css ، خصوصیات css در مرورگرهای مختلف، خصوصیات color در css ، خصوصیات opacity ، ساخت gradient ها، استفاده از background-image ، آشنایی با تگ head و بررسی زیر تگ های آن، کاربرد Favicon و روش ساخت آن، کاربرد متا تگ ها Meta Tags در HTML، استفاده از border و border-radius ایجاد سایه در متن ها و باکس ها، خصوصت padding ، خصوصیت margin ، فارسی سازی صفحات وب سایت و راست چین، خواص سرریزی Overflow ، نصب و استفاده از فونت های مختلف و تنظیمات، بکارگیری فونت های fontawesome ، تعیین موقعیت اجزا، خصوصیت float ، مخفی سازی المان ها، خاصیت z-index ، تنظیمات جداول و لیست ها درcss ، خصوصیت Transition ، استفاده از انیمیشن در سی اس اس، ساخت و کدزنی قالب html و css ، ارسال قالب در هاست و خروجی گرفتن از کدها، ساخت صفحه وب کامل با html ، css و مطالب بسیار دیگری را فرا می گیرید.

اجرای پروژه عملی طراحی وبسایت _ کدنویسی CSS3

آموزش طراحی وب سایت با بوت استرپ BootStrap

در این مرحله معرفی بوت استرپ Bootstrap و کاربرد آن در طراحی وب سایت، معرفی سایت های ایجاد شده با بوت استرپ، انتخاب و نصب بهترین نسخه بوت استرپ و تفاوت ها، کار با شبکه Grid در بوت استرپ، کار با تایپوگرافی Typography در Bootstrap ، کار با جدول ها و تصاویر و اعلان ها و دکمه ها در بوت استرپ، کار با لیست ها و کارت ها در بوت استرپ، لیست های کشویی، ساخت منو واکنش گرا در بوت استرپ، فرم ها در بوت استرپ، استفاده از اسلایدرها و تنظیمات آن، کار با پاپ آپ ها و Modal ها در Bootstrap ، معرفی Flex Box در بوت استرپ، معرفی و استفاده از کدهای پلاگین های بوت استرپ، نصب قالب های بوت استرپ، فارسی سازی قالب بوت استرپ، ساخت قالب بوت استرپ و کدنویسی، معرفی روش های فروش قالب های بوت استرپ در سایت های ایرانی و خارجی، ساخت صفحه وب کامل با بوت استرپ و مطالب بسیار دیگری را فرا می گیرید.

اجرای پروژه عملی طراحی وب سایت با بوت استرپ

آموزش جاوا اسکریپت و جی کوئری در طراحی وب سایت

در این مرحله معرفی معرفی زبان جاوا اسکریپت JavaScript ، آشنایی کاربرد و نقاط قوت و ضعف جاوا اسکریپت، معرفی کتابخانه های جاوا اسکریپت، معرفی جی کوئری jQuery و کاربردهای آن در طراحی وب سایت، اضافه کردن jQ به صفحه، درک مفهوم متد (method) و پلاگين یا افزونه Plugin در جی کوئری، افكت ها در جی کوئری، متد toggle ، متد slideDown ، متد slideToggle ، استفاده از انیمیشن در جی کوئری، متد Callback ، کار با رویداد های مختلف در Jquery ، اعتبارسنجی فرم با جي كوئری و استفاده از پلاگین های امنیتی در جی کوئری، افزودن و حذف کلاس های css با جی کوئری، نحوه استفاده از ایجکس AJAX در جی کوئری، معرفی پلاگین های پرکاربرد جی کوئری، ساخت اسلایدر محصولات با جی کوئری، ساخت دکمه ادامه مطلب و دکمه آسانسور، ساخت منو با اسکرول نرم با JQ ، معرفی سایت های دانلود ابزارهای جی کوئری جهت طراحی وب سایت را فرا می گیرید.

اجرای پروژه عملی طراحی وب سایت با JS , JQ

معرفی و آشنایی با زبان برنامه نویسی PHP و کاربرد آن در طراحی وب سایت

بعنوان اختتامیه، در این درس با یکی از زبان های برنامه نویسی تحت وب یعنی زبان برنامه نویسی PHP آشنایی پیدا می کنید، و کاربرد آن در طراحی وب سایت‌های کاملا سفارشی را درک می کنید. افرادی که قبلا زمینه برنامه‌نویسی داشته‌اند(مانند فارغ‌التحصیلان رشته مهندسی کامپیوتر) و از طرفی علاقه‌مند به طراحی سایت‌های سفارشی با زبان برنامه نویسی PHP هستند می توانند بصورت پیشرفته در این دوره آموزشی شرکت نمایند.

سرفصل دوره آموزشی

بعد از پایان دوره آموزشی طراحی وبسایت در آموزشگاه طراحی سایت پایا:

۱- بعد از پایان دوره، آموزشگاه طراحی وب سایت پایا خدمات پشتیبانی رایگان ارائه مینماید.
۲- از مشاوره های تخصصی ما در زمینه اجرای پروژه های کاری و واقعی تان استفاده کنید.
۳- جهت کسب تجربیات بیشتر با تیم طراحی وبسایت آموزشگاه طراحی سایت پایا همکاری نمایید.
۴- بصورت رایگان در دوره های بازآموزی موسسه آموزشی پایا در کلاسها شرکت کنید.
۵- بصورت رایگان اطلاعات و تخصص خود را در بانک اطلاعات مشاغل آموزشگاه پایا ثبت نمایید تا با "گواهی تاییده کتبی موسسه آموزشی پایا" برایتان کاریابی نماییم.

طراحی وب سایت چیست؟

طراحی وب به مهارت ساخت و راه‌اندازی صفحات وب گفته می‌شود. آقای تیم برنرز‌لی در اوت ۱۹۹۱ با برپایی یک وبسایت، نام خود را به عنوان نخستین سازنده وب و مخترع وب، در تاریخ نگاشت.

چگونه طراح وب سایت شویم؟

شما برای اینکه طراحی وب سایت را یاد بگیرید الزامی به داشتن مدرک کارشناسی کامپیوتر ندارید. و هر کسی که علاقمند به علوم کامپیوتر باشد و دارای اراده و پشتکار باشد، بدون در نظر گرفتن رشته تحصیلی دانشگاهی (حتا دیپلم) می تواند تبدیل به یک طراح سایت موفق شود.

آموزش طراحی وب سایت حرفه ای

برای تبدیل شدن به یک طراح وب سایت حرفه ای باید مهارتهای متعددی را یاد بگیرید. مانند: طراحی وب سایت با وردپرس Wordpress ، فتوشاپ برای وب ، بهینه سازی یا سئوی سایت SEO ، طراحی وب سایت با HTML5 و CSS3 ، طراحی وب سایت با BootStrap ، زبان جاوا اسکریپت و جی کوئری ، تهیه و کار با هاست و دامین ، معرفی و آشنایی با زبان برنامه نویسی PHP و کاربرد آن در طراحی وب سایت‌ها.

دوره آموزشی فعلی نیاز اکثر افراد برای طراحی وب سایت‌های حرفه‌ای را جهت ورود به بازارکار فراهم می‌کند. با اینحال پس از این دوره، افرادی که قبلا زمینه برنامه‌نویسی داشته‌اند(مانند فارغ‌التحصیلان رشته مهندسی کامپیوتر) و علاقه‌مند به طراحی سایت‌های سفارشی با زبانهای برنامه نویسی تحت وب مانند زبان برنامه نویسی PHP یا زبان برنامه نویسی ASP.NET هستند می توانند در این دوره ها شرکت کنند.

مدرک آموزشگاه طراحی وب سایت حرفه ای

پس از گذراندن دوره کامل آموزش طراحی وب سایت حرفه ای در آموزشگاه پایا گواهینامه ملی و یا در صورت درخواست گواهینامه بین المللی معتبر اعطا میگردد.

سرگروه اساتید آموزشگاه طراحی‌وب‌سایت‌حرفه‌ای

مدرس آموزش طراحی وب سایت حرفه ای دکتر پرویز تریوه

- دکتر پرویز تریوه
- مدرس تخصصی فناوری اطلاعات
- لیسانس مهندسی نرم افزار گرایش برنامه نویسی وب سایت
- فوق لیسانس مهندسی کامپیوتر گرایش هوش مصنوعی
- کارشناس ارشد مدیریت MBA
- دکترای مدیریت DBA
- بیش از بیست سال سابقه تدریس
- نویسنده و مترجم مقالات و مجلات تخصصی
- مدیر و موسس آموزشگاه فنی و حرفه ای پایا

شرایط ثبت نام در دوره آموزشگاه طراحی سایت ویژه مشاغل :

- دوره کامل آموزش طراحی وب سایت آموزشگاه پایا بصورت نیمه خصوصی برگزار می گردد.
- پیش نیاز: حداقل در سطح مهارت های هفتگانه ICDL - علاقمندی و پشتکار زیاد.
- تعداد نفرات کلاس: ۶ تا ۸ نفر
- مدارک ثبت نام: دو قطعه عکس پرسنلی ۴×۳ ، کپی کارت ملی، تایید سطح علمی توسط کارشناس موسسه پایا.
- امکانات دوره: اساتید و کادر بسیار مجرب، مودب و حرفه‌ای، برنامه ریزی مدون، پذیرایی رایگان، ارائه کارت گارانتی آموزشی رایگان یکساله، ارائه کارت بازآموزی جهت شرکت در دوره های بعدی بصورت رایگان، ارائه پکیج آموزشی، ویدیو پروجکتور، کنترل کیفیت دوره توسط مدیریت و..

دوره کامل آموزش طراحی وب سایت حرفه ای بصورت خصوصی، سریع و تضمینی با استاد ویژه مهاجرت

آموزشگاه آموزش طراحی وب سایت حرفه ای خصوصی

ثبت نام دوره کامل آموزش طراحی وب سایت

آموزشگاه کامپیوتر پایا

آموزش طراحی سايت-دوره کامل


تاریخ شروع دوره: زمستان 1400
ظرفیت مانده: محدود
روزهای برگزاری: یکشنبه - سه شنبه
ساعت برگزاری: 18:30 تا 20
طول دوره: 30 جلسه
نحوه تشکیل: گروهی
شهریه عادی: 7,960,000 تومان
امتیاز آموزشگاه: تخفيف : 2٫980٫۰۰۰ تومان
شهریه نهایی: 4,980,000 تومان
پیش پرداخت ثبت نام: 980,000 تومان
آموزش طراحی سايت-دوره کامل

توضیحات دوره آموزشی:

1- اجرای دوره بصورت 100% عملی و کاربردی - امکان پرداخت شهریه 2 مرحله ای

2- ارائه نرم افزار ها و جزوات

3- ارائه گواهینامه و پذیرایی رایگان در طول دوره و...

نظرسنجی کیفیت دوره آموزشی


آموزش طراحی سايت-دوره کامل


تاریخ شروع دوره: پاییز 1400
ظرفیت مانده: تکمیل ظرفیت
روزهای برگزاری: یکشنبه - سه شنبه
ساعت برگزاری: 15:30 تا 17
طول دوره: 30 جلسه (5 ماه)
نحوه تشکیل: گروهی
شهریه عادی: 5,500,000 تومان
امتیاز آموزشگاه: تخفيف : 520٫000 تومان
شهریه نهایی: 4,980,000 تومان
پیش پرداخت ثبت نام: 980,000 تومان
آموزش طراحی سايت-دوره کامل

توضیحات دوره آموزشی:

1- اجرای دوره بصورت 100% عملی و کاربردی - امکان پرداخت شهریه 2 مرحله ای

2- ارائه نرم افزار ها و جزوات

3- ارائه گواهینامه و پذیرایی رایگان در طول دوره و...

نظرسنجی کیفیت دوره آموزشی

همانطور که می دانید امروزه استفاده از وب سایت های حرفه ای لازمه هر کسب و کار، شغل و خدماتی میباشد. بنابراین ما بعنوان بهترین آموزشگاه طراحی وب سایت در تهران سالهاست که اقدام به ارائه دوره کامل آموزش طراحی وب سایت حرفه ای توسط بهترین اساتید و متخصصین ایران با رویکرد آماده سازی دانش پذیران برای ورود به بازار کار حرفه ای نمود ه ایم. بدین منظور آموزشگاه طراحی وب سایت پایا اقدام به ارائه دوره بازآموزی رایگان و همچنین ارائه خدمات و پشتیبانی فنی و آموزشی رایگان می نماید. پس از پایان دوره آموزشی مدرک معتبر داخلی و گواهینامه معتبر بین المللی ارائه میگردد.

آموزش طراحی وبسایت با وردپرس wordpress

 • - آشنایی با مفاهیم اولیه و انواع وب سایت ها
 • - وردپرس چیست و چرا باید از وردپرس استفاده کنیم
 • - آموزش نصب وردپرس روی لوکال هاست (کامپیوتر شخصی)
 • - آموزش سی پنل Cpanel
 • - نصب وردپرس روی هاست سی پنل
 • - نصب و تنظیمات mysql
 • - آشنایی اولیه با پیشخوان وردپرس و منوهای آن Wordpress Dashboard
 • - آشنایی با انواع قالب های وردپرس و نحوه خریداری قالب ها
 • - آموزش نصب قالب وردپرس با روش های مختلف ۳ قالب حرفه ای
 • - آموزش کار با برگه ها و نوشته های وردپرس
 • - آموزش نصب افزونه و کار با افزونه های مهم
 • - آموزش کار با افزونه صفحه ساز المنتور Elementor Pro
 • - کار با افزونه مدیریت محتوا سئو yoast
 • - کار با افزونه های امنیتی وردپرس
 • - آموزش کامل افزونه ووکامرس WooCommerce فروشگاه آنلاین
 • - آموزش نصب درگاه های بانکی و نحوه فعال سازی پرداخت اینترنتی Payment Gateway Plugin
 • - کار با تنظیمات قالب
 • - درون ریزی و برون ریزی در وردپرس
 • - آموزش کامل کار با ابزارک ها Widgets
 • - آموزش کار با فهرست و ساخت منوها
 • - کار با افزونه های پیامک، ایمیل، چت آنلاین
 • - کار با افزونه های گوگل وب مستر آنالیز و..
 • - افزونه های کاهش حجم عکس و آپلود فیلم های آموزشی
 • - اجرای پروژه عملی طراحی وبسایت با وردپرس wordpress

آموزش طراحی وب با فتوشاپ

 • - آشنایی با محیط نرم افزار فتوشاپ
 • - تعریف UI در طراحی سایت
 • - تعریف UX در طراحی سایت
 • - تفاوت UI و UX در طراحی سایت
 • - وظیفه یک طراح در ایجاد فایل اولیه برای طراحی سایت
 • - آموزش کلید ها میان بُر ترکیبی در طراحی با فتوشاپ
 • - معرفی خط کش فتوشاپ و نحوه استفاده از آن
 • - معرفی ابزار رسم Shape فتوشاپ
 • - معرفی و خرید فونت های مناسب فتوشاپ
 • - معرفی ابزار Type فتوشاپ
 • - توضیحاتی در مورد رنگ ها در طراحی سایت
 • - معرفی وب سایت هایی برای انتخاب رنگ مناسب طراحی سایت
 • - ساخت واتر مارک در فتوشاپ برای عکس ها
 • - آموزش روش محو كردن عکس در فتوشاپ
 • - مراحل حذف واترمارک از عکس در فتوشاپ
 • - آموزش حذف عوامل اضافی از تصویر
 • - ساخت بنر تبلیغاتی در فتوشاپ
 • - آموزش ساخت بنر متحرک در فتوشاپ
 • - عوض کردن پس زمینه عکس در فتوشاپ
 • - ترکیب دو عکس در فتوشاپ
 • - انتقال یک تصویر یا قسمتی از آن به تصویری دیگر
 • - آموزش کم کردن اندازه و حجم عکس در فتوشاپ
 • - آموزش خروجی گرفتن به فرمت های مختلف در فتوشاپ و ذخیره
 • - معرفی سایت های کاهش حجم عکس
 • - معرفی سایت های برای برداشتن تصویر پس زمینه عکس
 • - ساخت تصاویرگیف
 • - اجرای انواع پروژه های عملی فتوشاپ در طراحی وبسایت

آموزش سئوی سایت SEO

 • - سئو چیست؟
 • - سئو مربوط به عکس ها
 • - محتوای سئو شده
 • - استراتژی تولید محتوا چیست؟
 • - ابزارهای یافتن کلمات کلیدی
 • - نکات مهم برای بهینه سازی URL سایت
 • - افزایش سرعت سایت
 • - منظور از تگ های هدینگ چیست؟ (heading tags)
 • - نحوه بررسی سایت ها از نظر موتورهای جستجو
 • - تغییرات HTML5 چه تاثیری بر روی سئو سایت می گذارد؟
 • - استفاده از اسکیما یا داده های ساختاری Schema.Org
 • - مزایای استفاده از اسکیما
 • - عنوان صفحه (Page Title)
 • - متا تگ (meta tag)
 • - بک لینک در سئو چیست
 • - شرایط و نحوه خرید بکلینک
 • - توضیح کامل برای انواع بکلینک ها
 • - روش های یافتن بکلینک
 • - یافتن بک لینک های رقبا
 • - رپورتاژ آگهی
 • - معرفی شبکه های اجتماعی موفق دنیا
 • - آموزش کار با MOZ
 • - بررسی ابزار seo
 • - اهمیت و روش استفاده از فایل سایت مپ Sitemap.xml
 • - استفاده از گوگل وبمستر Google Webmasters برای سئوی سایت
 • - بررسی ابزارهای seo گوگل در سرعت و GTmetrix
 • - استفاده از Minify CSS و Minify js
 • - آموزش کار با گوگل آنالیتیک Google Analytics
 • - آموزش کار با گوگل ادوردز Google Ads
 • - آموزش کار با گوگل ترند Google Trends

آموزش زبان HTML در طراحی وب سایت

 • - آشنایی با مفاهیم و اصطلاحات رایج در طراحی وب
 • - مفهوم صفحات ایستا و پویا
 • - کدهای سمت سرور و سمت کاربر(تفاوت بین کلاینت و سرور)
 • - آشنایی با ساختار صفحات وب
 • - HTML چیست؟
 • - تگ HTML چیست؟
 • - معرفی نسخه های HTML
 • - ويژگی های جدید html5 چیست؟
 • - معرفی تگ ها و خصوصیات منسوخ شده در html5
 • - استفاده از tags ها با حروف کوچک
 • - آشنایی با نرم افزار PhpStorm
 • - دانلود، نصب و تنظیمات ادیتور PHPStorm
 • - افزونه های مورد نیاز برنامه PHP STORM
 • - مرورگرها و نحوه استفاده از آنها
 • - موتورهای رندرینگ
 • - ابزار بازرسی عناصر مرورگرها
 • - پوشه بندی مورد نیاز پروژها
 • - قواعد نوشتاری تگ ها در html
 • - تشریح یک صفحه html
 • - آشنایی با تگ head و بررسی زیر تگ های آن
 • - کاربرد Favicon و روش ساخت آن
 • - کاربرد تگ Title در HTML
 • - کاربرد متا تگ ها Meta Tags در HTML
 • - معرفی تگ body و اولین خروجی از کدها
 • - واحدهای اندازه گیری در طراحی وب
 • - روش استفاده از رنگ ها در طراحی وب
 • - نحوه آدرس دهی فایل ها در وب سایت
 • - صفت ها در HTML
 • - تگ های block-level و inline-level بلاک و اینلاین
 • - کامنت ها در HTML
 • - بکارگیری چهار روش تزریق CSS به HTML
 • - معرفی کلیه تگ های متنی و فرمت دهی
 • - تگ آیفریم iframe و نحوه استفاده از آن
 • - ثبت آدرس در گوگل
 • - استفاده از نقشه در گوگل
 • - تگ لینک دهی
 • - تک لیست ها در HTML
 • - تگ اسکریپت script و نحوه لود صحیح
 • - کار با فرم ها در html
 • - کار با تصاویر در html
 • - روش های فراخوانی تگ map
 • - کار با Audio-Video در html
 • - استفاده از آپارات برای انتشار فیلم ها و نمایش آنها در وبسایت
 • - استفاده از هاست های دانلود برای فیلم های حجیم و ساخت CDN
 • - کار با جداول در html
 • - کار با تگ های طراحی
 • - تگ های معنایی و نحوه استفاده از آنها برای سئو داخلی کدها
 • - اجرای پروژه عملی طراحی وبسایت با HTML5

آموزش CSS در طراحی وب سایت

 • - شناخت CSS و کاربرد آن در طراحی صفحات وب
 • - مفهوم سلکتور در css و نحوه استفاده از انواع سلکتورها
 • - ایجاد کامنت در css
 • - خصوصیات css داخل مرورگرهای مختلف
 • - آشنایی با کیوردهای استفاده شده در css
 • - خصوصیات color رنگ ها در css
 • - خصوصیات opacity
 • - خصوصیات و ویژگی های پس زمینه و نحوه استفاده
 • - ساخت gradient های مختلف و ترکیب رنگ ها
 • - استفاده از background-image و معرفی سایت های معروف برای دریافت عکس
 • - background-repeat و استفاده از pattern
 • - تنظیمات موقعیت عکس عناصر در صفحه و روش استفاده از یک عکس در مکان های مختلف صفحه
 • - background-attachment و روش های اسکرول
 • - خصوصیت background و ترتیب نوشتن
 • - استفاده از border
 • - ساخت خط افقی با border
 • - خصوصیت border-radius ساخت دایره ها
 • - ایجاد سایه در باکس ها
 • - ایجاد سایه در متن ها
 • - خصوصت padding و مشکلات استفاده از این خصوصیت و رفع آن و استفاده از حالت های آن
 • - ایجاد فاصله بین باکس ها و تنظیم باکس در وسط صفحه با خصوصیت margin
 • - ترازبندی متن ها و جهت آنها با css
 • - فارسی سازی صفحات وب سایت
 • - خواص مربوط به سرریزی Overflow عناصر در CSS
 • - استفاده از سایز و فونت های مختلف
 • - نحوه تهیه فونت مورد نیاز درون پروژه
 • - نحوه استفاده از فونت های fontawesome
 • - استفاده از Shapes در css
 • - تعیین موقعیت اجزا در صفحه وب
 • - روش های قرارگیری باکس ها در css با خصوصیت float
 • - تبدیل ساختار تگ های اینلاینی و بلاکی به یک دیگر
 • - مخفی سازی المان ها در یک صفحه وب و دلیل استفاده
 • - مخفی سازی یک المان در دستگاهای مختلف
 • - خاصیت z-index ترتیب و اولویت قرارگیری یک المان در صفحه وب
 • - خصوصیات مربوط به جداول در css
 • - خصوصیات مربوط به لیست ها در css
 • - خصوصیت Transition انتقال زمانی در css (تاخیر زمانی)
 • - چرخاندن و بزرگ نمایی المان ها با css
 • - استفاده از انیمیشن در css
 • - نحوه استفاده از reset css
 • - ساخت و کدزنی قالب html و css
 • - ارسال قالب در هاست و خروجی گرفتن از کدها
 • - ساخت صفحه وب کامل با html و css
 • - اجرای پروژه عملی طراحی وبسایت با CSS3

آموزش طراحی وب سایت با بوت استرپ BootStrap web design

 • - معرفی بوت استرپ Bootstrap و کاربرد آن در طراحی وب سایت
 • - دلایل استفاده از Bootstrap
 • - معرفی سایت های ایجاد شده با بوت استرپ
 • - پوشه بندی کدها در بوت استرپ
 • - ایجاد هسته بوت استرپ و معرفی نسخه های مختلف آن
 • - انتخاب بهترین نسخه بوت استرپ و تفاوت ها
 • - کار با شبکه Grid در بوت استرپ
 • - کار با تایپوگرافی Typography در Bootstrap
 • - کار با جدول ها در بوت استرپ
 • - کار با تصاویر در بوت استرپ
 • - کار با اعلان ها در بوت استرپ
 • - کار با دکمه ها در بوت استرپ
 • - کار با دکمه های گروهی
 • - نشان Badge ها در بوت استرپ
 • - کار با لیست ها در بوت استرپ
 • - کار با کارت ها Card در بوت استرپ
 • - لیست های کشویی
 • - مفهوم Collapse در بوت استرپ
 • - ساخت منو واکنش گرا در بوت استرپ
 • - نحوه استفاده از فرم ها در بوت استرپ
 • - استفاده از اسلایدر ها و تنظیمات آن
 • - کار با پاپ آپ ها و یا Modal ها در Bootstrap
 • - کلاس های کمکی در Bootstrap
 • - معرفی Flex Box در بوت استرپ
 • - معرفی و استفاده از کدهای پلاگین های بوت استرپ
 • - دانلود رایگان قالب های بوت استرپ
 • - فارسی سازی قالب بوت استرپ
 • - ساخت قالب بوت استرپ و کدزنی آن
 • - آنلاین کردن قالب بوت استرپ
 • - معرفی روش های فروش قالب های بوت استرپ در سایت های ایرانی و خارجی
 • - اجرای پروژه عملی طراحی وب سایت با بوت استرپ BootStrap

آموزش جاوا‌اسکریپت و جی کوئری در طراحی وب سایت

 • - معرفی زبان جاوا اسکریپت JavaScript یا JS
 • - کاربرد جاوا اسکریپت در دنیای برنامه نویسی
 • - آشنایی با نقاط قوت و ضعف جاوا اسکریپت
 • - معرفی کتابخانه های جاوا اسکریپت
 • - معرفی جی کوئری jQuery و کاربردهای آن در طراحی وب سایت
 • - درک تفاوت جاوا اسکریپت و جی کوئری javascript & jquery
 • - مزیت های جی کوئری نسبت به جاوا اسکریپت
 • - اضافه کردن jQuery به صفحه
 • - درک مفهوم متد (method) در جی کوئری
 • - درک مفهوم پلاگين یا افزونه Plugin
 • - افكت ها در جی کوئری
 • - متد toggle جهت مخفي كردن متن و نمایش دادن آن
 • - متد slideDown
 • - متد slideToggle
 • - نحوه استفاده از انیمیشن در جی کوئری
 • - متد Callback
 • - رویدادهای مختلف در Jquery
 • - مشخص کردن چندین رویداد Jquery
 • - معرفي متدهايی در رابطه css و htmlیدر کوئری
 • - اعتبارسنجی فرم با جي كوئری و استفاده از پلاگین های امنیتی در جی کوئری
 • - افزودن کلاس ها و حذف کلاس های css با جی کوئری
 • - متدهای روابط در جی کوئری برای صدا زن المان های html
 • - معرفی ایجکس AJAX
 • - نحوه استفاده از ایجکس در جی کوئری
 • - معرفی پلاگین های پرکاربرد جی کوئری
 • - ساخت اسلایدر محصولات
 • - ایجاد دکمه شب یا روز
 • - فراخوانی قسمت های سایت با ایجکس
 • - ساخت دکمه ادامه مطلب وب سایت دجی کالا
 • - ساخت دکمه بالا و پایین سایت
 • - ساخت منو با اسکرول نرم با JQ
 • - معرفی سایت های دانلود ابزارهای جی کوئری جهت طراحی وب سایت
 • - اجرای پروژه عملی

طراحی وب به مهارت ساخت و راه‌اندازی صفحات وب گفته می‌شود. آقای تیم برنرز لی در اوت ۱۹۹۱ با برپایی یک وبسایت، نام خود را به عنوان نخستین سازنده وب و مخترع وب، در تاریخ نگاشت.

در آغاز، سایتهای وب با کدهای ساده «HTML» نوشته می‌شدند، شامل سرتیتر و پاراگراف، و توانایی پیوند دادن به صفحه های وب دیگر، با اَبَرمتن. در مقایسه با روش‌های دیگر، این راه تازه و متفاوتی بود که کاربران به سادگی می‌توانستند با یک مرورگر، صفحه‌های پیوند خورده را باز کنند.

با پیشرفت وب و هنر طراحی آن، زبان کُد نویسی اش، اَبَرمتن یا اچ‌تی‌ام‌ال، پیچیده‌تر و پرانعطاف‌تر شد. ابزاری مانند جدول‌ها که بیشتر برای نمایش نمودارهای داده‌ای بودند، بزودی مورد استفاده نادرست، برای چیدمان‌های پنهان در صفحه‌های وب قرار گرفتند. با پیدایش الگوهای آبشاری وب یا «CSS»، روش نادرست طراحی با جدول‌های پنهان در صفحه از گردونه خارج، و بجای آن استفاده مناسب از «CSS» جایگزین شد.

فناوری‌های یکپارچه سازی (Database)، مانند زبان های کُدنویسی سمت سرور (Server-Side Scripting) مانند CGI، PHP، ASP.NET، ASP، JSP و ColdFusion، و استانداردهای طراحی مدرن با الگوها (CSS)، ساختار سایت‌های وب را باز هم تغییر داده و آنرا پیشرفته تر کرده اند. همچنین با آمدن نگاره‌های جاندار و فناوری‌های پویانمایی به صفحه ها، مانند فلش (Flash)، چهره وب بیشتر از پیش تغییر کرد و توانمندی‌های تازه به سازندگان رسانه و طراح‌های وب داده شد، و توانایی‌های بیشتر و کارایی‌ها تازه مرورگرها برای اچ تی ام ال.

آموزش طراحی وب سایت

شیوه یادگیری تمام این فوت و فن ها بستگی به خودتان دارد. اما دو شیوه پر بازده تر است: اول شرکت در کلاسهای آموزشی آموزشگاه طراحی سایت پایا است. و راه دوم خود اینترنت و جستجو در آن (خصوصا اگر زبانتان خوب است)

کتاب و سی دی آموزشی بد نیست، اما بازدهی خوبی ندارند چون تئوری هستند و عملا آموزشهای مکتوب کمتر کاربردی است. و شما را حرفه ای نمی کند.

آموزشگاه آموزش طراحی وب سایت

به جرات میتوان گفت که موثرترین راه جهت کسب مهارت حرفه ای در طراحی سایت، شرکت در کلاس های آموزش وب سایت میباشد. حضور در کلاس و کسب معلومات و تجربیات استاد مربوطه موجب میشود تا بسیار سریعتر به یک طراح وب سایت حرفه ای تبدیل شوید.

پس از یادگیری اصول اولیه و کدها، باید نمونه کار برای خودتان جور کنید و بهتر اینکه از یک وبسایت شخصی یا با طراحی سایتی که در موضوع مورد علاقه خودتان است شروع کنید. فراهم کردن نمونه کارهای قوی بسیار مهم است و شرکتها معمولا بر اساس آن شما را انتخاب می کنند. پس از چند ماه کار کردن مستمر روی سایتهای خودتان، کم کم سفارشهای کوچک می گیرید و پس از مدتی روی سفارش های بزرگ و درآمدهای بالا حساب کنید.

دوره آموزش کامل طراحی وبسایت

از جمله سوالاتی که از طرف افرادی که تصمیم دارند وارد حرفه طراحی وب بشوند زیاد پرسیده می شود این است که:
۱- آیا می توان به طراحی وب به عنوان یک شغل با درآمد مناسب نگاه کرد؟
۲- آیا ارزش دارد ماهها وقت بگذاریم و کدنویسی و برنامه نویسی ، فتوشاپ و تکنیکهای مختلف طراحی را یاد بگیریم؟
۳- اصولا درآمد یک طراح وب در ایران چقدر است؟
۴- بهترین و راحت ترین راه یادگیری طراحی وب سایت چیست؟

طبعا یکی از راحتترین پاسخها نیز این است که بستگی به خودتان و پشتکارتان دارد! اما اگر بخواهیم دقیقتر شویم، شغل طراحی وب ویژگیهایی دارد که آنرا از بسیاری شغلهای دیگر متمایز می کند. اینجا به چند مورد به صورت خلاصه اشاره می کنیم:


درآمد شغل طراحی وبسایت چقدر است؟

بستگی دارد شما برای یک شرکت به عنوان کارمند کار کنید یا به صورت مستقل و انفرادی. در حالت اول حقوق میانگین برای طراح وب به شکل تمام وقت (در سال ۱۳۹۱ - تهران) معمولا بین ۸۰۰ هزار تومان تا دومیلیون تومان است که میزان دقیق آن بستگی به سطح مهارتهای شما، سختی کار خواسته شده، بزرگی شرکتی که برای آن کار می کنید و... دارد.

اما در حالت دوم، یعنی اگر به صورت مستقل کار کنید، بستگی به اینکه چند پروژه در ماه بگیرید می توانید قیمتهایتان را بالا و پایین کنید. برای اینکه حدود درآمد دستتان بیاید، بابت طراحی اختصاصی یک وبسایت داینامیک با امکانات معمول سایتهای شرکتی، معمولا بین ۸۰۰ تا یک میلیون تومان می توانید دریافت کنید. حالا اگر فرض کنید ماهانه فقط دو پروژه بگیرید، حدود دو میلیون در ماه درآمد خواهید داشت که گرچه بالا نیست، اما برای شروع بد هم نیست. این البته برای طراحان وب در سطح متوسط و در ایران است و اگر شما یک طراح وب حرفه ای باشید به نسبت بزرگی پروژه ها و قیمتها بسیار بالاتر از این خواهد بود. (در سطوح حرفه ای این درآمد تا پنج میلیون تومان در ماه نیز می رسد) ضمن آنکه تعرفه طراحی وب در کشورهای اروپایی و امریکا جزء شغلهای پردرآمد است و اصلا قابل مقایسه با درآمدهای ایران نیست. اما شغل طراحی وب ویژگیهای منحصر به فرد دیگری نیز دارد که اینها بازدهی و سود این حرفه را بیشتر می کنند.


شغل طراحی وبسایت و عدم وابستگی به موقعیت جغرافیایی

در واقع یک طراح وب می تواند در کلبه ای در یک روستای دور افتاده هم مشغول به حرفه خود باشد! کافی است یک خط تلفن و برق باشد تا بتواند تقریبا از همه جای دنیا سفارش بگیرد. در واقع یک طراح وب (چه به عنوان طراح مستقل و فریلنسر، و چه به عنوان کارمند دورکار یک شرکت) تمام کارهای خود را در بستر وب انجام می دهد و لزوما نیازی به حضور نیست.

در خانه خود می توانید بنشینید و با ده ها مشتری از شهرهای مختلف سر و کله بزنید. کمتر شغلی چنین ویژگی‌ای دارد. از طرفی، یک طراح وب اصولا باید به این اصل ایمان داشته باشد که وبسایت یک فرد یا شرکت نقش فروشگاهی بین المللی را دارد. اگر زبانتان هم خوب باشد شاید بتوانید روی درآمدهای خارجی (که بسیار بسیار بسیار بالاتر از نرخهای معمول در ایران است) هم حساب کنید.


شغل طراحی وبسایت و عدم نیاز به سرمایه‌ اولیه، به جز زمان

برای اینکه شغل طراحی سایت را شروع کنید می توانید با یک کامپیوتر معمولی شروع کنید! اگر مصرف برق و پول اینترنت را روی حساب مصارف خانگی بگذاریم، هیچ خرج دیگری نخواهید داشت. در واقع بزرگترین سرمایه ای که باید بگذارید تا به شما سود برساند، زمان است. شما باید زمان بگذارید تا تمام تکنیکهای به روز مورد نیاز برای طراحی وب را یاد بگیرید، و این یادگیری باید همیشه استمرار داشته باشد. از طرف دیگر طراحی و برنامه نویسی شما (اگر بخواهید حرفه ای کار کنید) مدتی وقت خواهد گرفت. از طرفی این حرفه، جزء دسته خدمات قرار می گیرد، و بنابراین احتمالا بیشتر از نود درصد پولی که از مشتری می گیرید سود خالص است.

بنابراین در مقایسه با شغلهایی که با فروش محصول به سود می رسند، واقعا شغل پر درآمدی به حساب می رسد!


شغل طراحی وبسایت و بازاریابی پویا

هر پروژه ای که شما به خوبی آن را انجام دهید، خود یک نماینده بازاریابی شما خواهد بود. امضای شما پای وبسایتها تبلیغ خوبی برای شماست و از طرفی، فهرست نمونه کارهای شما را پربارتر خواهد کرد. در واقع رزومه فعالیتها و لیست نمونه کارهای شما (که قطعا باید در وبسایت شخصی خود بگذارید) بزرگترین عامل درآمد شما و تعیین کننده قیمت پروژه های آینده شما خواهند بود. بنابراین بزرگترین بازاریابی برای شما حرفه ای انجام دادن پروژه هاست.

دوره آموزشی کامل طراحی وب سایت بصورت کاملا حرفه ای (فقط برای افراد خاص) در ۳ مرحله ارائه میگردد:


مرحله اول کلاس آموزش طراحی وب سایت :

* در این مرحله ابتدا با مفاهیم وب و اینترنت آشنا شده و شروع فراگیری تگ های HTML مینمایید.
* سپس الگوهای طراحی وب با CSS ، جاوا اسکریپت و جی کوئری Jquery را فرا میگیرید.
* در ادامه با فلش و نحوه استفاده از نرم افزار فتوشاپ جهت طراحی سایت آشنا میشوید.
* شما باید در طول اجرای این فاز یک ایده طراحی وب سایت دلخواه را برای خودتان تعریف کرده و با توجه به آموخته هایتان یک وب سایت واقعی استاتیک بسازید.
* با فراگیری نحوه ثبت دامین و هاست مورد نظرتان و روش مدیریت آن، اقدام به آپلود و برپایی اولین وب سایت تان نمایید.
* مراحل رفع اشکالات و خطاها را گام به گام طی مینمایید.
* تمام مراحل را از ابتدا تا انتهای پیاده سازی عملی یک وبسایت واقعی را گام به گام فرا میگیرید.


مرحله دوم کلاس آموزش طراحی وب سایت :

با توجه به آموخته های مرحله اول این مرحله برایتان بسیار راحت و دلچسب خواهد بود:
* این مرحله مربوط به بخش وب سایت های داینامیک یا پویا میباشد.
* در این مرحله ابتدا با مفاهیم سیستم های مدیریت محتوای وب یا wCMS ها آشنا می شوید.
* سپس روش نصب عملی یکی از CMSها مانند نصب جوملا، نصب وردپرس یا نصب دروپال را فرا میگیرید.
* همچنین روش تنظیمات و مدیریریت سیستم مربوطه را بطور کامل فرا میگیرید.
* و بکارگیری ماژول های عمومی و انتخابی مورد نظرتان را فرا میگیرید که خیلی با اهمیت و جذاب است.
* و با مفاهیم بانک اطلاعاتی MySQL و زبان برنامه نویسی پی اچ پی در وب سایت های داینامیک آشنا میشوید.
* با راهنمایی اساتید و همچنین سلایق شخصی خود اقدام به انتخاب و بکارگیری قالبهای گوناگون مینمایید.
* در این مرحله هم، شما باید در طول اجرای این فاز یک ایده طراحی وب سایت دلخواه را برای خودتان تعریف کرده و با توجه به آموخته هایتان یک وب سایت واقعی بسازید.
* مراحل رفع اشکالات و خطاها را گام به گام طی مینمایید.
* تمام مراحل را از ابتدا تا انتهای پیاده سازی عملی یک وبسایت واقعی از نوع CMS را گام به گام فرا میگیرید.
* تا اینجا شما مراحل بسیار حیاتی و مهمی را گذرانده اید، که علاقه شما را صد چندان نموده است.


مرحله سوم کلاس آموزش طراحی وب سایت :

* و حالا زمان آن رسیده تا نحوه کار و استفاده از نرم افزار Artisteer را بیاموزید. و هر نوع وب سایتی را بسازید.
* آشنایی با مفاهیم پایه ای بهینه سازی وبسایت سئو SEO و بکارگیری آن در طراحی وب سایت هایتان.
* این مرحله بسیار شیرین و جذاب است و برق شادی موفقیت در طراحی سایت در چشمانتان میدرخشد.
* حال شما میتوانید بر روی انواع وب سایت های جدید و یا ایده های وب سایت های قبلی تان کار کرده و اقدام به ساخت وب سایت های داینامیک که دارای بانک اطلاعاتی میباشد، نمایید.
* در ضمن این مرحله تاثیر فوق العاده ای در موفقیت و آینده شغل تان دارد. و اصطلاحا بخش پول درآر کارتان میباشد.

تعریف وب سایت :

مجموعه ای از فایلهای مختلف اعم از تصاویر، متون و یا فایلهای برنامه نویسی شده است که به منظوری خاص به شکلی با هم مرتبط شده اند. این فایلها روی یک کامپیوتر "میزبان" یا "سرور" قرار می گیرند و با یک نام دامنه مشترک فراخوانی می شوند.


انواع وب سایت چیست؟

سایتها بر اساس کاربرد و نوع برنامه نویسی به چند دسته تقسیم می شوند که عبارت است از:


وب سایتهای استاتیک یا ثابت (Static Website) :

این سایتها یکبار طراحی می شوند و اطلاعات مورد نیاز در داخل آنها قرار می گیرد و پس از آن برای تغییر در آنها نیاز به یک طراح حرفه ای یا نیمه حرفه ای سایت است. زبان برنامه نویسی اینگونه از سایتها غالباً HTML و Java Script هستند که در نوع توسعه یافته تر از CSS نیز بهره گرفته می شود. از آنجا که حجم کمتری از کد در طراحی سایتهای ثابت استفاده می‌شود سرعت بارگذاری (Loading) بالایی دارند. علاوه براین کاهش حجم کدها که باعث خوانایی بشتر سایت توسط رباتهای جستجوگر می‌شود از یک سو و کاهش زمان بارگذاری از سوی دیگر سبب بهتر شدن وضعیت آنها از لحاظ امتیاز دهی موتورهای جستجو یا همان "رنکینگ" می شود. سایتهای ثابت قیمت طراحی پایین تری را نیز عمدتاً نسبت به سایر سایتها دارند.

عدم امکان ایجاد تغییر در این نوع از سایتها توسط افراد عادی علاوه بر افزایش امنیت سبب بهرهمندی از گرافیک و ظاهری زیبا می‌شود چرا که همه چیز ثابت است از جمله متون و اندازه تصاویر و همچنین همه عناصر مکان مشخص و ثابتی را دارند در نتیجه می توان برای محل قرار گرفتن هر یک از اجزاء بهترین تصمیم را گرفت.

اما از طرفی نیز عدم امکان ایجاد تغییرات توسط افراد عادی سبب می‌شود تا امکان بروز رسانی سایت توسط صاحبان و مدیران سایت صلب شود.

نکته: سایتهای ثابت (Static) برای افراد، شرکتها و سازمانهایی مناسب است که حداکثر یک یا دو بار در سال نیازمند به تغییر در محتوای سایت هستند.


وب سایتهای داینامیک یا پویا (Dynamic Website) :

محتوای سایتهای داینامیک بعد از طراحی توسط افراد عادی که دسترسی به سیستم مدیریت محتوای سایت را داشته باشند قابل تغییر است. زبان برنامه نویسی وبسایتهای پویا میتواند براساس نیاز متفاوت باشد اما عمدتاً از زبانهای ASP ، ASP.Net و Php استفاده می‌شود و از زبانهای کمکی CSS و Silver light و یا Ajax برای ایجاد قابلیتهای ویژه نیز بهره گرفته می شود.

در اینگونه از سایتها ابتدا اسکلت سایت توسط طراح ایجاد می‌شود و سپس محتوا توسط مدیران سایتها تغییر می‌کند مانند فرم قراردادی که یکبار توسط فردی ایجاد می‌شود و توسط افراد دیگری بارها تکمیل می شود، از این رو طراح نسبت به محل قرار گرفتن و اندازه دقیق متون و تصاویر و سایر عناصری که بعداً توسط مدیران سایتها تغییر می‌کند اطلاع ندارد بنابر این چاره ای ندارد جز اینکه همه حالات را در نظر بگیرد و اینکار سبب می‌شود تاحدودی از گرافیک و جلوه سایت کاسته شود.

یکی از مزیتهای سایتهای داینامیک این است که هیچ محدودیتی برای ایجاد، تغییر یا حذف مطالب، تصاویر و صفحات و غیره وجود ندارد. با توجه به اینکه در سایتهای پویا از زبانهای برنامه نویسی پیشرفته استفاده می‌شود امکانات زیادی در آنها قابل ایجاد است مانند ایجاد صفحات هوشمند، فرمها و جستجوهای پیچیده. استفاده زیاد از کدها سبب کند شدن بارگذاری سایت و امتیاز آن در موتورهای جستجو می شود.

نکته: سایتهای پویا برای افراد، شرکتها و سازمانهایی مناسب است که بیش از دوبار در سال نیاز به تغییر درمحتوای سایت را دارند.


پرتال Portal چیست؟

پرتالها سایتهای پویای جامعی هستند که چند هدف خاص را در یک سایت دنبال می کنند به عبارت دیگر مجموع چند سایت پویا که برای رسیدن به هدفی خاص در کنار هم قرار گرفته اند را می توان پرتال نامید. به عنوان مثال پرتال خبری می تواند از چند سایت داینامیک تشکیل شده باشد که هر یک امکانات خاصی چون عضو گیری، انتشار اخبار، انتشار تصاویر، نظر سنجی و ... را در اختیار مدیران آن قرار دهد. تمام ویژگی‌های یک سایت پویا می تواند در یک پرتال نیز صدق کند.

نکته: معمولاً پرتال‌ها توسط سازمانها، گروهها و شرکتها خریداری می شوند. به دلیل نیاز به بروز رسانی بخشهای مختلف اداره آنها توسط یک فرد بسیار مشکل است مگر آنکه به چشم یک کار حداقل پاره وقت به آن نگاه شود.


وب سایت مبتنی بر CMS یا سیستم مدیریت محتوای وب چیست؟

سایتهای مجهز به سیستم مدیریت محتوا که در اصطلاح به CMS که مخفف Content Management System است مشهورند، وبسایتهایی از نوع پرتالها یا سایتهای پویا هستند که برای مصارف خاص توسط طراحان حرفه ای و یا شرکتهای طراحی حرفه ای ایجاد میشوند. تمام مزایا و معایب مربوط به سایتهای پویا در مورد سایتهای مجهز به سیستم مدیریت محتوا صدق می کند. البته در نظر داشته باشید که سایتهای پویا و پرتالها نیز مجهز به سیستم مدیریت محتوا هستند اما آنچه که در CMSها متفاوت است طراحی آنها و سیستمهای مدیریت محتوای آنها برای مصارف خاص است.

از مزایای سیستمهای مدیریت محتوا نسبت به سایر سایتهای داینامیک می توان به آماده بودن و جامع بودن آنها اشاره کرد. از این رو اغلب اینگونه از سایتها در کمتر از ۳ روز کاری قابل نصب و استفاده هستند. طراحی سایتهای CMS مانند یک خط تولید محصول است و از آنجا که طراح باید نمونه‌های محدودی را به صورت انبوه تولید کند سعی در رعایت تمام اصول امنیتی، گرافیکی، موارد مربوط به رنکینگ و امتیاز موتورهای جستجو و سایر موارد موثر می کند. با توجه به مزیتهای آنها به تمامی افراد، سازمانها و شرکتهایی که شرایط داشتن سایتهای داینامیک را دارند توصیه می‌شود تا ابتدا به دنبال سیستم‌های مدیریت محتوای مخصوص به کار خود بگردند و در صورتی که پیدا نشد به طراحی سایتهای پویا روی بیاورند.


وبسایت های نیمه داینامیک و متحرک استاتیک :

وب سایتهای فلش یا متحرک دو نوع استاتیک و نیمه داینامیک هستند. (Static and Dynamic Flash Website) و توسط نرم‌افزارهای خاصی ایجاد می شوند در برخی موارد از XML یا Action Script برای ایجاد قابلیتهای تغییر یا هوشمندی در این سایتها بهره گرفته می شود. به طور کلی سایتهای فلش ثابت (استاتیک) غیر قابل تغییر می باشند و مانند سایتهای ثابت یکبار توسط طراح ایجاد می شوند و برای تغییر آن نیاز است تا افراد به صورت حرفه ای یا نیمه حرفه ای از دانش طراحی فلش برخوردار باشند. اما سایتهای فلش نیمه داینامیک یا نیمه پویا مانند سایتهای پویا عمل می‌کند و قابل تغییر هستند اما تغییر در آنها به سادگی سایتهای پویا نیست و وسعت ایجاد تغییرات نیز بسیار محدودتر است. از مزیتهای وب سایتهای فلش جذابیت آنهاست. گرافیک زیبا و انیمیشن‌های جذاب. اما از معایب عمده آنها میتوان به عدم خوانده شدن اطلاعات موجود در آنها توسط رباتهای جستجوگر و عمدتاً سرعت بسیار پایین بارگذاری اشاره کرد.

نکته: وبسایتهای فلش برای افراد و گروهها یا شرکتها و سازمانهایی مناسب است که نیاز به تبلیغات ندارند و عموم کاربران با آنها آشنا هستند مانند خوانندگان، سیاست مداران، بازیگران و گروههای موسیقی، هتلهای معروف، مکانهای توریستی.

آموزشگاه طراحی وب سایت

وبسایت ها مزایای فراوانی را برای مدیران و صاحبان خود به همراه دارند که مهمترین آنها به شرح زیرند:


تاثیر وبسایت ها در اطلاع رسانی چیست؟

داشتن یک سایت مانند داشتن یک کاتالوگ است اما با مزایای فراوان دیگر. یک کاتالوگ می تواند شامل تصاویر و متون باشد اما یک سایت میتواند از تصاویر، متون، فیلم و صوت و یا انیمیشن نیز بهره بگیرد بنابر این امکان اطلاع رسانی جامع با محتوایی جذاب تر را می دهد. برای طراحی، چاپ و انتشار هر نسخه از کاتالوگ نیاز به هزینه است اما برای یک سایت فقط کافیست هزینه ای بسیار پایین برای طراحی و نگهداری آن پرداخت شود و بعد از آن در طول سایت هزاران و یا میلیونها کاربر می توانند بارها و بارها از آن بازدید کنند.


تاثیر وب سایت ها در بازاریابی چیست؟

موتورهای جستجو بدون هزینه برای شما بازاریابی می کنند فقط کافیست رباتهای آنها سایت شما را پیدا کنند و از آن پس زمانی که فردی به دنبال هر یک از خدمات و یا محصولات و یا اطلاعات ارائه شده در سایت شما باشد، این موتورها فرد را به سمت سایت شما هدایت می کنند. میزان بازدید کننده هدایت شده به سایت به پارامترهای زیادی وابسته است اما در بدترین حالت چیزی در حدود ۵۰ نفر در روز توسط موتورهای جستجو به یک سایت هدایت می شوند.


قدرت وب سایت ها در ایجاد قابلیتهای جدید تبلیغاتی چیست؟

با داشتن یک وبسایت صاحبان و مدیران آن وارد عرصه تجارت الکترونیک می شوند و امکان استفاده از راهکارهای تجارت الکترونیک برای آنها بوجود می آید از مهمترین این قابلیتها میتوان به تبلیغات اینترنتی، تبلیغات در موتورهای جستجوگر، تبلیغات کلیکی و تبادل بنر و لینک اشاره کرد. در دسترس بودن: سایت همواره با متقاضیان اطلاعات و محصولات یا خدمات قابل ارائه توسط آن فقط یک کلیک فاصله دارد و در تمامی ساعات شبانه روز و روزهای تعطیل نیز فعال است.


اهمیت وب سایت ها در فعالیت بدون مرزهای جغرافیایی :

امروزه یکی از ملزومات فعالیت بدون مرز سایت است و تقریباً هیچکس نمی‌تواند مدعی فعالیت خارج از مرزهای جغرافیایی شود در حالی که وبسایتی ندارد.


درآمدزایی با وب سایت ها :

میزان سودآوری و درآمد زایی سایتها به نوع سایت و اهداف آن بستگی دارد البته میزان فعالیت صاحبان سایتها و بروز رسانی و رسیدگی به آنها نیز عامل بسیار مهمی است. اما امروزه شرکتها و افراد بسیاری هستند که فقط از طریق سایت فعالیت می کنند و عمده درآمد آنها از طریق سایت و مشتریان آنلاین است.

آموزش تضمینی طراحی وبسایت

درباره وب سایت ها بیشتر بدانیم :

وب‌گاه مجموعه‌ای از اطلاعات درباره موضوع و یا عنوان خاص است. طراحی یک وبگاه مشخص کننده آرایش و ساختار صفحات وبی است که بوجود آورنده وب گاه خواهند بود. یک صفحه وب شامل اطلاعاتی درمورد هدف ایجاد وبگاه می‌باشد. یک وب سایت را همانند کتابی تصور کنید که هر صفحه وب در حکم برگی از کتاب خواهد بود.

در زمینه طراحی وب‌گاه جنبه‌های گوناگونی باید در نظر گرفته شود که به سبب پیشرفت روز افزون اینترنت همواره براین موارد افزوده می‌شود. برای وبگاه های تجاری عمومی، موارد زیر از جمله اصلی‌ترین آنها به شمار می‌روند:

طراحی سایت بر طبق عنوان و محتوای مطالب می‌باشد. مطالب، جوهر کلام و اطلاعات درون سایت باید مطابق با هدف سایت بوده و طیفی از عموم را نشانه رود که به دنبال اطلاعات ارائه شده در سایت هستند.

سایت باید قابل فهم بوده و برقراری ارتباط با آن حتی برای مخاطبانی کـه آشنایی چندانی با وب ندارند، آسان باشد. چنانچه سایت به اندازه کافی بزرگ بوده و اطلاعات زیادی را شامل شود، باید اطلاعات راهنما را به گونه‌ای بکار برد که به سرعت در اختیار بیننده قرار گیرند.

نمای کار باید کلی بوده و تمام صفحه را دربر گیرد تا بتواند پایداری و ثبات را القا کند. سبک نگارش باید زیبا و تخصصی بوده و مناسب با سلیقه مخاطبان و محتوای سایت باشد.

در نگارش متون و اطلاعاتی که مخاطب به دنبال آنها است باید بزرگ نمایی شود تا به بیننده القا کند که این همان چیزی است که به دنبال آن بوده است.

همچنین سایت باید به سادگی در اینترنت یافت شود و درصورت امکان در بالای لیست‌های جستجو قرار گیرد، اگرچه همواره اینگونه نباشد لااقل در موتورهای جستجوی اصلی چنین شود.

یک وبسایت معمولاً شامل متن و تصاویر است. اولین صفحه یک وب سایت صفحه خانه (Home Page) و یا صفحه ایندکس (Index) نامیده می‌شود. بعضی از وب‌گاه ها از صفحه‌ای استاده می‌کنند که معمولاً صفحه خوش آمد نامیده می‌شود. این صفحه ممکن است شامل مواردی چون پیغام خوش آمدگویی، انتخاب زبان، انتخاب ناحیه جغرافیایی و یا اعلام عدم پذیرش مسئولیت در موارد خاص باشد. هر صفحه وب درون سایت وب، یک فایل HTML است که URL مخصوص به خود را دارد.

بعد از این که هر صفحه وب ساخته شد، این صفحات با استفاده از فهرست راهنمایی که از پیوندهای مختلف تشکیل شده است به یکدیگر متصل می‌شوند. هنگامی که یک وب سایت کامل شد برای آنکه برای همه برروی اینترنت قابل مشاهده باشد باید منتشر و یا ارسال (Upload) شود. این کار به کمک یک میزبان FTP انجام می‌شود.

هنگامی که سایت منتشر شد، مسئول سایت برای افزایش بازدید کنندگان سایت ، از تکنیکهای گوناگون استفاده می‌کند. این کار با ثبت کردن وب سایت در موتورهای جستجویی نظیر Google و Yahoo، تبادل لینک با وب سایتهای دیگر، ایجاد پیوند با وبگاه های مشابه و غیره امکان پذیر است.


طرح وب سایت چیست؟

طرح وب به قالب نمایشی و طراحی گرافیکی صفحات موجود در وبسایت می‌گویند که معرف محتوا و مطالب آن وب سـایت می‌باشد. طرح وب جلوه بصری هدف وبگاه است و اولین بخش از یک صفحه وب است که ذهن مخاطب را با خود درگیر می‌کند.

طراح وب با در نظر گرفتن هدف سایت و مخاطبان آن و با استفاده از المان‌های متناسب با رویکرد سایت و به کمک ذهن خلاق و ذوق هنری خود در بکار بردن ابعاد و رنگها، طرحی خلق می‌کند که ضمن ایجـاد یکپارچگی در کلیه صفحات وب سایت، نمای تکرار شونده و خسته کننده را به مخاطب القا نکند. در وب سایت باید از الگوی ثابتی در صفحات استفاده کرد که کاربر به هنگام دیدن صفحات متوجه این است که همه صفحات در یک سایت مشخص هستند.


چرا دوره های آموزشی طراحی وبسایت آموزشگاه پایا را انتخاب کنیم؟


آموزش های مورد نیاز برای تبدیل شدن به یک نیروی متخصص :

در دوره های آموزشی آموزشگاه کامپیوتر پایا، تمامی آموزش های مورد نیاز برای تبدیل شدن به یک نیروی متخصص به صورت کاملا کاربردی ارائه خواهد شد. تمامی آموزشها مطابق با استانداردهای روز و مورد استفاده در بازار کار خواهند بود. فقط کافیست که اراده کنید.

معرفی استاندارد آموزشی طراحی وب سایت :

سر فصل دوره ها با توجه به استاندارد های روز دنیا و نیاز های بازار کار، تقسیم بندی، برنامه ریزی و اجرا می شوند. ارائه مطالب استاندارد در کنار تجربیات بسیار ارزشمند اساتید این دوره ها می تواند ترکیب خوبی برای حرفه ای شدن شما فراهم آورد. در این دوره ها شما هر مبحث را در مثال و در قالب پروژه ای عملی فرا می گیرید.

سرمایه گذاری در آموزش طراحی وب سایت :

با توجه به رشد روز افزون استفاده از تکنولوژی های مدرن و نیروهای متخصص، نیاز چشم گیری به نیروهای متخصص در بازار کار وجود دارد. در صورت دارا بودن تخصص و تجربه کافی می توانید جایگاه شغلی مناسبی داشته باشید. با توجه به بروز بودن سرفصل های آموزشی در دوره های آموزشی پایا شما یک شغل جهانی خواهید داشت و در صورت رعایت استانداردهای جهانی و دانش مناسب زبان و اطلاعات به روز می توانید در تمام نقاط جهان به راحتی فعالیت کنید.

برای یک شروع قدرتمند در زمینه طراحی وب سایت مشاوره کنید :

اگر می خواهید یک برنامه بلند مدت و کار آمد برای آینده خود داشته باشید به راحتی می توانید از نظرات کارشناسی متخصصان آموزشگاه کامپیوتر پایا استفاده نمائید.


سرفصل کلی دوره آموزش حرفه ای طراحی وب سایت های استاتیک و داینامیک (فقط ویژه افراد خاص)


بخش اول آموزش وب سایت ویژه :

- آشنایی با مفاهیم شبکه و اینترنت
- آشنایی با مفاهیم وب سایت های استاتیک و داینامیک و انواع آنها
- آموزش اچ تی ام ال HTML
- آموزش محیط برنامه نویسی Visual Studio 2019
- آموزش فتوشاپ برای طراحی وب Photoshop for web
- آموزش سی اس اس CSS
- آموزش جی کوئری Jquery
- آموزش HTML5 , آموزش CSS3
- آموزش اصول بهینه سازی وب سایت و مفاهیم سئو SEO
- آموزش تهیه و استفاده از هاست و دامین Host and Domain
- آموزش آپلود کردن وب سایت و الزامات
- کارگاه ویژه کارورزی دوره استاتیک (تجربه کار عملی)


بخش دوم آموزش وب سایت ویژه :

- آشنایی با مفاهیم سیستمهای مدیریت محتوای تحت زبان برنامه نویسی پی اچ پی PHP
- آموزش طراحی وب سایت های با وردپرس WordPress یا جوملا Joomla
- آموزش ایجاد قالب سیستم مدیریت محتوای مانند طراحی قالب ورد پرس WordPress یا جوملا Joomla
- آموزش نحوه بکارگیری ابزارهای رایج سیستم مدیریت محتوای ورد پرس WordPress یا جوملا Joomla
- آموزش آپلود کردن وب سایت های منطبق بر وب سایت جوملا یا وب سایت وردپرس و الزامات
- کارگاه ویژه کارورزی طراحی و اجرای وب سایت های وردپرس یا جوملا (تجربه کار عملی)


بخش سوم: (ویژه برنامه نویسان ASP.net)

- آشنایی با مفاهیم وب سایت های داینامیک مبتنی بر دات نت
- آموزش طراحی وب سایت با دات نت فریم ورک ASP. NET MVC 4.0
- آموزش زبان برنامه نویسی سی شارپ دات نت C#.Net متبنی بر وب
- آموزش کد نویسی وب سایت و ماژول ها
- آموزش بانک اطلاعاتی اس کیو ال سرور SQL Server 2019
- آموزش Entity Framework code first
- آموزش Kendo UI
- آموزش تکنولوژی آژاکس Ajax
- آشنایی با تکنولوژی سیلور لایت SilverLight
- کارگاه عملی ساخت وب سایت های فروشگاه اینترنتی
- آموزش ایجاد امکان پرداخت اینترنتی (پرداخت بانکی: بانک پاسارگاد، بانک سامان، بانک ملت و...)
- کارگاه ویژه کارورزی طراحی و اجرای وب سایت های داینامیک مبتنی بر ASP.NET (تجربه کار عملی)
- آشنایی با اصول و قواعد بازار کار و پروژه های کاری طراحی وب سایت و درآمد زایی
- استفاده از نظرات و تجربیات تئوری و عملی کارشناسان و اساتید موسسه پایا
- ارائه دوره رایگان کارورزی در آموزشگاه کامپیوتر پایا ومعرفی به شرکت هاجهت استخدام ویاهمکاری با آموزشگاه پایا


PHP یا ASP.net

بستگی داره....
- اگر بودجه کار زیاد نیست و نتیجه هم باید سریع عرضه بشه، PHP بهتره (استفاده از جوملا و امثالهم)
- اگر بودجه مناسب است و اگه فکر میکنید که پروژه بعدها گسترده تر میشه و قابلیت بزرگتر شدن رو باید داشته باشه و یا اگه این پروژه وابستگی به برنامه های دیگه ای داره که میکروسافت ارائه کرده بهتره برید سراغ ASP.NET مثلا اگه شرکت توی برنامه انبار داری از نرم افزار اکسس Access یا نرم افزار اس کیو ال سرور SQL server استفاده میکنه و یه زمانی بخواد پیوند بزنه بهتره از همون اولش با .NET شروع کنید.


مفهوم Wire Frame در طراحی وب سایت چیست؟

قبل از طراحی و پیاده سازی یک وب سایت، داشتن اطلاعاتی کامل از جزئیات طرح الزامی است. به طور کلی Wireframe یک راهنمای تصویری کامل از وب سایت قبل از شروع طراحی است که چهارچوب کلی سایت را مشخص می کند و معمولا طراحان حرفه ای سایت این مورد را از مشتریان خود می خواهند.

بعنوان مثل اگر بخواهیم یک وب سایت خبری طراحی و پیاده سازی کنیم، ابتدا باید بدانیم اطلاعات کاملی از این سایت خبری داشته باشیم تا بتوانیم طرح را پیاده کنیم. مواردی مثل: طول سایت، محل قرارگیری سربرگ، تعداد بلوک های سایت، مکان قرار گیری آخرین اخبار، تعداد ستوی های سایت و… هستند که در ادامه به جزئیات آن همراه با نمونه هایی از Wireframe و نحوه ساختن آنها بیشتر می پردازیم.

در یک Wireframe نباید نهایت گرافیک را به کار برد! با یک قلم و کاغذ معمولی ویا با نرم افزار Paint ویندوز هم می توان Wireframe را ایجاد کرد. این کار باعث می شود تا به قول خودمان دست طراح را برای زدن طرح بیشتر باز کنیم!

مزایای استفاده از Wireframe قبل از شروع طراحی سایت:

- صرفه جویی در وقت.
- عدم سردرگمی طراح برای پیاده سازی طرح.
- داشتن یک پیش نمایش از سایت قبل از شروع به طراحی.
- مشخص کردن عناصر قرار گرفته برروی طرح.
- تغییر و تنظیم عناصر کاربری.

از کجا شروع کنیم؟

برای رسم یک Wireframe نیاز به ابزار خاصی نیست و راه های زیادی برای این کار وجود دارد. استفاده از برنامه های گرافیکی، نرم افزار فتوشاپ Photoshop , نرم افزاز Paint و… ویا حتی استفاده از یک قلم و کاغذ معمولی!

طراحی وب سایت و WireFrame طراحی وب سایت و WireFrame طراحی وب سایت و WireFrame طراحی وب سایت و WireFrame
آموزشگاه کامپیوتر پایا

آقای قنبری

دوره خیلی خوبی بود. اینکه تونستیم توی این مدت، طراحی سایت رو با همه مباحث به طور کامل یاد بگیریم خیلی جالب بود. ممنونم از آموزشگاه کامپیوتر پایا1398/08/22

آقای ملک محمدی

دوره بسیار خوب و کاربردی بود. استاد و همکاران آموزشگاه پایا بسیار خوب بود. ممنونم1400/01/15

آقای کریمی

ضمن تشکر از کلیه همکاران آموزشگاه کامپیوتر پایا و استاد عزیز، دوره بسیار عالی و کاربردی داشتم که واقعا با هدف کار عملی و شغل انجام شد.1399/12/03

آقای سیدحسین

دوره کامل و فوق العاده ای بود. قبلا همین دوره رو مثلا آموزشگاه دیگه رفته بودم،‌ولی اصلا از اونا راضی نبودم بخاطر دورشون. این دوره آموزشگاه پایا کاملا عملی و به درد بازار کار می خورد. تدریس استاد خیلی عالی بود و کاملا مسلط بودن روی مباحث طراحی سایت. پذیرایی در طول دوره آموزش هم کامل بود. در کل از همه نظر خوب بود.1398/10/10

آقای قاسمی

دوره بسیار خوبی بود و باعث پیشرفت در یادگیری مباحث شد. استاد بسیار خوب و دلسوز بودن و با صبر و حوصله آموزش می دادن. با تشکر از آموزشگاه کامپیوتر پایا1397/5/30

خانم وثوقی

با سپاس فراوان از آموزشگاه پایا. سومین دوره ای بود که در پایا آموزش دیدم. دوره PHP بسیار عالی بود. از اساتید محترم هم سپاسگزارم.1394/05/15

خانم آراسته

دومین دوره ای بود که در آموزشگاه کامپیوتر پایا سپری می کردم. ممنونم از استاد بسیار عالی این دوره. کلاس خیلی خوب و مفیدی بود.1399/10/25

آقای گوهری

استاد بسیار عالی بود و با حوصله تمام سوالات رو پاسخ می دادن. همکاران آموزشگاه پایا هم بسیار برخورد مناسبی داشتن. ممنون از آموزشگاه خوبتون. در دوره کامل طراحی سایت هم ثبت نام کردم.1399/0613

آقای موسوی

از طریق سایت آموزشگاه با موسسه آشنا شدم. نحوه مشاوره اولیه خوب بود و به علت زمان دوره و مناسب بودن دوره ثبت نام کردم. استاد و کیفیت آموزشی بسیار خوب بود.از پرسنل موسسه به جهت برخورد مناسب و در شان آموزشگاه تشکر می کنم.1391/12/13

آقای شکری

با تشکر از استاد و همچنین آموزشگاه کامپیوتر پایا. ضمن قدردانی از تمام تلاش ها و زحماتی که برای بنده انجام دادید، نکته مهم اینه که واقعا یک دوره عملی و خاص بود و تمام مراحل آموزش به صورت عالی و کامل تدریس شد. از تمام عزیزان آموزشگاه ممنونم و آرزوی موفقیت در تمام مراحل را برایشان دارم. با تشکر1400/04/01

آقای سموات

واقعا همونطور که در قسمت نظرات سایتتون دانشجویان نوشته بودند، همه امکانات عالی بود. برای دوره بعدی هم ثبت نام کردم. ممنونم1395/03/18

آقای همشبوری

دوره بسیار خوبی بود و آموزشی که توسط استاد انجام شد بسیار خوب بود. استاد بخاطر تخصص و شغل خودشون، کاملا روی موارد مسلط بودن و مطالب خیلی کاربردی تدریس شد. با تشکر1400/02/20

آقای خاک پور

با تشکر از زحمات آموزشگاه پایا. از طریق دوستم که قبلا در این آموزشگاه دوره گذرونده بود معرفی شدم و با هم در این دوره شرکت کردیم.1400/07/01

خانم احدپور

استاد بسیار عالی بودن و کاملا به صورت حرفه ای و مسلط کلاس رو اداره کردن. با سپاس1397/8/10

خانم مصدق

قبلا دوره های ICDL مشاغل و فتوشاپ رو در آموزشگاه پایا گذرونده بودم. این دوره هم مثل دوره های قبلیم، بسیار عالی و پر بازده بود. استاد تمام آموزش ها رو به طور کامل درس دادن. از کادر آموزشگاه کامپوتر پایا هم تشکر و قدردانی می کنم.1398/12/07

خانم آسوبار

رضایت کامل از استاد محترم دارم. واقعا تدریس ایشون عالی بودش. کادر اداری آموزشگاه پایا هم عالی و حرفه ای بودن. ممنون1398/12/07

خانم محمودزاده

از آموزشگاه کامپیوتر پایا بخاطر این دوره عالی و کامل ممنونم. استاد بسیار عالی بود و واقعا راضی هستم. کادر آموزشگاه هم خوب و حرفه ای بودن. به امید موفقیت بیشتر برای شما1400/04/01

آقای حیات داودی

از طریق سایت آموزشگاه با موسسه آشنا شدم. نحوه مشاوره اولیه خوب بود و به علت زمان دوره و مناسب بودن دوره ثبت نام کردم. استاد و کیفیت آموزشی بسیار خوب بود.از پرسنل موسسه به جهت برخورد مناسب و در شان آموزشگاه تشکر می کنم.1391/12/13

آقای سیدعلیزاده

استاد روی مطالب طراحی سایت بسیار مسلط و به روز بودن. کلاس خیلی خوبی بود. کادر آموزشی آموزشگاه پایا بسیار عالی هستن.1400/06/02

آقای عبدالهی

کلاس خوب بود و بار علمی گفته شده کافی بود. خوب یاد گرفتم.1397/5/30

آقای باغبانی

دوره بسیار عالی ، مفید و پرمحتوا بود. تشکر میکنم از استاد عزیز و آموزشگاه پایا بخاطر برگزاری و نظارت عالی روی این دوره.1399/08/19

خانم بلالیان

با سلام و خسته نباشید.استاد مربوطه مسلط بودند و از کادر موسسه هم راضی بودم. با تشکر1393/08/19

خانم ابوالفتحی

با تشکر از کادر آموزشگاه پایا. استاد بسیار عالی و مسلط بودن روی مطالبی که بهمون میگفتن. از دوره رضایت کامل دارم. ممنونم از راهنمایی های دلسوزانتون برای انتخاب این دوره1399/08/19

آقای هادی پور

مهمترین نکته مثبت برای این دوره، اهمیت زمان برای دانشجو هست. از لحاظ آموزشی و کیفیت ، بسیار راضی هستم. جمع بندی مطالب در دوره بسیار عالی و طبق بازار کار فعلی، استاندارد تعریف شده بود و امکان پیاده سازی در فضای کسب کار واقعا بدست میاد. ممنونم از تمامی همکاران آموزشگاه کامپیوتر پایا و استاد عزیز که واقعا با دلسوزی تمام موارد رو انتقال دادن.1400/02/20

آقای حسینی مقدم

از مشهد به تهران میومدم تا در کلاس های آموزشگاه پایا شرکت کنم.تشکر می کنم از کادر دلسوز آموزشگاه کامپیوتر پایا که برادرانه بنده رو مشاوره و راهنمایی کردن. تدریس استاد بسیار قوی و پویا بود و رفتار بسیار حرفه ای و تاثیرگذاری داشتن. بابت آموزش خاص و فوق العادتون ممنونم.1398/10/10

نظرات دانشجویان درباره آموزشگاه کامپیوتر پایا

ارائه ضمانت رضایت مشتری از خدمات آموزشی، توسط مدیریت آموزشگاه کامپیوتر پایا

ارائه خدمات آموزشی رایگان پس از اتمام دوره با اهدای کارت گارانتی و پشتیبانی آموزشی آموزشگاه کامپیوتر پایا

ارائه کارت تخفیف ویژه آموزش آموزشگاه کامپیوتر پایا، قابل انتقال به غیر

ارائه تخفیفات متنوع شهریه توسط واحد ثبت نام آموزشگاه کامپیوتر پایا

ارائه پذیرایی رایگان در طول دوره آموزشی

ارائه کارنامه در طول دوره، ارائه گواهینامه پایان دوره، اهدای جوایز و لوح تقدیر

اهدای وسایل و ملزومات آموزشی و کمک آموزشی به دانشجویان آموزشگاه کامپیوتر پایا بصورت رایگان

مجهز به امکانات و سیستمهای کمک آموزشی Smart TV, Free Internet Wi-FI, Data Projector ,Laptop و..

امکان ارائه دوره بازآموزی رایگان یا Retraining به دانشجویان آموزشگاه کامپیوتر پایا

امکان کارآموزی و کارورزی رایگان دوره های عملی و کاربردی در محیط آموزشگاه کامپیوتر پایا و معرفی به سازمانها و ...

ضمانت رضایتمندی آموزشگاه کامپیوتر پایا

تماس با آموزشگاه کامپیوتر پایا:

تماس با آموزشگاه کامپیوتر پایا

لینک ثبت نام دوره کامل آموزش طراحی وب سایت:

آموزشگاه کامپیوتر پایا

آموزشگاه طراحی وب سایت | آموزش طراحی وب سایت | بهترین آموزشگاه طراحی وب سایت در تهران | آموزش طراحی وب سایت حرفه ای | آموزش کامل طراحی وب سایت تهران | کلاس طراحی وبسایت | آموزش طراحی سایت با وردپرس | آموزشگاه طراحی وب | آموزش خصوصی طراحی وب سایت | آموزشگاه فنی و حرفه ای در غرب تهران | website design training course | web design tutorials | website design training | web programming institute

whatsapp