آموزش طراحی وب سایت

share-desktop share-mobile امروزه آموزش طراحی وب سایت بسیار متداول و رایج است. تقریبا تمام مشاغل و کسب کارها و خدمات گوناگون از طریق وب سایت ها ارائه می گردد. داشتن وب سایت حرفه ای کلید موفقیت در زندگی امروزی محسوب می گردد.

سالهاست بعنوان بهترین آموزشگاه طراحی وب سایت در تهران و پیشگام در ارائه دوره کامل آموزش طراحی وب سایت حرفه ای توسط بهترین اساتید و متخصصین با رویکرد بازار کار ، بازآموزی و پشتیبانی رایگان هستیم. همچنین پس از پایان دوره مدرک معتبر داخلی و بین المللی ارائه میگردد.

آموزشگاه طراحی وب سایت

بهترین آموزشگاه طراحی وب سایت در تهران

طبق آمار مستند و نظرسنجی مکتوب، دانشجویان شرکت کننده در دوره آموزشی طراحی سایت، این موسسه را بعنوان بهترین آموزشگاه طراحی وب سایت در تهران معرفی کرده اند. شما می توانید نظرات آنها را در بخش نظرات دیگران بخوانید. و یا بصورت حضوری با دانشجویان قبلی که هم اکنون در حال گذراندن دوره های بازآموزی رایگان هستند صحبت کنید و نظر آنها را جویا شوید.

شرکت کنندگان مذکور با همراهی و انجام تمرینات مناسب و پیگیر، به نتایج بسیار عالی و کاملا رضایت بخش دست یافته اند. هم اکنون بسیاری از آنها مشغول بکار شده اند و بصورت مداوم با ما در ارتباط اند.

آیا دوره طراحی وب سایت کامل برای اشتغال و ورود به بازار کار مناسب است؟

دوره کامل طراحی وب سایت توسط متخصصین، اساتید و طراحان حرفه ای وبسایت، بسیار جالب و بر اساس نیاز های بازار کار تهیه و تدوین شده است. شما میتوانید پس از گذراندن دوره ساخت وب سایت، درک صحیحی از نیازها و توانایی های لازم برای ورود به بازار کار را کسب نمایید، آنچه که در آموزش واقعی موثر است، آموزش کاربردی و اصولی همراه با انتقال تجربیات است. در این محیط آموزشی می توانید در طول دوره تجربه کاری خوبی را کسب کرده و پس از پایان دوره هراسی از ورود به بازار کار واقعی و پذیرفتن مسئولیتهای کاری نداشته باشید و یا با تیم اجرایی موسسه همکاری نمایید.

نظرات دانشجویان درباره دوره کامل آموزش طراحی وبسایت

آموزش طراحی وب سایت حرفه ای

آموزش طراحی وب سایت با HTML5

در این مرحله آشنایی با مفاهیم و اصطلاحات رایج در طراحی وب، کدهای سمت سرور و سمت کاربر، آشنایی با ساختار صفحات وب، آشنایی با HTML در وب، معرفی تگ ها و خصوصیات html5 ، نصب و تنظیمات و کار با نرم افزار PhpStorm برای طراحی وبسایت، ابزار بازرسی عناصر مرورگرها، قواعد نوشتاری تگ ها در html ، آشنایی با تگ head و بررسی زیر تگ های آن، کاربرد Favicon و روش ساخت آن، کاربرد متا تگ ها Meta Tags در HTML، واحدهای اندازه گیری در طراحی وب، استفاده از رنگ ها، آدرس دهی فایل ها در وب سایت، تگ های block-level و inline-level ، تزریق CSS به HTML ، معرفی کلیه تگ های متنی و فرمت دهی، تگ آیفریم iframe ، استفاده از نقشه در گوگل، لینک دهی، لیست ها، فرم ها، تصاویر، جدول ها، تگ اسکریپت script ، بکارگیری صدا و فیلم در وب، استفاده از آپارات برای انتشار فیلم ها و نمایش آنها در وبسایت، استفاده CDN ، ساخت صفحات وب و مطالب بسیار دیگری را فرا می گیرید.

اجرای پروژه عملی طراحی وبسایت کدنویسی HTML5

آموزش CSS3 در طراحی وب سایت

در این مرحله شناخت CSS3 و کاربرد آن در طراحی صفحات وب، استفاده از سلکتورها در css ، خصوصیات css در مرورگرهای مختلف، خصوصیات color در css ، خصوصیات opacity ، ساخت gradient ها، استفاده از background-image ، آشنایی با تگ head و بررسی زیر تگ های آن، کاربرد Favicon و روش ساخت آن، کاربرد متا تگ ها Meta Tags در HTML، استفاده از border و border-radius ایجاد سایه در متن ها و باکس ها، خصوصت padding ، خصوصیت margin ، فارسی سازی صفحات وب سایت و راست چین، خواص سرریزی Overflow ، نصب و استفاده از فونت های مختلف و تنظیمات، بکارگیری فونت های fontawesome ، تعیین موقعیت اجزا، خصوصیت float ، مخفی سازی المان ها، خاصیت z-index ، تنظیمات جداول و لیست ها درcss ، خصوصیت Transition ، استفاده از انیمیشن در سی اس اس، ساخت و کدزنی قالب html و css ، ارسال قالب در هاست و خروجی گرفتن از کدها، ساخت صفحه وب کامل با html ، css و مطالب بسیار دیگری را فرا می گیرید.

اجرای پروژه عملی طراحی وبسایت کدنویسی CSS3

آموزش طراحی وب سایت با بوت استرپ BootStrap

در این مرحله معرفی بوت استرپ Bootstrap و کاربرد آن در طراحی وب سایت، معرفی سایت های ایجاد شده با بوت استرپ، انتخاب و نصب بهترین نسخه بوت استرپ و تفاوت ها، کار با شبکه Grid در بوت استرپ، کار با تایپوگرافی Typography در Bootstrap ، کار با جدول ها و تصاویر و اعلان ها و دکمه ها در بوت استرپ، کار با لیست ها و کارت ها در بوت استرپ، لیست های کشویی، ساخت منو واکنش گرا در بوت استرپ، فرم ها در بوت استرپ، استفاده از اسلایدرها و تنظیمات آن، کار با پاپ آپ ها و Modal ها در Bootstrap ، معرفی Flex Box در بوت استرپ، معرفی و استفاده از کدهای پلاگین های بوت استرپ، نصب قالب های بوت استرپ، فارسی سازی قالب بوت استرپ، ساخت قالب بوت استرپ و کدنویسی، معرفی روش های فروش قالب های بوت استرپ در سایت های ایرانی و خارجی، ساخت صفحه وب کامل با بوت استرپ و مطالب بسیار دیگری را فرا می گیرید.

اجرای پروژه عملی طراحی وب سایت با بوت استرپ

آموزش فتوشاپ در طراحی وب سایت

در این مرحله آشنایی با محیط نرم افزار فتوشاپ، استفاده از فتوشاپ در طراحی صفحات وب، مفاهیم رنگ ها در طراحی وب سایت، کار با ابزارهای پرکاربرد فتوشاپ، کار با انواع متن ها و تصاویر برای وب، ساخت بنرهای تبلیغاتی وب سایت، کاهش حجم عکس برای استفاده در صفحات وب، آموزش خروجی گرفتن با فرمت های مورد نیاز در طراحی وب سایت، معرفی سایت های معروف عکس برای وب و مطالب بسیار دیگری را فرا می گیرید.

آموزش جی کوئری در طراحی وب سایت

معرفی زبان جاوا اسکریپت JavaScript ، آشنایی با کاربرد و نقاط ضعف و قوت جاوا اسکریپت، معرفی کتابخانه های جاوا اسکریپت، معرفی جی کوئری jQuery و کاربردهای آن در طراحی وب سایت، اضافه کردن jQ به صفحه، درک مفهوم متد (method) و پلاگین یا افزونه Plugin در جی کوئری، افکت ها در جی کوئری، متد toggle ، متد slideDown ، متد slideToggle ، استفاده از انیمیشن در جی کوئری، متد Callback ، کار با رویداد های مختلف در Jquery ، معرفی پلاگین های پرکاربرد جی کوئری، ساخت اسلایدر محصولات با جی کوئری، ساخت دکمه آسانسور، ساخت منو با اسکرول نرم با JQ ، معرفی سایت های دانلود ابزارهای جی کوئری جهت طراحی وب سایت را فرا می گیرید.

آموزش راه اندازی عملی وبسایت

آموزش مفاهیم دامنه یا نام سایت، آموزش مفاهیم میزبانی سایت یا هاستینگ، آموزش خرید هاست و دامین Domain , Host ، تنظیمات کنترل پنل هاست، نحوه آپلود سایت از طریق FTP و کار با نرم افزارهای آپلود سایت، جزئیات راه اندازی کامل وب سایت و...

آموزش سئوی سایت SEO

در این مرحله پر اهمیت آشنایی با مفاهیم سئو و ضرورت بهینه سازی وب سایت ها برای موتورهای جستجوگر، روش ایجاد محتوای سئو شده، ابزارهای یافتن کلمات کلیدی، نکات مهم برای بهینه سازی URL سایت، روش افزایش سرعت سایت، استفاده از متا تگ های مرتبط با سئو، استفاده از سایت مپ برای سئوی سایت، استفاده از اسکیما، استفاده بک لینک ها در سئو، کار با ابزارهای سئو سازی وب سایت، بهینه سازی سایت با GTmetrix و MOZ ، کار با گوگل وبمستر، کار با Google Analytics ، Google Ads ، Google Trends و بسیاری مطالب دیگر را فرا می گیرید.

آشنایی با زبان های برنامه نویسی تحت وب و تکنولوژی های نوین در طراحی سایت

جلسه پایانی دوره طراحی وبسایت شامل معرفی زبانهای برنامه نویسی تحت وب مانند زبان برنامه نویسی PHP ، زبان برنامه نویسی ASP.NET ، مفاهیم بانکهای اطلاعاتی SQL Server , MySQL ، معرفی CMS های طرحی وب مانند وردپرس wordpress ، آشنایی با روش تهیه قالبهای آماده سایت، آشنایی با تکنولوژی های نوین در طراحی سایت می باشد.

سرفصل دوره آموزشی

بعد از پایان دوره آموزشی طراحی وبسایت در آموزشگاه طراحی سایت

 • ۱- بعد از پایان دوره، آموزشگاه طراحی وب سایت خدمات پشتیبانی رایگان ارائه مینماید.
 • ۲- از مشاوره های تخصصی ما در زمینه اجرای پروژه های کاری و واقعی تان استفاده کنید.
 • ۳- جهت کسب تجربیات بیشتر با تیم طراحی وبسایت آموزشگاه طراحی سایت همکاری نمایید.
 • ۴- بصورت رایگان در دوره های بازآموزی موسسه آموزشی پایا در کلاسها شرکت کنید.
 • ۵- بصورت رایگان اطلاعات و تخصص خود را در بانک اطلاعات مشاغل ثبت نمایید تا با "گواهی تاییده کتبی موسسه آموزشی پایا" برایتان کاریابی نماییم.

طراحی وب سایت چیست؟

طراحی وب به مهارت ساخت و راه‌اندازی صفحات وب گفته می‌شود. آقای تیم برنرز‌لی در اوت ۱۹۹۱ با برپایی یک وبسایت، نام خود را به عنوان نخستین سازنده وب و مخترع وب، در تاریخ نگاشت.

چگونه طراح وب سایت شویم؟

شما برای اینکه طراحی وب سایت را یاد بگیرید الزامی به داشتن مدرک کارشناسی کامپیوتر ندارید. و هر کسی که علاقمند به علوم کامپیوتر باشد و دارای اراده و پشتکار باشد، بدون در نظر گرفتن رشته تحصیلی دانشگاهی (حتا دیپلم) می تواند تبدیل به یک طراح سایت موفق شود.

آموزشگاه طراحی وبسایت

آموزش طراحی وب سایت حرفه ای

برای اینکه یک طراح وب سایت حرفه ای بشوید باید مهارتهای متعددی را یاد بگیرید. مانند: طراحی وب سایت با HTML5 و CSS3 ، طراحی وب سایت با BootStrap ، آشنایی با زبان جاوا اسکریپت و جی کوئری ، فتوشاپ برای وب ، خرید هاست و دامین و تنظیمات مربوطه جهت برپایی سایت ، بهینه سازی یا سئوی سایت SEO و...

دوره آموزشی فعلی نیاز اکثر افراد برای طراحی وب سایت‌های حرفه‌ای را جهت ورود به بازارکار فراهم می‌کند. با اینحال پس از این دوره، افرادی که قبلا زمینه برنامه‌نویسی داشته‌اند(مانند فارغ‌التحصیلان رشته مهندسی کامپیوتر) و علاقه‌مند به طراحی سایت‌های سفارشی با زبانهای برنامه نویسی تحت وب مانند زبان برنامه نویسی PHP یا زبان برنامه نویسی ASP.NET هستند می توانند در این دوره ها شرکت کنند.

مدرک آموزشگاه طراحی وب سایت حرفه ای

پس از گذراندن دوره کامل آموزش طراحی وب سایت حرفه ای، مدرک طراحی وب سایت فنی حرفه ای (با آزمون) و گواهینامه بین المللی (بدون آزمون) قابل ارائه می باشد.

سرگروه اساتید آموزشگاه طراحی‌وب‌سایت‌حرفه‌ای

مدرس آموزش طراحی وب سایت حرفه ای دکتر پرویز تریوه
 • دکتر پرویز تریوه
 • مدرس تخصصی فناوری اطلاعات
 • لیسانس مهندسی نرم افزار گرایش برنامه نویسی وب سایت
 • فوق لیسانس مهندسی کامپیوتر گرایش هوش مصنوعی
 • کارشناس ارشد مدیریت MBA
 • دکترای مدیریت DBA
 • بیش از بیست سال سابقه تدریس
 • نویسنده و مترجم مقالات و مجلات تخصصی
 • مدیر و موسس

شرایط ثبت نام در دوره آموزشگاه طراحی سایت مشاغل

 • - دوره کامل آموزش طراحی وب سایت بصورت نیمه خصوصی برگزار می گردد.
 • - پیش نیاز: حداقل در سطح مهارت های هفتگانه ICDL - علاقمندی و پشتکار زیاد.
 • - تعداد نفرات کلاس: ۴ تا ۶ نفر
 • - مدارک ثبت نام: دو قطعه عکس پرسنلی ۴×۳ ، کپی کارت ملی، تایید سطح علمی توسط کارشناس موسسه.
 • - امکانات دوره: اساتید و کادر بسیار مجرب، مودب و حرفه‌ای، برنامه ریزی مدون، پذیرایی رایگان، ارائه کارت گارانتی آموزشی رایگان یکساله، ارائه کارت بازآموزی جهت شرکت در دوره های بعدی بصورت رایگان، ارائه پکیج آموزشی، ویدیو پروجکتور، کنترل کیفیت دوره توسط مدیریت و..

آموزش خصوصی طراحی وب سایت جهت مهاجرت

دوره کامل آموزش طراحی وب سایت حرفه ای ویژه مهاجرت بصورت خصوصی، سریع و تضمینی

آموزشگاه آموزش طراحی وب سایت حرفه ای خصوصی

ثبت نام دوره کامل آموزش طراحی وب سایت

لینک ثبت نام دوره آموزشی

آموزش طراحی وب سایت دوره جامع


تاریخ شروع دوره: تیرماه 1403
ظرفیت مانده: محدود
روزهای برگزاری: یکشنبه و سه شنبه
ساعت برگزاری: 18:30 تا 20
طول دوره: 15 جلسه (2 ماه)
نحوه تشکیل: گروهی
شهریه عادی: 8,950,000 تومان
امتیاز ویژه: تخفيف: 1٫000٫000 تومان
شهریه نهایی: 7,950,000 تومان
پیش پرداخت: 950,000 تومان
* پرداخت باقیمانده شهریه: زمان شروع دوره
آموزشگاه پایا
آموزش طراحی وب سایت دوره جامع

توضیحات دوره آموزشی:

- آموزش عملی و کاربردی + پذیرایی رایگان

- ارائه نرم افزار ها و جزوات (بصورت رایگان)

- امکان ارائه مدرک رسمی فنی و حرفه ای + هزینه آزمون

نظرسنجی کیفیت دوره آموزشی


آموزش طراحی وب سایت دوره جامع


تاریخ شروع دوره: خرداد 1403
ظرفیت مانده: ظرفیت تکمیل
روزهای برگزاری: یکشنبه و سه شنبه
ساعت برگزاری: 17 تا 18:30
طول دوره: 15 جلسه (2 ماه)
نحوه تشکیل: گروهی
شهریه عادی: 0 تومان
امتیاز ویژه:
شهریه نهایی: 0 تومان
پرداخت نهایی: 0 تومان
آموزشگاه پایا
آموزش طراحی وب سایت دوره جامع

توضیحات دوره آموزشی:

- آموزش عملی و کاربردی + پذیرایی رایگان

- ارائه نرم افزار ها و جزوات (بصورت رایگان)

- امکان ارائه مدرک رسمی فنی و حرفه ای + هزینه آزمون

نظرسنجی کیفیت دوره آموزشی


آموزش طراحی وب سایت دوره جامع


تاریخ شروع دوره: اختیاری
ظرفیت مانده: محدود
روزهای برگزاری: اختیاری
ساعت برگزاری: اختیاری
طول دوره: 15 جلسه
نحوه تشکیل: خصوصی
شهریه عادی: 0 تومان
امتیاز ویژه:
شهریه نهایی: 0 تومان
پرداخت نهایی: 0 تومان
آموزشگاه پایا
آموزش طراحی وب سایت دوره جامع

توضیحات دوره آموزشی:

- امکان ارائه مدرک رسمی فنی و حرفه ای + هزینه آزمون

- ارائه نرم افزار ها و جزوات (بصورت رایگان)

- آموزش عملی و کاربردی

نظرسنجی کیفیت دوره آموزشی

همانطور که می دانید امروزه استفاده از وب سایت های حرفه ای لازمه هر کسب و کار، شغل و خدماتی میباشد. بنابراین ما بعنوان بهترین آموزشگاه طراحی وب سایت در تهران سالهاست که اقدام به ارائه دوره کامل آموزش طراحی وب سایت حرفه ای توسط بهترین اساتید و متخصصین ایران با رویکرد آماده سازی دانش پذیران برای ورود به بازار کار حرفه ای نمود ه ایم. بدین منظور آموزشگاه طراحی وب سایت اقدام به ارائه دوره بازآموزی رایگان و همچنین ارائه خدمات و پشتیبانی فنی و آموزشی رایگان می نماید. پس از پایان دوره آموزشی مدرک معتبر داخلی و گواهینامه معتبر بین المللی ارائه میگردد.

آموزش زبان HTML در طراحی وب سایت

 • - آشنایی با مفاهیم و اصطلاحات رایج در طراحی وب
 • - مفهوم صفحات ایستا و پویا
 • - کدهای سمت سرور و سمت کاربر(تفاوت بین کلاینت و سرور)
 • - آشنایی با ساختار صفحات وب
 • - HTML چیست؟
 • - تگ HTML چیست؟
 • - معرفی نسخه های HTML
 • - ویژگی های جدید html5 چیست؟
 • - معرفی تگ ها و خصوصیات منسوخ شده در html5
 • - استفاده از tags ها با حروف کوچک
 • - آشنایی با نرم افزار PhpStorm
 • - دانلود، نصب و تنظیمات ادیتور PHPStorm
 • - افزونه های مورد نیاز برنامه PHP STORM
 • - مرورگرها و نحوه استفاده از آنها
 • - موتورهای رندرینگ
 • - ابزار بازرسی عناصر مرورگرها
 • - پوشه بندی مورد نیاز پروژها
 • - قواعد نوشتاری تگ ها در html
 • - تشریح یک صفحه html
 • - آشنایی با تگ head و بررسی زیر تگ های آن
 • - کاربرد Favicon و روش ساخت آن
 • - کاربرد تگ Title در HTML
 • - کاربرد متا تگ ها Meta Tags در HTML
 • - معرفی تگ body و اولین خروجی از کدها
 • - واحدهای اندازه گیری در طراحی وب
 • - روش استفاده از رنگ ها در طراحی وب
 • - نحوه آدرس دهی فایل ها در وب سایت
 • - صفت ها در HTML
 • - تگ های block-level و inline-level بلاک و اینلاین
 • - کامنت ها در HTML
 • - بکارگیری چهار روش تزریق CSS به HTML
 • - معرفی کلیه تگ های متنی و فرمت دهی
 • - تگ آیفریم iframe و نحوه استفاده از آن
 • - ثبت آدرس در گوگل
 • - استفاده از نقشه در گوگل
 • - تگ لینک دهی
 • - تک لیست ها در HTML
 • - تگ اسکریپت script و نحوه لود صحیح
 • - کار با فرم ها در html
 • - کار با تصاویر در html
 • - روش های فراخوانی تگ map
 • - کار با Audio-Video در html
 • - استفاده از آپارات برای انتشار فیلم ها و نمایش آنها در وبسایت
 • - استفاده از هاست های دانلود برای فیلم های حجیم و ساخت CDN
 • - کار با جداول در html
 • - کار با تگ های طراحی
 • - تگ های معنایی و نحوه استفاده از آنها برای سئو داخلی کدها
 • - اجرای پروژه عملی طراحی وبسایت با HTML5

آموزش CSS در طراحی وب سایت

 • - شناخت CSS و کاربرد آن در طراحی صفحات وب
 • - مفهوم سلکتور در css و نحوه استفاده از انواع سلکتورها
 • - ایجاد کامنت در css
 • - خصوصیات css داخل مرورگرهای مختلف
 • - آشنایی با کیوردهای استفاده شده در css
 • - خصوصیات color رنگ ها در css
 • - خصوصیات opacity
 • - خصوصیات و ویژگی های پس زمینه و نحوه استفاده
 • - ساخت gradient های مختلف و ترکیب رنگ ها
 • - استفاده از background-image و معرفی سایت های معروف برای دریافت عکس
 • - background-repeat و استفاده از pattern
 • - تنظیمات موقعیت عکس عناصر در صفحه و روش استفاده از یک عکس در مکان های مختلف صفحه
 • - background-attachment و روش های اسکرول
 • - خصوصیت background و ترتیب نوشتن
 • - استفاده از border
 • - ساخت خط افقی با border
 • - خصوصیت border-radius ساخت دایره ها
 • - ایجاد سایه در باکس ها
 • - ایجاد سایه در متن ها
 • - خصوصت padding و مشکلات استفاده از این خصوصیت و رفع آن و استفاده از حالت های آن
 • - ایجاد فاصله بین باکس ها و تنظیم باکس در وسط صفحه با خصوصیت margin
 • - ترازبندی متن ها و جهت آنها با css
 • - فارسی سازی صفحات وب سایت
 • - خواص مربوط به سرریزی Overflow عناصر در CSS
 • - استفاده از سایز و فونت های مختلف
 • - نحوه تهیه فونت مورد نیاز درون پروژه
 • - نحوه استفاده از فونت های fontawesome
 • - استفاده از Shapes در css
 • - تعیین موقعیت اجزا در صفحه وب
 • - روش های قرارگیری باکس ها در css با خصوصیت float
 • - تبدیل ساختار تگ های اینلاینی و بلاکی به یک دیگر
 • - مخفی سازی المان ها در یک صفحه وب و دلیل استفاده
 • - مخفی سازی یک المان در دستگاهای مختلف
 • - خاصیت z-index ترتیب و اولویت قرارگیری یک المان در صفحه وب
 • - خصوصیات مربوط به جداول در css
 • - خصوصیات مربوط به لیست ها در css
 • - خصوصیت Transition انتقال زمانی در css (تاخیر زمانی)
 • - چرخاندن و بزرگ نمایی المان ها با css
 • - استفاده از انیمیشن در css
 • - نحوه استفاده از reset css
 • - ساخت و کدزنی قالب html و css
 • - ارسال قالب در هاست و خروجی گرفتن از کدها
 • - ساخت صفحه وب کامل با html و css
 • - اجرای پروژه عملی طراحی وبسایت با CSS3

آموزش طراحی وب سایت با بوت استرپ Bootstrap web design

 • - معرفی بوت استرپ Bootstrap و کاربرد آن در طراحی وب سایت
 • - دلایل استفاده از Bootstrap
 • - معرفی سایت های ایجاد شده با بوت استرپ
 • - پوشه بندی کدها در بوت استرپ
 • - ایجاد هسته بوت استرپ و معرفی نسخه های مختلف آن
 • - انتخاب بهترین نسخه بوت استرپ و تفاوت ها
 • - کار با شبکه Grid در بوت استرپ
 • - کار با تایپوگرافی Typography در Bootstrap
 • - کار با جدول ها در بوت استرپ
 • - کار با تصاویر در بوت استرپ
 • - کار با اعلان ها در بوت استرپ
 • - کار با دکمه ها در بوت استرپ
 • - کار با دکمه های گروهی
 • - نشان Badge ها در بوت استرپ
 • - کار با لیست ها در بوت استرپ
 • - کار با کارت ها Card در بوت استرپ
 • - لیست های کشویی
 • - مفهوم Collapse در بوت استرپ
 • - ساخت منو واکنش گرا در بوت استرپ
 • - نحوه استفاده از فرم ها در بوت استرپ
 • - استفاده از اسلایدر ها و تنظیمات آن
 • - کار با پاپ آپ ها و یا Modal ها در Bootstrap
 • - کلاس های کمکی در Bootstrap
 • - معرفی Flex Box در بوت استرپ
 • - معرفی و استفاده از کدهای پلاگین های بوت استرپ
 • - دانلود رایگان قالب های بوت استرپ
 • - فارسی سازی قالب بوت استرپ
 • - ساخت قالب بوت استرپ و کدزنی آن
 • - آنلاین کردن قالب بوت استرپ
 • - معرفی روش های فروش قالب های بوت استرپ در سایت های ایرانی و خارجی
 • - اجرای پروژه عملی طراحی وب سایت با بوت استرپ BootStrap

آموزش جاوا‌اسکریپت و جی کوئری در طراحی وب سایت

 • - معرفی زبان جاوا اسکریپت JavaScript یا JS
 • - کاربرد جاوا اسکریپت در دنیای برنامه نویسی
 • - آشنایی با نقاط قوت و ضعف جاوا اسکریپت
 • - معرفی کتابخانه های جاوا اسکریپت
 • - معرفی جی کوئری jQuery و کاربردهای آن در طراحی وب سایت
 • - درک تفاوت جاوا اسکریپت و جی کوئری javascript & jquery
 • - مزیت های جی کوئری نسبت به جاوا اسکریپت
 • - اضافه کردن jQuery به صفحه
 • - درک مفهوم متد (method) در جی کوئری
 • - درک مفهوم پلاگین یا افزونه Plugin
 • - افکت ها در جی کوئری
 • - متد toggle جهت مخفی کردن متن و نمایش دادن آن
 • - متد slideDown
 • - متد slideToggle
 • - نحوه استفاده از انیمیشن در جی کوئری
 • - متد Callback
 • - رویدادهای مختلف در Jquery
 • - مشخص کردن چندین رویداد Jquery
 • - معرفی متدهایی در رابطه css و html در جی کوئری
 • - اعتبارسنجی فرم با جی کوئری و استفاده از پلاگین های امنیتی در جی کوئری
 • - افزودن کلاس ها و حذف کلاس های css با جی کوئری
 • - متدهای روابط در جی کوئری برای صدا زن المان های html
 • - معرفی پلاگین های پرکاربرد جی کوئری
 • - ساخت اسلایدر محصولات
 • - ساخت دکمه بالا و پایین سایت
 • - ساخت منو با اسکرول نرم با JQ
 • - معرفی سایت های دانلود ابزارهای جی کوئری جهت طراحی وب سایت
 • - اجرای پروژه عملی

آموزش سئوی سایت SEO

 • - سئو چیست؟
 • - سئو مربوط به عکس ها
 • - محتوای سئو شده
 • - استراتژی تولید محتوا چیست؟
 • - ابزارهای یافتن کلمات کلیدی
 • - نکات مهم برای بهینه سازی URL سایت
 • - افزایش سرعت سایت
 • - منظور از تگ های هدینگ چیست؟ (heading tags)
 • - نحوه بررسی سایت ها از نظر موتورهای جستجو
 • - تغییرات HTML5 چه تاثیری بر روی سئو سایت می گذارد؟
 • - استفاده از اسکیما یا داده های ساختاری Schema.Org
 • - مزایای استفاده از اسکیما
 • - عنوان صفحه (Page Title)
 • - متا تگ (meta tag)
 • - بک لینک در سئو چیست
 • - شرایط و نحوه خرید بکلینک
 • - توضیح کامل برای انواع بکلینک ها
 • - روش های یافتن بکلینک
 • - یافتن بک لینک های رقبا
 • - رپورتاژ آگهی
 • - معرفی شبکه های اجتماعی موفق دنیا
 • - معرفی MOZ
 • - بررسی ابزار seo
 • - اهمیت و روش استفاده از فایل سایت مپ Sitemap.xml
 • - استفاده از گوگل وبمستر Google Webmasters برای سئوی سایت
 • - بررسی ابزارهای seo گوگل در سرعت و GTmetrix
 • - استفاده از Minify CSS و Minify js
 • - معرفی گوگل آنالیتیک Google Analytics
 • - معرفی گوگل ادوردز Google Ads
 • - معرفی گوگل ترند Google Trends

معرفی زبان های برنامه نویسی تحت وب و تکنولوژی های نوین

 • - معرفی زبان برنامه نویسی PHP
 • - معرفی زبان برنامه نویسی ASP.NET
 • - معرفی بانکهای اطلاعاتی SQL Server , MySQL
 • - معرفی CMS های طرحی وب مانند: وردپرس wordpress
 • - معرفی روش تهیه قالبهای آماده
 • - معرفی تکنولوژی های نوین در طراحی سایت

طراحی وب به مهارت ساخت و راه‌اندازی صفحات وب گفته می‌شود. آقای تیم برنرز لی در اوت ۱۹۹۱ با برپایی یک وبسایت، نام خود را به عنوان نخستین سازنده وب و مخترع وب، در تاریخ نگاشت.

در آغاز، سایتهای وب با کدهای ساده «HTML» نوشته می‌شدند، شامل سرتیتر و پاراگراف، و توانایی پیوند دادن به صفحه های وب دیگر، با اَبَرمتن. در مقایسه با روش‌های دیگر، این راه تازه و متفاوتی بود که کاربران به سادگی می‌توانستند با یک مرورگر، صفحه‌های پیوند خورده را باز کنند.

با پیشرفت وب و هنر طراحی آن، زبان کُد نویسی اش، اَبَرمتن یا اچ‌تی‌ام‌ال، پیچیده‌تر و پرانعطاف‌تر شد. ابزاری مانند جدول‌ها که بیشتر برای نمایش نمودارهای داده‌ای بودند، بزودی مورد استفاده نادرست، برای چیدمان‌های پنهان در صفحه‌های وب قرار گرفتند. با پیدایش الگوهای آبشاری وب یا «CSS»، روش نادرست طراحی با جدول‌های پنهان در صفحه از گردونه خارج، و بجای آن استفاده مناسب از «CSS» جایگزین شد.

فناوری‌های یکپارچه سازی (Database)، مانند زبان های کُدنویسی سمت سرور (Server-Side Scripting) مانند CGI، PHP، ASP.NET، ASP، JSP و ColdFusion، و استانداردهای طراحی مدرن با الگوها (CSS)، ساختار سایت‌های وب را باز هم تغییر داده و آنرا پیشرفته تر کرده اند. همچنین با آمدن نگاره‌های جاندار و فناوری‌های پویانمایی به صفحه ها، مانند فلش (Flash)، چهره وب بیشتر از پیش تغییر کرد و توانمندی‌های تازه به سازندگان رسانه و طراح‌های وب داده شد، و توانایی‌های بیشتر و کارایی‌ها تازه مرورگرها برای اچ تی ام ال.

آموزش طراحی وب سایت

شیوه یادگیری تمام این فوت و فن ها بستگی به خودتان دارد. اما دو شیوه پر بازده تر است: اول شرکت در کلاسهای آموزشی آموزشگاه طراحی سایت است. و راه دوم خود اینترنت و جستجو در آن (خصوصا اگر زبانتان خوب است)

کتاب و سی دی آموزشی بد نیست، اما بازدهی خوبی ندارند چون تئوری هستند و عملا آموزشهای مکتوب کمتر کاربردی است. و شما را حرفه ای نمی کند.

آموزشگاه آموزش طراحی وب سایت

به جرات میتوان گفت که موثرترین راه جهت کسب مهارت حرفه ای در طراحی سایت، شرکت در کلاس های آموزش وب سایت میباشد. حضور در کلاس و کسب معلومات و تجربیات استاد مربوطه موجب میشود تا بسیار سریعتر به یک طراح وب سایت حرفه ای تبدیل شوید.

پس از یادگیری اصول اولیه و کدها، باید نمونه کار برای خودتان جور کنید و بهتر اینکه از یک وبسایت شخصی یا با طراحی سایتی که در موضوع مورد علاقه خودتان است شروع کنید. فراهم کردن نمونه کارهای قوی بسیار مهم است و شرکتها معمولا بر اساس آن شما را انتخاب می کنند. پس از چند ماه کار کردن مستمر روی سایتهای خودتان، کم کم سفارشهای کوچک می گیرید و پس از مدتی روی سفارش های بزرگ و درآمدهای بالا حساب کنید.

دوره آموزش کامل طراحی وبسایت

از جمله سوالاتی که از طرف افرادی که تصمیم دارند وارد حرفه طراحی وب بشوند زیاد پرسیده می شود این است که:

 • ۱- آیا می توان به طراحی وب به عنوان یک شغل با درآمد مناسب نگاه کرد؟
 • ۲- آیا ارزش دارد ماهها وقت بگذاریم و کدنویسی و برنامه نویسی ، فتوشاپ و تکنیکهای مختلف طراحی را یاد بگیریم؟
 • ۳- اصولا درآمد یک طراح وب در ایران چقدر است؟
 • ۴- بهترین و راحت ترین راه یادگیری طراحی وب سایت چیست؟

طبعا یکی از راحتترین پاسخها نیز این است که بستگی به خودتان و پشتکارتان دارد! اما اگر بخواهیم دقیقتر شویم، شغل طراحی وب ویژگیهایی دارد که آنرا از بسیاری شغلهای دیگر متمایز می کند. اینجا به چند مورد به صورت خلاصه اشاره می کنیم:

درآمد شغل طراحی وبسایت چقدر است؟

بستگی دارد شما برای یک شرکت به عنوان کارمند کار کنید یا به صورت مستقل و انفرادی. در حالت اول حقوق میانگین برای طراح وب به شکل تمام وقت (در سال ۱۳۹۱ - تهران) معمولا بین ۸۰۰ هزار تومان تا دومیلیون تومان است که میزان دقیق آن بستگی به سطح مهارتهای شما، سختی کار خواسته شده، بزرگی شرکتی که برای آن کار می کنید و... دارد.

اما در حالت دوم، یعنی اگر به صورت مستقل کار کنید، بستگی به اینکه چند پروژه در ماه بگیرید می توانید قیمتهایتان را بالا و پایین کنید. برای اینکه حدود درآمد دستتان بیاید، بابت طراحی اختصاصی یک وبسایت داینامیک با امکانات معمول سایتهای شرکتی، معمولا بین ۸۰۰ تا یک میلیون تومان می توانید دریافت کنید. حالا اگر فرض کنید ماهانه فقط دو پروژه بگیرید، حدود دو میلیون در ماه درآمد خواهید داشت که گرچه بالا نیست، اما برای شروع بد هم نیست. این البته برای طراحان وب در سطح متوسط و در ایران است و اگر شما یک طراح وب حرفه ای باشید به نسبت بزرگی پروژه ها و قیمتها بسیار بالاتر از این خواهد بود. (در سطوح حرفه ای این درآمد تا پنج میلیون تومان در ماه نیز می رسد) ضمن آنکه تعرفه طراحی وب در کشورهای اروپایی و امریکا جزء شغلهای پردرآمد است و اصلا قابل مقایسه با درآمدهای ایران نیست. اما شغل طراحی وب ویژگیهای منحصر به فرد دیگری نیز دارد که اینها بازدهی و سود این حرفه را بیشتر می کنند.

شغل طراحی وبسایت و عدم وابستگی به موقعیت جغرافیایی

در واقع یک طراح وب می تواند در کلبه ای در یک روستای دور افتاده هم مشغول به حرفه خود باشد! کافی است یک خط تلفن و برق باشد تا بتواند تقریبا از همه جای دنیا سفارش بگیرد. در واقع یک طراح وب (چه به عنوان طراح مستقل و فریلنسر، و چه به عنوان کارمند دورکار یک شرکت) تمام کارهای خود را در بستر وب انجام می دهد و لزوما نیازی به حضور نیست.

در خانه خود می توانید بنشینید و با ده ها مشتری از شهرهای مختلف سر و کله بزنید. کمتر شغلی چنین ویژگی‌ای دارد. از طرفی، یک طراح وب اصولا باید به این اصل ایمان داشته باشد که وبسایت یک فرد یا شرکت نقش فروشگاهی بین المللی را دارد. اگر زبانتان هم خوب باشد شاید بتوانید روی درآمدهای خارجی (که بسیار بسیار بسیار بالاتر از نرخهای معمول در ایران است) هم حساب کنید.

شغل طراحی وبسایت و عدم نیاز به سرمایه‌ اولیه، به جز زمان

برای اینکه شغل طراحی سایت را شروع کنید می توانید با یک کامپیوتر معمولی شروع کنید! اگر مصرف برق و پول اینترنت را روی حساب مصارف خانگی بگذاریم، هیچ خرج دیگری نخواهید داشت. در واقع بزرگترین سرمایه ای که باید بگذارید تا به شما سود برساند، زمان است. شما باید زمان بگذارید تا تمام تکنیکهای به روز مورد نیاز برای طراحی وب را یاد بگیرید، و این یادگیری باید همیشه استمرار داشته باشد. از طرف دیگر طراحی و برنامه نویسی شما (اگر بخواهید حرفه ای کار کنید) مدتی وقت خواهد گرفت. از طرفی این حرفه، جزء دسته خدمات قرار می گیرد، و بنابراین احتمالا بیشتر از نود درصد پولی که از مشتری می گیرید سود خالص است.

بنابراین در مقایسه با شغلهایی که با فروش محصول به سود می رسند، واقعا شغل پر درآمدی به حساب می رسد!

شغل طراحی وبسایت و بازاریابی پویا

هر پروژه ای که شما به خوبی آن را انجام دهید، خود یک نماینده بازاریابی شما خواهد بود. امضای شما پای وبسایتها تبلیغ خوبی برای شماست و از طرفی، فهرست نمونه کارهای شما را پربارتر خواهد کرد. در واقع رزومه فعالیتها و لیست نمونه کارهای شما (که قطعا باید در وبسایت شخصی خود بگذارید) بزرگترین عامل درآمد شما و تعیین کننده قیمت پروژه های آینده شما خواهند بود. بنابراین بزرگترین بازاریابی برای شما حرفه ای انجام دادن پروژه هاست.

دوره آموزشی کامل طراحی وب سایت بصورت کاملا حرفه ای (فقط برای افراد خاص) در ۳ مرحله ارائه میگردد:

مرحله اول کلاس آموزش طراحی وب سایت :

 • * در این مرحله ابتدا با مفاهیم وب و اینترنت آشنا شده و شروع فراگیری تگ های HTML مینمایید.
 • * سپس الگوهای طراحی وب با CSS ، جاوا اسکریپت و جی کوئری Jquery را فرا میگیرید.
 • * در ادامه با فلش و نحوه استفاده از نرم افزار فتوشاپ جهت طراحی سایت آشنا میشوید.
 • * شما باید در طول اجرای این فاز یک ایده طراحی وب سایت دلخواه را برای خودتان تعریف کرده و با توجه به آموخته هایتان یک وب سایت واقعی استاتیک بسازید.
 • * با فراگیری نحوه ثبت دامین و هاست مورد نظرتان و روش مدیریت آن، اقدام به آپلود و برپایی اولین وب سایت تان نمایید.
 • * مراحل رفع اشکالات و خطاها را گام به گام طی مینمایید.
 • * تمام مراحل را از ابتدا تا انتهای پیاده سازی عملی یک وبسایت واقعی را گام به گام فرا میگیرید.

مرحله دوم کلاس آموزش طراحی وب سایت :

با توجه به آموخته های مرحله اول این مرحله برایتان بسیار راحت و دلچسب خواهد بود:

 • * این مرحله مربوط به بخش وب سایت های داینامیک یا پویا میباشد.
 • * در این مرحله ابتدا با مفاهیم سیستم های مدیریت محتوای وب یا wCMS ها آشنا می شوید.
 • * سپس روش نصب عملی یکی از CMSها مانند نصب جوملا، نصب وردپرس یا نصب دروپال را فرا میگیرید.
 • * همچنین روش تنظیمات و مدیریریت سیستم مربوطه را بطور کامل فرا میگیرید.
 • * و بکارگیری ماژول های عمومی و انتخابی مورد نظرتان را فرا میگیرید که خیلی با اهمیت و جذاب است.
 • * و با مفاهیم بانک اطلاعاتی MySQL و زبان برنامه نویسی پی اچ پی در وب سایت های داینامیک آشنا میشوید.
 • * با راهنمایی اساتید و همچنین سلایق شخصی خود اقدام به انتخاب و بکارگیری قالبهای گوناگون مینمایید.
 • * در این مرحله هم، شما باید در طول اجرای این فاز یک ایده طراحی وب سایت دلخواه را برای خودتان تعریف کرده و با توجه به آموخته هایتان یک وب سایت واقعی بسازید.
 • * مراحل رفع اشکالات و خطاها را گام به گام طی مینمایید.
 • * تمام مراحل را از ابتدا تا انتهای پیاده سازی عملی یک وبسایت واقعی از نوع CMS را گام به گام فرا میگیرید.
 • * تا اینجا شما مراحل بسیار حیاتی و مهمی را گذرانده اید، که علاقه شما را صد چندان نموده است.

مرحله سوم کلاس آموزش طراحی وب سایت :

 • * و حالا زمان آن رسیده تا نحوه کار و استفاده از نرم افزار Artisteer را بیاموزید. و هر نوع وب سایتی را بسازید.
 • * آشنایی با مفاهیم پایه ای بهینه سازی وبسایت سئو SEO و بکارگیری آن در طراحی وب سایت هایتان.
 • * این مرحله بسیار شیرین و جذاب است و برق شادی موفقیت در طراحی سایت در چشمانتان میدرخشد.
 • * حال شما میتوانید بر روی انواع وب سایت های جدید و یا ایده های وب سایت های قبلی تان کار کرده و اقدام به ساخت وب سایت های داینامیک که دارای بانک اطلاعاتی میباشد، نمایید.با توجه به آموخته های مرحله اول این مرحله برایتان بسیار راحت و دلچسب خواهد بود:
 • * در ضمن این مرحله تاثیر فوق العاده ای در موفقیت و آینده شغل تان دارد. و اصطلاحا بخش پول درآر کارتان میباشد.با توجه به آموخته های مرحله اول این مرحله برایتان بسیار راحت و دلچسب خواهد بود:

تعریف وب سایت :

مجموعه ای از فایلهای مختلف اعم از تصاویر، متون و یا فایلهای برنامه نویسی شده است که به منظوری خاص به شکلی با هم مرتبط شده اند. این فایلها روی یک کامپیوتر "میزبان" یا "سرور" قرار می گیرند و با یک نام دامنه مشترک فراخوانی می شوند.

انواع وب سایت چیست؟

سایتها بر اساس کاربرد و نوع برنامه نویسی به چند دسته تقسیم می شوند که عبارت است از:

وب سایتهای استاتیک یا ثابت (Static Website) :

این سایتها یکبار طراحی می شوند و اطلاعات مورد نیاز در داخل آنها قرار می گیرد و پس از آن برای تغییر در آنها نیاز به یک طراح حرفه ای یا نیمه حرفه ای سایت است. زبان برنامه نویسی اینگونه از سایتها غالباً HTML و Java Script هستند که در نوع توسعه یافته تر از CSS نیز بهره گرفته می شود. از آنجا که حجم کمتری از کد در طراحی سایتهای ثابت استفاده می‌شود سرعت بارگذاری (Loading) بالایی دارند. علاوه براین کاهش حجم کدها که باعث خوانایی بشتر سایت توسط رباتهای جستجوگر می‌شود از یک سو و کاهش زمان بارگذاری از سوی دیگر سبب بهتر شدن وضعیت آنها از لحاظ امتیاز دهی موتورهای جستجو یا همان "رنکینگ" می شود. سایتهای ثابت قیمت طراحی پایین تری را نیز عمدتاً نسبت به سایر سایتها دارند.

عدم امکان ایجاد تغییر در این نوع از سایتها توسط افراد عادی علاوه بر افزایش امنیت سبب بهرهمندی از گرافیک و ظاهری زیبا می‌شود چرا که همه چیز ثابت است از جمله متون و اندازه تصاویر و همچنین همه عناصر مکان مشخص و ثابتی را دارند در نتیجه می توان برای محل قرار گرفتن هر یک از اجزاء بهترین تصمیم را گرفت.

اما از طرفی نیز عدم امکان ایجاد تغییرات توسط افراد عادی سبب می‌شود تا امکان بروز رسانی سایت توسط صاحبان و مدیران سایت صلب شود.

نکته: سایتهای ثابت (Static) برای افراد، شرکتها و سازمانهایی مناسب است که حداکثر یک یا دو بار در سال نیازمند به تغییر در محتوای سایت هستند.

وب سایتهای داینامیک یا پویا (Dynamic Website) :

محتوای سایتهای داینامیک بعد از طراحی توسط افراد عادی که دسترسی به سیستم مدیریت محتوای سایت را داشته باشند قابل تغییر است. زبان برنامه نویسی وبسایتهای پویا میتواند براساس نیاز متفاوت باشد اما عمدتاً از زبانهای ASP ، ASP.Net و Php استفاده می‌شود و از زبانهای کمکی CSS و Silver light و یا Ajax برای ایجاد قابلیتهای ویژه نیز بهره گرفته می شود.

در اینگونه از سایتها ابتدا اسکلت سایت توسط طراح ایجاد می‌شود و سپس محتوا توسط مدیران سایتها تغییر می‌کند مانند فرم قراردادی که یکبار توسط فردی ایجاد می‌شود و توسط افراد دیگری بارها تکمیل می شود، از این رو طراح نسبت به محل قرار گرفتن و اندازه دقیق متون و تصاویر و سایر عناصری که بعداً توسط مدیران سایتها تغییر می‌کند اطلاع ندارد بنابر این چاره ای ندارد جز اینکه همه حالات را در نظر بگیرد و اینکار سبب می‌شود تاحدودی از گرافیک و جلوه سایت کاسته شود.

یکی از مزیتهای سایتهای داینامیک این است که هیچ محدودیتی برای ایجاد، تغییر یا حذف مطالب، تصاویر و صفحات و غیره وجود ندارد. با توجه به اینکه در سایتهای پویا از زبانهای برنامه نویسی پیشرفته استفاده می‌شود امکانات زیادی در آنها قابل ایجاد است مانند ایجاد صفحات هوشمند، فرمها و جستجوهای پیچیده. استفاده زیاد از کدها سبب کند شدن بارگذاری سایت و امتیاز آن در موتورهای جستجو می شود.

نکته: سایتهای پویا برای افراد، شرکتها و سازمانهایی مناسب است که بیش از دوبار در سال نیاز به تغییر درمحتوای سایت را دارند.

پرتال Portal چیست؟

پرتالها سایتهای پویای جامعی هستند که چند هدف خاص را در یک سایت دنبال می کنند به عبارت دیگر مجموع چند سایت پویا که برای رسیدن به هدفی خاص در کنار هم قرار گرفته اند را می توان پرتال نامید. به عنوان مثال پرتال خبری می تواند از چند سایت داینامیک تشکیل شده باشد که هر یک امکانات خاصی چون عضو گیری، انتشار اخبار، انتشار تصاویر، نظر سنجی و ... را در اختیار مدیران آن قرار دهد. تمام ویژگی‌های یک سایت پویا می تواند در یک پرتال نیز صدق کند.

نکته: معمولاً پرتال‌ها توسط سازمانها، گروهها و شرکتها خریداری می شوند. به دلیل نیاز به بروز رسانی بخشهای مختلف اداره آنها توسط یک فرد بسیار مشکل است مگر آنکه به چشم یک کار حداقل پاره وقت به آن نگاه شود.

وب سایت مبتنی بر CMS یا سیستم مدیریت محتوای وب چیست؟

سایتهای مجهز به سیستم مدیریت محتوا که در اصطلاح به CMS که مخفف Content Management System است مشهورند، وبسایتهایی از نوع پرتالها یا سایتهای پویا هستند که برای مصارف خاص توسط طراحان حرفه ای و یا شرکتهای طراحی حرفه ای ایجاد میشوند. تمام مزایا و معایب مربوط به سایتهای پویا در مورد سایتهای مجهز به سیستم مدیریت محتوا صدق می کند. البته در نظر داشته باشید که سایتهای پویا و پرتالها نیز مجهز به سیستم مدیریت محتوا هستند اما آنچه که در CMSها متفاوت است طراحی آنها و سیستمهای مدیریت محتوای آنها برای مصارف خاص است.

از مزایای سیستمهای مدیریت محتوا نسبت به سایر سایتهای داینامیک می توان به آماده بودن و جامع بودن آنها اشاره کرد. از این رو اغلب اینگونه از سایتها در کمتر از ۳ روز کاری قابل نصب و استفاده هستند. طراحی سایتهای CMS مانند یک خط تولید محصول است و از آنجا که طراح باید نمونه‌های محدودی را به صورت انبوه تولید کند سعی در رعایت تمام اصول امنیتی، گرافیکی، موارد مربوط به رنکینگ و امتیاز موتورهای جستجو و سایر موارد موثر می کند. با توجه به مزیتهای آنها به تمامی افراد، سازمانها و شرکتهایی که شرایط داشتن سایتهای داینامیک را دارند توصیه می‌شود تا ابتدا به دنبال سیستم‌های مدیریت محتوای مخصوص به کار خود بگردند و در صورتی که پیدا نشد به طراحی سایتهای پویا روی بیاورند.

وبسایت های نیمه داینامیک و متحرک استاتیک :

وب سایتهای فلش یا متحرک دو نوع استاتیک و نیمه داینامیک هستند. (Static and Dynamic Flash Website) و توسط نرم‌افزارهای خاصی ایجاد می شوند در برخی موارد از XML یا Action Script برای ایجاد قابلیتهای تغییر یا هوشمندی در این سایتها بهره گرفته می شود. به طور کلی سایتهای فلش ثابت (استاتیک) غیر قابل تغییر می باشند و مانند سایتهای ثابت یکبار توسط طراح ایجاد می شوند و برای تغییر آن نیاز است تا افراد به صورت حرفه ای یا نیمه حرفه ای از دانش طراحی فلش برخوردار باشند. اما سایتهای فلش نیمه داینامیک یا نیمه پویا مانند سایتهای پویا عمل می‌کند و قابل تغییر هستند اما تغییر در آنها به سادگی سایتهای پویا نیست و وسعت ایجاد تغییرات نیز بسیار محدودتر است. از مزیتهای وب سایتهای فلش جذابیت آنهاست. گرافیک زیبا و انیمیشن‌های جذاب. اما از معایب عمده آنها میتوان به عدم خوانده شدن اطلاعات موجود در آنها توسط رباتهای جستجوگر و عمدتاً سرعت بسیار پایین بارگذاری اشاره کرد.

نکته: وبسایتهای فلش برای افراد و گروهها یا شرکتها و سازمانهایی مناسب است که نیاز به تبلیغات ندارند و عموم کاربران با آنها آشنا هستند مانند خوانندگان، سیاست مداران، بازیگران و گروههای موسیقی، هتلهای معروف، مکانهای توریستی.

آموزشگاه طراحی وب سایت

وبسایت ها مزایای فراوانی را برای مدیران و صاحبان خود به همراه دارند که مهمترین آنها به شرح زیرند:

تاثیر وبسایت ها در اطلاع رسانی چیست؟

داشتن یک سایت مانند داشتن یک کاتالوگ است اما با مزایای فراوان دیگر. یک کاتالوگ می تواند شامل تصاویر و متون باشد اما یک سایت میتواند از تصاویر، متون، فیلم و صوت و یا انیمیشن نیز بهره بگیرد بنابر این امکان اطلاع رسانی جامع با محتوایی جذاب تر را می دهد. برای طراحی، چاپ و انتشار هر نسخه از کاتالوگ نیاز به هزینه است اما برای یک سایت فقط کافیست هزینه ای بسیار پایین برای طراحی و نگهداری آن پرداخت شود و بعد از آن در طول سایت هزاران و یا میلیونها کاربر می توانند بارها و بارها از آن بازدید کنند.

تاثیر وب سایت ها در بازاریابی چیست؟

موتورهای جستجو بدون هزینه برای شما بازاریابی می کنند فقط کافیست رباتهای آنها سایت شما را پیدا کنند و از آن پس زمانی که فردی به دنبال هر یک از خدمات و یا محصولات و یا اطلاعات ارائه شده در سایت شما باشد، این موتورها فرد را به سمت سایت شما هدایت می کنند. میزان بازدید کننده هدایت شده به سایت به پارامترهای زیادی وابسته است اما در بدترین حالت چیزی در حدود ۵۰ نفر در روز توسط موتورهای جستجو به یک سایت هدایت می شوند.

قدرت وب سایت ها در ایجاد قابلیتهای جدید تبلیغاتی چیست؟

با داشتن یک وبسایت صاحبان و مدیران آن وارد عرصه تجارت الکترونیک می شوند و امکان استفاده از راهکارهای تجارت الکترونیک برای آنها بوجود می آید از مهمترین این قابلیتها میتوان به تبلیغات اینترنتی، تبلیغات در موتورهای جستجوگر، تبلیغات کلیکی و تبادل بنر و لینک اشاره کرد. در دسترس بودن: سایت همواره با متقاضیان اطلاعات و محصولات یا خدمات قابل ارائه توسط آن فقط یک کلیک فاصله دارد و در تمامی ساعات شبانه روز و روزهای تعطیل نیز فعال است.

اهمیت وب سایت ها در فعالیت بدون مرزهای جغرافیایی :

امروزه یکی از ملزومات فعالیت بدون مرز سایت است و تقریباً هیچکس نمی‌تواند مدعی فعالیت خارج از مرزهای جغرافیایی شود در حالی که وبسایتی ندارد.

درآمدزایی با وب سایت ها :

میزان سودآوری و درآمد زایی سایتها به نوع سایت و اهداف آن بستگی دارد البته میزان فعالیت صاحبان سایتها و بروز رسانی و رسیدگی به آنها نیز عامل بسیار مهمی است. اما امروزه شرکتها و افراد بسیاری هستند که فقط از طریق سایت فعالیت می کنند و عمده درآمد آنها از طریق سایت و مشتریان آنلاین است.

آموزش تضمینی طراحی وبسایت

درباره وب سایت ها بیشتر بدانیم :

وب‌گاه مجموعه‌ای از اطلاعات درباره موضوع و یا عنوان خاص است. طراحی یک وبگاه مشخص کننده آرایش و ساختار صفحات وبی است که بوجود آورنده وب گاه خواهند بود. یک صفحه وب شامل اطلاعاتی درمورد هدف ایجاد وبگاه می‌باشد. یک وب سایت را همانند کتابی تصور کنید که هر صفحه وب در حکم برگی از کتاب خواهد بود.

در زمینه طراحی وب‌گاه جنبه‌های گوناگونی باید در نظر گرفته شود که به سبب پیشرفت روز افزون اینترنت همواره براین موارد افزوده می‌شود. برای وبگاه های تجاری عمومی، موارد زیر از جمله اصلی‌ترین آنها به شمار می‌روند:

طراحی سایت بر طبق عنوان و محتوای مطالب می‌باشد. مطالب، جوهر کلام و اطلاعات درون سایت باید مطابق با هدف سایت بوده و طیفی از عموم را نشانه رود که به دنبال اطلاعات ارائه شده در سایت هستند.

سایت باید قابل فهم بوده و برقراری ارتباط با آن حتی برای مخاطبانی کـه آشنایی چندانی با وب ندارند، آسان باشد. چنانچه سایت به اندازه کافی بزرگ بوده و اطلاعات زیادی را شامل شود، باید اطلاعات راهنما را به گونه‌ای بکار برد که به سرعت در اختیار بیننده قرار گیرند.

نمای کار باید کلی بوده و تمام صفحه را دربر گیرد تا بتواند پایداری و ثبات را القا کند. سبک نگارش باید زیبا و تخصصی بوده و مناسب با سلیقه مخاطبان و محتوای سایت باشد.

در نگارش متون و اطلاعاتی که مخاطب به دنبال آنها است باید بزرگ نمایی شود تا به بیننده القا کند که این همان چیزی است که به دنبال آن بوده است.

همچنین سایت باید به سادگی در اینترنت یافت شود و درصورت امکان در بالای لیست‌های جستجو قرار گیرد، اگرچه همواره اینگونه نباشد لااقل در موتورهای جستجوی اصلی چنین شود.

یک وبسایت معمولاً شامل متن و تصاویر است. اولین صفحه یک وب سایت صفحه خانه (Home Page) و یا صفحه ایندکس (Index) نامیده می‌شود. بعضی از وب‌گاه ها از صفحه‌ای استاده می‌کنند که معمولاً صفحه خوش آمد نامیده می‌شود. این صفحه ممکن است شامل مواردی چون پیغام خوش آمدگویی، انتخاب زبان، انتخاب ناحیه جغرافیایی و یا اعلام عدم پذیرش مسئولیت در موارد خاص باشد. هر صفحه وب درون سایت وب، یک فایل HTML است که URL مخصوص به خود را دارد.

بعد از این که هر صفحه وب ساخته شد، این صفحات با استفاده از فهرست راهنمایی که از پیوندهای مختلف تشکیل شده است به یکدیگر متصل می‌شوند. هنگامی که یک وب سایت کامل شد برای آنکه برای همه برروی اینترنت قابل مشاهده باشد باید منتشر و یا ارسال (Upload) شود. این کار به کمک یک میزبان FTP انجام می‌شود.

هنگامی که سایت منتشر شد، مسئول سایت برای افزایش بازدید کنندگان سایت ، از تکنیکهای گوناگون استفاده می‌کند. این کار با ثبت کردن وب سایت در موتورهای جستجویی نظیر Google و Yahoo، تبادل لینک با وب سایتهای دیگر، ایجاد پیوند با وبگاه های مشابه و غیره امکان پذیر است.

طرح وب سایت چیست؟

طرح وب به قالب نمایشی و طراحی گرافیکی صفحات موجود در وبسایت می‌گویند که معرف محتوا و مطالب آن وب سـایت می‌باشد. طرح وب جلوه بصری هدف وبگاه است و اولین بخش از یک صفحه وب است که ذهن مخاطب را با خود درگیر می‌کند.

طراح وب با در نظر گرفتن هدف سایت و مخاطبان آن و با استفاده از المان‌های متناسب با رویکرد سایت و به کمک ذهن خلاق و ذوق هنری خود در بکار بردن ابعاد و رنگها، طرحی خلق می‌کند که ضمن ایجـاد یکپارچگی در کلیه صفحات وب سایت، نمای تکرار شونده و خسته کننده را به مخاطب القا نکند. در وب سایت باید از الگوی ثابتی در صفحات استفاده کرد که کاربر به هنگام دیدن صفحات متوجه این است که همه صفحات در یک سایت مشخص هستند.

چرا دوره های آموزشی طراحی وبسایت را انتخاب کنیم؟

آموزش های مورد نیاز برای تبدیل شدن به یک نیروی متخصص :

در دوره های آموزشی، تمامی آموزش های مورد نیاز برای تبدیل شدن به یک نیروی متخصص به صورت کاملا کاربردی ارائه خواهد شد. تمامی آموزشها مطابق با استانداردهای روز و مورد استفاده در بازار کار خواهند بود. فقط کافیست که اراده کنید.

معرفی استاندارد آموزشی طراحی وب سایت :

سر فصل دوره ها با توجه به استاندارد های روز دنیا و نیاز های بازار کار، تقسیم بندی، برنامه ریزی و اجرا می شوند. ارائه مطالب استاندارد در کنار تجربیات بسیار ارزشمند اساتید این دوره ها می تواند ترکیب خوبی برای حرفه ای شدن شما فراهم آورد. در این دوره ها شما هر مبحث را در مثال و در قالب پروژه ای عملی فرا می گیرید.

سرمایه گذاری در آموزش طراحی وب سایت :

با توجه به رشد روز افزون استفاده از تکنولوژی های مدرن و نیروهای متخصص، نیاز چشم گیری به نیروهای متخصص در بازار کار وجود دارد. در صورت دارا بودن تخصص و تجربه کافی می توانید جایگاه شغلی مناسبی داشته باشید. با توجه به بروز بودن سرفصل های آموزشی در دوره های آموزشی، شما یک شغل جهانی خواهید داشت و در صورت رعایت استانداردهای جهانی و دانش مناسب زبان و اطلاعات به روز می توانید در تمام نقاط جهان به راحتی فعالیت کنید.

برای یک شروع قدرتمند در زمینه طراحی وب سایت مشاوره کنید :

اگر می خواهید یک برنامه بلند مدت و کار آمد برای آینده خود داشته باشید به راحتی می توانید از نظرات کارشناسی متخصصان ما استفاده نمائید.

سرفصل کلی دوره آموزش حرفه ای طراحی وب سایت های استاتیک و داینامیک (فقط ویژه افراد خاص)

بخش اول آموزش وب سایت ویژه :

بخش دوم آموزش وب سایت ویژه :

بخش سوم: (ویژه برنامه نویسان ASP.net)

 • - آشنایی با مفاهیم وب سایت های داینامیک مبتنی بر دات نت
 • - آموزش طراحی وب سایت با دات نت فریم ورک ASP. NET MVC 4.0
 • - آموزش زبان برنامه نویسی سی شارپ دات نت C#.Net متبنی بر وب
 • - آموزش کد نویسی وب سایت و ماژول ها
 • - آموزش بانک اطلاعاتی اس کیو ال سرور SQL Server 2019
 • - آموزش Entity Framework code first
 • - آموزش Kendo UI
 • - آموزش تکنولوژی آژاکس Ajax
 • - آشنایی با تکنولوژی سیلور لایت SilverLight
 • - کارگاه عملی ساخت وب سایت های فروشگاه اینترنتی
 • - آموزش ایجاد امکان پرداخت اینترنتی (پرداخت بانکی: بانک پاسارگاد، بانک سامان، بانک ملت و...)
 • - کارگاه ویژه کارورزی طراحی و اجرای وب سایت های داینامیک مبتنی بر ASP.NET (تجربه کار عملی)
 • - آشنایی با اصول و قواعد بازار کار و پروژه های کاری طراحی وب سایت و درآمد زایی
 • - استفاده از نظرات و تجربیات تئوری و عملی کارشناسان و اساتید
 • - ارائه دوره رایگان کارورزی و معرفی به شرکت ها جهت استخدام و یاهمکاری

PHP یا ASP.net

بستگی داره....

 • - اگر بودجه کار زیاد نیست و نتیجه هم باید سریع عرضه بشه، PHP بهتره (استفاده از جوملا و امثالهم)
 • - اگر بودجه مناسب است و اگه فکر میکنید که پروژه بعدها گسترده تر میشه و قابلیت بزرگتر شدن رو باید داشته باشه و یا اگه این پروژه وابستگی به برنامه های دیگه ای داره که میکروسافت ارائه کرده بهتره برید سراغ ASP.NET مثلا اگه شرکت توی برنامه انبار داری از نرم افزار اکسس Access یا نرم افزار اس کیو ال سرور SQL server استفاده میکنه و یه زمانی بخواد پیوند بزنه بهتره از همون اولش با .NET شروع کنید.

مفهوم Wire Frame در طراحی وب سایت چیست؟

قبل از طراحی و پیاده سازی یک وب سایت، داشتن اطلاعاتی کامل از جزئیات طرح الزامی است. به طور کلی Wireframe یک راهنمای تصویری کامل از وب سایت قبل از شروع طراحی است که چهارچوب کلی سایت را مشخص می کند و معمولا طراحان حرفه ای سایت این مورد را از مشتریان خود می خواهند.

بعنوان مثل اگر بخواهیم یک وب سایت خبری طراحی و پیاده سازی کنیم، ابتدا باید بدانیم اطلاعات کاملی از این سایت خبری داشته باشیم تا بتوانیم طرح را پیاده کنیم. مواردی مثل: طول سایت، محل قرارگیری سربرگ، تعداد بلوک های سایت، مکان قرار گیری آخرین اخبار، تعداد ستوی های سایت و… هستند که در ادامه به جزئیات آن همراه با نمونه هایی از Wireframe و نحوه ساختن آنها بیشتر می پردازیم.

در یک Wireframe نباید نهایت گرافیک را به کار برد! با یک قلم و کاغذ معمولی ویا با نرم افزار Paint ویندوز هم می توان Wireframe را ایجاد کرد. این کار باعث می شود تا به قول خودمان دست طراح را برای زدن طرح بیشتر باز کنیم!

مزایای استفاده از Wireframe قبل از شروع طراحی سایت:

 • - صرفه جویی در وقت.
 • - عدم سردرگمی طراح برای پیاده سازی طرح.
 • - داشتن یک پیش نمایش از سایت قبل از شروع به طراحی.
 • - مشخص کردن عناصر قرار گرفته برروی طرح.
 • - تغییر و تنظیم عناصر کاربری.
از کجا شروع کنیم؟

برای رسم یک Wireframe نیاز به ابزار خاصی نیست و راه های زیادی برای این کار وجود دارد. استفاده از برنامه های گرافیکی، نرم افزار فتوشاپ Photoshop , نرم افزاز Paint و… ویا حتی استفاده از یک قلم و کاغذ معمولی!

طراحی وب سایت و WireFrame طراحی وب سایت و WireFrame طراحی وب سایت و WireFrame طراحی وب سایت و WireFrame
آموزشگاه پایا

5.01402/06/26حامد شریفی

دوره طراحی وب سایت کامل ثبت نام کرده ام و عالی بود. برخورد استاد و تدریس استاد عالی و حرفه ای بود برخورد پرسنل عالی بود.

براتون آرزوی موفقیت روزافزون داریم

5.01402/04/17محمد بدل زاده

دوره آموزش طراحی وب سایت بین دوره هایی که در جاهای دیگه شرکت کرده بودم خیلی بهتر بود. پشتیبانی خیلی عالی هم وجود داره که مورد پسند هر دانشجویی هست.

5.01402/04/17محمد ناصربخت

به نظر بنده دوره طراحی وب سایت بسیار خوب بود. خصوصا سطح بالای دانش اساتید. این دوره بسیار عالی بود، نحوه برخورد کادر اداری و اساتید هم عالی بودند. با تشکر از زحمات شما

5.01402/03/04محمد آموزگار

با آرزوی موفقیت برای مجموعه محترم پایا. ضمن تشکر از خدمات آموزشی شما از نکات مثبت مجموعه به پیگیری معتمدانه و دلسوزانه مدیریت آموزشگاه در اجرای دوره می توان اشاره نمود. در بخش آموزش سئو آموزش خیلی خیلی خوب بود که برای من فوق العاده بود. کاش آسانسور هم داشتید. در مجموع از دوره آموزشی طراحی وب سایت احساس رضایت کامل داشته و آرزوی پیشرفت روزافزون برای شما دارم. سپاس

5.01402/03/04فاطمه کاوسی

با رضایت کامل از آموزش جناب آقای دکتر دوره طراحی سایت را به پایان رساندم. پاسخگو بودن اساتید و نحوه برخورد پرسنل عالی بود. موفق باشید و همیشه بدرخشید. به امید دیدار مجدد شما

5.01402/03/04حسین عابدی

با سلام و تشکر از کادر عالی شما... استادها همه بینظیر و خبره در حوزه طراحی سایت بودند و برخورد پرسنل آموزشگاه هم عالی بود. با سپاس از آموزشگاه خوب شما

5.01402/03/04عاطفه نجفی

با کمال تشکر بابت دوره آموزش طراحی وب که بی نقص و کامل ارائه شد. محیط بسیار دوستانه و صمیمی بود. با آرزوی پیشرفت و موفقیت بیشتر

?1401/11/15مهمان

سلام وقت بخیر دوره طراحی سایت برای کسی که آشنایی زیادی با کامپیوتر نداره و مبتدی هست هم مناسبه؟

با سلام... دوره طراحی وب سایت یک دوره تخصصی است. بنابراین حداقل پیشنیاز دوره طراحی وبسایت، آشنایی با مفاهیم کامپیوتر و ICDL می باشد.

?1401/10/12مهمان

سلام میخواستم بدونم برای طراحی وبسایت و اپ، نیاز هست که زبان کاملا فول باشیم یا درحد مبتدی میشه آموزش دید؟

با سلام... برای آموزش کامپیوتر (در تمام رشته های کامپیوتر) باید آشنایی با زبان انگلیسی را داشته باشید. هرچند که در خلال یادگیری طراحی وب سایت و نرم افزارهای کامپیوتر، مهارت زبان انگلیسی شما افزایش خواهد یافت.

5.01401/08/28رویا امان زاده

دوره طراحی سایت بسیار عالی و کاربردی بود. تمام نکات ارائه شده توسط استاد بسیار خوب بیان می شدن و سوالات و ابهامات تمرین هم برطرف می کردن.

اولین 1 2 3 4 5 6 7 8 9 آخرین 

ارائه ضمانت رضایت مشتری از خدمات آموزشی، توسط مدیریت موسسه

ارائه خدمات آموزشی رایگان پس از اتمام دوره با اهدای کارت گارانتی و پشتیبانی آموزشی

ارائه کارت تخفیف ویژه، قابل انتقال به غیر

ارائه تخفیفات متنوع شهریه توسط واحد ثبت نام

ارائه پذیرایی رایگان در طول دوره آموزشی

ارائه کارنامه در طول دوره، ارائه گواهینامه پایان دوره، اهدای جوایز و لوح تقدیر

اهدای ابزار و ملزومات آموزشی و کمک آموزشی به دانشجویان بصورت رایگان

مجهز به امکانات و سیستمهای کمک آموزشی Smart TV, Free Internet Wi-FI, Data Projector ,Laptop و..

امکان ارائه دوره بازآموزی رایگان (Retraining)

امکان کارآموزی و کارورزی رایگان دوره های عملی و کاربردی در محل موسسه و یا معرفی به سازمانها و ...

ضمانت رضایتمندی

تماس با ما

تماس با ما

لینک ثبت نام دوره کامل آموزش طراحی وب سایت

لینک ثبت نام دوره آموزشی

طراحی سایت تخصصی ، دوره طراحی سایت ، کلاس طراحی سایت ، مرجع تخصصی طراحی وب سایت ، بهترین دوره طراحی سایت ، دوره طراحی وب ، دوره های طراحی سایت ، دوره طراحی وب سایت کلاس های طراحی سایت ، طراحی وبسایت در تهران ، دوره طراحی سایت فنی حرفه ای ، طراحی سایت آموزشی ، آموزش رایگان طراحی سایت ، بهترین آموزشگاه طراحی سایت در تهران ، چگونگی طراحی سایت ، کلاس طراحی وب سایت ، طراحی وب سایت ، دوره حضوری طراحی سایت ، طراحی سایت آموزشگاهی ، دوره های طراحی وب ، کلاس آنلاین طراحی وب سایت ، طراحی وب سایت آموزش ، کلاس طراحی سایت در تهران ، دوره جامع طراحی سایت ، اموزش ساخت وبسایت ، مدرک فنی حرفه ای طراحی سایت ، کلاس آموزش طراحی سایت ، آموزش وب سایت ، طراحی سایت آموزش مجازی ، طراحی سایت آموزشگاه ، طراحی ساده وب سایت ، دوره ی طراحی سایت ، هزینه دوره طراحی سایت ، آموزش آنلاین طراحی سایت ، هزینه کلاس طراحی سایت ، دوره طراحی سایت دانشگاه تهران ، دوره ی آموزشی طراحی سایت ، طراحی سایت فروشگاهی در تهران ، دوره برنامه نویسی وب ، آموزش طراحی سایت در کرج ، کلاس طراحی سایت تضمین استخدام ، دوره طراحی سایت و سئو ، آموزش جامع طراحی سایت ، بهترین آموزش طراحی سایت ، قیمت آموزش طراحی سایت ، برنامه نویسی و طراحی سایت ، آموزش حرفه ای طراحی سایت ، دوره های آموزشی طراحی سایت ، آموزش تخصصی طراحی وب سایت ، بهترین شرکت طراحی سایت در تهران ، طراحی و ساخت وب سایت ، طراحی حرفه ای وب سایت ، آموزش ساخت سایت فروشگاهی با گوشی ، آموزش کامل طراحی سایت با وردپرس ، دوره جامع طراحی وب ، طراحی سایت اموزش ، طراحی وب سایت آموزشی ، طراحی سایت حرفه ای ، اموزش سایت ، پکیج کامل آموزش ساخت فروشگاه اینترنتی مشابه دیجی کالا با php ، طراح سایت حرفه ای ، طراحی سایت خبری حرفه ای ، آموزش کامل طراحی سایت ، آموزش وبسایت نویسی ، کلاس های آموزش طراحی سایت ، دوره آنلاین طراحی سایت ، آموزش طراحی سایت دیجی کالا ، اموزش کامل طراحی سایت ، قیمت طراحی سایت با کد نویسی ، بهترین آموزشگاه طراحی سایت ، آموزش 0 تا 100 طراحی سایت ، آموزش تراحی ، دوره درآمدزایی از طراحی سایت ، طراحی وب با html ، برای طراحی سایت از کجا شروع کنیم ، آموزش صفر تا صد طراحی سایت ، برای طراحی سایت چه زبان هایی لازم است ، دوره طراحی سایت در بهترین آموزشگاه طراحی سایت تهران ، بهترین کلاس طراحی سایت ، دوره طراحی وب حضوری و آنلاین ، آموزش طراحی سایت به صورت کاملا کاربردی و کاملا پروژه محور از مقدماتی تا پیشرفته ، دوره فوق جامع طراحی سایت ، پکیج آموزش طراحی سایت ، بهترین آموزشگاه طراحی وب در تهران

آموزش طراحی وب سایت در بهترین آموزشگاه طراحی وب سایت حرفه ای تهران ، آموزش کامل طراحی وب سایت در بهترین آموزشگاه طراحی وب سایت تهران بصورت حرفه ای در کلاس طراحی وبسایت دوره خصوصی آموزش طراحی وب سایت ویژه مهاجرت عملی ، آموزشگاه طراحی وب سایت ، آموزش طراحی وب سایت ، بهترین آموزشگاه طراحی وب سایت در تهران ، آموزش طراحی وب سایت حرفه ای ، آموزش کامل طراحی وب سایت تهران ، کلاس طراحی وبسایت ، آموزش طراحی سایت با وردپرس ، آموزشگاه طراحی وب ، آموزش خصوصی طراحی وب سایت ، آموزشگاه طراحی وب سایت ، آموزش طراحی وب سایت ، بهترین آموزشگاه طراحی وب سایت در تهران ، آموزش طراحی وب سایت حرفه ای ، آموزش کامل طراحی وب سایت تهران ، کلاس طراحی وبسایت ، آموزش طراحی سایت با وردپرس ، آموزشگاه طراحی وب ، آموزش خصوصی طراحی وب سایت ، آموزشگاه فنی و حرفه ای در غرب تهران ، معرفی دوره کامل آموزش طراحی وب سایت ، بهترین آموزشگاه طراحی وب سایت در تهران ، آیا دوره کامل طراحی وب سایت برای اشتغال و ورود به بازار کار مناسب است؟ ، آموزش طراحی وب سایت حرفه ای ، آموزش سئوی سایت SEO ، آموزش طراحی وب سایت با بوت استرپ BootStrap ، معرفی و آشنایی با زبان برنامه نویسی PHP و کاربرد آن در طراحی وب سایت ، بعد از پایان دوره آموزشی طراحی وبسایت در آموزشگاه طراحی سایت ، طراحی وب سایت چیست؟ ، چگونه طراح وب سایت شویم؟ ، آموزش طراحی وب سایت حرفه ای ، مدرک آموزشگاه طراحی وب سایت حرفه ای ، مدرک طراحی وب سایت فنی حرفه ای ، گواهینامه بین المللی طراحی وب سایت ، شرایط ثبت نام در دوره آموزشگاه طراحی سایت ویژه مشاغل ، آموزش خصوصی طراحی وب سایت ، ثبت نام دوره کامل آموزش طراحی وب سایت ، آموزش طراحی وب سایت دوره کامل ، توضیحات دوره کامل آموزش طراحی وب سایت حرفه ای ، سرفصل های آموزش طراحی وب سایت ، معرفی انواع وب سایت ها ، آموزش طراحی وب سایت از مبتدی تا پیشرفته ، آموزش طراحی وب سایت از صفر تا صد ، آموزش طراحی وب سایت از پایه تا پیشرفته ، اموزش ساخت وب سایت اینستاگرام ، آموزش طراحی وب سایت حرفه ای ، آموزش طراحی وب سایت حرفه ای با وردپرس ، آموزش طراحی وب سایت فروشگاه اینترنتی ، آموزش طراحی وب سایت حرفه ای رایگان ، آموزش طراحی وب سایت با ویژوال استودیو 2019 ، آموزش ساخت وب سایت در اینستاگرام ، آموزش طراحی وب سایت با وردپرس ، آموزش طراحی وب سایت با پایتون ، آموزش طراحی وب سایت با html و css ، آموزش طراحی وب سایت با html ، آموزش طراحی وب سایت با گوشی ، آموزش طراحی وب سایت با دریم ویور ، آموزش طراحی وب سایت با ویژوال استودیو 2019 ، آموزش طراحی وب سایت با ویژوال استودیو 2015 ، آموزش طراحی وب سایت با فتوشاپ ، آموزش طراحی وب سایت با مدرک بین المللی ، آموزش طراحی وب سایت پروژه محور ، آموزش طراحی وب سایت پی دی اف ، آموزش طراحی وب سایت پیشرفته ، آموزش طراحی وب سایت با پایتون ، آموزش طراحی وب سایت با پی اچ پی ، آموزش طراحی وب سایت از پایه تا پیشرفته ، آموزش ساخت وب سایت با پایتون ، پکیج آموزش طراحی وب سایت ، خرید پکیج آموزش طراحی وب سایت ، دانلود کتاب آموزش طراحی وب سایت از مبتدی تا پیشرفته ، آموزش ساخت وب سایت تجاری ، آموزش طراحی وب سایت صفر تا صد ، آموزش طراحی وب سایت از مبتدی تا پیشرفته ، آموزش طراحی وب سایت از صفر تا صد ، آموزش ساخت وب سایت صفر تا صد ، آموزش طراحی وب سایت از پایه تا پیشرفته ، آموزش تصویری طراحی وب سایت ، آموزش ساخت وب سایت تک صفحه ای ، آموزش طراحی وب سایت در تبریز ، آموزش طراحی وب سایت مجتمع فنی تهران ، آموزش طراحی وب سایت ثبت نام ، آموزش طراحی وب سایت ثبت نام در ، آموزش طراحی وب سایت ثبت ، آموزش طراحی وب سایت ثبت سفارش کالا در ، آموزش طراحی وب سایت ثبت شرکت ، آموزش طراحی وب سایت ثبت حسابداری ، آموزش طراحی وب سایت با جاوا اسکریپت ، آموزش ساخت وب سایت با جاوا ، آموزش ساخت وب سایت با جوملا ، جزوه آموزش طراحی وب سایت ، کتاب آموزش جامع طراحی وب سایت ، اموزش طراحی وب سایت جلسه اول ، آموزش ساخت وب سایت جوملا ، آموزش طراحی وب سایت با جوملا ، آموزش طراحی وبسایت با جوملا کتاب ، آموزش ساخت وب سایت با جاوا اسکریپت ، آموزش طراحی وب سایت چندزبانه ، آموزش طراحی وب سایت چیست ، آموزش طراحی وب سایت چگونه است ، آموزش طراحی وب سایت چه باید کرد ، آموزش طراحی وب سایت چند زبانه وردپرس ، آموزش طراحی وب سایت چه ، آموزش طراحی وب سایت چگونه ، آموزش طراحی وب سایت چکیده ، آموزش طراحی وب سایت چگونگی ، آموزش طراحی وب سایت حرفه ای ، آموزش طراحی وب سایت حرفه ای با وردپرس ، آموزش طراحی وب سایت حرفه ای رایگان ، آموزش طراحی وب سایت فنی حرفه ای ، کتاب آموزش طراحی وبسایت حرفه ای.

کلاس آموزش طراحی وبسایت حرفه ای ، آموزش ساخت یک وب سایت حرفه ای ، خرید پکیج آموزش طراحی وب سایت ، آموزش طراحی وب سایت در کرج ، آموزش طراحی وب سایت در شیراز ، آموزش طراحی وب سایت در ارومیه ، آموزش طراحی وب سایت در یزد ، آموزش ساخت وب سایت در گوگل ، آموزش ساخت وب سایت در گوگل با گوشی ، آموزش ساخت وب سایت در اینستاگرام ، آموزش ساخت وب سایت در وردپرس ، آموزش ساخت وب سایت دیجی کالا ، آموزش طراحی وب سایت با دریم ویور ، آموزش طراحی وب سایت رایگان ، آموزش ساخت وب سایت رایگان ، آموزش طراحی وب سایت حرفه ای رایگان ، آموزش رایگان طراحی وب سایت با وردپرس ، آموزش طراحی رابط کاربری وب سایت ، اموزش طراحی وب سایت رایگان از طریق گوگل ، آموزش ساخت وب سایت رایگان در گوگل ، آموزش ساخت وب سایت رایگان فارسی ، آموزش طراحی وب سایت در رشت ، آموزش طراحی وب سایت به زبان ساده ، آموزش طراحی وب سایت به زبان html ، آموزش طراحی وبسایت با زبان html ، آموزش تصویری طراحی وب سایت به زبان فارسی ، آموزش طراحی وب سایت ساده ، اموزش طراحی وب سایت با سی شارپ ، سایت آموزش طراحی وب سایت ، آموزش ساخت و طراحی وب سایت ، آموزش ساخت وب سایت شخصی ، اموزش طراحی وب سایت با سی شارپ ، آموزش ساخت وب سایت شخصی رایگان ، آموزش طراحی وب سایت در شیراز ، آموزش حرفه ای طراحی وب سایت شرکتی بر پایه وردپرس ، آموزش ساخت وب سایت با سی شارپ ، آموزش طراحی وب سایت صفر تا صد ، آموزش ساخت وب سایت صفر تا صد ، آموزش طراحی وب سایت از صفر تا صد ، آموزش طراحی وب سایت ضرورت ، آموزش طراحی وب سایت طراحی ، آموزش طراحی وب سایت طریقه ، آموزش طراحی وب سایت طریقه ی ، آموزش طراحی وب سایت طریق ، آموزش طراحی وب سایت طرح پیشنهادی ، آموزش طراحی وب سایت طرز ، آموزش طراحی وب سایت ظاهر ، آموزش طراحی وب سایت عکاسی ، آموزش طراحی وب سایت عنکبوتی ، آموزش طراحی وب سایت عکس ، آموزش طراحی وب سایت علوم پزشکی یاسوج ، آموزش طراحی وب سایت عکس برای ، آموزش طراحی وب سایت علمی ، آموزش طراحی وب سایت عالی ، آموزش طراحی وب سایت علی بابا ، آموزش طراحی وب سایت عنکبوتی بازگشت به خانه ، آموزش طراحی وب سایت غذایی ، آموزش طراحی وب سایت غرب تهران ، آموزش طراحی وب سایت غربی ، آموزش طراحی وب سایت فرادرس ، آموزش طراحی وب سایت فنی حرفه ای ، آموزش طراحی وب سایت فروشگاه اینترنتی ، آموزش ساخت وب سایت فروشگاهی با وردپرس ، آموزش ساخت وب سایت فروشگاه اینترنتی ، آموزش ساخت وب سایت فروشگاهی ، آموزش طراحی وب سایت با فتوشاپ ، فیلم آموزش طراحی وب سایت با وردپرس ، آموزش طراحی وب سایت با قالب آماده ، آموزش طراحی قالب وب سایت با css ، اموزش طراحی وب سایت قسمت اول ، آموزش طراحی وب سایت در قزوین ، آموزش طراحی قالب وب سایت ، آموزش طراحی قالب وب سایت با فتوشاپ ، قیمت آموزش طراحی وب سایت ، آموزش طراحی قالب وبسایت html ، آموزش طراحی وب سایت کتاب ، آموزش طراحی وبسایت بدون کدنویسی ، آموزش طراحی وب سایت در کرج ، آموزش ساخت وب سایت بدون کد نویسی ، آموزش ساخت وب سایت دیجی کالا ، اموزش ساخت وب سایت با کد نویسی ، آموزش کامل طراحی وب سایت ، آموزش کامل طراحی وب سایت با ، آموزش طراحی وب سایت دیجی کالا ، آموزش طراحی وب سایت و کدنویسی (از ابتدا تا انتها) ، آموزش ساخت وب سایت گوگل ، آموزش طراحی وب سایت با گوگل ، اموزش طراحی وب سایت با گوشی ، آموزش ساخت وب سایت با گوشی ، آموزش ساخت وب سایت در گوگل ، آموزش ساخت وب سایت در گوگل با گوشی ، آموزش طراحی گرافیک وب سایت ، آموزش طراحی وب سایت واکنش گرا ، آموزش ساخت وب سایت در گوشی ، آموزش طراحی وب سایت با لاراول ، آموزش طراحی وب سایت سون لرن ، آموزش طراحی وب سایت مقدماتی ، آموزش طراحی وب سایت مبتدی ، آموزش طراحی وبسایت مشهد ، آموزش ساخت وب سایت مبتدی ، آموزش طراحی وب سایت پروژه محور ، آموزش مجازی طراحی وب سایت ، آموزش طراحی وب سایت در مشهد ، آموزش طراحی وب سایت با مدرک بین المللی ، آموزش طراحی وبسایت با موبایل ، آموزش طراحی وب سایت برای موبایل ، آموزش ساخت وب سایت بدون کد نویسی ، اموزش ساخت وب سایت با کد نویسی ، آموزش برنامه نویسی و طراحی وب سایت ، آموزش طراحی وب سایت با نرم افزار dreamweaver ، آموزش طراحی وب سایت بدون برنامه نویسی.

آموزش نمونه طراحی وب سایت ، آموزش طراحی وب سایت و سئو ، آموزش ساخت وب سایت وردپرس ، آموزش طراحی وب سایت با وردپرس ، آموزش طراحی وب سایت با ویژوال استودیو 2019 ، آموزش ساخت وب سایت در گوگل ، آموزش ساخت وب سایت در گوگل با گوشی ، آموزش ساخت وب سایت در اینستاگرام ، آموزش ساخت وب سایت با وردپرس ، آموزش طراحی وب سایت با html و css ، آموزش ساخت وب سایت در وردپرس ، دوره های آموزش طراحی وب سایت ، سایت های آموزش طراحی وب ، هزینه آموزش طراحی وب سایت ، آموزش طراحی وب سایت پی دی اف ، آموزش طراحی وب سایت حرفه ای ، آموزش طراحی وب سایت حرفه ای با وردپرس ، آموزش طراحی وب سایت حرفه ای رایگان ، آموزش طراحی یک وب سایت ساده ، آموزش طراحی وب سایت فنی حرفه ای ، آموزش طراحی وب سایت در یزد ، آموزش طراحی یک وب سایت ، اموزش یادگیری طراحی وب سایت ، آموزش طراحی سایت از مبتدی تا پیشرفته ، آموزش طراحی سایت ابزار وردپرس ، آموزش طراحی سایت از مقدماتی تا پیشرفته ، آموزش طراحی سایت از صفر ، آموزش طراحی سایت از پایه ، آموزش طراحی سایت از صفر تا صد رایگان ، آموزش طراحی سایت اینستاگرام ، آموزش طراحی سایت از صفر تا صد pdf ، آموزش طراحی سایت املاک رایگان ، آموزش طراحی سایت با وردپرس ، آموزش طراحی سایت با پایتون ، آموزش طراحی سایت با وردپرس pdf رایگان ، آموزش طراحی سایت با html ، آموزش طراحی سایت با php ، آموزش طراحی سایت با html و css ، آموزش طراحی سایت با گوشی ، آموزش طراحی سایت با وردپرس رایگان ، آموزش طراحی سایت با فتوشاپ ، آموزش طراحی سایت با جنگو ، آموزش طراحی سایت پروژه محور ، آموزش طراحی سایت پلان در اتوکد ، آموزش طراحی سایت پلان ، آموزش طراحی سایت پیشرفته ، آموزش طراحی سایت پلان با اتوکد ، آموزش طراحی سایت پایتون ، آموزش طراحی سایت پروژه محور رایگان ، آموزش طراحی سایت پلان در اسکچاپ ، آموزش طراحی سایت با پایتون ، آموزش طراحی سایت با پایتون رایگان ، آموزش طراحی سایت تاپ لرن ، آموزش طراحی سایت تورج امین فر ، آموزش طراحی سایت تصویری ، آموزش طراحی سایت تک صفحه ای ، آموزش طراحی سایت توسط وردپرس ، آموزش طراحی سایت تبلیغاتی ، آموزش طراحی سایت تجاری ، آموزش طراحی سایت تخفیفان ، آموزش طراحی سایت تفریحی ، آموزش طراحی سایت صفر تا صد ، آموزش ساخت سایت ثبت نام ، آموزش طراحی سایت جهاد دانشگاهی ، آموزش طراحی سایت جوملا ، اموزش ساخت سایت جعلی ، آموزش طراحی سایت با جنگو ، آموزش طراحی سایت با جاوا اسکریپت ، آموزش طراحی سایت با جوملا ، آموزش طراحی سایت با جاوا ، آموزش ساخت سایت با جنگو ، آموزش ساخت سایت با جاوا اسکریپت ، آموزش طراحی وب با جاوا اسکریپت ، آموزش ساخت سایت چند زبانه وردپرس ، آموزش طراحی سایت حرفه ای رایگان ، آموزش طراحی سایت حرفه ای با وردپرس ، آموزش طراحی سایت حرفه ای با php ، آموزش طراحی وب حرفه ای سون لرن ، اموزش ساخت سایت حرفه ای ، آموزش طراحی وب سایت حرفه ای ، دوره آموزش طراحی سایت حرفه ای ، آموزش طراحی وب سایت حرفه ای با وردپرس ، آموزش طراحی وب سایت حرفه ای رایگان ، آموزش طراحی وب سایت فنی حرفه ای ، آموزش طراحی سایت خصوصی ، آموزش ساخت سایت خرید و فروش ، آموزش ساخت سایت خبری با php ، آموزش ساخت سایت خبری با asp.net ، آموزش طراحی سایت مکتب خونه ، آموزش طراحی خزشگر وب ، آموزش ساخت سایت خبری ، آموزش طراحی سایت دیجی کالا رایگان ، آموزش طراحی سایت در وردپرس ، آموزش طراحی سایت در رشت ، آموزش طراحی سایت در گوگل ، آموزش طراحی سایت دانشگاه تهران ، آموزش طراحی سایت در فتوشاپ ، آموزش طراحی سایت در ارومیه ، آموزش طراحی سایت دو زبانه ، آموزش طراحی سایت در همدان ، آموزش طراحی سایت در مجتمع فنی تهران ، اموزش طراحی سایت ذغال طراحی ، آموزش طراحی سایت رایگان ، آموزش طراحی سایت رایگان با وردپرس ، آموزش طراحی سایت رایگان pdf ، آموزش طراحی سایت ریسپانسیو ، آموزش طراحی سایت رایگان ، آموزش طراحی سایت رایگان با موبایل ، آموزش طراحی سایت رایگان فارسی ، آموزش طراحی سایت ریسپانسیو با بوت استرپ ، آموزش طراحی سایت رستوران ، آموزش طراحی سایت رشت ، آموزش طراحی سایت به زبان ساده ، آموزش طراحی سایت به زبان html ، آموزش طراحی سایت چند زبانه ، آموزش ساخت سایت دو زبانه با وردپرس ، آموزش ساخت سایت چند زبانه وردپرس ، آموزش طراحی وب سایت به زبان ساده ، آموزش طراحی سایت دو زبانه ، آموزش طراحی سایت با زبان html ، آموزش طراحی سایت به زبان php ، آموزش طراحی سایت در کمترین زمان ، آموزش طراحی سایت ژورنال ، آموزش طراحی سایت ژاکت ، آموزش طراحی سایت ژورنال عروس ، آموزش طراحی سایت ساده ، آموزش طراحی سایت ساده با html ، آموزش طراحی سایت شرکتی با وردپرس ، آموزش ساخت سایت شرط بندی ، آموزش ساخت سایت شرط بندی انفجار ، آموزش ساخت سایت شخصی ، اموزش ساخت سایت شرط بندی رایگان ، اموزش ساخت سایت شرط بندی رایگان با گوشی ، آموزش ساخت وب سایت شخصی ، آموزش طراحی سایت صفر تا صد ، آموزش طراحی سایت صرافی ، آموزش ساخت سایت صفر تا صد ، آموزش ساخت سایت صرافی ، آموزش طراحی وب صفر تا صد ، آموزش طراحی سایت از صفر تا صد رایگان ، آموزش طراحی صفحات وب ، آموزش طراحی صفحات وب با html ، آموزش طراحی سایت از صفر تا صد ، آموزش طراحی صفحه وب ، آموزش طراحی سایت ضمن خدمت فرهنگیان ، آموزش طراحی سایت ضوابط ، آموزش طراحی سایت ضمن خدمت.

آموزش طراحی سایت علوم ، آموزش طراحی سایت عکس ، آموزش طراحی سایت عقاب ، آموزش طراحی سایت عکس با فتوشاپ ، آموزش طراحی سایت عاشقانه با مداد ، آموزش طراحی سایت عاشقانه ، آموزش طراحی سایت علی بابا ، آموزش طراحی سایت غرفه های نمایشگاهی ، آموزش طراحی سایت غذا ، آموزش طراحی سایت غرب تهران ، آموزش طراحی سایت غمگین ، آموزش طراحی سایت غذایی ، آموزش طراحی سایت غذاهای ایرانی ، آموزش طراحی سایت غیر حضوری ، آموزش طراحی سایت غرفه ، آموزش طراحی سایت غروب ، آموزش طراحی سایت غروب خورشید ، آموزش طراحی سایت فرادرس ، آموزش طراحی سایت فروشگاه اینترنتی با وردپرس ، آموزش طراحی سایت فروشگاه اینترنتی ، آموزش طراحی سایت فروشگاهی با وردپرس ، آموزش طراحی سایت فروشگاهی وردپرس ، آموزش طراحی سایت فروشگاه با asp.net ، آموزش طراحی سایت فروشگاهی با پایتون ، آموزش طراحی سایت فروشگاه ، آموزش طراحی سایت فروشگاهی با html و css ، آموزش طراحی سایت فروشگاهی با php ، آموزش طراحی سایت قم ، آموزش طراحی سایت قدم به قدم ، آموزش طراحی قالب سایت با html و css ، آموزش طراحی قالب سایت با فتوشاپ ، آموزش طراحی قالب سایت پروژه محور ، آموزش طراحی قالب سایت در فتوشاپ ، آموزش طراحی قالب سایت رایگان ، آموزش ساخت قالب سایت ، آموزش ساخت قالب سایت با فتوشاپ ، آموزش ساخت قالب سایت وردپرس ، آموزش طراحی سایت کتابخانه ، آموزش طراحی سایت کامل ، آموزش طراحی سایت کتاب ، آموزش طراحی سایت دیجی کالا رایگان ، آموزش طراحی وب سایت کتاب ، آموزش ساخت سایت بدون کدنویسی ، اموزش ساخت سایت با کامپیوتر ، اموزش ساخت سایت و کسب درامد ، اموزش ساخت سایت با کد نویسی ، اموزش ساخت سایت بدون کد نویسی ، آموزش طراحی سایت گام به گام ، آموزش طراحی گرافیک سایت ، آموزش ساخت سایت گوگل ، آموزش طراحی گرافیکی سایت با فتوشاپ ، آموزش طراحی سایت با گوشی ، آموزش طراحی سایت در گوگل ، آموزش طراحی سایت واکنش گرا ، آموزش ساخت سایت در گوگل با گوشی ، آموزش ساخت سایت در گوگل ، آموزش ساخت سایت با گوشی ، آموزش طراحی سایت تاپ لرن ، اموزش ساخت سایت با لاراول ، آموزش طراحی سایت مکتب خونه ، آموزش طراحی سایت مبتدی ، آموزش طراحی سایت میهن وردپرس ، آموزش طراحی سایت مقدماتی ، آموزش طراحی سایت موزیک ، آموزش طراحی سایت مشاور املاک ، آموزش طراحی سایت مجازی ، آموزش طراحی سایت پروژه محور ، آموزش طراحی سایت با مدرک بین المللی ، آموزش طراحی سایت نی نی سایت ، آموزش طراحی سایت و برنامه نویسی ، آموزش طراحی سایت و سئو ، آموزش طراحی سایت و اپلیکیشن ، آموزش طراحی سایت وردپرسی ، آموزش طراحی سایت وردپرسی بدون کدنویسی ، آموزش طراحی سایت و تولید محتوا ، آموزش طراحی سایت و برنامه نویسی ، آموزش طراحی سایت وردپرس رایگان ، آموزش طراحی سایت واکنش گرا ، آموزش ساخت سایت وردپرس ، آموزش ساخت سایت وردپرس رایگان ، هزینه آموزش طراحی سایت ، آموزش های طراحی سایت ، آموزش طراحی سایت یوتیوب ، آموزش طراحی سایت پی دی اف ، آموزش ساخت یک سایت به صورت کاملا رایگان ، آموزش ساخت یک سایت فروشگاهی ، اموزش ساخت یک سایت ، آموزش طراحی یک وب سایت ساده ، اموزش طراحی وب پایه یازدهم ، آموزش طراحی سایت حرفه ای ، آموزش طراحی سایت حرفه ای رایگان ، آموزش طراحی یک سایت ساده ، آموزش طراحی وب سایت از مبتدی تا پیشرفته ، آموزش طراحی وب سایت از صفر تا صد ، آموزش طراحی وب سایت اهواز ، آموزش طراحی وب سایت از پایه تا پیشرفته ، آموزش طراحی وب سایت حرفه ای ، آموزش طراحی وب سایت حرفه ای با وردپرس ، آموزش طراحی وب سایت فروشگاه اینترنتی ، آموزش طراحی وب سایت با ویژوال استودیو 2019 ، آموزش ساخت وب سایت در اینستاگرام ، آموزش طراحی وب سایت فنی حرفه ای ، آموزش طراحی وب سایت با وردپرس ، آموزش طراحی وب سایت با ویژوال استودیو 2019 ، آموزش طراحی وب سایت با پایتون ، آموزش طراحی وب سایت با فتوشاپ ، آموزش طراحی وب سایت با html ، آموزش طراحی وب سایت با html و css ، آموزش طراحی وب سایت با قالب آماده ، آموزش طراحی وب سایت با django ، آموزش طراحی وب سایت با جاوا اسکریپت ، آموزش طراحی وبسایت بدون کدنویسی ، آموزش طراحی وب سایت پروژه محور ، آموزش طراحی وب سایت پی دی اف ، آموزش طراحی وب سایت با پایتون ، آموزش طراحی وب سایت با پی اچ پی ، آموزش طراحی وب سایت از پایه تا پیشرفته ، آموزش ساخت وب سایت با پایتون ، آموزش طراحی وب سایت از مبتدی تا پیشرفته ، پکیج آموزش طراحی وب سایت ، آموزشگاه طراحی وب سایت تهران ، آموزش ساخت وب سایت تجاری ، آموزشگاه طراحی وب سایت در تهران ، آموزش طراحی وب سایت صفر تا صد ، آموزش طراحی وب سایت از مبتدی تا پیشرفته ، آموزش طراحی وب سایت از صفر تا صد ، آموزش ساخت وب سایت صفر تا صد ، آموزش طراحی وب سایت از پایه تا پیشرفته ، بهترین آموزشگاه طراحی وب سایت در تهران ، آموزش تصویری طراحی وب سایت ، آموزشگاه طراحی وب سایت ثبت نام ، آموزشگاه طراحی وب سایت ثمین ، آموزشگاه طراحی وب سایت ثبت شرکت ، آموزشگاه طراحی وب سایت ثبت حسابداری ، آموزشگاه طراحی وب سایت ثبت نام در ، آموزش طراحی وب سایت با جاوا اسکریپت ، آموزش ساخت وب سایت با جاوا ، آموزش ساخت وب سایت با جوملا ، جزوه آموزش طراحی وب سایت ، آموزش ساخت وب سایت جوملا ، آموزش طراحی وب سایت با جوملا ، آموزش طراحی وبسایت با جوملا کتاب ، آموزش ساخت وب سایت با جاوا اسکریپت ، آموزش جامع طراحی وب سایت ، آموزش جامع طراحی وب سایت با استفاده از کدنویسی ، آموزش طراحی وب سایت چند زبانه

آموزش طراحی وب سایت چیست ، آموزش طراحی وب سایت چهره ، آموزش طراحی وب سایت حرفه ای ، آموزش طراحی وب سایت حرفه ای با وردپرس ، آموزش طراحی وب سایت حرفه ای رایگان ، آموزش طراحی وب سایت فنی حرفه ای ، کتاب آموزش طراحی وبسایت حرفه ای ، کلاس آموزش طراحی وبسایت حرفه ای ، آموزش ساخت یک وب سایت حرفه ای ، آموزش طراحی وب سایت خبری ، آموزشگاه طراحی وب سایت در شیراز ، آموزشگاه طراحی وب سایت در اهواز ، آموزشگاه طراحی وب سایت در تهران ، آموزشگاه طراحی وب سایت در کرج ، آموزش طراحی وب سایت در کرج ، آموزش ساخت وب سایت در گوگل ، آموزش ساخت وب سایت در گوگل با گوشی ، آموزش ساخت وب سایت در اینستاگرام ، آموزش ساخت وب سایت در وردپرس ، آموزش ساخت وب سایت دیجی کالا ، آموزشگاه طراحی وب سایت ذخیره فرهنگیان ، آموزش طراحی وب سایت رایگان ، آموزش ساخت وب سایت رایگان ، آموزش طراحی وب سایت حرفه ای رایگان ، آموزش رایگان طراحی وب سایت با وردپرس ، آموزش ساخت وب سایت رایگان در گوگل ، آموزش ساخت وب سایت رایگان فارسی ، آموزش طراحی وب سایت در رشت ، آموزش تصویری ساخت وبسایت رایگان ، آموزش ساخت وب سایت در روبیکا ، آموزش طراحی وب سایت به زبان ساده ، آموزش طراحی وب سایت به زبان html ، آموزش طراحی وبسایت با زبان html ، طراحی وب سایت آموزشگاه زبان ، آموزش تصویری طراحی وب سایت به زبان فارسی ، آموزشگاه طراحی وب سایت ژئوفیزیک دانشگاه تهران ، آموزش طراحی وب سایت ساده ، آموزش ساخت وب سایت ساده ، آموزش طراحی یک وب سایت ساده ، آموزش ساخت یک وب سایت ساده ، آموزش طراحی وب سایت به زبان ساده ، سایت آموزش طراحی وب سایت ، آموزش طراحی وب سایت سون لرن ، آموزش طراحی وب سایت و سئو ، آموزش ساخت وب سایت با سی شارپ ، آموزش ساخت وب سایت شخصی ، آموزش طراحی وب سایت شخصی ، آموزش ساخت وب سایت شخصی رایگان ، آموزشگاه طراحی وب سایت در شیراز ، آموزش طراحی وب سایت در شیراز ، آموزش حرفه ای طراحی وب سایت شرکتی بر پایه وردپرس ، آموزش طراحی وب سایت با سی شارپ ، آموزش ساخت وب سایت با سی شارپ ، آموزش طراحی وب سایت صفر تا صد ، آموزش ساخت وب سایت صفر تا صد ، آموزش طراحی وب سایت از صفر تا صد ، آموزش طراحی وب سایت به صورت pdf ، آموزش ساخت وب سایت تک صفحه ای ، آموزشگاه طراحی وب سایت ضرورت ، آموزشگاه طراحی وب سایت طریقه ، آموزشگاه طراحی وب سایت طراحی ، آموزشگاه طراحی وب سایت طریق ، آموزشگاه طراحی وب سایت طرح پیشنهادی ، آموزشگاه طراحی وب سایت ظاهر ، آموزش طراحی وب سایت علوم پزشکی یاسوج ، آموزش طراحی وب سایت علی بابا ، آموزش طراحی وب سایت عربی ، آموزش طراحی وب سایت عملی ، آموزش طراحی وب سایت عالی بم ، آموزش طراحی وب سایت عکس برای ، آموزش طراحی وب سایت عالی هوانوردی و فرودگاهی کشور ، آموزش طراحی وب سایت عالی ، آموزش طراحی وب سایت عکس در ، آموزشگاه طراحی وب سایت غرب تهران ، آموزشگاه طراحی وب سایت غذایی ، آموزش طراحی وب سایت فرادرس ، آموزش طراحی وب سایت فنی حرفه ای ، آموزش طراحی وب سایت فروشگاه اینترنتی ، آموزش ساخت وب سایت فروشگاهی با وردپرس ، آموزش ساخت وب سایت فروشگاه اینترنتی ، آموزش ساخت وب سایت فروشگاهی ، آموزش طراحی وب سایت با فتوشاپ ، فیلم آموزش طراحی وب سایت با وردپرس ، آموزش طراحی وب سایت فتوشاپ ، آموزش ساخت وب سایت فروشگاه ، آموزش طراحی وب سایت با قالب آماده ، آموزش طراحی قالب وب سایت با css ، آموزش طراحی وب سایت در قزوین ، آموزش طراحی قالب وب سایت ، آموزش طراحی قالب وب سایت با فتوشاپ ، قیمت آموزش طراحی وب سایت ، آموزش طراحی قالب وبسایت html ، آموزش طراحی وب سایت کتاب ، آموزش طراحی وبسایت بدون کدنویسی ، آموزش طراحی وب سایت در کرج ، آموزش ساخت وب سایت بدون کد نویسی ، آموزش ساخت وب سایت دیجی کالا ، آموزش کامل طراحی وب سایت ، آموزشگاه طراحی وب سایت در کرج ، آموزش طراحی وب سایت دیجی کالا ، آموزش ساخت وب سایت گوگل ، آموزش طراحی وب سایت با گوگل ، آموزش ساخت وب سایت با گوشی ، آموزش ساخت وب سایت در گوگل ، آموزش ساخت وب سایت در گوگل با گوشی ، آموزش طراحی گرافیک وب سایت ، آموزش طراحی وب سایت واکنش گرا ، آموزش طراحی وب سایت با گوشی ، آموزش ساخت وب سایت در گوشی ، آموزش ساخت وب سایت رایگان در گوگل ، آموزش طراحی وب سایت با لاراول ، آموزش طراحی وب سایت سون لرن ، آموزش ساخت وب سایت مبتدی ، آموزش طراحی وب سایت از مبتدی تا پیشرفته ، آموزش طراحی وب سایت پروژه محور ، آموزش مجازی طراحی وب سایت ، آموزش طراحی وب سایت مقدماتی ، آموزش طراحی وبسایت مشهد ، آموزش طراحی وب سایت در مشهد ، آموزش طراحی وب سایت با مدرک بین المللی ، آموزش طراحی وبسایت با موبایل ، آموزش طراحی وب سایت برای موبایل ، آموزش ساخت وب سایت بدون کد نویسی ، آموزش طراحی وب سایت با نرم افزار dreamweaver ، آموزش طراحی وب سایت بدون برنامه نویسی ، آموزش نمونه طراحی وب سایت ، آموزشگاه طراحی وب سایت در تهران ، آموزش ساخت وب سایت وردپرس ، آموزش طراحی وب سایت در کرج ، آموزش طراحی وب سایت با وردپرس ، آموزش ساخت وب سایت در گوگل ، آموزش ساخت وب سایت در گوگل با گوشی ، آموزش ساخت وب سایت در اینستاگرام ، بهترین آموزشگاه طراحی وب سایت در تهران ، آموزش ساخت وب سایت با وردپرس ، آموزش طراحی وب سایت با html و css ، هزینه آموزش طراحی وب سایت ، آموزش طراحی وب سایت پی دی اف ، آموزش طراحی وب سایت حرفه ای ، آموزش طراحی وب سایت حرفه ای با وردپرس ، آموزش طراحی وب سایت حرفه ای رایگان ، آموزش طراحی یک وب سایت ساده ، آموزش طراحی وب سایت فنی حرفه ای ، آموزش طراحی وب سایت در یزد ، آموزش طراحی یک وب سایت ، آموزش طراحی سایت از صفر تا صد رایگان ، آموزش ساخت سایت اینترنتی ، آموزش طراحی وب اپلیکیشن ، آموزش طراحی وب سایت از مبتدی تا پیشرفته ، آموزش طراحی سایت حرفه ای رایگان ، آموزش طراحی سایت با جاوا اسکریپت.

آموزش ساخت سایت فروشگاه اینترنتی ، آموزش طراحی وب سایت حرفه ای ، آموزش طراحی سایت با وردپرس ، آموزش طراحی سایت با وردپرس pdf رایگان ، آموزش طراحی سایت با html ، آموزش طراحی سایت با پایتون ، آموزش طراحی سایت با php ، آموزش طراحی سایت با html و css ، آموزش طراحی سایت با گوشی ، آموزش طراحی سایت با وردپرس رایگان ، آموزش طراحی سایت با فتوشاپ ، آموزش طراحی سایت با جنگو ، آموزش طراحی سایت پروژه محور ، آموزش طراحی سایت با پایتون ، آموزش طراحی سایت با پایتون رایگان ، آموزش ساخت سایت با پایتون ، آموزش طراحی سایت با وردپرس ، آموزش طراحی وب سایت با پایتون ، آموزش طراحی سایت با php پروژه محور ، آموزشگاه طراحی سایت تهران ، آموزش طراحی سایت تاپ لرن ، آموزش طراحی سایت تورج امین فر ، آموزش طراحی سایت تصویری ، آموزش طراحی سایت تک صفحه ای ، آموزش ساخت سایت تک صفحه ای با وردپرس ، آموزش ساخت سایت تک صفحه ای ، آموزشگاه طراحی سایت در تهران ، آموزش طراحی سایت صفر تا صد ، آموزش طراحی سایت و تولید محتوا ، آموزش ساخت سایت ثبت نام ، آموزش طراحی سایت جوملا ، آموزش طراحی سایت با جنگو ، آموزش طراحی سایت با جاوا اسکریپت ، آموزش طراحی سایت با جوملا ، آموزش طراحی سایت با جاوا ، آموزش ساخت سایت با جنگو ، آموزش ساخت سایت با جاوا اسکریپت ، آموزش طراحی وب سایت با جاوا اسکریپت ، آموزش طراحی وب با جاوا ، آموزش طراحی وب با جاوا اسکریپت ، آموزش طراحی سایت چند زبانه ، آموزش ساخت سایت چند زبانه وردپرس ، آموزش طراحی سایت حرفه ای ، آموزش طراحی سایت حرفه ای رایگان ، آموزش طراحی وب حرفه ای سون لرن ، آموزش طراحی وب سایت حرفه ای ، دوره آموزش طراحی سایت حرفه ای ، آموزش طراحی وب سایت حرفه ای با وردپرس ، آموزش طراحی وب سایت حرفه ای رایگان ، آموزش طراحی وب سایت فنی حرفه ای ، آموزش طراحی سایت به صورت حرفه ای ، آموزش طراحی سایت حرفه ای با وردپرس ، آموزش طراحی سایت خصوصی ، آموزش ساخت سایت خرید و فروش ، آموزش ساخت سایت خبری با php ، آموزش ساخت سایت خبری با asp.net ، آموزش طراحی سایت مکتب خونه ، آموزش طراحی وب مکتب خونه ، آموزش طراحی سایت خبری ، آموزش طراحی سایت خبری با html ، آموزش طراحی وب سایت خبری ، آموزشگاه طراحی سایت در تهران ، آموزشگاه طراحی سایت در اصفهان ، آموزشگاه طراحی سایت در کرج ، آموزشگاه طراحی سایت دارکوب ، آموزشگاه طراحی سایت در شیراز ، آموزش طراحی سایت دیجی کالا رایگان ، آموزش طراحی سایت در فتوشاپ ، آموزش طراحی سایت داینامیک ، آموزش ساخت سایت در گوگل با گوشی ، آموزش ساخت سایت در گوگل ، آموزش طراحی سایت ذخیره ، آموزش طراحی سایت ذغال و کنته ، آموزش طراحی سایت ذهن آموز ، آموزش طراحی سایت ذهنی ، آموزش طراحی سایت ذینفعان بازار سرمایه ، آموزش طراحی سایت ذهنی از پرندگان ، آموزش طراحی سایت ذوب آهن ، آموزش طراحی سایت رایگان ، آموزش طراحی سایت رایگان با وردپرس ، آموزش طراحی سایت رایگان pdf ، آموزش طراحی سایت ریسپانسیو ، آموزش طراحی سایت رایگان ، آموزش طراحی سایت رایگان با موبایل ، آموزش ساخت سایت رایگان ، آموزش ساخت سایت رایگان در گوگل ، آموزش ساخت سایت رایگان با گوشی ، آموزش طراحی وب رایگان ، آموزش طراحی سایت به زبان ساده ، آموزش طراحی سایت به زبان html ، آموزش طراحی سایت چند زبانه ، آموزش ساخت سایت دو زبانه با وردپرس ، آموزش ساخت سایت چند زبانه وردپرس ، آموزش طراحی وب سایت به زبان ساده ، آموزش طراحی سایت دو زبانه ، آموزش طراحی سایت با زبان html ، آموزش طراحی سایت به زبان php ، آموزش ساخت سایت چند زبانه با php ، آموزشگاه طراحی سایت ژورنال ، آموزشگاه طراحی سایت ژاکت ، آموزش طراحی سایت ساده ، آموزش طراحی سایت سیستم آبیاری قطره ای ، آموزش طراحی سایت سیاه قلم ، آموزش طراحی سایت ساده با مداد ، آموزش طراحی سایت سه بعدی ، آموزش طراحی سایت سه بعدی با مداد ، آموزش طراحی سایت سیب ، آموزش طراحی سایت ساختمان ، آموزش طراحی سایت سیاه قلم مبتدی ، آموزش طراحی سایت سربرگ در ورد ، آموزش طراحی سایت شرط بندی ، آموزش طراحی سایت شرکتی با وردپرس ، آموزش ساخت سایت شرط بندی ، آموزش طراحی سایت شیراز ، آموزش طراحی سایت شخصی ، آموزش طراحی سایت شبکه اجتماعی ، آموزش طراحی سایت شیرازلرن ، آموزشگاه طراحی سایت در شهرکرد ، آموزش طراحی وب سایت شخصی ، آموزش طراحی سایت با شیرپوینت ، آموزش طراحی سایت صفر تا صد ، آموزش طراحی سایت صرافی.

آموزش ساخت سایت صفر تا صد ، آموزش ساخت سایت صرافی ، آموزش طراحی وب صفر تا صد ، آموزش طراحی صفحات وب ، آموزش طراحی صفحات وب با html ، آموزش طراحی سایت از صفر تا صد ، آموزش طراحی صفحه وب ، آموزش طراحی سایت از صفر تا صد pdf ، آموزش طراحی سایت ضمن خدمت فرهنگیان ، آموزش طراحی سایت ضوابط ، آموزش طراحی سایت ضربان قلب ، آموزش طراحی سایت ضریح ، آموزش طراحی سایت ضمن خدمت ، آموزش طراحی سایت ضمانت ، آموزش طراحی سایت ضمن خدمت شهرداری کرج ، آموزش طراحی سایت ضمن خدمت کارکنان شهرداری کرج ، آموزش طراحی سایت ضمن خدمت علوم پزشکی مازندران ، آموزش طراحی سایت ضمن خدمت آستان قدس رضوی ، آموزش طراحی سایت طبیعت ، آموزش طراحی سایت طلا و جواهرات ، آموزش طراحی سایت طلا ، آموزش طراحی سایت طلا و جواهر با ماتریکس ، آموزش طراحی سایت طبیعت بی جان ، آموزش طراحی سایت طبیعت با مداد سیاه ، آموزش طراحی سایت طراحی ، آموزش طراحی سایت طراحی کوزه ، آموزش طراحی سایت طراحی چهره ، آموزش طراحی سایت طلسم ، آموزشگاه طراحی سایت ظاهر ، آموزشگاه طراحی سایت ظاهری ، آموزشگاه طراحی سایت ظفر ، آموزش ساخت سایت علمی ، آموزش ساخت سایت عالی ، آموزش ساخت سایت عکس ، آموزشگاه طراحی سایت غرب تهران ، آموزش طراحی سایت فرادرس ، آموزش طراحی سایت فروشگاهی با html و css ، آموزش طراحی سایت فروشگاهی با وردپرس ، آموزش طراحی سایت فروشگاهی با php ، آموزش طراحی سایت فروشگاه اینترنتی ، آموزش طراحی سایت فروشگاه اینترنتی با وردپرس ، آموزش طراحی سایت فیلم ، آموزش ساخت سایت فروشگاهی با وردپرس ، آموزش ساخت سایت فروشگاهی رایگان ، آموزش ساخت سایت فروشگاه اینترنتی ، آموزش طراحی سایت قدم به قدم ، آموزش طراحی قالب سایت با html و css ، آموزش طراحی قالب سایت با فتوشاپ ، آموزش طراحی قالب سایت پروژه محور ، آموزش طراحی قالب سایت در فتوشاپ ، آموزش طراحی قالب سایت رایگان ، آموزش ساخت قالب سایت ، آموزش ساخت قالب سایت با فتوشاپ ، آموزش ساخت قالب سایت وردپرس ، آموزش طراحی سایت با قالب انفولد ، آموزشگاه طراحی سایت کرج ، آموزش طراحی سایت کامل ، آموزش طراحی سایت کتاب ، آموزش طراحی سایت دیجی کالا رایگان ، آموزش طراحی سایت برای کودکان ، آموزش طراحی وب سایت کتاب ، آموزش ساخت سایت بدون کدنویسی ، آموزش طراحی سایت گام به گام ، آموزش طراحی گرافیک سایت ، آموزش ساخت سایت گوگل ، آموزش طراحی گرافیکی سایت با فتوشاپ ، آموزش طراحی سایت با گوشی ، آموزش طراحی سایت در گوگل ، آموزش طراحی سایت واکنش گرا ، آموزش ساخت سایت در گوگل با گوشی ، آموزش ساخت سایت در گوگل ، آموزش ساخت سایت با گوشی ، آموزش طراحی سایت تاپ لرن ، آموزش طراحی وب سایت با لاراول ، آموزش طراحی سایت میهن وردپرس ، آموزش طراحی سایت مقدماتی ، آموزش طراحی سایت مجازی ، آموزش طراحی سایت پروژه محور ، آموزش طراحی سایت با مدرک بین المللی ، آموزش طراحی وب سایت از مبتدی تا پیشرفته ، آموزش طراحی سایت و برنامه نویسی ، آموزش طراحی سایت برای نوجوانان ، آموزش طراحی سایت و سئو ، آموزش طراحی سایت و برنامه نویسی ، آموزش ساخت سایت وردپرس ، آموزش ساخت سایت وردپرس رایگان ، آموزش طراحی سایت با وردپرس ، آموزش طراحی سایت با وردپرس pdf رایگان ، آموزش طراحی سایت با وردپرس رایگان ، آموزش طراحی سایت میهن وردپرس ، آموزش طراحی سایت با وردپرس فرادرس ، آموزش طراحی سایت با وردپرس بدون کدنویسی ، آموزش طراحی هدر سایت با فتوشاپ ، آموزش ساخت هدر سایت ، آموزش طراحی سوال در سایت همگام ، آموزش ساخت سایت با هاست رایگان ، آموزش طراحی هدر سایت ، آموزش ساخت هدر سایت html ، آموزش طراحی سایت یوتیوب ، آموزش طراحی سایت پی دی اف ، آموزش ساخت یک سایت به صورت کاملا رایگان ، آموزش ساخت یک سایت فروشگاهی ، آموزش طراحی یک وب سایت ساده ، آموزش طراحی سایت حرفه ای ، آموزش طراحی سایت حرفه ای رایگان ، آموزش طراحی وب سایت پی دی اف ، آموزش طراحی یک سایت ساده ، آموزش طراحی وب ، website design training course ، web design tutorials ، website design training ، web programming institute ، web design training course

whatsapp