آموزشگاه کامپیوتر,آموزشگاه کامپیوتر پایا, بهترین آموزشگاه کامپیوتر,آموزشگاه فنی و حرفه ای در تهران,آموزشگاههای برتر,لیست آموزشگاههای کامپیوتر,وب سایت آموزشگاه كامپيوتر,مجتمع فنی
Fa Ar En

آموزشگاه آموزش نرم افزار سالیدورک SolidWorks Training

آموزش نرم افزار سالیدورک SolidWorks Training

نرم افزار سالیدورک SolidWorks چیست؟

سالیدورک یک نرم افزار سه بعدی طراحی مکانیکی است که توسط شرکت سالیدورکز (که اکنون زیر مجموعه ای از شرکت دسالت سیستمز فرانسه است) توسعه یافته است. نرم افزار سالیدورک اکنون یکی از محبوبترین نرم افزارها در زمینه طراحی سه بعدی مکانیکی در بازار است.

سالیدورکز در سال ۱۹۹۵ میلادی به عنوان رقیبی ارزان قیمت برای نرم افزارهای طراحی کامپیوتری نظیر نرم افزار کتیا ، نرم افزار پرو انجینیر ، نرم افزار آی دیاس ، نرم افزار ان ایکس یونیگرافیکز و نرم افزار اتوکد عرضه شد.

نرم افزار Solidwork یکی از قدرتمندترین نرم افزارهای CAD\CAE می باشد. که به منظور طراحی قطعات مکانیکی دارای قابلیت طراحی در سه محیط DRAWING ، محیط ASSEMBLY و محیط PART بوده و دارای خروجی مناسب به منظور استفاده در نرم افزارهای CAD میباشد. نرم افزار سالیدورک با بهرگیری از نرم افزارهای COSMOS امکان آنالیز مهندسی قطعات طراحی شده را نیز دارد.

آموزشگاه آموزش نرم افزار سالیدورک SolidWorks Training

کاربردهای نرم افزار سالیدورک Solidworks چیست؟

در نرم افزار سالیدورک بخش های مجزایی برای مدل سازی و عملیات ورق کاری ، جوش کاری ، ریخته گری ، قالب سازی ، تزریق پلاستیک ، جوش دادن قطعات و همچنین تحلیل تنش و مدلسازی رفتار و مقاومت قطعه تحت بارگذاری های گوناگون وجود دارد.

از قابلیت های سالیدورک برای مهندسین، متخصصین و دانشجویان رشته مهندسی صنایع ، مهندسی مکانیک ، نقشه کشی و طراحی صنعتی و.. ایجاد مدل ، طراحی آسان و استخراج نقشه استاندارد طرح خود در محیط طراحی است.

با استفاده از نرم افزار سالیدورک شما می توانید شکل خود را ساخته و سپس در محیط طراحی نما و نقشه، سه جهت آن را استخراج کنید. بدون محاسبه و تفکر در اضلاع پنهان و آشکار و خطوط کامل و خط چین در نقشه کشی صنعتی.

آموزشگاه آموزش نرم افزار سالیدورک SolidWorks Training

معرفی محیط های کاری نرم افزار سالیدورک Solidworks

نرم افزار سالیدورکز دارای ۳ محیط اصلی می باشد که عبارتند از :
۱- محیط پارت یا قطعه ، Solidworks Parts Modeling
۲- محیط اسمبلی یا مونتاژ ، Solidworks Assembly Modeling
۳- محیط ترسیم و نقشه کشی ، Solidworks Drawing Modeling


۱- محیط پارت یا قطعه در سالیدورک ، Solidworks Parts Modeling

هر سیستم مکانیکی از قطعات و اجزا مختلفی تشکیل یافته است. برای طراحی یک مکانیزم به صورت کامل بایستی ابتدا هر یک از اجزا و قطعات آن را به صورت مجزا طراحی نمود. این کار در محیط Part سالیدورک صورت می گیرد.

نقطه آغاز کار در این محیط یک نقشه (Sketch) دوبعدی یا سه بعدی است که از آن برای ساختن یک شکل خام استفاده می شود. در این بخش از نوار ابزار (Feature) بیشترین استفاده صورت می گیرد.

در محیط پارت نرم افزار سالیدورک امکانات مناسبی برای طراحی قالب های تزریق پلاستیک ، ورقکاری ، جوش دادن قطعات و غیره وجود دارد.


۲- محیط اسمبلی یا مونتاژ در سالیدورک ، Solidworks Assembly Modeling

پس از اینکه قطعات به صورت مجزا در محیط (Part) ایجاد شدند آنها را وارد محیط (Assembly) می نمایند. در اینجا با اعمال قیود خاص توسط دستور (Mate) از نوار ابزار (Assembly) قطعات مجزا را به یکدیگر مرتبط می‌کنند. از جمله این قیود می‌توان به موازی(Parallel)، هم مرکز(Cocenteric)، عمود(Perpendicular) و یا قیود پیشرفته نظیر قیود ایجاد چرخ دنده یا بادامک اشاره نمود.

یکی از امکانات جالب محیط اسمبلی سالیدورک امکان ایجاد تسمه برای پولی‌ها است که آنها را به یکدیگر مرتبط میکند. از دیگر امکانات جالب توجه گزینه تشخیص تداخل (Interference Detection) است که به طراح اجازه می دهد تا با بررسی قطعه پس از مونتاژ، تداخل های احتمالی را با سایر قطعات تشخیص داده و نسبت به رفع آن اقدام نماید.

در محیط Assembly می‌توان با اعمال سرعت خطی و سرعت زاویه‌ای و همچنین شتاب ثقل، عملکرد مکانیزم را برآورد نموده تا تقریبی از کار مکانیزم به دست آید. هر چند که این امکانات برای شبیه سازی دینامیکی بسیار ناقص و ابتدایی بوده و روایت بسیار کاملتر آن در نرم افزار (Cosmos Motion) که در همین نوشتار بحث می‌گردد آورده شده‌ است.


۳- محیط ترسیم و نقشه کشی در سالیدورک ، Solidworks Drawing Modeling

در محیط ترسیم سالیدورک می توان اقدام به طراحی نقشه های دو بعدی نموده و یا از قطعات و مکانیزم هایی که در دو محیط قبلی ساخته شده اند استفاده نمود.

قابلیت های متعدد محیط Solidwork Drawing یک تخته رسم الکترونیکی را برای کاربر به ارمغان می آورد که براحتی می تواند هر گونه ترسیمی را به شکل دلخواه و بدون مشکلات استفاده از راپیدوگراف و غیره در کوتاهترین زمان انجام دهد.

از جمله قابلیت های محیط ترسیم سالیدورک می توان به اندازه گذاری خودکار نقشه های ایجاد شده از روی قطعات، تعیین نوع هاشور برای سطح مقطع با توجه به جنس قطعه، تعیین نوع خطوط و غیره اشاره کرد.

آموزشگاه آموزش سالیدورک در آموزشگاه پایا

توانمندیهای نرم افزار سالیدورک چیست؟

- فعالیت بهتر و سریع تر.
- کاربرد آسان در نقشه و طرح های پیچیده با هزاران عامل.
- محیط طراحی بهتر.
- توانایی عالی در ورودی و خروجی فایل ها با فرمت های مختلف برنامه های دیگر همچون نرم افزار اتوکد و سه بعدی سازی با نرم افزار تری دی مکس 3D MAX و ذخیره فایل ها و پروژه ها به فرمت DXF
- مدیریت اسناد و فایل ها با توانایی باز کردن و نمایش دادن هم زمان ده ها سند و بیشتر.
- محیط گویا تر و جذاب تر.
- محیط کار بهتر در چیدمان و محل منوها و ابزار و راحت تر از نظر نور و چشم انسان.
- ایجاد محیط مناسب در پشت طرح که حالت سه بعدی بسیار خوبی را دارا است.
- محیط مونتاژ و اسمبل فوق العاده جالب با توانایی مونتاژ هزاران قطعه پیچیده باهم.
- مناسب برای طرح های پیچیده و چند بخشی و برنامه ریزی ساخت و تولید.
- بکارگیری استانداردهای جدید طراحی و مهندسی مکانیک در آن.
- مدیریت تولید و اسناد طراحی ساخت و تولید PDM یا Product Data Management

آموزشگاه آموزش نرم افزار سالیدورک SolidWorks Training

نرم افزار سالیدورک Solidworks برای چه کسانی مناسب است؟

فراگیری و استفاده از سالیدورک ویژه دانشگاهیان و دانشجویان رشته مهندسی مکانیک ساخت و تولید، مهندسی مکانیک طراحی جامدات، شرکت های قطعه ساز خودرو و ماشین آلات و کلیه علاقمندان مرتبط میباشد.


بازار کار نرم افزار سالیدورک Solidworks چطور است؟

سالیدورک توسط بیش از ۵٫۰۰۰٫۰۰۰ نفر از طراحان و مهندسان مکانیک به صورت گسترده مورد استفاده قرار می گیرد. کاربران سالیدورک طیف وسیعی از کاربران خصوصی تا کارخانه‌های بزرگ را در بر می گیرند که پوشش دهنده بخشهای اعظمی از بازار ساخت و تولید است.

نرم افزارهایی که به طور مستقیم رقیب نرم افزار سالیدورکز هستند عبارتند از نرم افزار پرو انجینیر ، نرم افزار سالید اج و نرم افزار اینونتور.


آموزشگاه پایا
   دوره آموزش سالیدورک حرفه ای (ویژه مشاغل)
دوره آموزش سالیدورک حرفه ای (ویژه مشاغل)

آموزشگاه کامپیوتر پایا
شهریه عادی:5,150,000 تومان
شهریه برای شما:4,850,000 تومانتخفيف: 300٫000 تومان


تاریخ شروعاختیاری
ظرفیت ماندهمحدود
روزهای برگزاریاختیاری
ساعت برگزاریاختیاری
طول دورهاختیاری
توضیحاتخصوصی
1- اجرای دوره بصورت 100% عملی و کاربردی میباشد.
2- تدريس توسط بهترين اساتيد دانشگاهي انجام مي شود.
3- پذیرایی رایگان در طول دوره و....

لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاهده تلفن ، آدرس و نقشه مراجعه به آموزشگاه کامپیوتر پایا .......... کلیک کنید ..........
دوره آموزش سالیدورک حرفه ای (ویژه مشاغل)

نظرات دانشجویان درباره آموزشگاه کامپیوتر پایا

سرفصل کلی آموزش نرم افزار سالیدورک Solidworks Training Course Syllabus

۱- Sketcher محیط ترسیمات دو بعدی، ویرایش ترسیمات، متحرک سازی مکانیزمهای دو بعدی.
۲- Part Design محیط سه بعدی سازی، ویرایش روی مدلهای سه بعدی و ترسیم مدلهای پارامتریک پیچیده، طراحی سطوح.
۳- Assembly Design محیط مونتاژ دستگاهها و ماشین آلات، متحرک سازی دستگاهها، گرفتن مدل انفجاری از مجموعه ها و تشخیص برخورد قطعات در مجموعه ها و ...
۴- Drawing محیط نما گیری و ایجاد نقشه ساخت از مجموعه ها، قطعات، قالبها، تلرانس گذاری، اندازه گذاری، تعریف کادر نقشه و ...
۵- Sheet Metal محیط طراحی قطعات فلزی، محاسبه طول گسترده قطعات و ...
۶- Weld Ment محیط طراحی سازه به کمک نرم افزار
۷- Mold Design ابزارهای طراحی قالبهای صنعتی
۸- Scan To 3D کار روی مدلهای ابرنقاط ، فایلهای CMM
۹- Cosmos motion شبیه سازی سینماتیکی و دینامیکی ماشین آلات، دستگاهها، قالبهای صنعتی، تهیه نمودارهای آنالیز نیرو، سرعت، شتاب از مجموعه ها، طراحی بادامک، شبیه سازی بادامکها و ...
۱۰- Cosmos Works تحلیل استحکام، تنش، کرنش، Buckling (کمانش) و تحلیلهای فرکانسی روی قطعات و مجموعه ها، بررسی شکست قطعات تحت نیروی وارد آمده به آنها.


معرفی نرم افزار سالیدورک

سالیدورک یک مدل ساز برای مدلسازی جامدات است که مبتنی بر پارا سالید بوده و از رویکرد پارامتری مبتنی بر ویژگی برای ساخت مدلها و مونتاژها استفاده می کند. پارامتر به ثابت هایی اطلاق می شود که مقدار آنها شکل یا هندسه مدل یا مونتاژ را تعیین می کند. پارامترها هم به صورت پارامترهای عددی نظیر طول خطوط یا قطر دایره بوده و هم به صورت پارامترهای هندسی نظیر مماس، موازی، متقارب، هم مرکز و غیره هستند. پارامترهای عددی می توانند از طریق استفاده روابط با یکدیگر مرتبط بوده که امکان برآورده ساختن خواسته های طراحی را فراهم می‌کند. خواسته‌های طراحی به این معناست که طراح مایل است تا مدل نسبت به تغییرات و به روز آوری ها به چه صورت پاسخ دهد.

به عنوان مثال ممکن است که شما بخواهید تا سوراخ در یک قوطی بدون توجه به ابعاد و اندازه های قوطی همواره در بالای آن قرار گیرد. سالیدورکز به شما اجازه می دهد تا سوراخ را به عنوان یک مشخصه در روی سطح تعریف نموده و بدون توجه به مشخصات قوطی که بعدا معلوم میگردد خواسته خود را برآورده سازید. مشخصات (Features) به عناصر اصلی سازنده قطعات اطلاق می شود. مشخصات اشکال و عملیاتی هستند که قطعه را به وجود می آوردند. مشخصات مبتنی بر شکل نظیر برآمدگی ها (Bosses)، سوراخ ها (Holes) و غیره معمولا با یک نقشه دو بعدی یا سه بعدی آغاز می شوند.

شرکت سالیدورکز در سال ۱۹۹۳ میلادی توسط جان هرشتیک بنیان گردید که دفتر مرکزی آن در کنکورد ماساچوست واقع بود و اولین محصول آن با نام سالیدورکز ۹۵ در سال ۱۹۹۵ میلادی به بازار عرضه گردید.

در سال ۱۹۹۷ میلادی دسالت سیستمز که عمده شهرت آن به علت نرم افزار طراحی کامپیوتری CATIA software است، شرکت سالیدورکز را خریداری کرد و اکنون ۱۰۰٪ سهام آن را در اختیار دارد. شرکت سالیدورکز از سال ۲۰۰۱ تا ۲۰۰۷ میلادی توسط جان مک النی رهبری می‌شد و اکنون تحت رهبری جف ری قرار دارد.

آموزش Solidworks در آموزشگاه پایا

آنالیز و تحلیل در سالیدورک solidworks analysis چیست؟

نرم افزار سالیدورک به همراه بسته ای به نام (Cosmos) ارایه می گردد که قابلیت های جالبی را برای تجزیه و تحلیل و آنالیز Solidworks Simulation Solutions در اختیار کاربر قرار می دهد.

بسته آنالیز و تحلیل Cosmos شامل سه نرم افزار اصلی است که عبارتند از: Cosmos Works, Cosmos Motion, Cosmos FlowWorkd


مقایسه بین نرم افزار سالیدورک و نرم افزار کتیا

سالیدورک یا کتیا ؟ مقایسه برخی از تفاوت های بین سالیدورک و کتیا :

Solidworks CATIA
امکان نمایش قطعه با سایه سریع است. امکان نمایش قطعه با سایه وجود دارد اما سریعا در دسترس نیست.
قابلیت تغییر نام اعضای نمودار درختی بسیار سریع و آسان قابلیت تغییر نام اعضای نمودار درختی دشوار
آنالیز اسکچ ساده آنالیز اسکچ قوی
با gear trax لینک می شود لینک شدن با gear trax ندارد
شیت متال متوسط شیت متال بسیارقوی
ندارد پترن دایره خارجی دارد (3 بعدی)
پترن دارد با امکانت ویژه کلا پترن وجود ندارد و باید توسط چرخش و یا انتقال پترن را به وجود آورد (دو بعدی)
امکان نوشتن و برجسته یا خالی کردن متن به راحتی حتی با آپشن های خاص وجود دارد امکان نوشتن و برجسته یا خالی کردن متن به سختی
قابلیت انفجاری کردن نما با سرعتی نسبتا پایین قابلیت انفجاری کردن نما به صورت سریع
سرعت دسترسی به نمایش نما های مختلف قطعه بسیار بالا سرعت دسترسی به نمایش نماهای مختلف قطعه پایین
محیط کاری آسان و شبیه به کار کردن با محیط های geomagic و transmagic و nx محیط کاری ناخوشایند ( تقریبا متفاوت با سایر نرم افزار ها )
ندارد امکان نمایش فیلتر به صورت زنده در اسکچ دارد
ندارد داشتن اشکال خاص از پیش اماده شده در اسکچ
به صورت متوسط دارد. و بسیار مشکل (در جاهای خاص) داشتن انواع نقطه گذاری در دو بعدی و سه بعدی
3d print دارد 3d print ندارد
نمای برش خورده سریع و در دسترس است نمای برش خورده وجود دارد ولی سریع در دسترس نیست

- ویژگی برجسته نرم افزار سالیدورک در مقایسه با نرم افزار کتیا و نرم افزار های مشابه دیگر برخورداری از محیط ساده و آسان می باشد. علی رغم سادگی و سهولت کاربرد این نرم افزار دارای توانایی چشمگیر در زمینه طراحی است.

- در قسمت قطعات مکانیکی، نرم افزار سالیدورک با تولید جی کد G-Code می تواند به دستگاه های تراشکاری cnc متصل شود تا قطعه مورد نظر ساخته شود.

بطور خلاصه:

امکان پیشرفت در نرم افزار سالیدورک بسیار زیاد است. و در حقیقت سالیدورک یک کتیای کوچک است. و البته بهترین نرم افزار برای شروع کار طراحی صنعتی می باشد. و اگر لازم شد بعد به سراغ بخشی از CATIA رفت. سالیدورک از نرم افزار های رایج طراحی های سه بعدی در کشور ماست. و در بسیاری از رشته های صنعتی بعنوان واحد درس نقشه کشی صنعتی نیز آموزش داده میشود.

یادگیری و آموزش نرم افزار سالیدورک به عنوان یکی از نرم افزارهای کاربردی برای دانشجویان رشته مهندسی پزشکی گرایش بیومکانیک توصیه می گردد. چون هم ساده است و هم برای شروع کار با سری نرم افزار های مهندسی مکانیک حرف اول را میزند. و هم میشود با آن به مرور زمان طرح های پیچیده تری درست کرد.


ضمانت رضایتمندی آموزشگاه کامپیوتر پایا

تماس با آموزشگاه کامپیوتر پایا

مزایای ویژه دانشجویان آموزشگاه کامپیوتر پایا

 • ارائه ضمانت رضایت مشتری از خدمات آموزشی، توسط مدیریت آموزشگاه کامپیوتر پایا
 • ارائه خدمات آموزشی رایگان پس از اتمام دوره با اهدای کارت گارانتی آموزشی آموزشگاه کامپیوتر پایا
 • ارائه کارت تخفیف ویژه آموزش آموزشگاه کامپیوتر پایا، قابل انتقال به غیر
 • ارائه تخفیفات متنوع شهریه توسط واحد ثبت نام آموزشگاه کامپیوتر پایا
 • ارائه پذیرایی رایگان در طول دوره آموزشی
 • ارائه کارنامه در طول دوره، ارائه گواهینامه پایان دوره، اهدای جوایز و لوح تقدیر
 • اهدای وسایل و ملزومات آموزشی و کمک آموزشی به دانشجویان آموزشگاه کامپیوتر پایا بصورت رایگان
 • مجهز به امکانات و سیستمهای کمک آموزشی Smart TV, Free Internet Wi-FI, Data Projector ,Laptop و..
 • امکان ارائه دوره بازآموزی رایگان یا Retraining به دانشجویان آموزشگاه کامپیوتر پایا
 • امکان کارآموزی و کارورزی رایگان دوره های عملی و کاربردی در محیط آموزشگاه کامپیوتر پایا و معرفی به سازمانها
 • و ...


نمونه های طراحی با نرم افزار سالیدورک SolidWorks training

آموزشگاه آموزش نرم افزار سالیدورک SolidWorks Training آموزشگاه آموزش نرم افزار سالیدورک SolidWorks Training آموزشگاه آموزش نرم افزار سالیدورک SolidWorks Training آموزشگاه آموزش نرم افزار سالیدورک SolidWorks Training آموزشگاه آموزش نرم افزار سالیدورک SolidWorks Training آموزشگاه آموزش نرم افزار سالیدورک SolidWorks Training آموزشگاه آموزش نرم افزار سالیدورک SolidWorks Training آموزشگاه آموزش نرم افزار سالیدورک SolidWorks Training آموزشگاه آموزش نرم افزار سالیدورک SolidWorks Training آموزشگاه آموزش نرم افزار سالیدورک SolidWorks Training آموزشگاه آموزش نرم افزار سالیدورک SolidWorks Training آموزشگاه آموزش نرم افزار سالیدورک SolidWorks Training آموزشگاه آموزش نرم افزار سالیدورک SolidWorks Training آموزشگاه آموزش نرم افزار سالیدورک SolidWorks Training آموزشگاه آموزش نرم افزار سالیدورک SolidWorks Training آموزشگاه آموزش نرم افزار سالیدورک SolidWorks Training آموزشگاه آموزش نرم افزار سالیدورک SolidWorks Training آموزشگاه آموزش نرم افزار سالیدورک SolidWorks Training آموزشگاه آموزش نرم افزار سالیدورک SolidWorks Training آموزشگاه آموزش نرم افزار سالیدورک SolidWorks Training
آموزشگاه آموزش سالیدورک Solidworks tutorial

آموزش نرم افزار سالیدورک حرفه ای در آموزشگاه کامپیوتر پایا Solidworks Classroom

https://www.payait.com/solidworks-training.aspx

آموزشگاه آموزش سالیدورک Solidworks tutorial

سالیدورک یک نرم افزار سه بعدی طراحی مکانیکی است که توسط شرکت سالیدورکز توسعه یافته

https://www.payait.com/solidworks-training.aspx

آموزشگاه آموزش سالیدورک Solidworks tutorial

نرم افزار سالیدورک یکی از قدرتمندترین نرم افزارهای CAD\CAE می باشد که برای طراحی قطعات مکانیکی استفاده می شود.

https://www.payait.com/solidworks-training.aspx

آموزشگاه آموزش سالیدورک Solidworks tutorial

سالیدورک توسط بیش از ۵٫۰۰۰٫۰۰۰ نفر از طراحان و مهندسان مکانیک به صورت گسترده مورد استفاده قرار می‌گیرد.

https://www.payait.com/solidworks-training.aspx

آموزشگاه آموزش سالیدورک Solidworks tutorial

نرم‌افزار سالیدورک به همراه بسته‌ای به نام (Cosmos) ارایه می‌گردد که قابلیت‌های جالبی را برای تجزیه و تحلیل و آنالیز Solidworks Simulation Solutions در اختیار کاربر قرار می‌دهد.

https://www.payait.com/solidworks-training.aspx

آموزشگاه آموزش سالیدورک Solidworks tutorial

سالیدورک ویژه دانشگاهیان و دانشجویان رشته مهندسی مکانیک ساخت و تولید، مهندسی مکانیک طراحی جامدات، شرکت های قطعه ساز خودرو و ماشین آلات و کلیه علاقمندان مرتبط میباشد.

https://www.payait.com/solidworks-training.aspx

آموزشگاه آموزش سالیدورک Solidworks tutorial

در نرم افزار سالیدورک بخش های مجزایی برای مدل سازی و عملیات ورق کاری و جوش کاری و ریخته گری و قالب سازی و همچنین تحلیل تنش و مدلسازی رفتار و مقاومت قطعه تحت بارگذاری های گوناگون وجود دارد.

https://www.payait.com/solidworks-training.aspx

آموزشگاه آموزش سالیدورک Solidworks tutorial

از قابلیت های سالیدورک برای مهندسین، متخصصین و دانشجویان رشته مهندسی صنایع ، مهندسی مکانیک ، نقشه کشی و طراحی صنعتی و.. ایجاد مدل ، طراحی آسان و استخراج نقشه استاندارد طرح خود در محیط طراحی است.

https://www.payait.com/solidworks-training.aspx

آموزشگاه آموزش سالیدورک Solidworks tutorial

ویژگی برجسته نرم افزار سالیدورک در مقایسه با نرم افزار های مشابه برخورداری از محیط ساده و آسان می باشد.

https://www.payait.com/solidworks-training.aspx

آموزشگاه آموزش سالیدورک Solidworks tutorial

امکان پیشرفت در نرم افزار سالیدورک بسیار زیاد است. و در حقیقت یک کتیای کوچک است

https://www.payait.com/solidworks-training.aspx

آموزشگاه آموزش سالیدورک Solidworks tutorial

سالیدورک از نرم افزار های رایج طراحی های سه بعدی در کشور ماست و در بسیاری رشته ها حتی گاهی بعنوان واحد های درس نقشه کشی صنعتی آموزش داده میشود.

آموزشگاه آموزش سالیدورک Solidworks tutorial

یادگیری سالیدورک به عنوان یکی از نرم افزارهای کاربردی برای دانشجویان رشته مهندسی پزشکی گرایش بیومکانیک توصیه می گردد.

آموزشگاه آموزش سالیدورک Solidworks tutorial

آنالیز و تحلیل در سالیدورک solidworks analysis

آموزشگاه آموزش سالیدورک Solidworks tutorial

سالیدورک یک مدل ساز برای مدلسازی جامدات است که مبتنی بر پارا سالید بوده و از رویکرد پارامتری مبتنی بر ویژگی برای ساخت مدلها و مونتاژها استفاده می‌کند.

آموزشگاه آموزش سالیدورک Solidworks tutorial

کاربران سالیدورک طیف وسیعی از کاربران خصوصی تا کارخانه های بزرگ را در بر می گیرند که پوشش دهنده بخشهای اعظمی از بازار ساخت و تولید است.

آموزشگاه آموزش سالیدورک Solidworks tutorial

در محیط Part امکانات مناسبی برای طراحی قالب های تزریق پلاستیک ، ورقکاری ، جوش دادن قطعات و غیره وجود دارد.

آموزشگاه آموزش سالیدورک Solidworks tutorial

پس از اینکه قطعات به صورت مجزا در محیط (Part) ایجاد شدند آنها را وارد محیط (Assembly) می نمایند.

آموزشگاه آموزش سالیدورک Solidworks tutorial

در محیط ترسیم سالیدورک می توان اقدام به طراحی نقشه های دو بعدی نموده و یا از قطعات و مکانیزم هایی که در دو محیط قبلی ساخته شده اند استفاده نمود.

آموزشگاه آموزش سالیدورک Solidworks tutorial

در قسمت قطعات مکانیکی، با تولید G-Code می توان به دستگاه های تراشکاری cnc متصل تا قطعه ساخته شود.

آموزشگاه آموزش سالیدورک Solidworks tutorial

آموزش نرم افزار سالیدورک حرفه ای در آموزشگاه کامپیوتر پایا Solidworks Classroom


آموزشگاه سالیدورک|آموزشگاه آموزش سالیدورک|آموزشگاه Solidwork|آموزشگاه آموزش Solidwork|آموزش نرم افزار سالیدورک|آموزش نرم افزار Solidwork|آموزش Solidwork|آموزش سالیدورک|ثبت نام کلاس آموزش سالیدورک Solidwork|سالیدورک یا کتیا|نرم افزار سالیدورک چیست|نرم افزار Solidwork چیست|معرفی نرم افزار سالیدورک|تفاوت نرم افزار SolidWork با CATIA|تفاوت سالیدورک و کتیا|بازار کار نرم افزار سالیدورک|محیط های سالیدورک|محیط پارت در سالیدورک|محیط اسمبلی در سالیدورک|محیط ترسیم و نقشه کشی در سالیدورک|کاربردهای نرم افزار سالیدورک|Solidworks چیست|طراحی با نرم افزار سالیدورک|آموزش سالیدورکز|کتیا بهتر است یا سالیدورک|جی کد گیری در سالیدورک|آموزشگاه نرم افزار سالیدورک در تهران|التدريب سوليدووركس|SolidWorks Training|SolidWorks Tutorials|SolidWorks in iran|SolidWorks institute|solidworks training courses|Learn SolidWorks software|SolidWorks training for engineers|solidworks training classes|SolidWorks training center|Обучение SolidWorks|SolidWorks培訓|SolidWorks प्रशिक्षण
آدرس آموزشگاه کامپیوتر پایاتلفن تماس با آموزشگاه کامپیوتر پایاکانال تلگرام آموزشگاه پایا
مرکز آموزش های تخصصی پایا برگزار کننده دوره های آموزش کاربردی و تضمینی و مهارت های ویژه مشاغل
Top Computer Training School & IT Academy | in Iran , Tehran | Computer Skills Training | Computer tutorials | IT tutorials | Computer institute | Amoozeshgah Computer Paya
All Right Reserved 2005 - 2015- Designed by Institute of Computer PAYA -  Parviz Tariveh   email: info@PayaIT.com
تماس با آموزشگاه کامپیوتر پایاآموزشگاه کامپیوتر پایا