آموزشگاه کامپیوتر,آموزشگاههای برتر کامپیوتر,برترین آموزشگاه کامپیوتر,آموزشگاه کامپیوتر پایا,لیست آموزشگاه های کامپیوتر,آموزشگاه فناوری اطلاعات,وب سایت آموزشگاه كامپيوتر,مجتمع فنی
Fa Ar En

نتایج آزمون فنی حرفه ای

دریافت کارت ورود به جلسه آزمون کتبی سازمان فنی حرفه ای

تاریخ آزمون عملی فنی و حرفه ای

مشاهده نتایج آزمون فنی و حرفه ای

اخذ مدرک فنی حرفه ای و گواهینامه رسمی فنی و حرفه ای

لطفا کد ملی خود را وارد کنید:  

مرکز آزمون شماره ۴ فنی و حرفه ای تهران

آدرس: تهران، چهار راه یافت آباد، بلوار معلم، نرسیده به میدان معلم


مرکز آزمون شماره ۵ فنی و حرفه ای تهران

آدرس: تهران، نازی آباد، خیابان شیر محمدی، پشت پارک سردار جنگل، روبروی بیمارستان امیر المومنین


راهنمای شرکت در آزمون کتبی آنلاین سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور

۱- همراه داشتن کارت ملی و شناسنامه در روز آزمون اجباری میباشد.

۲- باتوجه به محل حوزه امتحانی مندرج در کارت ورود به جلسه، حوزه خود را قبل از آزمون شناسایی کنید تا در روز امتحان در وقت مناسب حضور یابید.

۳- تاریخ برگزاری و زمان شروع آزمون را به دقت مورد توجه قرار دهید.

۴- بهتر است از کارت ورود به جلسه، کپی تهیه کرده و نزد خود نگهدارید یا حداقل شماره داوطلبی مندرج در روی کارت را یادداشت کرده و از آن نگهداری نمایید.

۵- در صورت مشاهده هرگونه مغایرت در کارت ورود به جلسه با مشخصات فردی و اطلاعات درج شده در زمان ثبت نام، با تهیه کپی از کارت و اصلاح نمودن مورد مغایرت آن را تحویل ستاد رفع نقص استان نمایید.

۶- آوردن هر نوع کتاب، جزوه، کاغذ، ماشین حساب، وسیله الکترونیکی اعم از نت بوک، تلفن همراه، پیجر، وسایل الکترونیکی مجهز به دوربین فیلم برداری یا عکس برداری و نظایر آن ممنوع میباشد و همراه داشتن آنها تخلف محسوب میشود.

۷- حضور داوطلبان نیم ساعت قبل از شروع آزمون در محل حوزه امتحانی ضروری است.

۸- رعایت شئونات اخلاقی و اسلامی( حجاب و ...) در روز برگزاری آزمون الزامی می باشد.

۹- به شماره صندلی و شماره داوطلبی درج شده در کارت ورود به جلسه دقت نمایید.

۱۰- پس از دریافت پاسخنامه، شماره آن را با صندلی و شماره کارت خود مقایسه کنید و از صحت آن مطمئن شوید. در صورت مشاهده اختلاف در پاسخنامه، موضوع را به نزدیکترین مراقب اطلاع دهید.

۱۱- پاسخنامه را با مداد سیاه نرم و پررنگ تکمیل کنید و آن را امضا نمایید، لذا همراه داشتن مداد سیاه نرم و پاک کن ضروری است.

۱۲- در هنگام پاسخگویی به تست ها، به زمان پیشنهادی توجه داشته باشید تا در جلسه آزمون دچار کمبود وقت نشوید.

۱۳- احراز غیر واجد شرایط بودن متقاضی در هر مرحله از آزمون و عدم حضور به موقع در جلسه امتحان به هر علت که باشد موجب حذف وی از لیست متقاضیان و مختومه شدن پرونده می گردد.

۱۴- علامت گذاری و سیاه نمودن بیش از یک گزینه در پاسخنامه، پاسخ غلط محسوب میشود.

۱۵- داوطلب باید محل مخصوص جوابی را که در پاسخنامه برای هر سوال در نظر میگیرد، فقط به وسیله مداد سیاه نرم و پررنگ پر کند. برای سئوال چهار گزینه الف - ب -ج - د در نظر گرفته شده که داوطلب باید گزینه درست را انتخاب نموده و کادر مربوطه را به طور کامل پر نماید.

۱۶- چون پاسخنامه به وسیله ماشین علامت خوان تصحیح میشود، از کثیف کردن، تا کردن و یا گذاشتن هرگونه علامت و اثر(امضا و اثر انگشت) بر روی آن خودداری شود.

۱۷- پر کردن محل پاسخ ها باید پررنگ و یکنواخت باشد. پاسخ هایی که به هرنحو دیگر(مثلا به جای پرکردن محل مخصوص X گذاشته شود و یا به طور یکنواخت پر نشود) قابل تصحیح و نمره گذاری با ماشین نیست و به همین علت به هیچ وجه به حساب نمی آید.

۱۸- با توجه به اینکه بررسی نهایی پرونده ها در مراحل بعدی انجام می شود، لذا در صورت عدم تطبیق شرایط هر یک از متقاضیان با شرایط مندرج در دفترچه راهنمای ثبت نام، امتحان وی کان لم یکن تلقی شده و شرکت در امتحان هیچ گونه حقی را برای وی ایجاد نمی کند.

آدرس آموزشگاه کامپیوتر پایاتلفن تماس با آموزشگاه کامپیوتر پایاکانال تلگرام آموزشگاه پایا
مرکز آموزش های تخصصی پایا برگزار کننده دوره های آموزش کاربردی و تضمینی و مهارت های ویژه مشاغل
Top Computer Training School & IT Academy | in Iran , Tehran | Computer Skills Training | Computer tutorials | IT tutorials | Computer institute | Amoozeshgah Computer Paya
All Right Reserved 2005 - 2015- Designed by Institute of Computer PAYA -  Parviz Tariveh   email: info@PayaIT.com
تماس با آموزشگاه کامپیوتر پایاآموزشگاه کامپیوتر پایا